forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Je li Libellus preskup
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 28

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 21:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson


Uh izvini, onda si ti mnooogo "naocit".



Ma moze i tako,ipak lepse zvuci nego debeo
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/02/2010 : 21:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Elegantno popunjen

"Ko debeo???" by Obelix

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 23/02/2010 : 22:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Elegantno popunjen

"Ko debeo???" by Obelix



Moze i to
Vidis li ovog malog lazova od 50 kila kako pali vatru. Par kg viska i odmah debeo On misli da je pero kategorija in
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/02/2010 : 22:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Mozda bismo mogli da postavimo topik, Nije li Alan Ford (Svet) prejeftin? Evric, bagatela A jos ima sve strane! Ili...
Da li emulgatori u margarinu uticu na kupovinu Libellus izdanja? (da se ispita u misterije )
Ili...
Da li je Libellus masonska organizacija? (i toj da se ispita )
Ili
Za kog radi Karson? Dvostruki agent! Libellus je preskup...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 01:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Nastavice se

Sta ce biti sa LL i sa njegovim kupcima citajte u sledecem broju:



Lektor uzvraća udarac








Ja sam očekivao da će njih dvojica nama priznat i objasnit svoju ljubav.Očekivao sam da će lektor Tex-u spustit još cijenu albuma,kako bi LJudina od Tex-a nešto više zaradila prilokom prodaje Libellus-ovih strpova,naročito Tex-a po 250,00 kuna.E moj Tex-a,ti si meni spočitavao licemjernost?Nevjerojatno koliko curunirčić zarađuje "lektorisanjem",a?Ipak si ti trgovački putnik,pa ja ne sumnjam u tvoju mogućnost prodaje.Kako su tu prodaju momci osmislili,a?Djelatnici prodavaju stripove svojim dilerima(naravno da svaki ima svojeg),a ova dvojica trljaju ruke i ograde se.E to bi bio pravi topic:Na kakve se sve načine prodavaju Libellus stripovi?

Zamisli samo koliko bih sa time dobio prijatelja na forumu?

Jel znaju ovi u Darkvudu za tvoju prodaju i snalažljivost vas dvojice?Vjerojatno im je drago.Hoćemo navest i ostalu simbiozu na forumu u svezi ove prodaje ili će se sami javit ovdje?
Jel ti stvarno misliš da ovi putuju po bivšoj Jugi da bi popili pivo sa ljudinom kao što si ti?Dobro,mora im se priznat perfektno osmišljen način prodaje.Toliko kokodakanja po forumu za zarađenih par stotina kuna na njihovim stripovima i ti si ljudina,a seribad je licemjer?

"Barabo,jedna"!...jesi ponekad razmišljao da takvim načinom nekome uzimaš kruh (leb) iz usta ili i ti pokrivaš prodajom dva do tri primjerka svoj uzeti strip?...odličan primjer mrežnog marketinga,a sve poštenjačine i prijatelji."Serem ti se na djelo"!

Edited by - dveribad on 24/02/2010 01:37:28
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 24/02/2010 : 01:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message
Da sam Libellus ja bi postupio ofako:
sljedeci broj najbolje prodavanog strip junaka odstampao bih u 20 primjeraka,10 komada bi podijelio suradnicima a ostalih 10 bih stavio u vitrinu po pocetnoj cijeni od 0,29 kuna,stavio bi unaprijed reklamu da ce ih biti samo 10 u prodaji za bagatelu i da se nece raditi reprint.Zadnjih dan aukcija,kupio bi sebi kospica,suncokreta,sprita sa limunom(ne zero to je karina ziva),smokija,cokoladu sa cijelim ljesnjacima i neku luksuznu bonbonjeru kad se zavrse aukcije da zasladim.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 01:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by teller

pun mi vas je ku...rac, MENI SU TA IZDANJA JEFTINA, mogu jih poskupit i za 2o kuna po komadu,opet bi
uzimao jer ljubav nema cijene.A za žalostne frike koji nemaju novca boli me ona stvar.Radite,kradite,štedite,
prostituirajte se,dilajte-briga me za vas.
ALI PRESTAJTE KUKATI KO STARE BABE,kao nemate novca, preskupo vam je i tako dalje...boli Libellus i nas ona stvar za vas,
kupuje onaj koji može.To je jedino pošteno.
LIBELLUS SU ZAKON.



Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kod Libellusa je problem sto na prijateljskoj osnovi razgovaraju sa forumasima.. Treba se distancirati i strogo poslovno odgovarati...
Meni je Libellus skup, ali cu ga nastaviti kupovati.. Kvalitet je za 10 i to mi je dovoljno.. Kupio sam oba Teksa a zao mi dati pare za Vujakliju vec 5 godina..
I samo da pohvalim Libellus, dobio sam ostecen primerak MN knjige 32 i video tek kad sam uzeo da citam.. Naravno, zamenice mi se primerak, a mogli su komotno da me skinu s k.. i da kazu da sam ja to kuci ostetio... Veoma pohvalno... Moja podrska i dalje.. Jos pogotovo sto medved prevodi stripove i koristi najruzniju rec na svetu "Gnjus"...



Prijatelji??
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad

quote:
Originally posted by Kit Carson

Nastavice se

Sta ce biti sa LL i sa njegovim kupcima citajte u sledecem broju:



Lektor uzvraća udarac








Ja sam očekivao da će njih dvojica nama priznat i objasnit svoju ljubav.Očekivao sam da će lektor Tex-u spustit još cijenu albuma,kako bi LJudina od Tex-a nešto više zaradila prilokom prodaje Libellus-ovih strpova,naročito Tex-a po 250,00 kuna.E moj Tex-a,ti si meni spočitavao licemjernost?Nevjerojatno koliko curunirčić zarađuje "lektorisanjem",a?Ipak si ti trgovački putnik,pa ja ne sumnjam u tvoju mogućnost prodaje.Kako su tu prodaju momci osmislili,a?Djelatnici prodavaju stripove svojim dilerima(naravno da svaki ima svojeg),a ova dvojica trljaju ruke i ograde se.E to bi bio pravi topic:Na kakve se sve načine prodavaju Libellus stripovi?

Zamisli samo koliko bih sa time dobio prijatelja na forumu?

Jel znaju ovi u Darkvudu za tvoju prodaju i snalažljivost vas dvojice?Vjerojatno im je drago.Hoćemo navest i ostalu simbiozu na forumu u svezi ove prodaje ili će se sami javit ovdje?
Jel ti stvarno misliš da ovi putuju po bivšoj Jugi da bi popili pivo sa ljudinom kao što si ti?Dobro,mora im se priznat perfektno osmišljen način prodaje.Toliko kokodakanja po forumu za zarađenih par stotina kuna na njihovim stripovima i ti si ljudina,a seribad je licemjer?

"Barabo,jedna"!...jesi ponekad razmišljao da takvim načinom nekome uzimaš kruh (leb) iz usta ili i ti pokrivaš prodajom dva do tri primjerka svoj uzeti strip?...odličan primjer mrežnog marketinga,a sve poštenjačine i prijatelji."Serem ti se na djelo"!



@Markos
Obzirom da je ovo lako dokazati da je laz,nadam se da ces postupiti kao i u prethodnim slucajevima kad je neko lazno optuzivan za stvari kao sto su preprodaja stripova mimo zvanicnog distributera?
Ovo je krupna laz i ukoliko prodje bez konsekvenci,onda je sve ovo u najmanju ruku jedan ogroman bezobrazluk.
Vidi ovako,meni donosi stripove tip iz Gadzinog Hana(nadomak Nisha) iz Darkwooda od Slobe,sto moze i Sloba da potvrdi svojim javljanjem ovde na forumu(jer odlicno zna coveka o kome pricam,pa mozes i njega da pitas ili da se on sam javi).
Dakle,tip mi donosi sve,pa i Libellusove stripove legalno kupljene u Darkwoodu. To znaju i Sloba i Goksi i ostali radnici u Darkwoodu.

