forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Kick-Ass [ :D]
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/02/2010 : 00:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
http://www.sfcentar.com/vijesti.php?id=807

he he, ovo je sjajno :)
nakon prvog trailera bio sam poprilično sumnjičav oko vjernosti predlošku, al kako se čini slijedi ga u stopu (što me zapravo vrlo čudi, obzirom na obično dosta konzervativni mainstream - a ovo se baš ne bi moglo nazvati opskurnim filmićem).
jedva čekam!

Split your lungs with Blood and Thunder

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/02/2010 : 13:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ja sam vidio trejler u Zagrebu prije Avatara i odmah naslutio da će ovo biti jako zabavan film...
O stripu nemam pojma.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dimi
New Member



Serbia
235 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 21/02/2010 : 23:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dimi's Homepage  Send dimi a Private Message  Reply with Quote
Kick-ass mi se, zakljucno sa #8, dosta svideo. Preporuka svima.

Po ovom trejleru vidim da prilicno prate strip, sto samo po sebi ne mora nista da znaci. Ono sto mi na prvi pogled smeta je ubacivanje tog karakteristicnog simpaticnog ali nategnutog "humora" koji se tolko koristi u poslednje vreme (od romanticnih komedija do akcija), da vec ozibljno pocinje da nervira, a koji je u samom stripu dosta posredniji i sarmantiniji.

Edited by - dimi on 21/02/2010 23:48:38
Go to Top of Page

zlpablo
Starting Member

12 Posts

Member since 19/05/2009

Posted - 06/04/2010 : 22:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlpablo a Private Message  Reply with Quote
Meni odličan strip.
Pati od nekih klišeja ali sve u svemu ja sam oduševljen.

I sva sfreća da mi je stigao prije filma :D
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 21/04/2010 : 23:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledao film. Osmjeh mi još ne silazi sa usana.
Oduševljen sam, čista 100 postotna zabava. Obavezno pogledajte.
Film kicks-ass

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 21/04/2010 : 23:52:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Bija je prije 7 dana u Slobodnoj veliki interview sa Millarom povodom premijere filma.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 22/04/2010 : 05:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Odlican film. Mozete cak voditi i devojku.

Edited by - Vlaadisha on 22/04/2010 05:16:50
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/04/2010 : 12:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Odlican film. Mozete cak voditi i devojku.


Vodio sam ženu. I njoj se dopao, nije očekivala takav film.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/04/2010 : 12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
odlican i zabavan film.
Strip jos nisam procitao, ali vjerovatno hocu u naredno vrijeme.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/04/2010 : 12:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ja ga već dvaput pogledao. U kinu, naravno.

Film je genijalan, a poseban je gušt hvatati silne reference.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/04/2010 : 13:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Jedva cekam da dodje u Srbiju. ^^

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 22/04/2010 : 17:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
stvarno odlično, sinoć sam ga pogledao i oduševio se.
promjene u odnosu na strip čak ni ne smetaju, a izostanak bilo kakve cenzure je ogroman plus.
željno očekujem nastavak :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

zlpablo
Starting Member

12 Posts

Member since 19/05/2009

Posted - 22/04/2010 : 20:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlpablo a Private Message  Reply with Quote
Slažem se. Film je genijalan. Promjene iako ih je podosta mi nisu smetale. Osim jedne. Stvarno mi je diglo tlak što Dave dboije djevojku. Stripovski razvoj događaje je bolji :D. Ovo je više stil sweet teen filmova.

Sve u svemu, ja sam oduševljen filmom.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 08/05/2010 : 04:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ovdje u Americi ljudi su podjeljeni: neki obozavaju ovaj film, neki ga mrze i bojkotoju ... sta ces, takav je ljudski ukus.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 09/05/2010 : 14:31:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvi dio ( 1-8 )

Neobično i zabavno, moglo bi se pronaći zamjerki na priču no opću doijam sasvim ok i bolje čak

Sad triba pogledati i film

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/05/2010 : 22:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Juče odgledao, meni super! Hoću sad da naručim s amazona i strip :)
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 15/05/2010 : 13:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
Mark Millar je imao dobru ideju, ali iskreno on to ne zna sprovesti kako treba u djelo.Strip je nekako siromašan bez nekih velikih dijaloga.Samo ubi zakolji.Kraj je simpatično napravljen.

Kad sam pročita sam strip tako me razočarao da sam bio odustao od filma.
Kakva pogreška.
Film je sve što strip nije.
Redatelj je uzeo samo smjernice stripa i pretvorio ga u vrhunsku zabavu u kojoj sam uživao.Rijetko se dogodi da film nadjača strip, ali kad je Mark Millar u pitanju izgleda da se to ponovilo kao i sa Wantedom.
Film za razliku od stripa ima odlično karakterizirane likove, kostime
koji su puno bolji nego u samom stripu i bolje okarakterizirane negativce.
Možda postoji sitna zamjerka kraju film što nije isti kao u stripu jel to je najbolji dio stripa, ali svi kinohitovi pa tako i ovaj trebaju nastavak, a oni su i na to išli.
Sve drugo je puno bolje nego u stripu uz genijalni soundtrack.
Pogotovo pisma za Hit-girl

http://www.youtube.com/watch?v=2TLK7rQOB_E

lalalalalala nanana

Edited by - provodina on 15/05/2010 13:37:55
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/06/2010 : 18:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
OMG! Kako je JAKO I DOBRO! Ono, ja volem da pravim top liste, i kad god napravim top listu filmova, nikad nisam imao PRAVOG kandidata za prvo mesto.
E, KICK-ASS je sad to. Defintivno znam sta cu sledece da uzmem kad budem naruciovao online. stoprocentna zabava, sto neko rece, plus gomila nepotrebnog nasilja. Sta ces vise?


Edit: Cek, nek me neko uputi malo samo.
na Wikipediji pise da je strip radjen od 2008 do 2010. Znaci, zavrsen je serijal? Tj. Ovo sto je u filmu od Kick Assa, jel to i sve sto je u stripu ili..?

Edited by - Grujah. on 21/06/2010 18:13:18
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 22/06/2010 : 10:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
da uz neke izmjene to je to
Mark Millar radi nastavak Kick-Ass: Balls to the Wall, koji ce naravno odmah biti prebacen na filmsko platno cim strip bude gotov

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

sloppy
Average Member



703 Posts

Member since 23/07/2002

Posted - 22/06/2010 : 15:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit sloppy's Homepage  Send sloppy a Private Message  Reply with Quote
ili če ga prebacivat na film več prije kao što se dogodilo i z ovim. mene osobno je millar s ovim ne samo razočarao nego mi je i zagadio da kupujem još bilo šta drugo od njega. nemisis ide istim putem, ultra nasilje zbog nasilja, priča bez veze i jedan broj na pola godine jer mora furat još Hollywood projekte. za mene je bolji tresh film bitch slap (jer volim i ja nepotrebno nasilje i te stvari) a strip nije ni izmedju top 100 na mojoj lestvici 2009 godine (ili 2008 ili 2010 godine jer je toliko trebalo da izadje ta gomila broja da se onda skupi u hc tada kad izadje film).

http://tdksonomatopeia.blogspot.com/
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 12/07/2010 : 16:35:27  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Film sam pogledao i extra je...A za strip nisam ni znao da postoji, volio bih ga procitat!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000