forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 21:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
renky

jos sam ti htio objasniti opasku libelus jurisnici, to je bilo upuceno opcenito, na nikog odredjeno, nego na one koji su u odredjenom trenutku iskljucivi te ekstremni prema kritici upucenoj libelusu

nesto slicno kao sto je teks viler dao neku svoju opasku koja nije bila upucena bas svima, on je to lijepo objasnio

ne mozemo se ograditi od opcenitih neodredjenih opaski, svi je koriste, iskljuciva etiketiranja pojedinca mozda ne bi trebali koristiti
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 21:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Kako nije bitno?

Optužiš me da sam okrenija priču a u stvari si ti taj.

Djelomično spomenija tiraž??? Pa to je osnovni razlog. Ako ti to nije palo na pamet ok, nikakva frka, ni ja nebi zna da nije stotinu puta napisano ovdje no nije sitnica ne komentirati.
Na taj način ostaješ u uvjerenju da ti je primjedba na mjestu. Ovaj put nije.
Ne znam, ali ja nisan navika komunicirati ni u stvarnom životu ni na forumu tako da ne razmišljam o posljedicama svojih izjava. Jednostavno prosuti dezinformaciju ili pretpostavku kao gotovi čin mi je neozbiljno. Eto. Nije ništa osobno nego volim rasčistiti. Ako sam u krivu nudim ispriku. Ne volim razgovore, rasprave, poslove ostavljati nedovršene.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2010 : 21:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

u biti je najbolje da stripove tiskaju na toalet papiru,pa ga se odma rješiš čim pročitaš na wc-u.
i naravno slab tisak da olovo ne izazove potkožno trovanje



zasto ici toliko u ekstremu, nitko nije rekao da bi trebao biti na wc - papiru, zamisli strip na wc - papiru, prilikom citanja najveci uspjeh bi bio procitati taj strip koji bi ti se raspadao u ruci




ma mali cinizam nije naodmet



dobro, ajd budi malo cinican s libelusom pa da gledamo kako te prvo gule, nabijaju na kolac, pa peku na laganoj vatri kako nebi prerano izgorio



mogu ja bit i ciOničan ako je dotle došlo
nego mislin da je postavka vrlo jednostavna.
ja nisan čuja da libellus ikoga tira,muči,mlati,davi,ucjenjuje itd da kupuje njihove stripove.
jelda?
ne samo oni nego bilo koji izdavač.ili čak prodavač (uključujući i dveribada ).
ili se možda varan?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 21:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

renky
jos sam ti htio objasniti opasku libelus jurisnici, to je bilo upuceno opcenito, na nikog odredjeno, nego na one koji su u odredjenom trenutku iskljucivi te ekstremni prema kritici upucenoj libelusu


Bolje reći prema neargumentiranim kritikama, ali ne samo u slučaju Libellusa. Usput, svoje tvrdnje uvik obrazlažem.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 22/02/2010 : 21:58:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


ja nisan čuja da libellus ikoga tira,muči,mlati,davi,ucjenjuje itd da kupuje njihove stripove.
jelda?
ne samo oni nego bilo koji izdavač.ili čak prodavač (uključujući i dveribada ).
ili se možda varan?

[/quote]

varaš se. djebored je prisiljava sve sacmaricon da kupuju masovno texa u boji da bi moga trazit povrat poreza na budale

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/02/2010 : 21:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger


nesto slicno kao sto je teks viler dao neku svoju opasku koja nije bila upucena bas svima, on je to lijepo objasnio



