forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Mašine na kojima smo se igrali
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

osim
Senior Member



Vatican City
1686 Posts

Member since 12/11/2002

Posted - 04/05/2010 : 14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send osim a Private Message  Reply with Quote
Na Komodoru Pit stop II i Vermeer 100%! Neprevaziđeni!
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 04/05/2010 : 14:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ej, zna li neko gde ima da se kupi fliper i koliko kosta??? Ja bih uzeo sebi jedan da zvonim po ceo dan.. Jebes video igre, fliperi su zakon... :)



http://www.limundo.com/kupovina/Tehnika/Konzole-i-Igrice/Konzole/Fliper-CHECKPOINT-/1146134
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 27/07/2018 : 19:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Čisto da malo osvježim. Puno ljudi koji su postali ovdje 2010. godine više nije na forumu.
A možda netko novi ima šta upisati da ostane ovdje...
Kod mene novo od onda:

PS3 je ponudila veliki grafički skok u odnosu na prošlu generaciju: Iako je ustvari gubitnik (tijesno) svojeg rata konzola, dobro se prodavala i bit će upamćena kao velika konzola. Kupovao u 2 navrata - fat i superslim model.
The last of us je ponudila jedan sasvim novi standard pričanja priče i gameplay-a tako da meni ostaje najbolja PS3 igra. Iako je bilo i drugih, ali rekli smo samo jedna...

PSP (Playstation portable): Sonyjev otpor Nintendovoj prijenosnoj premoći. Nabavio relativno kasno čisto da vidim kako mi odgovara igranje na putu. Pa još jednom još kasnije. Na žalost, nije to baš za mene iako sam odigrao par igara i uživao...
God of war: Ghost of Sparta: bila mi je čudna tako dobra grafika na malom ekranu i izuzetna igrivost. Prešao, doduše kod kuće...

Xbox 360: Konzola koje se suprotstavila i pobjedila nepobjedivi Sony. Zloglasna zbog problema red ring of death na ranim verzijama. Morao sam i to malo isprobati i oduševio sam se čistom i jasnom grafikom te fenomenalnim kontrolerom koji je bio bolji od Sony-jevog.
Fable II : konzolu sam imao vrlo kratko, ali uživao sam u ovoj inovativnoj i vizualno prekrasnoj igri

Steam (na PC-u): Ovo računam odvojeno od svojeg ranijeg povremenog PC igranja jer je ovo ipak sveobuhvatna platforma za isključivo online digitalne igre. Bio sam skeptičan na početku, ali Steam još i danas koristim. Genijalno. Za bukvalno par kuna na raspolaganju su hiljade najboljih PC igara. Pomoći miša ili Xbox kontrolera, klikneš, utakneš i uživaš. Legalno, bez puno komplikacija.
Kingdom rush: Meni osobno jedna od najadiktivnijih igara ikada. Prešao sam 2 puta, nastavak također. Tower defense game u svojem najboljem izdanju. Obavezno probati.

Nintendo WII mini: Moja prva Nintedno konzola, kupljena iz znatiželje u vezi motion tehnologije. WII je vjerovali ili ne pobjednik svoje generacije konzola. Slatko, kompaktno, nije za hardcore gamere nego za zabavu cijele obitelji.
WII sports: Mašete motion kontrolerom i igrate tenis, kuglanje itd. zabavno i za oznojiti se. Samo pažnja da kontroler ne poleti u ekran. Samo radi ovoga mi se isplatilo kupiti konzolu.

PS4: trenutna generacija i meni nakon PS1 najbolja Sony konzola. Uživam povremeno, ali istinski uživam. Grafika bolja nego ikada, kontroler redizajniran da pobjedi konkurenciju i uspio je - najbolji ikada. Prodaje se kao ludo, Sony zna šta radi. Ovo ima je pun pogodak, pobjednik ovog rata konzola (za sada ubedljivo).
Uncharted 4: Fenomenalna grafika i igrivost, filmična avantura od koje zastaje dah. Najbolji serijal Sony ekskluziva, obavezno igrati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 27/07/2018 20:30:35
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000