forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

DayHR
Starting Member

1 Posts

Member since 05/10/2015

Posted - 18/05/2019 : 21:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DayHR a Private Message  Reply with Quote
Stvarno bi trebalo milijun kuna uz tako visoke cijene i male naklade za priuštiti sva zanimljiva Libellus izdanja Nathana Nevera, Zagora, Nicka Raidera, Texa... Stvarno šteta, knjiga ne bi trebala koštati više od 50-80 kn, sve preko toga je pretjerano.

Pokušat ću uz Slobodnu Dalmaciju i Ludens što imam, skupiti barem sage Nathana Nevera, o ostalo ću morati čitati u nekom drugom, možda i ne baš legalnom obliku.


Otišao sam vidjeti CRŠ, a na kraju završio u striparnicama. New York sagu našao kompletnu kako leži zaboravljena u Tisak Media u Importanneu. Valjda ju se tamo nitko nije sjetio tražiti.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/05/2019 : 07:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Evo nova Nathanova recenzija:

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-39-gospodari-pretpovijesti/2218/

U žurbi sam se u recenziji zaboravio zahvaliti kolegi Jerry Krauseu na savjetima i potpori pri pisanju iste.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 19/05/2019 : 07:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DayHR

Stvarno bi trebalo milijun kuna uz tako visoke cijene i male naklade za priuštiti sva zanimljiva Libellus izdanja Nathana Nevera, Zagora, Nicka Raidera, Texa... Stvarno šteta, knjiga ne bi trebala koštati više od 50-80 kn, sve preko toga je pretjerano.

Pokušat ću uz Slobodnu Dalmaciju i Ludens što imam, skupiti barem sage Nathana Nevera, o ostalo ću morati čitati u nekom drugom, možda i ne baš legalnom obliku.


Otišao sam vidjeti CRŠ, a na kraju završio u striparnicama. New York sagu našao kompletnu kako leži zaboravljena u Tisak Media u Importanneu. Valjda ju se tamo nitko nije sjetio tražiti.





Ne znam da li znaš, ali na svakom CRŠ-u, Mafestu, Interliberu imaš za kupiti oštećena izdanja koja su od 19-89kn po komadu. Veliku većinu tih oštećenja moraš tražiti povećalom i u 99% slučajeva su na koricama. LL ti na svom forumu stavi popis pa ih možeš rezervirati prije određene manifestacije. Npr za Mafest: http://www.libellus.hr/forum/default.aspx?g=posts&t=1635

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 19/05/2019 : 15:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Evo nova Nathanova recenzija:

https://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-39-gospodari-pretpovijesti/2218/

U žurbi sam se u recenziji zaboravio zahvaliti kolegi Jerry Krauseu na savjetima i potpori pri pisanju iste.


Ma nemaš šta isticati, samo guraj dalje. Kad ti opet dođe inspiracija za pisanje Nathana samo javi.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/05/2019 : 15:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ako treba nešto bitno naknadno dodati u recenziju to nije problem.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/05/2019 : 23:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ako treba nešto bitno naknadno dodati u recenziju to nije problem.



Ako ti nije problem mogao si ubaciti pod zanimljivosti kao zadnju natuknicu:

Zahvala kolegi Jerryju Krauseu na savjetima i podršci pri pisanju ove recenzije!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 19/05/2019 23:51:34
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/05/2019 : 09:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote

Spirale multiverzuma
Nathan Never
NN LIB 64b | 94 str.

by Jerry Krause

Nekada je bio običan čovjek opsjednut s moći i zvao se William Campbell. Sad je postao nadnaravno biće s nezamislivom moći i zove se Kvantni čovjek. Poziva Nathana k sebi jer traži u njemu saveznika koji će mu pomoći u okončanju svog života. Ali prije toga Nathan će se morati suočiti s neočekivanim putovanjem u beskonačne spirale multiverzuma kako bi se približio samom umu Kvantnog čovjeka...