Da do kraja razjasnim.
Samo dveribada i mogu da se setim da mi je bio bas odvratan sa svojim napadima na Dadu i Gastona(mislim da se radi bas o napadu usmerenom na njih kao osobe,manje je to usmereno na Libellus,pa je onda nastavio i vredjanje sa svima koji ne misle kao on - Renky,Teller,Bubo,Lwood,ja...bilo je tu dosta ljudi).
Tvoji komentari mi nisu smetali jer nikome ne sporim pravo da mu nesto bude skupo ili ne(i da komentarise to),ali nisi vredjao ljude koji to rade i tu je razlika. Zato nisam ni polemisao s tobom.
I ja mislim da je skupo,ali i da vredi tih para.
Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 22:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
renky, pogledaj ponovo, nisam ja spomenuo tebi af klasik, vec sam razglabao s bob rockom, pa si se upetljao i pokusao skrenuti temu, ajd pogledaj, ok meni ne smeta - manje bitno

bitno - namjerno sam napisao djelomicno jer je djlomicno, jos uvjek cekam konkretan odgovor
ja sam svoj primjer postavio, primjer u kojem tiraz nije bitan za razliku cijne izmedju talijana i nas, dapace cijena je ista ili slicna iako je tiraz u nas i u italiji razlicit
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 22:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kruger


nesto slicno kao sto je teks viler dao neku svoju opasku koja nije bila upucena bas svima, on je to lijepo objasnio



Da do kraja razjasnim.
Samo dveribada i mogu da se setim da mi je bio bas odvratan sa svojim napadima na Dadu i Gastona(mislim da se radi bas o napadu usmerenom na njih kao osobe,manje je to usmereno na Libellus,pa je onda nastavio i vredjanje sa svima koji ne misle kao on - Renky,Teller,Bubo,Lwood,ja...bilo je tu dosta ljudi).
Tvoji komentari mi nisu smetali jer nikome ne sporim pravo da mu nesto bude skupo ili ne(i da komentarise to),ali nisi vredjao ljude koji to rade i tu je razlika. Zato nisam ni polemisao s tobom.
I ja mislim da je skupo,ali i da vredi tih para.
Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).



ja sam tebe uzeo za primjer gdje covjek ponekad ubaci neodredjene opaske, znaci svi ih koristimo, ti si detaljnije objasnio
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 22:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

mogu ja bit i ciOničan ako je dotle došlo
nego mislin da je postavka vrlo jednostavna.
ja nisan čuja da libellus ikoga tira,muči,mlati,davi,ucjenjuje itd da kupuje njihove stripove.
jelda?
ne samo oni nego bilo koji izdavač.ili čak prodavač (uključujući i dveribada ).
ili se možda varan?




lwood, nisi li to malo podbacio s cinizmom
jesam li ja tvrdio sto navodis, bogme nisam
ali u cinicnoj konverzaciji koju imamo pravo ponekad koristiti, te ako nastavimo tim tonom i ponesto zelimo reci onda libelus dere, przi, pece i guli one koji pokusavaju biti kriticni prema njima

nisi li ti to postao libelus jurisnik
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 22:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).




mislis li to na ova kolekcionarska izdanja zagora i dd - a ili opcenito na njihova izdanja
ja bih se s tobom slozio ako mislis samo na kolekcionarska izdanja zagora i dd - a
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 22/02/2010 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
Pa, nije preskup, otprilike skup kao i svi ostali, plus minus 10% sto je goli kurac da bi ga se izdvajalo u posebni topic.

Meni je sve skupo i ne kupujem ništa osim BAŠ onoga sto volim... a to je 1 skupi strip u 2 mjeseca.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/02/2010 : 23:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger



mislis li to na ova kolekcionarska izdanja zagora i dd - a ili opcenito na njihova izdanja
ja bih se s tobom slozio ako mislis samo na kolekcionarska izdanja zagora i dd - a



Na sva,jer kakav je to strip ako ja moram da odmah prebrojim ima li sve strane(vrlo cesto ima visak,ponekad manjak) umesto da uzivam u citanju kad to zelim.
Otisak je najcesce vrlo los,retko kad bude solidan,a mislim da nijedan primerak nemam gde su sve strane odstampane kako valja.
Naslovne su toliko puta komentarisane da nemam volju(a ni sta novo da kazem).
Mnoge kolekcije se razlikuju od broja do broja po visini.
Najblaze receno,ocajno ako se uporedi s Ludensom.

