forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/10/2018 : 22:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Još malo Castellinija:








Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 22/10/2018 : 22:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by nedim__

Claudio je bio ljudina, bas me odusevio kad smo se upoznali.
Crtez Nathana mi je takodjer bio vrhunski.
Taj zadnji plakat koji je u Jerry-evom postu je alternativna naslovna za izdanje broja 1 u Spaniji.


Sad kad odvrtim film jesi li ti bio treći po redu za Castellinijev crtež? Čini mi se da te je ona ženska što zna talijanski nazvala ovim imenom kao u nicku. Ovo i jesu slike crteža br. 3 koji je maestro radio. Ja sam dobio tek br. 8 pa mi nije imalo smisla čekati.



Taj sam, nacrtao mi je Nathana i kupio sam njegov artbook. Djevojka zna talijanski (koji sam ja sretnik), pa je malo vise komunicirala sa njim, tj. djelomicno prevodila. Cek cek, jesi li ti pitao da li ce mi crtati Nathana?

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 22/10/2018 22:36:24
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/10/2018 : 23:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Jesam.

Hajde nek sam sreo pravog Nathanovca s foruma uživo pa makar se nismo službeno upoznali. :)
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 23/10/2018 : 09:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Iako mi je jako dobar taj crtež koji je zamišljen kao naslovnica za 1. broj, moram priznati da me na prvu asocira kao da je NN neki superhero lik što mi se nikako ne uklapa.
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 23/10/2018 : 09:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Dok se natjerah da uploadam :)
Na fb sam nabacao vise slika, pa kome se ne gadi ima u potpisu link.




Comication & Comication fb


Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/10/2018 : 18:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Super!
Oni crtezi su bas za brisati sline.
Drago mi da ste ga upoznali,njega i Disa bi volio sresti za kakav crtez sa potpisom.
A jesu se ti crtezi prodavali ili su to kopije u boji?
Cijena?
A zadnja slika mi se cini pod kutem slikana, jer mi brada izgleda kao u Kirk Douglasa…

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/10/2018 : 20:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
20 eura prodaje svaku sliku, a ove slikane olovkom kao nedimova su besplatne samo je trebalo biti strpljiv i čekati u redu. Koliko god volio Castellinija nisam imao živaca, a ni vremena da čekam 2 sata na red. Neki su od njega prije njegova dolaska iz Italije naručivali slike i za 100-150 eura. Nisam te slike vidio, ali vjerujem da su odlične.

Inače lik više uopće ne crta stripove, reče na tribini da je previše nasilja u stripovima, a njegova vjerska uvjerenja mu ne daju da to više crta, jer je dosta je veliki vjernik. Ipak ostavlja mogućnost da se jednog dana vrati možda čak i Nathanu ako se tendencije u stripu promijene u smjeru manje nasilja (a ja u sebi pomislih, možeš misliti :)).
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/10/2018 : 07:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Veliki vjernik a radi na sf-u ???
čudak neki

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2018 : 09:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ne zaboravi na Aristotela Skotosa.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/10/2018 : 10:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Veliki vjernik a radi na sf-u ???
čudak neki



elaborirajte ili zauvijek šutite

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2018 : 10:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Btw, opet nam je preskočen NN u novoj turi LL.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2018 : 11:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Da nastavim sa začitavanjem.

Prvak
Volim casinija ali ovdje sam podijeljen, na trenutke me oduševljava, a onda bi mi bio bez veze. Priča mi je dobra, pogotovo želja tuđinca da iskusi ljudski život i strasti ali kako je dio slagalice o bratstvu sjena spada pod obavezno. I dalje zamjerka što ovdje govore o tuđincima koji kao nemaju veze sa zemljom.

Nemoguće preživljavanje
Toliko mi je odbojan crtež da sam jedva pročitao. I dok mi je sama postavka o generacijskom virusu dobra, izvedba je loša. E moj medda, ovo kao da si potpisao nekog bezveznjaka koji ti podvalio svoj scenarij. Za zaborav.

U ponoru sjećanja i Jedanaesta zapovijed
Srž samog serijala. Konačno saznajemo zašto je NN sjeban. Samo preskakanje radnje između prošlosti i sadašnjosti odlično izvedeno, i pitam se je li medda podvojena ličnost nakon pročitane prethodne epizode jer ovdje briljira.

Mari mi je ok, ali nije i fantastičan, premda zna lijepo dočarati atmosferu. Malo pretjerao sa betmenovskim izgledom nathana na početku kada posjećuje groblje, a jedina prava zamjerka što me i inače bockalo kroz cijeli serijal, je to što su zamrznuli annino tijelo kao djevojčicu koja se ne mijenja. Jednostavno mi ne leži to, jbg.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/10/2018 : 12:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
JAD I BIJEDA OD DVIJE TURE LIBELLUSA 0 KOMADA NN..mi natanovci smo zapostavljeni...možda bude sreće pa 4 komada za interliber

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2018 : 12:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bit će, bit će..

