forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Radna akcija - cpt. SINISA ft. cnt. NERA (WTF!?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Lundvalnaden
Starting Member

89 Posts

Member since 18/04/2010

Posted - 19/04/2010 : 18:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lundvalnaden a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav!

Ponukan temom na kojoj sam bio aktivan prije cca 2 godine, ali s obzirom da se ne mogu sjetiti na kojem je bila forumu ( ), pokusao bih istu stvar ovdje zapoceti.

Dakle, radi se u principu o grupnom radu forumasa na jednoj zadanoj temi: Svaki tjedan netko odabere bilo koju temu (od stvarnih osoba ili izmisljenih, preko gradova, zgrada, mrtve / zive prirode, pa do prirodnih pojava i svega sto vam padne na pamet) i onda ostali forumasi postaju svoje crteze kao odgovor na zadanu temu.
Npr, ja kazem: Ovaj tjedan cemo crtati pirate, i svi postaju svoje crteze pirata. Nakon toga netko drugi odredi temu i tako stalno..
Inace je ovo bila poprilicno super tema jer su ljudi uvijek bili aktivni i u isto vrijeme su predstavljali svoja svježa djela, kritizirali tudja i primali kritike od ostalih, a svi skupa su bili usredotoceni na istu tematiku.
Sve u svemu, oni koji misle da super crtaju, pokazat ce svoje radove i dobiti komplimente, oni koji se zele usavrsiti dobit ce savjete od drugih i vidjeti kako drugi rade na istom zadatku, a oni koji se samo zezaju crtat ce gluposti koje ce nas nasmijavati.

Eto, ako sam na pravom mjestu i ako se slazete, s obzirom da je danas ponedjeljak, mogli bi poceti.

Kao prvi zadatak predlazem pirate.
(Ne, nisam opsjednut piratima i ne volim Deppa, nego samo zato sto mi trenutno nista drugo ne pada na pamet :) )
Dakle, sad vi postajte vase crteze koji mogu biti u bilo kakvoj tehnici i prikazivati bilo kakvu situaciju, ali naravno, da su bazirani na piratima..

Prva osoba koja posta svoj crtez ima duznost da sljedeci tjedan, tj u ponedjeljak, 26.4.2010. predlozi novu temu. Ukoliko ta osoba ne zeli prihvatit tu duznost, ona se prebacuje na osobu koja je postala crtez nakon nje itd. Ali mislim da to nece biti problem :)

Eto, nadam se da cete uzivati, crtati, postati crteze, komentirati, nauciti nesto novo i zabaviti se prije svega.

Edited by - Lundvalnaden on 24/06/2010 03:21:13

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4546 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 19/04/2010 : 18:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Bravo, editovacu post kad yavrsim crtey :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 19/04/2010 : 18:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Pošto ne znam povući ravnu liniju olovkom, nudim samo moralnu potporu!

.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/04/2010 : 18:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock

Pošto ne znam povući ravnu liniju olovkom, nudim samo moralnu potporu!


Također.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/04/2010 : 19:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
dobra ideja i dobro da si to stavio u ovu sobu, ipak tu zalazi više ljudi
samo napred!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mezmehudin
New Member



122 Posts

Member since 11/11/2009

Posted - 19/04/2010 : 20:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mezmehudin a Private Message  Reply with Quote
ideja je zakon
evo moj doprinos
http://yfrog.com/0gimg003bvj

Edited by - mezmehudin on 19/04/2010 20:58:19
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/04/2010 : 21:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mezmehudin

ideja je zakon
evo moj doprinos
http://yfrog.com/0gimg003bvj



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

alterdm
New Member

Serbia
108 Posts

Member since 09/10/2005

Posted - 19/04/2010 : 23:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alterdm a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lundvalnaden

Ponukan temom na kojoj sam bio aktivan prije cca 2 godine, ali s obzirom da se ne mogu sjetiti na kojem je bila forumu ( ), pokusao bih istu stvar ovdje zapoceti.




Verovatno misliš na UPPS forum, tema i dalje postoji, evo već pune tri godine. Trenutno je aktuelan 90-ti zadatak po redu, crta se Thor, pre toga je bio Mort Cinder, obrađuju se svi strip žanrovi, tako da će svako pronaći nešto što mu se sviđa. Inače na UPPS forumu se okuplja dosta strip autora sa ovih prostora, tako da ima izvanrednih radova.

