forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 15/02/2018 : 00:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Naredna 4 dana neradna u Srbiji pa konačno da uhvatim malo vremena da završim pregled prošlogodišnjih izdanja, tj. zadnju knjigu:


quote:
Originally posted by Jerry Krause




“Izazov u nepoznatome” (Alberto Ostini / Patrizia Mandanici) (NN SR 189)

- Fantasy priča, nisam ljubitelj fantasyja
- Epizoda bitna za kontinuitet, jer se opet slaže dio jedne slagalice
- Gdje je nestao ostatak Uranije, e pa ovdje ćemo saznati
- Tehnopati opet nastupaju, otkrivamo još jednog iz Sigmundovog tima za vrijeme Orbitalnog rata
- Nathan opet u nekom limbu, slično smo doživjeli u onoj epizodi s Atlantiđanima NN SR 65 "Bezvremenski rat"
- Nisam nešto oduševljen epizodom



IZAZOV U NEPOZNATOME

Tu mi je negde ponestalo sunčanih vikend dana krajem novembra, pa mi ostade NN LIB knjiga 64 za proleće. Ali ponelo me Jerryjevo pljuvanje po fantasy pričama i nisam mogao da čekam proleće pa sam iskoristio prvi vikend u godini, i to kakav – Sunce greje, 16-18 stepeni, ma milina.

Odlična, napeta epizoda koja nas vodi na nestalu Uraniju. Ne vide ja tu neki fantasy jer je sve objašnjivo starim dobrim SF-om. Nema nikakve magije pa ne vidim što Jerry paniči. Najupečatljivija scena – kad Nathan nađe Lukeovu kacigu (mada po izgledu mi se čini da je pripadala Melody) i mesto gde je skončalo 4 agenta Alfe.

Jedina mana je zbrzana završnica, vidi se da je Ostiniju zafalilo 10-15 tabli, jer ovako umesto uzbudljive jurnjave za otvorenom anomalijom – povratnim energetskim valom, dobismo standardno Martyjevsko objašnjavanje na 4 stranice šta je bilo posle.

Mandanicijeva odlična, ali ovaj put se baš primećuje da ne zna da crta akcione scene. Na 60. stranici gde vođa Hoplita probada kopljem vođu Neotemplara i on pada, na četvrtoj vinjeti izgleda kao da je popio još jedan ubod u glavu iako je u stvari to onaj prethodni u grudni koš. Al dobro, ne možemo ni očekivati da žensko zna da crta akcione scene.

8/10


Edited by - thekide on 15/02/2018 00:44:03
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 15/02/2018 : 00:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause


“Spirale multiverzuma” (Stefano Vietti / Andrea Bormida)
(NN SR 190)

- Vietti nastavlja u sličnom ritmu na ovu prethodnu Ostinijevu epizodu
- Opet dosta fantasy elemenata
- Epiozoda kao da je nastavak na NN G9 "Paralelni univerzumi"
- Previše opet Nathanovih lutanja kroz univerzume
- Ne znam baš koja je svrha ove epizode
- Kvantni čovjek koliko god intrigantan zna biti isto toliko i iritantan
- Nisam ni ovdje toliko bio sretan s pročitanim



SPIRALE UNIVERZUMA

Još jedna odlična epizoda oštećena crtežom nedoraslog Bormide. Ajd ovde već ima neka mrvica fantasyja:
Kvantni čovek podjebava Nathana a ovaj ćuti i trpi. Prva pričica sa vanzemaljskom borbenom rasom je vrlo dobra, druga je vrlo loša.

Ipak, ostaje pitanje koja je svrha ove epizode. Nema nekih bitnih dešavanja za kontinuitet... u stvari nema nikakvih dešavanja... izgleda da je poenta samo u najavama onog što sledi: ovde imamo prvi put pomenutu političku i ekonomsku situaciju vezanu za Mars – smanjenje protoka robe i putnika i mnogo važnije otvaranje gomile rudnika na Marsu koji ništa ne izvoze na Zemlju. Jasan signal da se pojačava domaća vojna industrija a konačni rat nam stiže za 4 godine...