Valjda bude tura i za interliber..
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/10/2018 : 18:31:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Veliki vjernik a radi na sf-u ???
čudak neki



Sjeti se Mulderovog postera vise glave… "I want to believe"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/10/2018 : 20:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by risbozg

Veliki vjernik a radi na sf-u ???
čudak neki



Sjeti se Mulderovog postera vise glave… "I want to believe"



baš

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/10/2018 : 08:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Tema tjedna:

RAZDOBLJE 51-76: TRAŽENJE NOVOG IDENTITETA S NOVIM AUTORIMA



- Ocijenite od 1-5 ovo razdoblje?
- Kako vam se čini start Viettija u serijalu?
- Gledajući na debitantske epizode da li je Ruju imao potencijala za NN serijal?
- Koja vam je najbolja epizoda u ovom razdoblju?
- Komentirajte NN&MM team-up kroz ovu dvodijelnu epizodu?
- Da li se slažete da je ovo razdoblje s puno lošijih epizoda?


Samo jedan se javio. Ajmo još netko, postoji li još koji Nathanovac koji će surađivati..
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 26/10/2018 : 11:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ajde odgovorim idući tjedan
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 26/10/2018 : 17:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ja bi ali delam po cjele dane i subotama tak da ništa od mene...previše sam iznuren uz takav tempo i moje godine i ne da mi se ni razmišljat

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/10/2018 : 12:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Gledam nešto usporedbu s prošlom godinom u kojoj je izašlo čak 14 knjiga. Ove godine opet pada amplituda kao i pretprošle, 8 knjiga dosad izašlo, od toga 2 sa starim epizodama.

Nadam se da će Nathan bar u dvije ture izaći do kraja godine.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/10/2018 : 13:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
za stara izdanja čisto sumljam tj.zapravo sam siguran da su za ovu godinu gotova prića
Ionako izlaze još od 2010. jedan max. 2 broja godišnje.
Povezano s time redovni serijal si možemo sami nactat..najbliže je da izdaju kakav popratn npr.UA-1 ili tak nekaj.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 29/10/2018 13:44:17
Go to Top of Page

overlord
Starting Member



Croatia
16 Posts

Member since 23/06/2013

Posted - 02/11/2018 : 19:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send overlord a Private Message  Reply with Quote
ja sam malo u zaostatku s nathanom, i evo gledam cijena zadnje knjige 215kn. malo too much...
u svojoj kolekciji imam do broja 100, onda u digitalnom obliku do broja 182 i većinu spin-offova.
dođe mi da uzmem talijanske brojeve ove što nemam, iako sam prilično loš sa talijanskim (učio sam latinski u srednjoj školi, i kasnije bi se susreo tu i tamo na poslu sa talijanskim).
zanima me je li neko od vas probao čitati nathana na talijanskom, sa prilično slabim znanjem jezika? što više razmišljam, ne čini mi se kao loša ideja, jer strip ima ipak dosta manje opseg riječi od npr. knjige ili slično, pa mi se čini dosta dobra točka za početak učenja jezika...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/11/2018 : 19:39:00  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
zanima me je li neko od vas probao čitati nathana na talijanskom, sa prilično slabim znanjem jezika? što više razmišljam, ne čini mi se kao loša ideja, jer strip ima ipak dosta manje opseg riječi od npr. knjige ili slično, pa mi se čini dosta dobra točka za početak učenja jezika...

Ako imaš volje i strpljenja to je odlična ideja, tako sam ja prije pet godina počeo sa Dragonerom i Orfanima.
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 02/11/2018 : 19:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by overlord

ja sam malo u zaostatku s nathanom, i evo gledam cijena zadnje knjige 215kn. malo too much...
u svojoj kolekciji imam do broja 100, onda u digitalnom obliku do broja 182 i većinu spin-offova.
dođe mi da uzmem talijanske brojeve ove što nemam, iako sam prilično loš sa talijanskim (učio sam latinski u srednjoj školi, i kasnije bi se susreo tu i tamo na poslu sa talijanskim).
zanima me je li neko od vas probao čitati nathana na talijanskom, sa prilično slabim znanjem jezika? što više razmišljam, ne čini mi se kao loša ideja, jer strip ima ipak dosta manje opseg riječi od npr. knjige ili slično, pa mi se čini dosta dobra točka za početak učenja jezika...



Italijanski se brzo uci. Ja sam bas sa Nathanom poceo uciti, iako je valjda bolje poceti sa Texom ili Zagorom.
Nathan i Marti, moja dva omiljena serijala od Bonellija su i najjeftiniji na ebay.it. ako citas scanove, onda ti je sve tu, do brojeva od ove godine
Go to Top of Page

agochkov
New Member



293 Posts

Member since 17/10/2012

Posted - 02/11/2018 : 20:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send agochkov a Private Message  Reply with Quote
I da, kvalitet Bonellijevih sveski je daleko bolji od svih cro i srb kiosk izdanja, Libellus je normalno bolji
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.05 seconds. Snitz Forums 2000