forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/03/2019 : 23:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

168 Mučitelj

U razdoblju koje obrađujem, ovo mi je jedna od najdomljivijih i najmučnijih epizoda. Volim pitki tempo gdje radnja samo teče, barem dok scenarist ne drži nas čitatelje budalama, ali ovdje nam je Ostini isporučio priču kojom pokazuje da itekako cijeni svoje čitatelje i nakon gorkog kraja tjera ih na promišljanje kako bi sami djelovali. U SF-u, pa i samom Nathanu Neveru već je obrađivana premisa gdje ljudi kroz operacije skroz promijene osobnost i praktički su skroz nove ličnosti pa se postavlja pitanje odgovornosti za (ne)djela počinjena prije promjene osobnosti.

Antonella Platano izvanredno crta Ostinijevu vješto vođenu detektivsku priču ispunjenu etičkim dilemama, pa pomalo i horor elementima. Doduše, pomalo mi je naivno da se ljudi 22.stoljeća stalno referiraju na umjetnička djela 20 stoljeća, a ne na nešto "suvremenije", iako je razumljivo zašto, ali opet to mi je tako dobro uklopljeno, a nije zanemarena ni dirljiva interakcija između Asjie i Nathana.

Namjerno ne želim skoro ništa odavati o radnji, jer ova priča zaslužuje biti "otkrivena" od strane čitatelja, a što se tiče kraja, nekako ipak držim da je pravda donekle zadovoljena i što se tiče mučitelja i što se tiče mučenih, izuzev same Asjie.

Asjia mi je super lik, neka vrsta ženskog pandana Nathanu, istodobno snažna i krhka, jedino imam feler da sam je prvo pročitao u Gigantu 11: Crno srce koji se kronološki dešava nakon ove epizode, a zatim u epizodi 153. Vučje lice.

Treba li spomenuti da je sve te priče napisao Ostini, kao i nedavno izdat Univerzum Alfa 1: Euroazijska podružnica gdje je glavni lik upravo Asjia? Možda griješim, ali čini mi se da je Asjia definitivno Ostinijevo čedo, a izgleda da je upravo na ovom liku ostvario izvanrednu suradnju sa Platano koja je nacrtala sve osim Vučjeg lica.

Kad bih sastavljao Top 10 epizoda Nathana Nevera, bez promišljanja bih ovu odmah ubacio u listu, to zaslužuje i pričom i crtežom, pa u konačnici i samom naslovnicom premda ne obraćam previše pažnje na taj segment. Koliko mi je bilo dojmljiva epizoda, dovoljno govori da je i dalje pamtim nakon dužeg čitanja (mislim da je prošlo dvije godine), a nakon nje na redu čitanja je Vignin Zagonetač. Nemam blage veze što je u toj epizodi kao da je prvi put čitam, što mi dovoljno govori koliko moram smanjiti očekivanja...


Odlična analiza Kerempir, kopiraj sve ovo na komentare recenzija kao što rade mladjo i Spock tako da ostane kao trajni zapis.

Zanimljivo mi je da ti je ovo za top 10. I meni se jako svidjela epizoda, ali da bi se ugurala u top 10 teško. U svakom slučaju vrlo dobra epizoda, sjećam se da sam je s guštom recenzirao odmah nakon prvog čitanja.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/03/2019 : 23:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nathan Never nova tema srijedom - kvaliteta života po gradskim razinama

Ajde da malo osvježimo i ovaj dio topica. Bilo bi dobro kada bi svaki tjedan imali novu temu ali naravno da to nije obavezno, a svatko tko ima želju za pokretanjem teme, neka se slobodno priključi. Jedini uvjet je da pričamo o Nathanu :)) Znači ako niste shvatili - ovdje nema Zagora

Iskreno, nemam više pojma koje smo sve teme obrađivali ranije ali ako se i budemo ponavljali, nema veze, ovo se može gledati kao reboot: možda je tema kojiput ista ali ima novih ljudi na topicu, a i mi stari možemo malo ponovo pričati o nekim stvarima i vidjeti koliko nam se mišljenja razlikuju od prije (ako se i sjećamo onih starih:))