Direktan link na temu:

http://www.upps-sajt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2164
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/04/2010 : 23:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Uh faj! A ja čoviku reka da je to bilo na ZS forumu. Da, da, upps. Tamo je to odlično zaživilo i stvarno ima sjajnih radova.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/04/2010 : 00:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alterdm

quote:
Originally posted by Lundvalnaden

Ponukan temom na kojoj sam bio aktivan prije cca 2 godine, ali s obzirom da se ne mogu sjetiti na kojem je bila forumu ( ), pokusao bih istu stvar ovdje zapoceti.




Verovatno misliš na UPPS forum, tema i dalje postoji, evo već pune tri godine. Trenutno je aktuelan 90-ti zadatak po redu, crta se Thor, pre toga je bio Mort Cinder, obrađuju se svi strip žanrovi, tako da će svako pronaći nešto što mu se sviđa. Inače na UPPS forumu se okuplja dosta strip autora sa ovih prostora, tako da ima izvanrednih radova.

Direktan link na temu:

http://www.upps-sajt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=2164




Fino, ajde im stavi link na ovaj topic, pa neka dodju i ovdje crtati
Naravno, ako je to u skladu sa pravilima UPPS sajta...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

alterdm
New Member

Serbia
108 Posts

Member since 09/10/2005

Posted - 20/04/2010 : 00:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alterdm a Private Message  Reply with Quote
quote:

Fino, ajde im stavi link na ovaj topic, pa neka dodju i ovdje crtati
Naravno, ako je to u skladu sa pravilima UPPS sajta...



Nemam nikakve veze sa njihovim forumom, samo sam običan posetilac, kao i ovde, ako se link prema UPPS sajtu kosi sa pravilima foruma, obrisaću ga. Šteta bi bila da ljudi ne vide neke od radova, Boris ima odličnog Mort Cindera, skoro kao Breccia, očigledno mu super ide skidanje drugih crtača, svi se sećaju njegovog Zagora koji je bio isti kao Ferrijev, bio je ranije i na ovom forumu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/04/2010 : 07:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma link prema UPPS sajtu je ok. Mislio sam da tamo staviš link za ovaj topic, tako da oni tamo vide da je ta tema zaživjela i ovdje
Inače, ima tamo stvarno dobrih radova...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mezmehudin
New Member



122 Posts

Member since 11/11/2009

Posted - 20/04/2010 : 13:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mezmehudin a Private Message  Reply with Quote
fala obi wan, znaš možda zašto meni ne želi stavit slike?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 20/04/2010 : 13:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote



https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/04/2010 : 13:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
To majstore!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/04/2010 : 13:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Stvarno lijepo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mezmehudin
New Member



122 Posts

Member since 11/11/2009

Posted - 20/04/2010 : 14:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mezmehudin a Private Message  Reply with Quote
vrhunski!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/04/2010 : 14:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mezmehudin

fala obi wan, znaš možda zašto meni ne želi stavit slike?


Nisam baš neki stručnjak za kompove, ali uvijek radim ovako:
Odeš na stranicu Imageshack i tu klikneš na browse, nađeš sliku na svojem hard disku (open) i klikneš na upload now. Onda ti ponudi više opcija, a ti udariš copy na sve ono što je pored "forum code". I napraviš paste ovdje na forumu. I moralo bi raditi.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 20/04/2010 14:45:35
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 20/04/2010 : 18:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Imageshack zna da s34e ako na slici ima nesto sto oni smatraju da je ''unapropriate'' (ne mogu da verujem da neko tamo sedi i gleda sta se uploaduje???)a to je najcesce par golih duda... Bolji je http://tinypic.com/
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 20/04/2010 : 18:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 20/04/2010 : 18:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Ja kad cujem gusar, setim se price Broja Jedan (Jean Lafitte). Odlicno je ovo Brano i Bane

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 20/04/2010 : 19:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ja kad cujem PIRAT pomislim na rapid i ostale serove
@Bob Rok
Hvala za peticu.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/04/2010 : 19:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Ja kad cujem PIRAT pomislim na rapid i ostale serove
@Bob Rok
Hvala za peticu.



Hm, na nešto me podsjeća ova paleta boja


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 20/04/2010 : 20:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Na sta, ostija ti!?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/04/2010 : 20:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa na tvoje/moje mailove

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 20/04/2010 : 20:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message  Reply with Quote
Svi su odlični

.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000