forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aj iz bek!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Elldamar
Starting Member

14 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 19/02/2010 : 13:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Elldamar a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!

Prvo izvinjavam se ako ovom topicu nije mesto na ovom podforumu ali mi je ovo prvo palo napamet kada sam razmišljao gde otvoriti topic.
Elem,nije me bilo na ovom forumu hmm...par godina,ne znam ni sam više koliko,zbog posla imao sam selidbu u inostranstvo,dobar deo provodio živeći po tour busevima ,stalan boravak nisam ni imao takoreći,proživeo sve i svašta i uspeo ostati normalan pored cele ludnice,tako da mi je i cela priča sa stripovim bila na totalno zadnjem mestu.
Sada kada sam konačno sredio život koliko toliko,vratio se u zemlju,vreme je da nastavim tamo gde sam stao pre par godina.

Koliko se ja sećam,neposredno pre mog odlaska ostadoh dužan nekim ljudima neke stripove ili albume i neku lovu,pa ih molim ovom prilikom da mi se jave preko PP ili ovde na topiku da to rasčistimo.Nije ništa krupno u pitanju,ali čisti računi duga ljubav.
Ja sam pokušao da se ulogujem na stari user name ali nije išlo,čak ni mail na koji je registrovan ne koristim više te nisam ni lozinku mogao resetovati kako bi uspeo ući u PP i prisetiti se nekih dogovora.Ne sećam se imena tih ljudi uopšte ali znam da ih je bilo

I tako ... To bi bilo to.Još jednom se izvinjavam ako je tema na pogrešnom mestu ali mi ništa pametnije nije palo na pamet

Jebo oblak zaboravio...stari nick nije bio ovaj već Legacy Keeper just for the info

Edited by - Elldamar on 19/02/2010 13:11:10

giant
Average Member



Slovenia
839 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 19/02/2010 : 13:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message  Reply with Quote
Javi se meni na PM ili mejl:

jernejkoren2@gmail.com

Nas dvoje smo se nešto dogovarali, ali tada nisam ništa više čuo od tebe....Nekoliko poslova sam završili, i to uspješno, ali imali smo još nešto za srediti, pa eto....
Pozdrav giant
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/02/2010 : 13:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa zasto se nisi meni javio da rijesimo to sa usernameom?

Trouble will find me
Go to Top of Page

Elldamar
Starting Member

14 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 19/02/2010 : 13:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Elldamar a Private Message  Reply with Quote
A jebiga ... palo mi je napamet ali nisam se mogao logovati na stari user name jer sam zaboravio lozinku,a i mail na koji je registrovan user name je odavno van funkcije pa nisam ni mogao da te kontaktiram preko njega.Mada sam mogao da kopam negde tvoj mail pa preko njega da te kontaktiram ... nema ni veze.

@Jernej - kontaktiram te preko maila još danas.

EDIT: Tnx to Markos uspeo sam pogledati stare poruke.Elem,Deki86 i Globinjo,vama sam ostao duzan neke albume ali ne mogu provaliti iz poruka koje i sta te vas molim da mi posaljete PP sa detaljima.

Edited by - Elldamar on 19/02/2010 13:53:36
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000