Ovo vec prevazilazi sve granice i ukoliko spodoba koja pise ovakve gnusne lazi ne bude izbacena s foruma to bukvalno znaci da svako moze da napise bilo kakvu laz na bilo ciji racun i prodje nekaznjeno.

Dakle,spodoba bi trebalo ili da leti s foruma ili da dokaze ove gluposti koje je iznalupao gore - a to nece biti u stanju jer je jednostavno rec o najobicnijoj odvratnoj lazi.
Toliko od mene.

Za slucaj da ne vidis ovo na forumu poslacu ti i PM,jer sve ima neku svoju granicu.
Ukoliko je sposoban da dokaze da sam ja nekakav distributer Libellusovih stripova onda neka ja letim sa foruma za sva vremena.
Izvinjenja ne prihvatam jer mi se smucila njegova kolicina zlobe usmerena prema povecem broju ljudi.

Edited by - Tex Willer on 24/02/2010 02:21:20
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
@dveribad
Ne trudi se vise da saljes PM,jer sam te stavio na block list,sve sta imas pisi ovde.
I dalje ostajem pri tome da sa spodobama kao sto si ti nemam sta da pricam,tako da ovaj iznudjeni odgovor na besramno laganje i podmetanje da sam preprodavac i licemer kao sto si ti ne smatraj nastavkom konverzacije.
Ni najmanje mi nisi interesantan.
Sve sto sam imao da kazem na tvoje lazi reko sam u prethodnom postu i pustio Markosu na PM,pa nek proveri tacnost onoga sto sam napisao i sa Slobom.
Valjda ce te ovo nauciti pameti.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/02/2010 : 02:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ Tex



Ribo jedna! Od mene krijes da si distibuter! A ja se razmisljam kako da dodjem do LL posto ovaj invalid iz G. Han ne moze da ide.

Ne da sam se nasmejao na ovaj dveribadov post gore, nego sam caleta probudio.Znao sam da jos ne treba da idem na spavanje dok ne procitam ovako nesto. "Nesto mi je govorilo: Obesi se Petre, obesi se!"

Nego, cekaj! Nemo' mnogo da se smejem, mozda i ja imam neku funkciju. Dveribade, ja bih nesto oko reklame...ako moze.

PS

I EDIT:

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 24/02/2010 02:34:14
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dveribad


Jel znaju ovi u Darkvudu za tvoju prodaju i snalažljivost vas dvojice?Vjerojatno im je drago.Hoćemo navest i ostalu simbiozu na forumu u svezi ove prodaje ili će se sami javit ovdje?
Jel ti stvarno misliš da ovi putuju po bivšoj Jugi da bi popili pivo sa ljudinom kao što si ti?Dobro,mora im se priznat perfektno osmišljen način prodaje.Toliko kokodakanja po forumu za zarađenih par stotina kuna na njihovim stripovima i ti si ljudina,a seribad je licemjer?

"Barabo,jedna"!...jesi ponekad razmišljao da takvim načinom nekome uzimaš kruh (leb) iz usta ili i ti pokrivaš prodajom dva do tri primjerka svoj uzeti strip?...odličan primjer mrežnog marketinga,a sve poštenjačine i prijatelji."Serem ti se na djelo"!



@Markos
Obzirom da je ovo lako dokazati da je laz,nadam se da ces postupiti kao i u prethodnim slucajevima kad je neko lazno optuzivan za stvari kao sto su preprodaja stripova mimo zvanicnog distributera?
Ovo je krupna laz i ukoliko prodje bez konsekvenci,onda je sve ovo u najmanju ruku jedan ogroman bezobrazluk.
Vidi ovako,meni donosi stripove tip iz Gadzinog Hana(nadomak Nisha) iz Darkwooda od Slobe,sto moze i Sloba da potvrdi svojim javljanjem ovde na forumu(jer odlicno zna coveka o kome pricam,pa mozes i njega da pitas ili da se on sam javi).
Dakle,tip mi donosi sve,pa i Libellusove stripove legalno kupljene u Darkwoodu. To znaju i Sloba i Goksi i ostali radnici u Darkwoodu.