Sto se tice Libellusa - kad kupim znam koliko sam platio ali i sta sam dobio.
Meni su Libellusova izdanja(i Fibrina) perfektna.
I naravno,Lavirintova koja su mi genijalna (za ovo sam placen da kazem).
Kod svih ostalih izdavaca imam vece ili manje zamerke.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 22/02/2010 : 23:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
quote:

Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).



Kljucna stavka je tiraz, 500 primeraka iziskuje visoku cenu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/02/2010 : 23:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by lwood

mogu ja bit i ciOničan ako je dotle došlo
nego mislin da je postavka vrlo jednostavna.
ja nisan čuja da libellus ikoga tira,muči,mlati,davi,ucjenjuje itd da kupuje njihove stripove.
jelda?
ne samo oni nego bilo koji izdavač.ili čak prodavač (uključujući i dveribada ).
ili se možda varan?




lwood, nisi li to malo podbacio s cinizmom
jesam li ja tvrdio sto navodis, bogme nisam
ali u cinicnoj konverzaciji koju imamo pravo ponekad koristiti, te ako nastavimo tim tonom i ponesto zelimo reci onda libelus dere, przi, pece i guli one koji pokusavaju biti kriticni prema njima

nisi li ti to postao libelus jurisnik




ne vidin po čemu ? šta mi je dosadilo to cviljenje oko libellusa?
po čemu npr kiosk izdanja nisu skupa? jedan kiosk strip-kutija duvana
i šta bi sad triba? spaljivat trafike?
prozivat ljude po forumu?
momke iz libellusa ne poznajem toliko dobro ali za mene su korektni ,neman nekih osobnih zamjerki prema njima.
ako ti ili neko imate neke poslove s njima izvolite to rješit sami.
mene to ne zanima.
ej pazi ovo je čini mi se treći topic u kojem se raspravlja o cijenama.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 22/02/2010 : 23:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

renky, pogledaj ponovo, nisam ja spomenuo tebi af klasik, vec sam razglabao s bob rockom, pa si se upetljao i pokusao skrenuti temu, ajd pogledaj, ok meni ne smeta - manje bitno

bitno - namjerno sam napisao djelomicno jer je djlomicno, jos uvjek cekam konkretan odgovor
ja sam svoj primjer postavio, primjer u kojem tiraz nije bitan za razliku cijne izmedju talijana i nas, dapace cijena je ista ili slicna iako je tiraz u nas i u italiji razlicit



Jebo ja sebe ako te razumin!!!
Pa ne kažem da si se obratija meni nego da si ti prvi spomenija AF a ja samo povuka paralele. Kako ja mogu pokušati skrenuti temu na Libellus ako je topic o Libellusu. Stvarno!!!???
E sad dalje. Koji je primjer tiraža i cijena. Tex ili AF jer si spominjao i jedno i drugo.

Tvoja izjava:
"...ja sebi mogu priustiti tex u boji ali gledano realno to je previse novaca za nesto takvo, s obzirom da u italiji postoje takova ili slicna izdanja teksa pa su mnogo, mnogo jeftinija, da li je to gadljivo receno ili smijesno..."

Na ovo sam spomenija puuuuno manji tiraž Libellusa u odnosu na Italiju i time obrazložija i razliku u cijeni. Nakon mog komentara i sam si rekao da o tiražu nisi razmišlja čime smatram da si prihvatija taj argument.

Ako misliš da se AF radi u velikom tiražu a opet je visoka cijena, ne znam razlog. Možda je sc izdanje tribalo koštati 20 kn. Tko zna, možda se dio planirane zarade prebacuje u cijenu HC izdanja. No bit je u tome što "dotični gospodin" nema na piku SA i smatra takvu cijenu opravdanom ( kao i ja ) nego on napada Libellus i proglašava ih lihvarima ( za razliku od mene ).

I opet mi ostaje nejasno kakav si to primjer da slične ili iste cijene?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 22/02/2010 : 23:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:

Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).



Kljucna stavka je tiraz, 500 primeraka iziskuje visoku cenu.