Kvantni čovek nam saopštava i da će naredni meseci biti presudni za Nathana.
Ha, kao da mi to već ne znamo.

7/10

Edited by - thekide on 15/02/2018 00:50:29
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 15/02/2018 : 00:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause


“Grad tame” (Stefano Vietti / Stefano Casini) (NN SR 191)


- Najbolja epizoda iz ove knjige
- Vratila nam se Kendra iz NN SP 11 "Dvostruki identitet"
- Dinamična, privlačna epizoda koja se čita u dahu
- Serijski psihopatski ubojica jezovit
- Možda ne baš toliko snažan i efektan završetak
- Velika mana: Casinijev crtež- jednom riječju katastrofa!!
- Podsjeća na njegove najranije radove, ali sad mi se čini još gori



GRAD TAME

Prva priča u knjizi mi je za nijansu bolja, ali je i ova dobra.
Serijski psihopatski ubica jest jezovit i onako obučen podseća na čudovištance iz horor serijala „Jeepers Creepers“, čak koriste i sličan kombi za prevoz žrtava. A opet kad se skinuo, onako nakazan sa mačetom ko da je izašao iz Dylanovog klasika „Povratak čudovišta“ (DD SR 8).

mini spoiler:
Završetak je mogao biti snažniji mada ni ovako nije loš sa scenom gde Nathan kao i uvek glumi dobru dušu i ubeđuje Kendru da ne likvidira nenaoružanog zlikovca već da pusti zakon da mu sudi. Srećom Kendra nije naivna glupača pa sve rešava po kratkom postupku.

Casini jest sve slabiji, a naročito izgled Kendre koja je kod njega nacrtana kao odvratna karakondžula. Nikad nije znao da crta ženske likove al sad ga baš pretera. Kendra je i kod Bastianonija predstavljena kao ružnjikava ali u isto vreme jebozovna riba.

8/10


Edited by - thekide on 15/02/2018 00:56:15
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 15/02/2018 : 01:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Evo i konačnog preseka za prošlu godinu. Kasnim mesec i po dana, al je bar sve tu:



Tema tjedna:


PRESEK OCENA NN EPIZODA ZA 2017. GODINU



REGULARNA SERIJA

NN 27 Srce tame................................ 9/10
NN 28 Ja, robot................................. 10/10
NN 29 Posljednji val............................ 10/10
NN 177 Bijeli cirkus............................ 8/10
NN 178 Gospodar klonova..................... 9/10
NN 179 Heliopolis............................... 9/10
NN 180 Glasovi jučerašnjice................. 7/10
NN 181 Crni stroj............................... 5/10
NN 182 Tajna prostih brojeva................ 8/10
NN 183 Arktička baza............................ 8/10
NN 184 Zarobljenici košmara................. 9/10
NN 185 Smrt u svemiru........................... 9/10
NN 186 Venus Sky-Lab............................ 7/10
NN 187 Sara McBain.............................. 9/10
NN 188 Djeca apokalipse......................... 10/10
NN 189 Izazov u nepoznatome................. 8/10
NN 190 Spirale multiverzuma................. 7/10
NN 191 Grad tame................................ 8/10


SPECIJALNA SERIJA

NN SP 16 Povratak Legs Weaver................... 9/10


ALMANAH

NN ALM 7/a Svijet Nancy Porter.................. 1/10
NN ALM 7/b Ubojstva na mreži.................... 5/10


MAXI

NN MX 2/a Kontakt............................... 2/10
NN MX 2/b Umorstvo u vlaku TB 961......... 5/10
NN MX 2/c Virtualni čovjek...................... 2/10


AGENCIJA ALFA

AA 14 Novi junaci............................... 10/10
AA 15 Zadatak u Euroaziji....................... 5/10


ASTEROID ARGO

ASAR 3 Planet robova............................ 2/10


GODINA NULTA

NN GN 1/a Mračni dani............................ 9/10
NN GN 1/b Početak noći........................... 9/10
NN GN 1/c Pravi kraj Neda Macea.............. 8/10
NN GN 2/a Agenti Alfe............................ 8/10
NN GN 2/b Međunarodna kriza................... 6/10
NN GN 2/c Posljednja istina..................... 6/10


Prosečna ocena.......................... 7.18/10
Prosek regularne serije.................. 8.33/10

Ukupna prosečna ocena mi je nešto niža u odnosu na 2016. (7.38) ali je zato prosek regularne serije prvi put skočio preko 8, sa samo jednom epizodom koja bi se mogla smatrati promašajem. Sve ostalo je za uživanje.