Ovo vec prevazilazi sve granice i ukoliko spodoba koja pise ovakve gnusne lazi ne bude izbacena s foruma to bukvalno znaci da svako moze da napise bilo kakvu laz na bilo ciji racun i prodje nekaznjeno.

Dakle,spodoba bi trebalo ili da leti s foruma ili da dokaze ove gluposti koje je iznalupao gore - a to nece biti u stanju jer je jednostavno rec o najobicnijoj odvratnoj lazi.
Toliko od mene.

Za slucaj da ne vidis ovo na forumu poslacu ti i PM,jer sve ima neku svoju granicu.
Ukoliko je sposoban da dokaze da sam ja nekakav distributer Libellusovih stripova onda neka ja letim sa foruma za sva vremena.
Izvinjenja ne prihvatam jer mi se smucila njegova kolicina zlobe usmerena prema povecem broju ljudi.



Hoćeš dokaz?Možda se javi netko od kupaca?Šta je,sad si se usro?
Pa lukav si ti,moraš kod čovjeka i nešto kupit,da ne posumnja.Možda ti curunir pomogne ovdje? Kako si ti lukav lik,tako kuražan,a sad si se usro!Nije to tako strašno,pa nisi ti jedini.Podržat će te barem deset tipova!
Kakav protok stripova i sve legalno.Ljudino,još si i tužibaba!Okreni dupe prema zidu i plači.Tko te tjero da toliko kokodačeš po forumu.Mogo si šutjet i ljepo zarađivat za kladionicu.
Vidiš kako možeš rasplakat pičku od čovjeka,a da ga ne vrijeđaš.
Začepi ili ću prozvat i drugog sa foruma!
Ljepo nam se ispričaj(meni posebno),a ja ću prestat pisat o vašim seratorskim prodajama,inače sljedi nastavak i nabrajanje ostale ekipe poštenjaka i Libellus-ovih poštara.
Ti odluči!

...dokaz: evo,za početak bi bilo savim dovoljno obratit pažnju na velebnu konverzaciju tebe i curunira!Trenutno više ne dam!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/02/2010 : 02:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad
Mogo si šutjet i ljepo zarađivat za kladionicu.






I kladis se ribo, a meni kenjas!

Ne staj, dveribade! Otkri sve!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
@Markos
Nadam se da ovo nece da prodje tek tako jer je sve ovo lako proveriti.
Kontaktiras Slobu(ili se on javi ovde),on zna ko donosi stripove za Nishlije(tip iz G.Hana) i sve je jasno.
A lazov nek pokusa da dokaze da meni Curunir salje stripove za dalju preprodaju(ili ko vec) ili neka se cisti zauvek.

Jedno su kritike na racun cene,sitne carke i prepucavanja a drugo lazi(pa jos i lako proverljive) da ja dilujem stripove bilo kome mimoilazeci Darkwood i Slobu.
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

@dveribad
Ne trudi se vise da saljes PM,jer sam te stavio na block list,sve sta imas pisi ovde.
I dalje ostajem pri tome da sa spodobama kao sto si ti nemam sta da pricam,tako da ovaj iznudjeni odgovor na besramno laganje i podmetanje da sam preprodavac i licemer kao sto si ti ne smatraj nastavkom konverzacije.
Ni najmanje mi nisi interesantan.
Sve sto sam imao da kazem na tvoje lazi reko sam u prethodnom postu i pustio Markosu na PM,pa nek proveri tacnost onoga sto sam napisao i sa Slobom.
Valjda ce te ovo nauciti pameti.



Pa samo sam ti javio da ne bježiš sa foruma.Ti si se stvarno usro?Pa u profilu piše da imaš preko 40-tak godina!Tužibabo!

Kakav si ti zec!
Bilo mi te žao,a da sam znao da ćeš tako napunit gaće,vjeruj mi ne bih!Poslao si im PM suznih očiju ili si još uvijek ljudina koja razbija boce na glavi!??
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

@ Tex



Ribo jedna! Od mene krijes da si distibuter! A ja se razmisljam kako da dodjem do LL posto ovaj invalid iz G. Han ne moze da ide.