Uglavnom, sada govorim o ovom početnom razdoblju, poslije je bilo priče i o 8. razini, bilo je tu dosta razaranja pa ne znam trenutno stanje stvari te ću pisati o ovome kako je na početku:

Dakle, kako je to vidim:

- prva razina:praktički se ni ne računa u grad. ne vode se nikakvi komunalni poslovi, lokalna vlast ne postoji, popisa stanovništva nema, na cijeloj razini su kaos i nasilje. Uglavnom, užas.

- druga razina:bolja od prve ali više je sličnija njoj nego npr. trećoj (a kamoli ostatku grada). Najveća razlika je u tome što (ako se ne varam) ovdje već imamo gradske strukture, iako su one, naravno dosta rudimentalno postavljene. Također, užas od razine.

- treća razina:hajmo reći prva normalnija razina, iako odgovara najgorim kvartovima današnjice, tipa Bronx u osamdesetima. Dakle ima normalnog stanovništva, gradske strukture vlasti barem donekle funkcioniraju, nasilje je ogromno ali ipak se nekako živi.

- četvrta razina:već normalnija razina ali i dalje to nije nešto posebno kvalitetno. Kao neko lošij radničko naselje kod nas.

- peta razina.prva "normalna" razina. Srednji sloj, normalno funkcioniranje lokalnih struktura, zločina nema toliko...Ok stanje

- šesta razina:viša srednja klasa. Kvaliteta života je vrlo dobra do odlična, ne razlikuje se baš toliko od pete razine.

- sedma razina:viša srednja do visoka klasa. Ovdje žive najelitniji stanovnici ali ima i dalje mjesta za one koji nisu baš ultrabogati ali imaju nešto više para.

Kako vi vidite razine?

Je li negdje postoji popis stanovništva po razinama?


Jedna prigodna slika (mada je iz kasnijeg razdoblja):


Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/03/2019 : 06:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Hej ekipa, Univerzum Alfa, jeli vezan uz glavni serijal ili je zaseban?
Da budem precizniji, da li ga mogu čitat sada (trenutno sam na specijalu 8) ili da se strpim kao i sa svim ostalim spinoffovima?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 15/03/2019 06:23:46
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/03/2019 : 08:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Strpi se i čekaj red dok dođe za čitanje. Sve je povezano.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/03/2019 : 09:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Diskach
He, i ja sam gledao prvo alien 3, pa 2, i onda 1...

Ali fakat, pričekaj jer u UA je glavni lik osoba koju tek trebaš upoznati čitanjem redovne serije (i jednog giganta).

U ostalom, pobogu, glavni naredbodavac je u tvojoj trenutnoj kronologiji skroz nepoznat, a bilo bi dobro proći kroz par epizoda pobliže upoznati euroaziju.

Zbunit će te i prvi kadrovi koji oslikavanju događaje pred broj 200, a također ćeš se naći zbunjen i bez poznavanja radnje iz određenog giganta.

Jerry
Probat ću sve epizode komentirati, pa baš da sastavim top 10, ali uzmi u obzir da imam rupu 36-62. Generalno nathan ima dosta dobrih akcijskih i sf epizoda, ali nekako su mi draže ove koje produljuju likove.

Edited by - Kerempir on 15/03/2019 09:15:01
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 15/03/2019 : 12:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
169 Zagonetač

Kako sam i pretpostavio, ne treba imati nikakvih očekivanja od ove epizode. Vignina priča počinje obećavajuće, kada se naš stari znanac, bivši gradonačelnik Hoenzoller ponovo nađe u utrci za gradonačelničko mjesto, i pritom računa na političku podršku Prokonzula obećavajući red i mir u Gradu. Pritom politički iskorištavaju slučaj brutalnog umorstva gdje Prokonzuli rade medijski spektakl od hvatanja i egzekucije po kratkom postupku navodnog ubojice.

