forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2010 : 14:39:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A najjače mi je bilo kad tipu nestane goriva i onda zajaši konja.Pravi ĐilIde na malo duži put a nestane mu goriva a oko njega stotine/tisuće auta a vjerovatno i koja bezinska pumpa??

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 02/11/2010 : 14:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ponestaje ne samo bencina nego i elektrike, hrane, ljekova, municije,... dogodila se zombie apokalipsa.
šta si mislio, da bi trebao da se odveze u grad ode u mcdonalds i u kino? :)

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2010 : 15:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dogodila se zombi apokalipsa,ljudi bježe(premda ne znam zašto jer je ove zombije prilično lako ubiti-spori su)ali gomila auta je ostala po ulicama.zar u njima nema goriva ili zombiji voze sve u šesnaest?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/11/2010 : 16:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A najjače mi je bilo kad tipu nestane goriva i onda zajaši konja.Pravi ĐilIde na malo duži put a nestane mu goriva a oko njega stotine/tisuće auta a vjerovatno i koja bezinska pumpa??


a sta mislis zasto ta auta stoje na ulici?
mozda su ljudi htjeli malo da protegnu noge?!
vozili su dok su imali benzina, a pumpe su, sto je logicno, iscrpljene u roku od nekoliko dana.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/11/2010 : 17:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ma ima logike u jakijevoj primjedbi, ljudi je malo, a automobila puno, nisu mogli potrošit svo gorivo jer zombiji ne voze
ali u gradu je kaos, sve zakrčeno pa auto i nije neko super sredstvo u tim okolnostima, što znači da i konj ima logike

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/11/2010 : 22:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
motor?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 03/11/2010 : 07:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Što ste zapeli s tim konjem, jahao ga je 3 minute dok mu ga nisu pojeli :).

Jedna od boljih fora u stripu je što svako malo likovi naprave neku glupost zbog koje se kasnije kaju. Recimo da je taj konj Rickova greška. Mislio je da je to bolji izbor od auta ili motora jer ne ovisi o gorivu ili zakrčenim cestama, ali nije pomislio da je konjetina privlačna zombijima.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 16:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen
Mislio je da je to bolji izbor od auta ili motora jer ne ovisi o gorivu ili zakrčenim cestama, ali nije pomislio da je konjetina privlačna zombijima.

Možda je gledao Romerove filmove, tamo zombije konjetina uopće ne privlači...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 16:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Sve u svemu, pilot mi se jako dopao, sporost odvijanja radnje uopće ne utječe na skoro sveprisutni intenzitet koji se osjeća u zraku. Svaki pogreša korak može rezultirati neočekivanom i smrtonosnom situacijom. Drago mi je nema izrazito "glupih" likova, kao što to obično biva u nekim zombi filmovima... Bolje od novijeg Romera definitivno.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/11/2010 : 17:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Sve u svemu, pilot mi se jako dopao, sporost odvijanja radnje uopće ne utječe na skoro sveprisutni intenzitet koji se osjeća u zraku. Svaki pogreša korak može rezultirati neočekivanom i smrtonosnom situacijom.



E to ja nisam osjetio nego upravo suprotno.Takvih zombija se čak i ja ne bi preplašioParilo mi se kao u video nekoj lakšoj igrici ideš i lemaš ih bejzbol palicom ili razneseš sačmaricom.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 20:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
E to ja nisam osjetio nego upravo suprotno.Takvih zombija se čak i ja ne bi preplašioParilo mi se kao u video nekoj lakšoj igrici ideš i lemaš ih bejzbol palicom ili razneseš sačmaricom.



I da i ne, dobro je rekao onaj crnac šerifu.

"They may not seem
like much one at a time... but in a group all round up and hungry...
- They you watch your ass."

hehe, i što se desilo kad je stranac ušetao konjem u grad?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 04/11/2010 : 08:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by jaki
E to ja nisam osjetio nego upravo suprotno.Takvih zombija se čak i ja ne bi preplašioParilo mi se kao u video nekoj lakšoj igrici ideš i lemaš ih bejzbol palicom ili razneseš sačmaricom.



I da i ne, dobro je rekao onaj crnac šerifu.

"They may not seem
like much one at a time... but in a group all round up and hungry...
- They you watch your ass."

hehe, i što se desilo kad je stranac ušetao konjem u grad?


Pa taj motiv je postojao i kod Romera u onom nastavku sa shopping centrom (jel to Dawn of the dead?) gdje se ekipica osječa sigurno zaključana unutra dok ne skuže da se ovih vani gomila sve više i više.

Bit će u TWD sličan motiv kad budu u zatvoru, ali ne toliko naglašen.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/11/2010 : 10:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen
Pa taj motiv je postojao i kod Romera u onom nastavku sa shopping centrom (jel to Dawn of the dead?) gdje se ekipica osječa sigurno zaključana unutra dok ne skuže da se ovih vani gomila sve više i više.