Ne da sam se nasmejao na ovaj dveribadov post gore, nego sam caleta probudio.Znao sam da jos ne treba da idem na spavanje dok ne procitam ovako nesto. "Nesto mi je govorilo: Obesi se Petre, obesi se!"

Nego, cekaj! Nemo' mnogo da se smejem, mozda i ja imam neku funkciju. Dveribade, ja bih nesto oko reklame...ako moze.

PS

I EDIT:



Pa nije valjda brata zbog ovog budio?Nije ni tebi sa njime lako!?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dveribad


Ljepo nam se ispričaj(meni posebno),a ja ću prestat pisat o vašim seratorskim prodajama,inače sljedi nastavak i nabrajanje ostale ekipe poštenjaka i Libellus-ovih poštara.
Ti odluči!

...dokaz: evo,za početak bi bilo savim dovoljno obratit pažnju na velebnu konverzaciju tebe i curunira!Trenutno više ne dam!



Samo kreni,imaces ti stosta da objasnjavas
Ne zavlaci vise ljude ovde,odmah sve,nek svi znaju
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/02/2010 : 02:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ma bio sam budan, a da nisam i da me nije probudio za ovako nesto, vec bih se ozbiljno naljutio.

Ovakvo smejanje mi je trebalo posle remija Barse u Stutgartu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

@Markos
Nadam se da ovo nece da prodje tek tako jer je sve ovo lako proveriti.
Kontaktiras Slobu(ili se on javi ovde),on zna ko donosi stripove za Nishlije(tip iz G.Hana) i sve je jasno.
A lazov nek pokusa da dokaze da meni Curunir salje stripove za dalju preprodaju(ili ko vec) ili neka se cisti zauvek.

Jedno su kritike na racun cene,sitne carke i prepucavanja a drugo lazi(pa jos i lako proverljive) da ja dilujem stripove bilo kome mimoilazeci Darkwood i Slobu.



Možda ti Dule Savić pomogne!?
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dveribad
Mogo si šutjet i ljepo zarađivat za kladionicu.






I kladis se ribo, a meni kenjas!

Ne staj, dveribade! Otkri sve!



Vide li kako se navuko sam
I Edit:
Jel' se ovo u prosveti zove - lep pismeni zadatak ali si promasio temu skroz
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/02/2010 : 02:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ali ja ne mogu da prestanem da se smejem.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ma bio sam budan, a da nisam i da me nije probudio za ovako nesto, vec bih se ozbiljno naljutio.

Ovakvo smejanje mi je trebalo posle remija Barse u Stutgartu.



Eto vidis da je dobro sto si se navuko na internet
Jos kad se sad uplete dalje sa lupanjem
Ti znas da sam ja samo obican stripofil,kad on to ukapira(konacno),bice kasno,vec se usro do guse
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by dveribad
Mogo si šutjet i ljepo zarađivat za kladionicu.






I kladis se ribo, a meni kenjas!

Ne staj, dveribade! Otkri sve!



Dosta je za večeras,ipak je čovjek oženjen.Sutra se javim,živeli!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ali ja ne mogu da prestanem da se smejem.



Jos insinuacije neke sa Sawitchem a mi se skoro popljuvasmo po forumu na topicu VC
Kad je covek glup(ne ti Sawitchu),pa cita samo topice o Libellusu i aukcijama
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 24/02/2010 : 02:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson

Ma bio sam budan, a da nisam i da me nije probudio za ovako nesto, vec bih se ozbiljno naljutio.

Ovakvo smejanje mi je trebalo posle remija Barse u Stutgartu.



Eto vidis da je dobro sto si se navuko na internet
Jos kad se sad uplete dalje sa lupanjem
Ti znas da sam ja samo obican stripofil,kad on to ukapira(konacno),bice kasno,vec se usro do guse



Normalno da znam,svi smo mi obični stripofili kad se ukenjamo!
A baš ljepo da se svi smijemo,Tex-e,vjeruj mi druže,dugo me netko ovako prestrašen nije nasmijao!Jel ti to Karsona pitaš jel on to zna?
Go to Top of Page
Page: of 28 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000