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/05/2019 : 09:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote

Gospodari pretpovijesti
Nathan Never
NN LIB 39 | 188 str.

by Spock

Naš stari poznanik, profesor Odaka je pomoću atlantidskih stupova odlučio ostvariti stari naum - vratiti pretpovijest na Zemlju, stvoriti novu inteligentnu vrstu po svom ukusu i time uništiti ljudsku vrstu. Samo, prenoseći dio pretpovijesti u Nathanovo vrijeme, nije uračunao jedan faktor u jednadžbu - još jedne stare znance: Štovane.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/05/2019 : 09:35:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Guramo pomalo opet s recenzijama. Napokon je riješena ova dvodijelna "Gospodari pretpovijesti" koja je baš bola u oči. Idemo vidjeti što je ostalo iz regularne serije:


NN SR 162-164... Poslije apokalipse
NN SR 170-171... Gradske bande
NN SR 173-174... Nalog za umorstvo-Zavjera na Melpomeni
NN SR 178-179... Gospodar klonova-Heliopolis - drogsy
NN SR 180....... Glasovi jučerašnjice
NN SR 182....... Tajna prostih brojeva
NN SR 185....... Smrt u svemiru
NN SR 187-188... Sara McBain - Djeca apokalipse
NN SR 189....... Izazov u nepoznatome - Jerry Krause (odavno poslano)
NN SR 191....... Grad tame
NN SR 192-193... Savez - Zakon krvi - Jerry Krause
NN SR 194-199... "Vremenska saga" - Jerry Krause
NN SR 200....... Posljednja karika - Jerry Krause (u izradi)
NN SR 201-202... Neuhvatljivi - Toranj sa satom
NN SR 203....... Svijet sutrašnjice - Jerry Krause (odavno poslano)
NN SR 204....... Tajni rat
NN SR 205....... Zagonetka senatora Kanea
NN SR 206-207... Sam protiv svih - Potpuna kontrola
NN SR 208....... Nestali sin
NN SR 209....... Iluzionistički trikovi

Edited by - Jerry Krause on 21/05/2019 09:35:50
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/05/2019 : 19:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never ALM 03:PRIČE O PROŠLOJ BUDUĆNOSTI

Odlična (omnibus) epizoda i vjerojatno najbolji Vignin rad dosad. Stvarno je Nathanovo porijeklo ovdje odlično ispričano, a tko zna što ćemo još saznati...Nego, ovdje imamo šukundjeda, djeda i oca.Fali pradjed, ne?
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 25/05/2019 : 11:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Ekipa gdje u Zagrebu mogu naći Nathane od SD? Libellus isto dolazi u obzir Al jeftinije opcije...

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2019 : 18:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LU 51:GUSARI
Solidna epizoda, a Atlantiđani se fino malo - pomalo pojavljuju i planiraju invaziju. Naravno, ovdje se još ne zna tko su ali pažljivijem oku neće promaći zadnja slika na zadnjoj strani gdje se vidi otok u Atlantskom oceanu...Veliki hint ako se prvi put čita.
Crtež:Inače mi je Bonazzi dosta dobar ali ovdje stvar baš i nije odradio najbolje.
Scenarij:7/10
Crtež:6/10

Tagovi:
- sedmo pojavljivanje Olivije Olling
- deseto pjavljivanje Jacka O'Ryana
- šesto pojavljivanje May

Nathan Never LU 52/53:LJUDSKA META/SMRTONOSNA PARTIJA
Odličan scenarij i prava je šteta što ga je crtao Casini. Sa boljim crtačem ova epizoda bi mogla bez problema spadati u Nathanove bolje epizode. Broj likova koji se ovdje pojavljuju i isprepliću je odličan, a naznaka postojanja "Golf kluba" je odlična i nadam se da su je scenaristi kasnije iskoristili (vidim u recenziji da piše da je nastavak ove epizode u četvrtom GIGANTU - odlično!) Puno je ovdje negativaca, od onih "finih" i uglađenih pa do pravih pravcatih zvijeri. Sam Mejek je ok negativac i ima par fakat dobrih scena s njim.
Inače završna scena kada Sara baca pištolj na Temidinu/Justicijinu vagu čime ova pretegne na jednu stranu je fakat jaka simbolika.
Casini - bla, makar je scena borbe onih divljih pasa na str. 50/51 prve epizode prva liga.
scenarij:8/10
Crtež:6/10