Ma znam i to,svejedno smatram da su izdanja VC skupa za ono sto dobijes kao konacni proizvod. Jednostavno su losa i tacka.
Pre cu npr.da kupim Geu i Tarzana,kad krenete,jer ocekujem da ce to da bude korektno odradjeno iako neke junake koji izlaze kod VC vise volim da citam(malo glupo poredjenje jer Geu nisam citao,ali cu je kupovati jer se nadam da ce mi se zasvidjati na osnovu onoga sto sam procitao o tom stripu).
Kupovacu sigurno,jer ne verujem da ekipa koja se tu okupila moze da uradi lose izdanje. Ajde krecite vec jednom
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 22/02/2010 : 23:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by lwood


ja nisan čuja da libellus ikoga tira,muči,mlati,davi,ucjenjuje itd da kupuje njihove stripove.
jelda?
ne samo oni nego bilo koji izdavač.ili čak prodavač (uključujući i dveribada ).
ili se možda varan?




Druže Kriviću,ponavljam ti po peti put,pa čemu vrijeđanje,zbog čega?Meni inponira tvoja simpatija i to što si zaljubljen u mene,no daleko od tog da bih te mazio po guzi prije spavanja.No,ako si za jenu pravu mušku ljubav,grubosti u sexu,bičevanje,čupanje kose uz seriju šamara,grebanje noktima i nanošenje boli,slobodno se javi,meni prhut ne smeta(znam da to znaš i pretpostavljam da si mi zbog tog u nekoliko prošlih topic-a tepao-"gnjido",ili griješim?)Odnosno,znaš da nisam gadljiv.Sve to možemo začinit jednom akademskom raspravom o cijenama tvrdokoričenih stripova,ako te to jedino pali.I u pravu si,prava iskonska ljubav je muška ljubav.Oslobodi se,tu nema pravila kao kod lektoriranja Libellus-ovih stripova.

..s ljubavlju,tvoj djebored(kao što si me nazvao iz milja ovdje ispod)!


varaš se. djebored je prisiljava sve sacmaricon da kupuju masovno texa u boji da bi moga trazit povrat poreza na budale
[/quote]
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/02/2010 : 00:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kruger


nesto slicno kao sto je teks viler dao neku svoju opasku koja nije bila upucena bas svima, on je to lijepo objasnio



Da do kraja razjasnim.
Samo dveribada i mogu da se setim da mi je bio bas odvratan sa svojim napadima na Dadu i Gastona(mislim da se radi bas o napadu usmerenom na njih kao osobe,manje je to usmereno na Libellus,pa je onda nastavio i vredjanje sa svima koji ne misle kao on - Renky,Teller,Bubo,Lwood,ja...bilo je tu dosta ljudi).
Tvoji komentari mi nisu smetali jer nikome ne sporim pravo da mu nesto bude skupo ili ne(i da komentarise to),ali nisi vredjao ljude koji to rade i tu je razlika. Zato nisam ni polemisao s tobom.
I ja mislim da je skupo,ali i da vredi tih para.
Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).



"Šta to pričaš,bre budalo"! (citat iz filma,nije direktno)

Texe,ne izvrći...nastavio sam sa vrijeđanjem?????....koga,di?Lwood-a nisam niti spomenuo,valjda si mislio na curumira?Tebe izuzetno cenim i simpatiziram,teller-u sam se obratio da mi je žao što je malo pretjerao u vrijeđanju,bubi sam uš za istrijebit,curuniru gnjida(nisi shvatio da mi "tepa" iz ljubomore jer me voli),itd.