Edited by - thekide on 15/02/2018 01:33:57
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/02/2018 : 13:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Prosek regularne serije.................. 8.33/10

Ukupna prosečna ocena mi je nešto niža u odnosu na 2016. (7.38) ali je zato prosek regularne serije prvi put skočio preko 8, sa samo jednom epizodom koja bi se mogla smatrati promašajem. Sve ostalo je za uživanje.




Šta se zbiva s tobom, smekšao si s godinama, prosjek ti je jači od mog.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/02/2018 : 13:13:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Odlična, napeta epizoda koja nas vodi na nestalu Uraniju. Ne vide ja tu neki fantasy jer je sve objašnjivo starim dobrim SF-om. Nema nikakve magije pa ne vidim što Jerry paniči. Najupečatljivija scena – kad Nathan nađe Lukeovu kacigu (mada po izgledu mi se čini da je pripadala Melody) i mesto gde je skončalo 4 agenta Alfe.

Ma meni je fanatasy element odmah kad su ušli u taj limb u drugu dimenziju. Ne volim te elemente u priči, isto tako me razočaralo kad su u drugom dijelu one dvodijelne priče s Martijem ušli u limb Atlantiđana. Ima tu zgodnih scena kao što spomenu tu kacigu, ali me nije impresioniralo.
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 09:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Baš sam jučer pogledao prvu epizodu, ima neku atmosferu iz Nathanovog svijeta. Vidjet ćemo kako će se dalje razvijati..


quote:
Originally posted by risbozg

pogledao prvih 7..super sf serijal


quote:
Originally posted by Odoakar

Znači nisam jedini, baš sam za vikend ogledao cijelu sezonu Altered Carbon i totalno me pucao NN feeling...


Jučer pogledao prve dvije epizode i ostao razočaran. Moram priznati da mi se baš ništa nije svidjelo, od scenarija, scenografije, kostimografije... Nisam očekivao da se Netflix može srozati na nivo jednog SyFy-a, a navodno je produkcija bila jako skupa.

Radnja ima potencijala, ali je upropaštena iritantnim likovima, akcijom i, po meni, nemaštovitim prikazom budućnosti, gdje je i za 350 godina skoro sve u biti isto, osim tehnologije. Nisu mi pasali ni elementi noira, a glavni glumac mi je bio puno bolji u The Killingu, nego ovdje.

Forsiranje super-cool dojma kod mene proizvodi suprotan efekt, izaziva super-lame rezultat. Čim je film/serija bazirana na vizualima, akciji, zgodnim glumcima, klišejima, a ne razvoju likova, atmosferi, dijalogu i sl., meni to ne pije vodu.

Ne znam kakav je knjiga i koliko je serija vjerna originalu, ali eto, to je moj osobni dojam Možda sam samo prestrog, ali takav sam i prema Nathanu, a njega volim. Pratim NN serijal, jako sporo doduše, ali bar 1/3 priča su mi loše.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 11:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Vidiš, i meni je nekakav sličan dojam bio nakon prve 3-4 epizode. Ali evo sinoć sam gledao 7. epizodu i sad puno više stvari sjeda na svoje mjesto i moram priznati da jedva čekam kako će sve ovo završiti.

