forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slicice, albumi & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 151

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/03/2010 : 13:52:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/03/2010 : 14:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
kojeg dana ce biti album uz zurnal?
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 20/03/2010 : 19:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
jedva čekam menjažu kod Moskve u Beogradu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 20/03/2010 : 20:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Evo i mene, več dugo pišem o toj temi na striparni, ako nadjete nešto koristno, bacite oko na
http://forum.striparna.com/viewtopic.php?t=2803&start=0
A sledeči tjedan, prvi put biče mi razstava albuma sa sličicama u periodu od godine 1928-do danas na našem ex tlu, na sajmu 4.Collecta od 26-28.marta u Ljubljani, staviču koje slike sa sajma.
http://www.collecta.si/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 20/03/2010 20:17:43
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 20:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..



Kako za par dana
Kod nas se slicice prodaju na veliko. Samo ja vise ne skupljam takve stvari, pa nisam zainteresovan, ali slicica i album ima u svim kioscima, spuermarketima i ko zna gde jos ne

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/03/2010 : 20:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..



Kako za par dana
Kod nas se slicice prodaju na veliko. Samo ja vise ne skupljam takve stvari, pa nisam zainteresovan, ali slicica i album ima u svim kioscima, spuermarketima i ko zna gde jos ne




Ima toga i kod nas ali nema jos Paninijevog albuma...
On krece tek za par dana...

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 21:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by sawitch

Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..



Kako za par dana
Kod nas se slicice prodaju na veliko. Samo ja vise ne skupljam takve stvari, pa nisam zainteresovan, ali slicica i album ima u svim kioscima, spuermarketima i ko zna gde jos ne




Ima toga i kod nas ali nema jos Paninijevog albuma...
On krece tek za par dana...



ok

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 20/03/2010 : 21:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Cekajte jel su u Srbiji izasle slicice,samo nema albuma?Ja jos nisam nigde video.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

idado
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4057 Posts

Member since 30/11/2004

Posted - 20/03/2010 : 21:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit idado's Homepage  Send idado a Private Message  Reply with Quote
Nisu još, trebalo bi krajem marta, početkom aprila.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 20/03/2010 : 21:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by idado

Nisu još, trebalo bi krajem marta, početkom aprila.

Hvala na odgovoru,zabunili me ovi gore.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 20/03/2010 : 22:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Da vam posaljem koji paket :)

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
667 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 20/03/2010 : 22:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Ta informacija verovatno nije tacna. Zasto bi ostali bili povuceni iz prodaje?
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 20/03/2010 : 23:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ne znam brate.. Juce mi rekla zena sto radi u trafici...


To je i jang spominjao. Fotball2Fun se povukao posle 2 dana iz Slovenije. Jednom i ovde da proradi floskula "pravna drzava". Ne znam da li ce i Bonart da sutnu, s obzirom da je uzimao slike sa neta kao slicice. Red bi bio

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/03/2010 : 08:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Albumu "Životinjsko carstvo" ima 250 sličica. Dobro je to šta je cili album kao jedna mini enciklopedija.
Ali isto je puno za čokoladicu od 20g dat 35 dinara ili kod nas 3,5 kune.
Samo ja te sličice skupljam uz lagane prekide godinu dana. Ali jučer mi je prijatelj reka da su navodno izašle nove.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/03/2010 : 09:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Album je negdi oko 10-15kn , ja pretpostavljam da imaš iste sličice kao i ja. Ako su sličice skoro kao fotografije s onim trokutićem u gornjem lijevom kantunu, onda je to . Jer ako je br.21 medvjed(kako kažeš), onda se u albumu vodi kao "Mrki medvjed- ursus arctos" (točno ovako piše). Veča ti je vjerojatnost da ćeš album nać u večim dučanima.Ako nenađeš slobodno se javi, pogledat ću u Kraša u Splitu.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/03/2010 : 10:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Evo slicica sto mi je Split85 poslao:



Edited by - sawitch on 21/03/2010 10:12:24
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/03/2010 : 10:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
nije to još ništa , jesi li vidija "kinder jaje" od životinjskog carstva s figuricama ovih likova s naslovnice
evo link svih sličica po kategorijama: http://www.zivotinjskocarstvo.com.hr/

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 21/03/2010 : 10:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
@sawitch
U Nisu je cokoladica od 28-30 din zavisi gde kupis. Taj album, cije si slike prilozio, kosta 160 din i ima 250 slicica.
Pre neki dan se pojavio album zivotinjsko carstvo "football kings" sa 56 slicica. Cokoladice kostaju isto (30 din), a album 19 din.