To što ti mene više vrijeđaš,stvaraš veću simpatiju.Ja sam tebi seribad,govno,priglup,a ti si mene podsjetio na jedan simpatični strip "Tupko".Strašno me tvoja konverzacija podsjeća na lik iz tog stripa,na tog Tupka,pa sam ti persirao da si malo tup(Tupko...tup),kontaš?
I da,u pravu si.Cijene mi nisu toliko bitne kod Libellus-a,pa na kraju krajeva nisam ja otvarao ovaj topc.Više sam se obazirao na neljudske i pokvarene postupke koi su po meni seratorski.Ako želiš,mogu ti ih i navest ponovno.Evo,sam si napisao da su skupi,ali ti toliko vrijede,pa o čemu se uopće sporimo kad jednako mislimo???
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/02/2010 : 00:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

quote:

Skuplji mi je(da se manem AF HC klasik) npr. VC koji pruza jako malo za cenu koju ima (uglavnom se to odnosi na tehnicke stvari - uvez,otisak,dizajn - prevod i adaptacija su dobri).



Kljucna stavka je tiraz, 500 primeraka iziskuje visoku cenu.



Colt-e,jel ti to pripremaš teren?

Cijena ne mora bit visoka,ako autor djela ne želi zaradit na svojem dijelu,no ako i želi,njegovo je pravo postaviti cijenu koju hoće,a konačan konzument zadržava pravo izjasnit se da li mu je strip skup ili ne.Kod nas su npr izašli poneki albumi sa vrlo niskim cijenama,čak su neki i u boji.Meke korice 250 primjeraka 40,00 kn ili tvrde korice 250 primjeraka 50,00 kuna.Zarada na njima,u odnosu na uloženo je 100%-tna.
Kako je to moguće?
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 23/02/2010 : 00:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Normalno, mora neko i da rovari. Razlika u ceni tesko da moze biti opravdana koricama, razlika izmedju HC i SC je mozda 1,5 E... ali je pitanje koji su drugi troskovi izdavaca, buduci da mora platiti prava, prevod, dizajn, ISBN itd itd.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 00:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


I da,u pravu si.Cijene mi nisu toliko bitne kod Libellus-a,pa na kraju krajeva nisam ja otvarao ovaj topc.Više sam se obazirao na neljudske i pokvarene postupke koi su po meni seratorski.Ako želiš,mogu ti ih i navest ponovno.


O tome raspravi s njima a ne dosadjuj ljudima koji dolaze da vide sta ima novo od izdanja(najvise si tupio upravo na izdanju Tex Kolor Biblioteka 1). Pa onda topic o popustima.
Kakve veze ima taj strip sa njima i njihovim postupcima?
Da te podsetim,upravo si se slozio da nisu preskupi,vec skupi,ali da toliko i vrede.
quote:
Originally posted by dveribad

Evo,sam si napisao da su skupi,ali ti toliko vrijede,pa o čemu se uopće sporimo kad jednako mislimo???



Znaci,slazes se da toliko vrede?
Onda nisu preskupi(to je inace pitanje u topicu),neko skupi taman koliko treba,jer toliko i vrede.
I sta tu onda nije jasno?
Znam da si priglup,ali ovo je ocigledno. Uostalom,i sam si se slozio

I dosadan si vise s tim citatima. Sad ja tebi napisem "Prvo cu da te bijem,pa cu onda da te karam"(citat iz filma,bez uvrede) i onda sam kao neka faca.
E moj priglupi seribade,smesan si
Ako imas nesto da resavas s Dadom i Gastonom - resi uzivo,kao covek i ne truj ovde vise.
Naporan si i ometas normalne ljude u razgovoru.
Zato se otkaci vise i resi to s njima i ne zamaraj vise sve ostale na svakom topicu gde se pomene Libellus.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 23/02/2010 : 02:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


I da,u pravu si.Cijene mi nisu toliko bitne kod Libellus-a,pa na kraju krajeva nisam ja otvarao ovaj topc.Više sam se obazirao na neljudske i pokvarene postupke koi su po meni seratorski.Ako želiš,mogu ti ih i navest ponovno.


O tome raspravi s njima a ne dosadjuj ljudima koji dolaze da vide sta ima novo od izdanja(najvise si tupio upravo na izdanju Tex Kolor Biblioteka 1). Pa onda topic o popustima.
Kakve veze ima taj strip sa njima i njihovim postupcima?
Da te podsetim,upravo si se slozio da nisu preskupi,vec skupi,ali da toliko i vrede.
quote:
Originally posted by dveribad

Evo,sam si napisao da su skupi,ali ti toliko vrijede,pa o čemu se uopće sporimo kad jednako mislimo???