Znači, izdrži prvih nekoliko epizoda i prema kraju ide sve bolje..
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 12:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Peto izdanje u ovoj našoj novoj turi je 11. knjiga regularne serije Nathana Nevera, a tri sjajne epizode koje vas čekaju unutra su:

“Gabrijelova zagonetka” (Antonio Serra / Roberto De Angelis)
“Kitov pjev” (Antonio Serra / Mario Alberti)
“Dirty boulevard” (Michele Medda / Germano Bonazzi)


Kao što i sami već sigurno znate, riječ je o originalnim epizodama 30 - 32 koje su u Italiji izvorno objavljene u razdoblju između studenog 1993. i siječnja 1994. godine, a za domaći rad upućujemo vas na sljedeće epizode:

“Specijalni agent Alfe” (NN 1)
“Zabranjena zona” (NN 3)
“Ljudi sjene” (NN 3)
“Onkraj zvijezda” (NN 5)
“Prvak” (NN 6)
“U ponoru sjećanja” (NN 7)
“Jedanaesta zapovijed” (NN 7)
“Vrijeme osvete” (NN 7)
“Zatočenica dvorca” (NN 9)
“Vampyrus” (NN 9)
“Posljednji val” (NN 10)
“Iz dubokog svemira” (NN SP 2)

Kao i uvijek dosad, čudesni Roberto De Angelis ekskluzivno je za naše izdanje nacrtao tri nove naslovnice, a na kraju još samo podatak da će regularna cijena 11. Nathanove knjige biti 175 kuna, no tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 140 HRK.

Evo kako izgleda NN 11:




Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 12:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Šesto izdanje (od ukupno osam) koje ćemo najaviti u sklopu ove naše sljedeće ture koja će za nekoliko dana biti u prodaji je 65. knjiga Nathana Nevera, a epizode koje vas čekaju u njoj (originalni brojevi 192, 193 i 194) su:

“Savez” (Alberto Ostini / Mario Atzori)
“Zakon krvi” (Alberto Ostini / Matteo Resinanti & Stefano Martino)
“Ulice New Yorka” (Stefano Vietti / Paolo Di Clemente)


Na kraju, evo i domaćeg rada za ovu knjigu:

“Gradske bande” (NN 57)
“Tehnopati” (NN 58)
“Izazov u nepoznatome” (NN 64)

Regularna cijena i ove Nathanove knjige bit će 175 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za 140 kuna.

Bacite pogled:




Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 14:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
To znači da sa 194. brojem počinje i nova saga (Space-Time Saga)? Imamo li već hrvatski naziv za nju?
Go to Top of Page

AlenT
New Member



Croatia
179 Posts

Member since 19/11/2009

Posted - 16/02/2018 : 14:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send AlenT a Private Message  Reply with Quote
Dijelim s vama svoj Nathan dokument s kronološkim pregledom svih pročitanih epizoda. Daleko sam iz a svih vas po čitanju, ali se ne uzrujavam, znam da me najbolje stvari tek čekaju.

https://ufile.io/d9umu

Čitanje mi ide sporo zbog obaveza i drugih hobija, i istina da pisanje sažetaka oduzme nešto vremena, no kako sam inače zaboravan, ovdje mi se lako snaći i imam sve bitne činjenice na jednom mjestu. Kao bazu sam koristio NN recenzije, fokus su mi tijek radnje, likovi, poveznice, bitni događaji i sl., a općenito me ne zanimaju crteži, sitne pojedinosti, nebitne reference i dr.

Ako će netko gledati, moguće je da ćete pronaći i neke nenamjerne pogreške, no ovo je živući dokument. Inače, namjeravam pratiti redovan serijal do broja 300 nadam se, plus gigante, specijalce, almanahe i dva superbooka. Od Agencije Alfe uzimam samo bitne priče, a navodna smeća zvana Maxi, Argo i Universo Alfa ne mislim ni započinjati.

Eto, možda nekom početniku čak i pomognem malo...

P.S.
Crnoslovni naslovi epizoda znači da su mi te priče solidne, crvene katastrofalne, a zelene omiljene. Narančasta podloga epizoda označava specijalce, a plava almanahe.

