forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 QATALOG: Q24 i "Slatko Malo" (dodan qaver)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 30/03/2010 : 19:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Od danas u "Stripovima na kvadrat" i "Libellusu":



Q24 - 84 stranice od kojih 16 u boji. Unutra:
- Filip Kelava
- Goran Duplančić
- Maja Duvnjak
- svi "Regočevci" (Dupli, Rico, Jurica, iko, Dommy, Quelava, Fab, Kole, Mejo i mcn)
- Sara Divjak
- Paula Konjhodžić
- Irena Jukić-Pranjić
- Sonja Gašperov
- Ivana Pipal
- Frano Petruša
- te ja


***

Izašlo je i "Slatko malo" Ralf Koeniga, nastavak "Osviještenog". U dućanima također od danas.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 01/04/2010 20:22:28

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/03/2010 : 20:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi je uljepšalo dan. Hvala Macane.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/03/2010 : 20:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7845 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/03/2010 : 21:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca


znači tebi još nisam uručio, crni mlađo
računaj da imaš i toga

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/03/2010 : 21:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by mladjo

Meni fali samo jedan Q i to onaj koji je trebao doći na roštiljadu kod Kena2 prije par mjeseci(Nema Stripa do Splita)Tko se obogatio preprodavajući tuđe primjerke? Tko ih plasira na crnom tržištu?Čija majka crnog Q-a prede? Izbacite najslabijeg Q-ovca


znači tebi još nisam uručio, crni mlađo
računaj da imaš i toga



zapit ćemo ga u pivnici slijedeći put

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 31/03/2010 : 21:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn
Q24 - 84 stranice od kojih 16 u boji.



Svaki strip unutar Q24 je fenomen, pa slijedom stvari i Q24 fenomenalan.

OK, ozbiljno. Neću stavljati neke opširnije komentare ničim izazvan. Prvi razlog - ne osjećam da mogu biti objektivan. Drugi razlog (pravi razlog ) - osjećam se glupo kad to radim.

Pričajmo o Q24. Jako me zanima što mislite, ali stvarno! A ima materijala za priču, o da.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 08/04/2010 : 23:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Q17, Q24 i Koenig stigli u Alan Ford.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

dimi
New Member



Serbia
235 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 09/04/2010 : 03:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit dimi's Homepage  Send dimi a Private Message  Reply with Quote
[Zajedljivi komentar] Bilo je i vreme. [/Zajedljivi komentar]

Ozbiljno... Ne znam da li se nekom izdanju više radujem nego ovome/ovima. Mcne, ne predaj se!

I da li će dnevniq uopšte dolaziti u AF za nas kojima onaj sample nije dovoljan?
Go to Top of Page

magirus
Junior Member



Serbia
445 Posts

Member since 30/07/2003

Posted - 09/04/2010 : 10:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send magirus a Private Message  Reply with Quote
I ajde malo pošaljite i Sergeja stare priče u BG, nikako da počnem da čitam MMM-ove i Sergej Strip jer nemam početak. U Darkwoodu ga nemaju odavno, propustio sam očito
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 09/04/2010 : 10:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by magirus

I ajde malo pošaljite i Sergeja stare priče u BG, nikako da počnem da čitam MMM-ove i Sergej Strip jer nemam početak. U Darkwoodu ga nemaju odavno, propustio sam očito



Piši Dekari na blekendekara (at) gmail.com - on je zadužen za snabdijevanje striparnica u Cp6uju.

Dnevniqa bi trebalo biti u Alan Fordu ili sam totalno pošandrcao. Ili su ga rasprodali, što znači da je vjerojatnije da sam pošandrcao.

mcn
- avaj, prestar da odustane

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 01/05/2010 : 20:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam novi q (24) i moram reci da je opaska o uzdignutom čelu potpuno točna. Strip o parlovu: odličan. Savršeno opisuje zašto je vrijedan divljenja. Počiao u miru. Regoč pričom zbilja vrluda i ne mogu reći da mi se bas sviđa, ali kao pthvat je super i dosta amatera je ostvarilo jako dobre radove. Stranice u boji su vrlo dobre, veliko iznenađenje je Ivana Pipal. Odlično crta. Franin strip je unatoč vrlo grubom crtežu jako dobar i drago mi je da si ga oteo, Darko. :) A za 24-satni strip sam vec vise puta rekao da me jako ganuo. Sve u svemu, 80 stranica koje itekako vrijede.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 27/05/2010 : 14:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Stranica 18 u Q 24 toliko mi se svidjela da je nazalost kompletan odletio u smece.
Crtez: Iko Tekst: dommy
Da li su ova dva umjetnika napravila jos nesto jako u zivotu ili im je ovo vrhunac?
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 06/06/2010 : 11:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Stranica 18 u Q 24 toliko mi se svidjela da je nazalost kompletan odletio u smece.

Žao mi je.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 07/06/2010 : 00:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Njemu o glavu nije meni ,mogao je uzivati kao bubreg u loju kao ostali Q stripovi u plasticnim kesicama,onda Backboards,uspravno poredani,zasticenim staklom u polumracnoj prostoriji bez vlage....

Jedan list ne cini proljece,tako da ce me novi Q-ovi i dalje razveseljavati.

Zaboravih nadodati da sam lako ranjiv kad se radi o religijama,bez obzira koja religija.
Tako da humor kod ovih stvari u sekundi preleti na pogresnu stranu.
U Presvetom srcu je to prilicno dobro izbalansirano,tako da je sav taj homor ostao vozeci desnom stranom a nije u Engleskoj.

Edited by - Porter on 07/06/2010 01:12:30
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 26/01/2012 : 18:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Slatko malo nije los. Nekako mi je onaj prvi Koenig bio bolji.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000