Znaci,slazes se da toliko vrede?
Onda nisu preskupi(to je inace pitanje u topicu),neko skupi taman koliko treba,jer toliko i vrede.
I sta tu onda nije jasno?
Znam da si priglup,ali ovo je ocigledno. Uostalom,i sam si se slozio

I dosadan si vise s tim citatima. Sad ja tebi napisem "Prvo cu da te bijem,pa cu onda da te karam"(citat iz filma,bez uvrede) i onda sam kao neka faca.
E moj priglupi seribade,smesan si
Ako imas nesto da resavas s Dadom i Gastonom - resi uzivo,kao covek i ne truj ovde vise.
Naporan si i ometas normalne ljude u razgovoru.
Zato se otkaci vise i resi to s njima i ne zamaraj vise sve ostale na svakom topicu gde se pomene Libellus.



Vidiš,znakovito je da se simpatiziramo.Obojica volimo grubost u karanju.Ti ćeš mene prosvjelit(kao priglupog),a ja ću tebe našiljit (kao tupog)!
Što se tiče ove dvojice persona,da, pretpostavljam da bi i njima bilo draže raspravit to nasamo,no ja sam ti skloniji javnoj prezentaciji.Ustvari,bila bi to odlična trbina u Makarskoj-onako,javna debata o lihvarsko-seratorskim potezima i postupcima.
Ako si primjetio,tebi su oni super momci jer ste se družili jednu večer.Meni su oni nakon par godina poznanstva pokvareni i perfidni prodavači magle,a djela iza i oko njih su vrlo neprofesionalna i seratorska,odnosno neljudska i pokvarena.
Ako ja mogu poštivat tvoje mišljenje o njima,zar ne bi bilo normalno za jednog odrastlog čovjeka da i ti barem iole poštuješ moje mišljenje,a ne da omalovažavaš i vrijeđaš.Zar nije bilo normalnije iskazat svoje mišljenje i neslaganje sa mnom i potkrijepit razmišljanjem da se ne slažeš sa mojim istupom.Nekolicina vas,osim vrijeđanja i zadivljujuće frapiranosti,niti jedan konkretan topic niste ostavili zbog čega mislite drugačije.Niti jedan suvisli topic,ali da znate vrijeđat,podilazit,dodvoravati se imaginarnim statuama,to da.Nisu niti oni daleko bolji,osim hrpe laži ispisane po ovim stranicama u početku.Prijetnje su solidne(nakon zavezane gubice na forumu).Tu su muda porilično velika(Gastonova usporedba),no,koliko su prijetnje ostvarive u zbilji,vidjet ćemo.Priliku ću im sigurno ponudit,uz moje uvjerenjue da će ju znat iskoristit.
To što si ti priprosto sirovim kuražnim ispisom okvalificirao seribada kao priglupog,prva je reakcija naših predaka primata,a ja ti samo čestitam jer si ti na to ponosan.Recimo da je to instinktivna reakcija.To je kao kada djeteu daš lizalicu da ne plače ili psu kost da ne laje.Sjećaš li se,na početku sam ti bio "ker".Kako i na koji način bih ja tebi objasnio da mi laska takva usporedba sa tom životinjom.Jel to naučna fantastika ili se zaista radi o zakržljalosti funkcija?Vidiš,od tud moja simpatija naspram tebe,iskompleksiranog lektora(ljudski,žao mi je zbog čovjeka,ali danas se to može izlječit) i onog "dupelisca"(njemu se naročito divim jer ja to ne mogu,čak sam fasciniran takvim likom-svaka bi ga žena poželjela za partnera,o muškima da i ne pišem).