Tagovi:
- peto pojavljivanje Andyja Havillanda
- šesto pojavljivanje Ala Goodmana

P.S. greška u recenziji - ovo je peto pojavljivanje Andyja i šesto Ala Goodmana.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2019 : 18:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ah da, skužio sam sad da vodim i statistiku za Atlantiđane tako da se zna da im je u "Gusarima" ovo drugo pojavljivanje:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2019 : 18:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

Ekipa gdje u Zagrebu mogu naći Nathane od SD? Libellus isto dolazi u obzir Al jeftinije opcije...



Pa u SNK i SKABU, gdje drugdje...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/05/2019 : 01:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Agenzia Alfa #43

Inferno di silicio
Scenarij: Alessandro Russo
Crtež: Alessandro Russo

Echi dal passato
Scenarij: Davide Rigamonti
Crtež: Lucia Arduini
Naslovnica: Ivan Zoni

https://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2019/04/23/albo/agenzia-alfa-n-43-1004565/

table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1556035237509.jpg--.jpg?1556035238000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1556035238301.jpg--.jpg?1556035238000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1556035238947.jpg--.jpg?1556035239000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1556035239729.jpg--.jpg?1556035240000
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/06/2019 : 11:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Napokon stigle 3 nove knjige. Vidim nema još komentara.

Rizbo jesu li i dalje sve devetke i desetke?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/06/2019 : 15:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Napokon stigle 3 nove knjige. Vidim nema još komentara.

Rizbo jesu li i dalje sve devetke i desetke?



nisam stigao još pročitati dvije..Univerzum alfa 2 mi i nije nešto..ali otom potom

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/06/2019 : 23:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Koja loša epizoda ova zadnja Libellusova objavljena NN 206 "Sam protiv svih"!

Tipična Pianijeva neambiciozna krimi brljotina bez puno riječi koja se pročita za 10 min. Još uz to je tek prvi dio dvodijelne epizode koju uskoro očekujemo u novoj Libellusovoj knjizi i teško da će se tu išta pametnije izvući od obične krimi epizode.

Uvijek isti osjećaj dok čitam Pianijeve epizode, kao da ne čitam Nathana.


Ipak je malo popravljen dojam nakon nastavka "Potpuna kontrola. Neke konkretnije stvari saznajemo o famoznoj Kompaniji iako ju je Piani nakrcao velom tajni da se čini da će tu biti još dosta epizoda. Previše mi ova Kompanija sliči na nekog stereotipnog neprijatelja i teško da će Piani tu nešto konkretnije napraviti i da će stvoriti dojam kod čitatelja.

Ono što mi ide najviše na živce i to već u ovom najranijem razdoblju nakon pada ostatka Uranije jest da se u serijalu ponašaju kao da se ništa posebno nije desilo. Vidjeli smo nakon Orbitalnog rata kako je tu kvalitetno dočarana atmosfera tog razrušenog svijeta. Možda malo previše mračna, ali možeš je osjetiti i saživiti se s patnjama likova.
Ovdje ništa od toga zasad nema. Vietti pobjegao iz regularne serije, uzde predao Pianiju, a ovaj biser goni svoje. Nathan nit je depresivan, nit je raspoložen. Plastično lice, fokusirano na rješavanje krimi slučajeva, nema tu nekih emocija i odmah se čini kao da je i serijal izgubio svoju emociju. Da ne budem previše pesimističan vidjet ćemo da li će se štogod promijeniti do "Rata svjetova", ali ima do toga još 30-ak brojeva.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 03/06/2019 : 13:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uopće nisam doživio da je konačno izašlo, ali eto budem za par dana u Zg i odmah nabavljam :-)
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/06/2019 : 20:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
NN 208 "Nestali sin"

Piani/Di Clemente


Koji shit od epizode da čovjek ne može vjerovati. Pianijevi krimići su nadaleko poznati po svojoj bezličnosti, a ovdje je dodao novu dimenziju. Sve se čeka taj neki lagani twistić gdje će Piani pokušati koliko-toliko "uljepšati" epizodu, ali ovdje to nije niti pokušao. Toliko mlako rješenje slučaja, tolika bezvoljnost u scenariju da ne vrijedi niti za one otpatke u AA ediciji.

