forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/02/2019 : 23:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote



Pa zar nije žalosno da nitko ne ostavlja komentar za Nathanove recke. Ispada da ga nitko više ne čita. Zadnje 4 niti jedan komentar. Ajde se malo uozbiljite i pišite pokoji komentar.

Ako je tko za regrutaciju za pisanje recki slobodno se javite, rado ću pomoći.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 04/02/2019 : 06:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kad smo ono rekli da ce universo Alfa, van? Polovicom veljace?



Trebalo bi uskoro, možda već slj tjedan. Bili su rekli do kraja sječnja.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 04/02/2019 : 07:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ma čitam ti ja to sve, ali mi je zbunjujući način ocjenjivanja, pa još nikad ništa nisam ocijenio.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/02/2019 : 17:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by ivanl

Kad smo ono rekli da ce universo Alfa, van? Polovicom veljace?



Trebalo bi uskoro, možda već slj tjedan. Bili su rekli do kraja sječnja.


Znaci samo sto nije. Jako me interesira taj universo Alfa, ali morat ce me sacekati kad se vratim kuci. Do tad cu se uzdati u misljenja i recenziju kolega, na ovom topicu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/02/2019 : 09:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Izašlo.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2019 : 10:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jel' itko, 'stavio sape' na Universo Alfa?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/02/2019 : 12:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote

Venus Sky-Lab
Nathan Never
NN LIB 63a | 96 str.

by Jerry Krause

Kada je Venus Sky-Lab, najsofisticiraniji svemirski laboratorij, izgubio komunikaciju sa Zemljom vojska angažira Agenciju Alfa, odnosno Nathana i Linka da u tajnoj misiji istraže slučaj. Agenti se spuštaju u laboratorij niti ne sluteći kakva ih opasnost čeka. Uskoro postaje jasno da su eksperimenti s tehnologijom teleportacije pod vodstvom profesora Phantoma pošli u krivom smjeru. I dok nešto jezovito prolazi kroz hodnike laboratorija, iz visokih vojnih struktura dolazi naređenje da se cijela misija obustavi, čak i uz cijenu žrtvovanja agenata Alfe...

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/02/2019 : 12:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Jel' itko, 'stavio sape' na Universo Alfa?


I mene zanima da baci netko komentar tko prije pročita.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/02/2019 : 21:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by ivanl

Jel' itko, 'stavio sape' na Universo Alfa?


I mene zanima da baci netko komentar tko prije pročita.



Ukratko..crtež meni skoro pa odličan.kratki sadržaj kako i sam naslov kaže..Agencija otvara svoju podružnicu u Euroaziji i naša draga agentica Asjia traži novi prostor i sakuplja buduće elitne predstavnike Agencije u tome dijelu svijeta..ukratko dosta zanimljivo
crtež..9
sadržaj i pričica 9

ovaj puta isplativo ulaganje pozamašne količine kuna..
iskreno jedva čekam broj 2 a to sve govori

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 08/02/2019 20:05:02
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2019 : 04:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nice! 😉👍

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 08/02/2019 : 16:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kupio i jedva čekam čitanje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2019 : 17:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Javi i ti impresiju molim. Gustajte kad vec ja ne mogu. Mene ce cekati kad dodem doma, a i ja jedva cekam...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 10/02/2019 : 02:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
nathan na kioscima u metropolisu


Edited by - Vlaadisha on 10/02/2019 02:23:55
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/02/2019 : 08:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I to ni manje ni više nego Castellini :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/02/2019 : 11:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Imao sam većih očekivanja od Universo Alfa. Nije loše, ali.. Crtež je dobar, radnja me dobrim dijelom podsjeća na dirty dozen, i mislio sam si da bi bilo bolje da su svakom novom liku posvetili epizodu jer da je ovakvo sve pomalo nagurano. Ipak obrat na kraju je pokazao zašto je ostini ovakvo vodio priču pa je sve sjelo.

SPOILER!!!!!