Nadam se još uvijek da griješim,ali kako opravdat vašu toliku opčinjenost "dveribadom".Ovoliko pažnje nisam dobio još od prvog seksualnog iskustva!
Što Vas to toliko fascinira,da mi se konstantno obraćate na forumu.Vjerujte mi,jednostavan sam i priprost čovjek.Član sam na ovom forumu kao i svi ostali.Pišem što mislim i nastojim to potkrijepit činjenicama i viđeno-doživljenim situacijama.Zar je to toliko strašno i zapanjujuće?Evo,objasnite jednom priglupom,ispodprosječno obrazovanom i polupismenom čovjeku čime ste toliko frapirani.Ja to jedino mogu opravdat ljudskom strašću za vođenjem ljubavi,tim svetim životinjskim nagonom prema "čmaroljubu" kod vas trojice i ako me primorate na tu "ljubav",barem mi dozvolite da biram.A izbarao bih lektora(od vas trojice) jer je nekako nevino i puritanski stidljiv,jednostavno budi u meni majčinski imstinkt privrženosti.No,sa druge strane,moralna naobrazba me spriječava i odbija od tog dekadentnog poistovjećivanja sa vama.Stripovski rečeno,ne sviđa mi se,a i gadljiva mi je ta veličina zamišljene kompozicije.Ipak,ak si ti ponosan na razbijanje boca na glavi,kako bi me mogla iznenadit vaša simpatija prema "guzoljubu"?

"Uđe ti u tunel,Milane"?

Edited by - dveribad on 23/02/2010 02:24:09
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 02:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
@seribad
Jesi li stvarno toliko glup da ne mozes da ukapiras par recenica?
Otvori topic i tamo razvijaj teorije zavere,iznosi svoje misljenje,niko ti to ne brani.
Ali,ne seri na svakom topicu gde se pominje Libellus,zamaras ljude.
Razumes li sad?

Ajde jos jednom,ukratko jer znam da si priglup:
Otvori topic o Dadi i Gastonu i pisi sta hoces,tvoja stvar.
Ne zagadjuj svaki topic o Libellusu,popustima,izdanjima.
Zamaras ljude.

Da neko ovoliko sere i da mu se i ne skrene paznja,potpuno mi je nejasno.

Znaci,jos jednom(sad citaj sporije,mozda ukapiras):
Otvori topic i redovno obavestavaj zainteresovane o svojim teorijama zavere i bogacenju Dade i Gastona i ne seri po svakom topicu gde se spomene Libellus.
Razumes li,aman-zaman?
Ovako zamaras ljude,stize li ti nesto do mozga,pod pretpostavkom posedovanja istog?

I malo obrati paznju i na aukcije,jos nisi prodao par hiljada stripova ovog meseca u svrhu sirenja strip-kulture. Kakav si ti licemer
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 02:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
I samo jos jedna sitnica - ne ljuti se,ali na retardirane likove kao sto si ti ne zelim vise da gubim vreme.
Tako da ces odsad morati da se raspravljas sam sa sobom.
Ako prekines da trujes svaki topic i otvoris sopstveni,pa tamo iznosis svoje misljenje i saznanja,sigurno cu da proverim kakve si to cinjenice izneo,pa mozda i prodiskutujemo. Na ostalim vise ne,nema svrhe.
A ako ti je namera da nekog odbijes od kupovine Libellusovih izdanja,znaj da kod mene nece ici,jer su mi izdanja savrsena.

I za ono uvlacenje koje pominjes iznesi neki dokaz,neku korist - od kupovine stripova bilo kog izdavaca imam samo finansijsku stetu jer ih ne kupujem za dalju prodaju kao ti,LICEMERU.
Tako da nikakav razlog nemam da podrzavam nekog izdavaca ili ne osim sopstvene procene vredi li to meni tih para ili ne,jer ja sam stripofil a ne preprodavac.
A ti dokazi suprotno ili se nosi.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/02/2010 : 02:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Nastavice se

Sta ce biti sa LL i sa njegovim kupcima citajte u sledecem broju:



Lektor uzvraća udarac





Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000