Edited by - AlenT on 17/02/2018 11:43:06
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/02/2018 : 08:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
super ti je popis..čista desetka..bravo

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 17/02/2018 : 12:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#322
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Sergio Giardo
Naslovnica: Sergio Giardo

http://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2018/02/16/albo/sugli-asteroidi-1002468/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800329449.jpg--.jpg?1518800330000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800330417.jpg--.jpg?1518800331000
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/02/2018 : 23:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Vidiš, i meni je nekakav sličan dojam bio nakon prve 3-4 epizode. Ali evo sinoć sam gledao 7. epizodu i sad puno više stvari sjeda na svoje mjesto i moram priznati da jedva čekam kako će sve ovo završiti.

Znači, izdrži prvih nekoliko epizoda i prema kraju ide sve bolje..


Evo pogledao do kraja i moram istaći da sam zadovoljan. Pogotovo vizualnim efektima, serija ima odličnu bladerunnerovsku vizualizaciju grada i ne bih se ništa protivio kad bi jednog dana i Nathanov grad dobio ovakvu vizualnu prezentaciju. Isto kao i ovaj glumac, mogao bi se lako uklopiti u Nathana.

Što se tiče scenarija ima tu nemali broj rupa i dosta naivnih rješenja kao i šablonskih likova, ali ipak je ovo SF pa se ne čudim kako se serija zaplela u nekim dijelovima kao npr. prebacivanje svijesti likova koje je u nekim trenucima bilo kaotično. Kraj sam očekivao ovako otvoren i ne bih imao ništa protiv da Netflix napravi drugu sezonu.
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 19/02/2018 : 01:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

#322
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Sergio Giardo
Naslovnica: Sergio Giardo

http://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2018/02/16/albo/sugli-asteroidi-1002468/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800329449.jpg--.jpg?1518800330000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800330417.jpg--.jpg?1518800331000



Nadam se da je redovna serija ipak bolja od ovih drecavih pop-naslovnica i sazetka. Guida? Kuda ide ovaj brod?
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 19/02/2018 : 09:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Eno je thekide napisao da je Nathan zapoceo posljednji ples. Brod plovi u plicak pun stijena, a kapetan i cijela posada su iskocili i utekli

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/02/2018 : 16:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

#322
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Sergio Giardo
Naslovnica: Sergio Giardo

http://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2018/02/16/albo/sugli-asteroidi-1002468/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800329449.jpg--.jpg?1518800330000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1518800330417.jpg--.jpg?1518800331000





Postoji neka sličnost!?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 19/02/2018 : 16:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Nikakva
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 19/02/2018 : 16:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
koji đoneri

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/02/2018 : 20:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Napokon večeras stigle 3 zadnje knjige, imat će se što čitati ovih dok navodno bude padao snijeg. Je li tko već čitao zadnju knjigu i maxi, kakvi su dojmovi?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/02/2018 : 22:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon večeras stigle 3 zadnje knjige, imat će se što čitati ovih dok navodno bude padao snijeg. Je li tko već čitao zadnju knjigu i maxi, kakvi su dojmovi?



Upravo idem malo uživat u NN...zadnja knjiga upravo u pripremi za čitanje...maxi mi je dobr ali ja nisam neko mjerilo jer su mi NN dobri...do..odlični..ko komadi nema loših

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 27/02/2018 19:52:29
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 28/02/2018 : 00:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Koja zamorna epizoda ova prva priča u maxiju. Dvije trećine epizode Vigna dobro brodi, a onda sam čupao kosu dok sam pročitao silnu količinu riječi kojima je Vigna htio objasniti priču. Kao i često dosad u serijalu Vigna je zaboravio kako efektno sve završiti.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 28/02/2018 : 19:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#323
Scenarij: Bepi Vigna
Crtež: Sergio Giardo
Naslovnica: Sergio Giardo

http://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2018/02/27/albo/missione-per-un-amico-1002538/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1519739964575.jpg--.jpg?1519739965000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1519739965112.jpg--.jpg?1519739965000
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 28/02/2018 : 19:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
koja iritantana boja..ne mogu vjerovat..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.09 seconds. Snitz Forums 2000