Jedino što mi ne ide u glavu je da agencije međusobno vode mafijaške obračune. Ok, konkurencija su, mogu shvatiti da su neke agencije paravan za mutne poslove, kao što je bila i agencija alfa, ali ista je već vodila slučajeve po cijelom svijetu, pa i u euroaziji, pa mi ne sjeda da se odjednom druge agencije boje zapišavanja teritorija. Kako uostalom misle legalno djelovati ako su praktički u ilegali?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/02/2019 : 04:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ajde, nisu lose 'kritike' dosad za Universo Alfa...
A i cini mi se da je crtez odlican,po ovom dosad kazanom. Meni je to; to.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/02/2019 : 08:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

nathan na kioscima u metropolisu




O-ho-ho!
Sprema se slijedeci team-up!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/02/2019 : 09:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sto jes-jes...baza je.😉

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/02/2019 : 13:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ajde, nisu lose 'kritike' dosad za Universo Alfa...
A i cini mi se da je crtez odlican,po ovom dosad kazanom. Meni je to; to.



Lako za Universo, sad ću vidjeti kakva iznenađenja mi priprema maxi, nakon onog elvisa i pleasentvillea ne bih trebao biti jako osupnut
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/02/2019 : 14:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ipak sam ostao osupnut nakon prve priče

Iznenadio sam se kada sam vidio na koji film sam naletio (neću spojlati), i toliko mi je treši da mi je bilo dobro

Crtež je loš, siromašan, likovi imaju neprimjerene izraze lica, a priča, kako rekoh, bila mi je dobra, ali sa zbrzanim krajem. Da je bolji crtež, baš bi mi bila dobra epizoda.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/02/2019 : 15:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ipak sam ostao osupnut nakon prve priče

Iznenadio sam se kada sam vidio na koji film sam naletio (neću spojlati), i toliko mi je treši da mi je bilo dobro

Crtež je loš, siromašan, likovi imaju neprimjerene izraze lica, a priča, kako rekoh, bila mi je dobra, ali sa zbrzanim krajem. Da je bolji crtež, baš bi mi bila dobra epizoda.



+1 100% isto mislimo za to kaj si napisal

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 11/02/2019 : 15:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ugodno sam se iznenadio i sa drugom pričom u maxiju. Ovdje su agenti alfe sporedni, tek sjene prošlosti, ali priča je inteligentno vođena a crtač di clemente mi je svaki put sve bolji, njegovi likovi su baš životni, a uznapredovao je od onog siromašnog skiciranja i lijepo crta interijere i eksterijere. Da nema kriminalno lošeg crteža u prvoj priči, ovo bi bio odličan maxi. Baš me zanima što risbozg misli.

Edited by - Kerempir on 11/02/2019 15:51:08
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/02/2019 : 19:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Koji izljevi ljubavi prema novim epizodama. ;) Ajde drago mi je da sporedne edicije i dalje nisu za baciti. Nadam se tijekom ovog tjedna da ću uzeti u ruke najnovije knjige.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2019 : 04:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bas to i ja kazem. Drago mi je sto kolege ovako misle. I naravno, drago mi je sto Nathanovi 'dodaci' dobro kure.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 12/02/2019 : 09:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ugodno sam se iznenadio i sa drugom pričom u maxiju. Ovdje su agenti alfe sporedni, tek sjene prošlosti, ali priča je inteligentno vođena a crtač di clemente mi je svaki put sve bolji, njegovi likovi su baš životni, a uznapredovao je od onog siromašnog skiciranja i lijepo crta interijere i eksterijere. Da nema kriminalno lošeg crteža u prvoj priči, ovo bi bio odličan maxi. Baš me zanima što risbozg misli.



Potpisujem i druga priča je jako zanimljiva i napeta, crtež odličan a pogotovo rješenje "problema " na kraju priče
sve u svemu isplativ maxi u svakom slučaju...makar su meni do sada svi maxiji bili sasvim ok...
Kao ljubitelju SF-a i Nathana mogu se okvirno osvrnuti na izdanja maxi-ja .Neke priče su bolje neke lošje ali sve u svemu u prosjeku zadovoljavajuće.
Pratimo i dalje u svakom slučaju

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000