forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ajznerov "Ugovor s Bogom"
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 19/02/2010 : 09:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Ne mislim komentare sa foruma, pogrešno sam se izrazio, a mislim da ih nisam ni video kakvi god da su; imam jednog prijatelja koji prati sve živo i kupuje većinu noviteta, pa sa njim se obično savetujem da li je nešto vredno kupovine; on mi je preporučio da "zaveru" slobodno zaobiđem, ništa vredno pažnje, a čuo sam slično još od nekoga, ali da me sad ubiješ, ne sećam ko mi je to još rekao.



Pa u principu, da. Nije los, ali neces nista propustiti ako ga preskocis.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2023 : 16:59:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo da podignemo i ovu zaboravljenu temu svezim antovim komentarom na sveze izdanje Carobne knjige.
Steta sto to nije izdao Darkvud pre par godina, na vecem formatu i boljem papiru. Ali sta je tu je. Ja jos uvek nisam nabavio ovo izdanje ali planiram.

quote:
Originally posted by anto




Vil Ajzner:Ugovor sa Bogom (Čarobna knjiga)

Sa Ugovorem sam se susreo u Vedisovom izdanju,ali pročitavši tek prvu triologiju.Koliko se sećam,utisci su pozitivni,ali ne toliko da se potrudim da nabavim i preostala dva nastavka.
ČK je lepo objedinio sve to u jednoj knjizi,i prvo moram pohvaliti izdanje - jedno od boljih njihovih,a pre svega radi se o kapitalnom delu strip izdavaštva na ovim prostorima (šteta što i izbor papira nije bio na tom nivou).

Ajzner baš u ovom stripu kreira grafičku novelu u devetoj umetnosti,i to na kakav način - ova triologija je punokrvni slajs of lajf,i iako je nastao pre milion godina,i danas pleni životnošću i atmosferom.
Strip koji se mora imati u biblioteci.
Edicija Svet u oblačićima obećava da ćemo dobijati prave stvari u njoj,i jako mi je žao što je kec,Persepolis onako nakaradno urađen.

dijamantska 5/5


Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3528 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 27/06/2023 : 21:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Šteta što na ovom podforumu imamo temu za Eisnera, a i pojedinačne teme za Ugovor i Spirita, po meni preglednije bi bilo sve to sabiti u jednu opštu temu o Eisneru.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.04 seconds. Snitz Forums 2000