Hoenzollerov protukandidat Sabiou koji se zalaže za ukidanje izvanrednog stanja uvedenog nakon završetka rata sa orbitalnim postajama a kojim je uvedena institucija Prokonzula, obraća se za pomoć Agenciji Alfa tražeći da istraže isti slučaj sumnjajući u službenu verziju istrage.

Dakle sve postaje tako obećavajuće, a onda se sasvim gurne u drugi plan ta politička pozadina, i slijedi, nažalost, dosadnjikava detektivska priča. Kao da je Vigna dobio precizne instrukcije sa strane kako da napravi zaplet sa političkom pozadinom (ne bi me čudilo da je Vietti bio taj), a dalje mu je prepušteno samostalno razrađivanje priče, pa slijedi ostatak epizode koju sam očito odmah zaboravio nakon prvog čitanja. I inače znam nakon određenog vremena zaboraviti pojedine dijelove radnje, ali tijekom ponovog čitanja (ili gledanja) mi se zna javljati a-ha moment prisjećanja, alo ovdje me toliko zamorila ta potraga za ubojicom i rješavanje zagonetki, da me nije nimalo ostavilo fasciniranim "iznenađujući" obrat na kraju.

Baginov pretjerano pesimističan, ali hajde to mi se uklapa još iz vremena nakon resetiranja Agencije Alfe, lisac Darver izgleda kao da pušta da ga voda nosi, dok mi je Sabiou nedorečen.

Donekle priču spašava Simeonijev crtež, ali samo donekle, jer dok je većinom dosta solidan, neki dijelovi su mu baš loši. Baginov, koji i inače izgleda dosta karikaturalno, što mi je šteta da su ga takvog osmislili na samom početku serijala, ovdje izgleda kao mali gnom. Prokonzul Parker, koji je trebao izgledao prijeteće, je čisti smijeh, bolje da su ga ostavili pod kacigom.

Slijedi daljnje čitanje, a ovu "detektivsku priču" ću vjerojatno opet zaboraviti.

P.S.
ostavljam ove osvrte na recenzije, ali imam pitanje, ima li negdje recenzija Poslije apokalipse? Vjerojatno ne, ali da ne bi bilo da mi je promaklo.

P.P.S.
Ostavljajući komentare na recenzije, iznenadilo me kako su neki moji stavovi istovjetni u recenziji. Jesu li oni nesvjesno ostali u meni nakon čitanja tih recki? Baš me zanima koliko će biti još takvih podudarnosti kod idućih epizoda.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/03/2019 : 14:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hej ekipa, Univerzum Alfa, jeli vezan uz glavni serijal ili je zaseban?
Da budem precizniji, da li ga mogu čitat sada (trenutno sam na specijalu 8) ili da se strpim kao i sa svim ostalim spinoffovima?


Kad vec imas priliku, citaj sve po pravoj, izvornoj kronologiji. Ne kao mi nekad prije 25 godina, kad smo se prvi put susreli s ovim serijalom, pa naprijed sto dobijes-dobijes...imas u almanasima spisak ispravnog citanja.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2019 : 15:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Hej ekipa, Univerzum Alfa, jeli vezan uz glavni serijal ili je zaseban?
Da budem precizniji, da li ga mogu čitat sada (trenutno sam na specijalu 8) ili da se strpim kao i sa svim ostalim spinoffovima?


Kad vec imas priliku, citaj sve po pravoj, izvornoj kronologiji. Ne kao mi nekad prije 25 godina, kad smo se prvi put susreli s ovim serijalom, pa naprijed sto dobijes-dobijes...imas u almanasima spisak ispravnog citanja.



Ima i ovdje, na prvoj strani.