Ali to niti nije ono što najviše bode u oči. Samo treba pogledati na Nathana. Ovaj naš junak je ovdje sve samo ne neki junak ili agent: prvo amaterski uključuje u istragu oca nestalog sina, zatim ga isprebija neki tetovirani lokalni grubijan, a vrhunac je da mu onaj isti otac rješava slučaj. Kod Pianija je Nathanov IQ očito negdje oko 90.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/06/2019 : 23:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LU 54:Bauhaus killer

Krenimo od naslovnice koja je fantastična i, po meni, jedna od najboljih u serijalu s tim da je posebno zanimljivo da je riječ o zamjenskoj naslovnici koje su u pravilu (poprilično) lošije.
A sada malo kritike:sam naziv serijskog ubojice nema apsolutno nikakve veze sa umjetničkim pokretom i iako je to u stripu objašnjeno glupošću novinara, ipak mi je nevjerojatno da tako nešto prođe u scenariju. Mislim, kao da nekoga nazovemo Rock stars killer a lik ubija svirače klasične glazbe. Al' ajde, neka...
Uglavnom, ništa posebno. Dobar krimić na temu umjetnina i to je to. Dvije stvari su mogle biti bolje:priča ima samo elemente noir štiha, a trebala je kompletno ići u tom smjeru, a De Angelis kao crtač ipak bolje odrađuje svemirske teme nego ovakve, makar mi se čini da se ovdje i nje nešto posebno trudio.

Naslovnicu na zid, a strip na policu.

I vaditi ga jednom u desetak godina:))

Scenarij:6/10
Crtež:6/10
Naslovnica:10/10


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 04/06/2019 : 07:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

NN 208 "Nestali sin"

Piani/Di Clemente


Koji shit od epizode da čovjek ne može vjerovati. Pianijevi krimići su nadaleko poznati po svojoj bezličnosti, a ovdje je dodao novu dimenziju. Sve se čeka taj neki lagani twistić gdje će Piani pokušati koliko-toliko "uljepšati" epizodu, ali ovdje to nije niti pokušao. Toliko mlako rješenje slučaja, tolika bezvoljnost u scenariju da ne vrijedi niti za one otpatke u AA ediciji.

Ali to niti nije ono što najviše bode u oči. Samo treba pogledati na Nathana. Ovaj naš junak je ovdje sve samo ne neki junak ili agent: prvo amaterski uključuje u istragu oca nestalog sina, zatim ga isprebija neki tetovirani lokalni grubijan, a vrhunac je da mu onaj isti otac rješava slučaj. Kod Pianija je Nathanov IQ očito negdje oko 90.



Kada se sjetim onih dana (ne tako davno), kada sam hrlio po novog Nathana i odmh ga išao sa guštom čitati... A sad, znam da ću ga kupiti za par dana, ali sve se bojim da ću ovaj put te 200+ epizode odgađati sa čitanjem pa će "kolekcionarski" Nathan stajati na polici kraj WC-a. Ajde, barem je tu UA i AA.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/06/2019 : 19:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Kada se sjetim onih dana (ne tako davno), kada sam hrlio po novog Nathana i odmh ga išao sa guštom čitati... A sad, znam da ću ga kupiti za par dana, ali sve se bojim da ću ovaj put te 200+ epizode odgađati sa čitanjem pa će "kolekcionarski" Nathan stajati na polici kraj WC-a. Ajde, barem je tu UA i AA.