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 21/03/2010 : 10:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
igleda da je o ovom albumu meni taj lik jučer govorija

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 21/03/2010 : 10:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
ok uzecu ti! Ne treba nista da mi uplacujes. Posalji mi na PM adresu.

edit:
dogovoreno je! uplatice mi kredit

Pozdrav!!!

Edited by - srleb on 21/03/2010 11:14:42
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/03/2010 : 01:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Sawicu meni je taj paket stigao pre neki dan,ima oko 3.5 kg slatkisa,nije los.Inace u popunjavanju mi je puno pomogao upravo Srleb koji mi je poslao pedesetak slicica a ostatak sam se izmenjao na krstarici.Krstarica ti je extra za menjanje.Inace sad je mnogo isplativije uzeti ovaj sa fudbalerima zivotinjama,juce zena uzela i ima samo 56 slicica isto salju neku nagradu kad se popuni.Samo jos nisam nasao cokoladice.I jos nesto najpovoljnije cokoladice su ti u univerexportu oko 26 dinara.
Srleb druze jesi popunio???

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/03/2010 : 16:25:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujuci zemljaku Okibokiju malo sam dopunio album.. Poklonio mi je 25 slicica.. Evo kako za sada izgleda poslednja stranica:



Hvala drugar..
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/03/2010 : 20:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Nema na cemu druze.Au mnogo tu jos treba ali vredi skupiti,album je ok a bogami i zbog paketa.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 24/03/2010 : 21:29:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Sawicu meni je taj paket stigao pre neki dan,ima oko 3.5 kg slatkisa,nije los.Inace u popunjavanju mi je puno pomogao upravo Srleb koji mi je poslao pedesetak slicica a ostatak sam se izmenjao na krstarici.Krstarica ti je extra za menjanje.Inace sad je mnogo isplativije uzeti ovaj sa fudbalerima zivotinjama,juce zena uzela i ima samo 56 slicica isto salju neku nagradu kad se popuni.Samo jos nisam nasao cokoladice.I jos nesto najpovoljnije cokoladice su ti u univerexportu oko 26 dinara.
Srleb druze jesi popunio???


Jedan sam popunio
e sada zavrsavam jos jedan
Negde sam procitao da se za ovaj novi album dobija fudbalska lopta zivotinjsko carstvo, a kasnije isti kupon ucestvuje u neko glavno izvlacenje....

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/03/2010 : 21:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srleb

quote:
Originally posted by okiboki

Sawicu meni je taj paket stigao pre neki dan,ima oko 3.5 kg slatkisa,nije los.Inace u popunjavanju mi je puno pomogao upravo Srleb koji mi je poslao pedesetak slicica a ostatak sam se izmenjao na krstarici.Krstarica ti je extra za menjanje.Inace sad je mnogo isplativije uzeti ovaj sa fudbalerima zivotinjama,juce zena uzela i ima samo 56 slicica isto salju neku nagradu kad se popuni.Samo jos nisam nasao cokoladice.I jos nesto najpovoljnije cokoladice su ti u univerexportu oko 26 dinara.
Srleb druze jesi popunio???


Jedan sam popunio
e sada zavrsavam jos jedan
Negde sam procitao da se za ovaj novi album dobija fudbalska lopta zivotinjsko carstvo, a kasnije isti kupon ucestvuje u neko glavno izvlacenje....

Kakve su slicice za taj novi ajde neku sliku postavi ili neki link.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 24/03/2010 : 21:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki
Kakve su slicice za taj novi ajde neku sliku postavi ili neki link.




Ovo bi trebalo da su mi duple - ne mogu da pronadjem album koji sam popunjavao, pa se bojim da i nisu duple.

Pozdrav!!!
Go to Top of Page
Page: of 151  Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000