Al' kad se sjetim tih nesporazuma od prije - meni je najgore bilo sa Gabrijelom:kaj sad, odkud je ovaj ispal, tko je to? :D
naravno, genijalci iz SD nisu bili objavili drugi specijalac, pa je sve postalo zbrkano.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/03/2019 : 15:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Tocno. Spisak s prve strane topica... inace kad je Slobodna 'izbacila' Nathana, tko je znao da ce tek Ludens korigirati nastale rupe. Uistalom tko je i znao tada da nesto nedostaje. Bili smo sretni sa ovin tada tako novim i neobicnim Bonelli likom. Kao uostalom i povratkom stripova na trafike uopce. U ono tuzno doba...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/03/2019 : 19:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ma OK, mislio sam da je nepovezano :D A niš, pomalo i sigurno drobiti zaostatke, nema žurbe ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/03/2019 : 23:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

P.S.
ostavljam ove osvrte na recenzije, ali imam pitanje, ima li negdje recenzija Poslije apokalipse? Vjerojatno ne, ali da ne bi bilo da mi je promaklo.



To je trebala biti poslastica od recenzije, jer ju je bio rezervirao thekide i prošle godine krenuo s njenim pisanjem. Nažalost, svi znamo što se na kraju dogodilo. Tako da čekamo da je netko drugi recenzira.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/03/2019 : 08:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Kerempir

P.S.
ostavljam ove osvrte na recenzije, ali imam pitanje, ima li negdje recenzija Poslije apokalipse? Vjerojatno ne, ali da ne bi bilo da mi je promaklo.



To je trebala biti poslastica od recenzije, jer ju je bio rezervirao thekide i prošle godine krenuo s njenim pisanjem. Nažalost, svi znamo što se na kraju dogodilo. Tako da čekamo da je netko drugi recenzira.( npr. Jerry Krause )




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2019 : 14:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Teško da ću moći u skorije vrijeme. Puno sam toga rezervirao, u planu je skoro napisati i cijelu "Vremensku sagu" tako da tko zna kad će na red. Ako netko ima želju slobodno neka rezervira.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/03/2019 : 15:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Kerempir

P.S.
ostavljam ove osvrte na recenzije, ali imam pitanje, ima li negdje recenzija Poslije apokalipse? Vjerojatno ne, ali da ne bi bilo da mi je promaklo.



To je trebala biti poslastica od recenzije, jer ju je bio rezervirao thekide i prošle godine krenuo s njenim pisanjem. Nažalost, svi znamo što se na kraju dogodilo. Tako da čekamo da je netko drugi recenzira.( npr. Jerry Krause )








Xexexe crni humor ali mislim da bi se i našem legendi Thekideu svidjelo da se malo zezamo i na ovakav način

Nathan Never SD 11:IZA ZVIJEZDA

I evo nas ponovo sa Ljudima sjenama ali ovaj put dobivamo dosta odgovora o njihovom porijeklu. Dobro je to zamišljeno, a konačno objašnjenje će biti u, ako se ne varam u Bratstvo sjene/Egzodus epizodama.
Što misliti o njima? Jesu li pozitivci ili negativci? Da li biste i vi radi produljenja vlastitog života ubili nekoga drugoga? Neki bi rekli da sigurno ne bi ali kada bi se našli u prilici...

Inače ovdje se prvi puta pojavljuje Jerry Lone, genijalan "pozitivno-negativan" tip, lutalica, dužnik svima i svemirski zajebant, lik koji će se, sva sreća, pojavljivati još u budućnosti.
Što se tiče crteža, Bonazzi je ovdje i više nego solidan, svemirski kadrovi su dosta dobro napravljeni, akcijske scene su kvalitetno dočarane, a likovi su dobro nacrtani. Inače, scena kada Nathan "hvata" sjećanje jednog od ljudi sjene (tih 6 strana) mi je jedna od najupečatljivijih scena u NN-u ikad.
Zanimljivost je i da strip ima 104 strane:))
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

Tagovi:
- drugi put susrećemo Bratstvo sjene
- prvi put se spominje psihometabioza
- prvi put se pojavljuje Jerry Lone
- ponovo vidimo Skotosa (koji li je već ovo put? Četvrti? Budem provjerio:))


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2019 : 18:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nathan Never nova tema srijedom - kvaliteta života po gradskim razinama

Kako vi vidite razine?