Nemoj da te sad moji komentari obeshrabe. Samo kažem da su ovih zadnjih 5-6 epizoda dosta hladan tuš nakon sve onog što se dešavalo. Ne mora značiti da će tako biti i dalje. Mada kad god vidim Pianijev potpis već znamo nažalost kako će to ispasti.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/06/2019 : 19:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Inače da vidimo tko potpisuje epizode u sljedećih 5 knjiga:

71: Piani, Rigamonti, Secchi

72: Piani, Piani, Perniola

73: Simeoni, Simeoni, Rigamonti

74: Vigna, Vietti, Piani

75: Vigna, Vigna, Rigamonti
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/06/2019 : 23:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LU 55:LOV NA ČOVJEKA

Početi ću sa jednim zanimljivim podatkom sa zadnje strane:Nathan, govoreći o tome kako se ubojstvima ništa ne rješava cinično kaže kako je bi bilo najbolje onda pobiti i ona 4 miliona ljudi koji su glasali za Hoenzollera.

4 miliona?

Ako je to dovoljno za pobjedu, onda ili je grad puno manji od onih 75 miliona koji se negdje spominju (što sigurno nije) ili je izlaznost na izbore sramotno niska.
Pozabavimo se malo računicom - ako grad ima oko 75 miliona stanovnika, to znači da je (zaokružimo brojke) negdje oko 68 miliona građana sa pravom glasa. E sad, uzmimo da imamo sustav apsolutne većine kojim se biraju gradonačelnici kod nas (ako u prvom krugu nitko ne dobije 50%, ide se u drugi krug gdje je jedan siguran pobjednik) to bi značilo da, ako su bila 2 kandidata i ako je pobjednik dobio 4 miliona glasova te ako uzmemo u obzir da je protivnik dobio recimo 3 miliona (sigurno nije dobio par desetaka tisuća, ipak je ušao u drugi krug), to znači da je na izbore za gradonačelnika Grada u drugom krugu izašlo nešto više od 10% birača!

Jbte, koja politička neosviještenost.

Ali ako uzmemo i sustav relativne većine (pobjeđuje onaj koji je dobio najviše glasova, bez obzira na postotak) opet, čak i da je Hoenzollerovih 4 miliona nekih 30-ak posto, na izbore nije izašlo više od 10 miliona ljudi.

Makar velim, ovakav sustav (kakav se koristi npr. u britanskom parlamentu i kakav pogoduje stranačkom duopolu na parlamentarnoj razini) sigurno se ne primjenjuje nego je prva varijanta vjerojatnija.

Ok, budimo iskreni, sigurno je riječ o scenarističkom previdu ali zapravo, kada se malo bolje razmisli, ta mala izlaznost baš fino paše u Nathanov svijet.ljudi su razočarani i rezignirani, ne izlaze na izbore, a oni koji vjerno izlaze su ekstremisti kojima pogoduje niska izlaznost i eto nama Hoenzollera na vlasti.

ok, sad malo o stripu:drugi dio ove "Mutantske trilogije" mi je čist' ok ali prvi mi je bio bolji, makar mi se sviđa (ne uvijek, naravno) kada se likovi mijenjaju i kada (de)evoluiraju, pa tako ovdje mali Hans od mladca koji je ipak pozitivan, postaje praktički poremećeni luđak. Sonny se isto promijenio, i on kao da je malo "sazrio", postao je ozbiljniji, tmurniji...A Edwards? I dalje je budala. Jbga, neki dugo ostaju na mjestu. A i bolje je tako jer ovaj može ići samo na gore.
Sve u svemu, epizoda je ok.
Također se slažem sa Deejevom ocjenom crteža prve razine gdje kaže da ju Michelazzo crta puno "prljavije" nego Bastianoni u Paklu. Ipak, crtež je samo prosječan.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Tagovi:

- treće pojavljivanje Franza Hoenzollera
- drugo pojavljivanje komandanta Edwardsa

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.84 seconds. Snitz Forums 2000