Mislim da je više-manje bila slična situacija i kod shopping centra u dvojki i one vojne instalacije u trojki, ne shvaćaju koliko su opasni dok gomila njih ne dosegne kritičnu masu. A i problem je što u većini slučajeva sloga ne postoji iznutra. Uvijek pojedinci zeznu cijelu stvar.
VIdiš, i jaki bi ih podcijenio, sve dok ga ne bi stjerali u kut.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 04/11/2010 : 13:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by alen
Pa taj motiv je postojao i kod Romera u onom nastavku sa shopping centrom (jel to Dawn of the dead?) gdje se ekipica osječa sigurno zaključana unutra dok ne skuže da se ovih vani gomila sve više i više.



Mislim da je više-manje bila slična situacija i kod shopping centra u dvojki i one vojne instalacije u trojki, ne shvaćaju koliko su opasni dok gomila njih ne dosegne kritičnu masu. A i problem je što u većini slučajeva sloga ne postoji iznutra. Uvijek pojedinci zeznu cijelu stvar.
VIdiš, i jaki bi ih podcijenio, sve dok ga ne bi stjerali u kut.


Jaki bi prvi najebo, na-na-na-na-na-na!

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 04/11/2010 : 18:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message  Reply with Quote
Jos je rano da se ista kaze ali serija definitivno ima potencijal i sanse da bude dobra, samo da je ne useru kao sto su usrali Lost. Sto se tice price oko konja,tacno je da svud okolo stoje auta ali konj je tisi i manje trosi,2 kile zita i nesto trave na 100 km,i sjetite se da je obican auto-alaram privukao tonu zombija...
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 08/11/2010 : 21:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Evo danas sam pogledao i drugu epizodu,i moram priznat da je serija zbilja fenomenalna...
Šteta što izlazi samo jednom tjedno..

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 08/11/2010 : 23:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Super je druga epizoda. Bice tek napetosti. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

mystere
New Member

Croatia
100 Posts

Member since 04/04/2006

Posted - 08/11/2010 : 23:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mystere a Private Message  Reply with Quote
Meni su prvi dojmovi za sada pozitivni. Dobro, ponešto su izmijenjeni poneki detalji u odnosu na radnju u stripu, ali to je razumljivo s obzirom da ekran ipak ima neka druga pravila u odnosu na strip scenarij. E, i da, zombiji su stvarno dobro napravljeni :-)).
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 09/11/2010 : 01:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
namjerno su napravljene neke promjene baš da i čitaoci stripa mogu gledat i da neznaju šta če se dogodit

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

PJ24MKD
New Member



Fyro Macedonia
275 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 09/11/2010 : 02:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit PJ24MKD's Homepage  Send PJ24MKD a Private Message  Reply with Quote
Stvarno steta sto je prva sezona duga samo 6 epizode
http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes

ali za srecu, prva epizoda je imala gledanost 5,3 miliona, a druga epizoda 4,7 miliona, sto su odlicni rezultati, pa je AMC kanal vec sada narucio druga sezona sa 13 epizoda
http://www.hitfix.com/articles/amc-renews-the-walking-dead-for-a-second-season
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 09/11/2010 : 12:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
Da li gledati ovo prije citanja stripa???

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 09/11/2010 : 12:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

Da li gledati ovo prije citanja stripa???

A zašto ne? Dobri su i strip i serija.

Problem je znatiželja. "Što je Ricku sljedeće amputirano?"

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 09/11/2010 : 15:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ma ima logike u jakijevoj primjedbi, ljudi je malo, a automobila puno, nisu mogli potrošit svo gorivo jer zombiji ne voze
ali u gradu je kaos, sve zakrčeno pa auto i nije neko super sredstvo u tim okolnostima, što znači da i konj ima logike



Uzeo je konja a ne auto zato sto je auto tekovina modernog sveta koji je nestao. To je glavna poruka serijala. Sve one stvari koje su nam olaksavale zivot (u koje spada i auto) sada vise ne postoje. Moramo poceti da se borimo i mucimo, a ne koristimo olaksice.
Jeste vecina covecanstva umrla, ali preziveli su tek sad poceli da stvarno zive

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 09/11/2010 16:13:24
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/11/2010 : 17:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by ken2

ma ima logike u jakijevoj primjedbi, ljudi je malo, a automobila puno, nisu mogli potrošit svo gorivo jer zombiji ne voze
ali u gradu je kaos, sve zakrčeno pa auto i nije neko super sredstvo u tim okolnostima, što znači da i konj ima logike



Uzeo je konja a ne auto zato sto je auto tekovina modernog sveta koji je nestao. To je glavna poruka serijala. Sve one stvari koje su nam olaksavale zivot (u koje spada i auto) sada vise ne postoje. Moramo poceti da se borimo i mucimo, a ne koristimo olaksice.
Jeste vecina covecanstva umrla, ali preziveli su tek sad poceli da stvarno zive


hm, ne
on je uzeo konja iz više manje razloga koje sam naveo, a scenaristi / autori su mu to nametnuli moguće iz razloga koje si ti naveo
iako, evo u drugom nastavku opet koriste tekovine modernog svijeta
ko će ga znati
u svakom slučaju serija koju ću pratiti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 09/11/2010 : 23:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
ova epizoda je bas bila napeta, begstvo iz grada je bilo jezivo
inace, uzeo danas da preprocitam lavirintova izdanja neoma, serija je definitivno sporijeg tempa, i vec u dvojci se vide velike scenaristicke izmene
helikopter iz prve epizode uopste ne postoji u stripu!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.24 seconds. Snitz Forums 2000