Sad sam se sjetio jedne svoje recenzije gdje sam opisao malo te razine na sličan način. Posebno 4. razinu.

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-47a-sifra-nula/1709/
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 16/03/2019 : 20:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Procitao AA 17 - Kaliopa
Nekako je ostavio za kraj jer nisam nesto puno ocekivao od epizode. Mislio sam da je dosadna, al cak sta vise. Epizoda je ooodlicna. Tako drugacija. Setih se sto volim NN-a, bas zato sto nikad ne znas sta mozes da ocekujes od epizode.
Isto tako moze da ima i negativan efekat kao npr Rat sa Orbitalnim stanicama koji nije los al od kojeg sam puno vise ocekivao pa mi je ostao gorak ukus u ustima
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/03/2019 : 21:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never retrospektiva, brojevi 1-11, plus LU 49 (original br. 6)

U ovakvim osvrtima ću se malo osvrtati na usporedne analize pojedinih scenarista i crtača. Pa krenimo s crtačima:

Castelini
Broj 1, ocjena:9/10
Definitivno najbolje nacrtana epizoda u ovome razdboblju, a da je i u ukupnoj računucu definitivno pri vrhu. Štetta što je Castelini zdimio.

Bonazzi
Broj 2, ocjena:7/10
Broj LU 46, ocjena 6/10
Broj 11, ocjena 7/10
I više nego solidan crtač iako mu očito snježne epizode ne pašu najbolje.

Casini
Brojevi 3 i 4, ocjena:6/10
Najmanje dobar među ovim crtačima. Nekako je...Ma kaj ja znam, najmanje dobar :D

Toffanetti:
Broj 5, ocjena:7/10
Dosta dobar crtač, ima dosta noira u njegovom stilu, pašu mu noćni kadrovi.

Mari
Brojevi 6 i 7, ocjena:8/10
Odlično je odradio ove dvije epizode iako imam osjećaj da mu je baš pogođena tema crtanja. Mislim da bi mi kad se sve zbroji, Toffanettijev stil biti draži.

Bastianoni
Broj 8, ocjena 7/10
Dobro odrađeno, hladno, futuristički...

De Angelis
Brojevi 9 i 10, ocjena:7/10
Nije loše, treba ga forsati na svemirskim epizodama.


Zaključak:Castelini je definitino car, ostali nisu loši s tim da je Casini najmanje dobar, Bonazzi kvalietno odrađuje posao (priča se da je on najproduktivniji, pa je dobro da je uz produktivnost zadržao i kvalitetu), s Marijem kao izborom crtača za Zabranjenu zonu su pogodili u sridu, Toffanetti ima elemente noira što je vrlo dobro, Bastianoni ok, a De Angelisa bacati na svemirske epizode.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/03/2019 : 21:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

Nathan Never nova tema srijedom - kvaliteta života po gradskim razinama

Kako vi vidite razine?



Sad sam se sjetio jedne svoje recenzije gdje sam opisao malo te razine na sličan način. Posebno 4. razinu.

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-47a-sifra-nula/1709/



Thnx!
Budem poslije pročitao :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2019 : 22:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kako vam se čini ekipa (stiglo jučer):


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/03/2019 : 22:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Prva liga!
Btw zgledaš mršavije na desnoj slici :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/03/2019 : 23:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ajd ti u teretanu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2019 : 23:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ovo još, 88 kg na 1.87. Ne treba teretana još dok teretim po cijele dane. ;)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/03/2019 : 23:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja imam 103 na 191

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/03/2019 : 23:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ti neka mrga. Trebat će ti onda XXXL majica, samo ti još trebamo naći odgovarajuću sliku. E to je za tebe već teži izbor.. ;)
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 17/03/2019 : 07:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Elegantna majica! Boja izvrsno odgovara temi.
Druga slika puno bolja. Siguran sam da uživo izgleda to još i bolje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 17/03/2019 07:13:38
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.01 seconds. Snitz Forums 2000