forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/06/2019 : 08:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote


NN 209 "Iluzionistički trikovi"

Ostini/ Atzori & Oskar

Napokon jedna solidna epizoda, ali nisam ni sumnjao kad je Ostini u pitanju. Nakon silnih Pianijevih krimi brljotina ova ima Ostinijev prepoznatljiv rukopis i što je jako bitno, dobru SF atmosferu.

Nathan u naizgled jednostavnom zadatku u svemirskom brodu koja vozi turiste oko Zemljine orbite uz jaaako zgodnu suradnicu Monique Zamaru (nadajmo se da će češće biti u serijalu) upada u žrvanj jednog iluzionista. Zgodan tvist na kraju iako se mogao predvidjeti. Uglavnom, zadovoljan sam.

Edited by - Jerry Krause on 05/06/2019 08:52:57
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/06/2019 : 02:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never SP 05:DAN METEOROIDA

Ovdje ću prvo započeti sa crtežom koji mi je odličan i baš paše za ove svemirske teme.
Priča je napeta i puna akcije makar na kraju ima jedna nelogičnost u raspletu ali ubijte me ne sjećam se koja, čitao sam strip prije pet dana:))
Sve u svemu, zabavno štivo.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10

Tag:

- četvrto pojavljivanje Jerryja Lonea


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 06/06/2019 : 12:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Zna li itko išta u vezi ovog Nathana što će ga Čarobna izdat?

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/06/2019 : 13:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Niti ne znam da čarobna hoće izdat NN-a.
Otkuda ti to ??

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 06/06/2019 13:13:48
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 06/06/2019 : 13:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
http://www.vbs.rs/scripts/cobiss?ukaz=DISP&id=1315517232858585&rec=2&sid=3

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 06/06/2019 : 13:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Opa, sad se i oni bacaju na NN, inernet mi našao ovo, prevedite google translateom jer mi prevedeni link ne radi:

https://www.lospaziobianco.it/nathan-never-generazioni-0-serra-barone-dalloglio/

EDIT: Ako sam dobro shvatio to je nastavak tj dešava se u istom alternativnom svemiru kao i Godina Nulta (ili je to sada već treći alt svemir). Isto ima 6 epizoda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 06/06/2019 14:16:56
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 06/06/2019 : 14:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 06/06/2019 14:42:00
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/06/2019 : 15:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
To je onaj zadnji od miniserijala kojeg je autor Serra sa suradnicima.

Libellus u ovoj godini objavljuje i ovaj i Meddin miniserijal, potvrđeno na njihovom forumu. Podsjetimo se, Vignin miniserijal je objavljen prije par godina.
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 06/06/2019 : 15:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Skupljam Libelluse, al ovo cu morati da uzmem zbog nestrpljivosti...Pa cu duplirati...
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 06/06/2019 : 16:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Zna li se kada izlazi?

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 06/06/2019 : 16:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Odlično, napokon imamo alternativu za Nathana.
A ovo će biti duplo jeftinije i nadam se da ČK neće na ovome stati.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 06/06/2019 : 17:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Odlično, napokon imamo alternativu za Nathana.
A ovo će biti duplo jeftinije i nadam se da ČK neće na ovome stati.



To sam i ja odmah pomislio.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/06/2019 : 18:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Odlično, napokon imamo alternativu za Nathana.
A ovo će biti duplo jeftinije i nadam se da ČK neće na ovome stati.



+1


Ako krenu sa NN trobroj od pocetka ..kupujem i prodajem libellusove. Zbilja su blagoreceno pretjerali sa ritmom(ne) izlaženja od 1 knjige godišnje za pocetne brojeve..
Smatram da takav odnos prema tom dijelu kolekcije (boli me ona stvar - tu nema zarade) je totalno neprimjeran i zapravo je odnos prema svim ljubiteljima NN-a, a to ispada da je je blagoreceno ........ (sam nadopuni)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 06/06/2019 : 20:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by mpavin

Odlično, napokon imamo alternativu za Nathana.
A ovo će biti duplo jeftinije i nadam se da ČK neće na ovome stati.



+1


Ako krenu sa NN trobroj od pocetka ..kupujem i prodajem libellusove. Zbilja su blagoreceno pretjerali sa ritmom(ne) izlaženja od 1 knjige godišnje za pocetne brojeve..
Smatram da takav odnos prema tom dijelu kolekcije (boli me ona stvar - tu nema zarade) je totalno neprimjeran i zapravo je odnos prema svim ljubiteljima NN-a, a to ispada da je je blagoreceno ........ (sam nadopuni)

meni je naprotiv LL ritam izvrstan. gde ces vise i bolje. stare malo sporije al ok, ne zameram
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/06/2019 : 21:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by mpavin

Odlično, napokon imamo alternativu za Nathana.
A ovo će biti duplo jeftinije i nadam se da ČK neće na ovome stati.



+1


Ako krenu sa NN trobroj od pocetka ..kupujem i prodajem libellusove. Zbilja su blagoreceno pretjerali sa ritmom(ne) izlaženja od 1 knjige godišnje za pocetne brojeve..
Smatram da takav odnos prema tom dijelu kolekcije (boli me ona stvar - tu nema zarade) je totalno neprimjeran i zapravo je odnos prema svim ljubiteljima NN-a, a to ispada da je je blagoreceno ........ (sam nadopuni)

meni je naprotiv LL ritam izvrstan. gde ces vise i bolje. stare malo sporije al ok, ne zameram



alo..ritam je ...... 10 godina 12 izdanja...a još je ostalo 9 izdanja...ovako još 10 godina trebamo čekat da se popuni rupa i molit boga da se to dogodi i da nešto ne krene ukrivo...sramotan odnos prema redovitim kupcima i ljubiteljima NN-a.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 06/06/2019 21:05:55
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/06/2019 : 23:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LU 56:PRIČA O KATHY TELLER

Vrlo zanimljiv prvano-policijski krimić koji razmatra pitanja osobnosti, kako na ljudskom nivou, tako i na nivou sistema. Priča je zanimljivo povezana sa Nathanovom prošlošću, a fora mi je ono "otvaranje" ubojice kao iz filma Total recall :))
Sve u svemu Vigna ovdje bolji nego inače, a Mari standardno dobar.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

Tagovi:
- peto pojavljivanje dr. Leyle Dochateu
- sedmo pojavljivanje Ann Never

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/06/2019 : 23:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Bojiš li se to Rizbo da ćeš oćoraviti ili da će te dokrajčiti artritis dok Libellus ovo ne izda.

Istina je da je spor ritam starih epizoda, ali skužio sam da su se Nathanovci podijelili u 2 tabora kad gledamo na ovo: na one kojima je jako bitno popuniti kolekciju i na one koje vole više nove epizode nauštrb starih. Ja sam u ovom drugom taboru, zato tko ti je kriv što nisi u pobjedničkom.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/06/2019 : 23:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Bojiš li se to Rizbo da ćeš oćoraviti ili da će te dokrajčiti artritis dok Libellus ovo ne izda.

Istina je da je spor ritam starih epizoda, ali skužio sam da su se Nathanovci podijelili u 2 tabora kad gledamo na ovo: na one kojima je jako bitno popuniti kolekciju i na one koje vole više nove epizode nauštrb starih. Ja sam u ovom drugom taboru, zato tko ti je kriv što nisi u pobjedničkom.



u mojim godinama 10 godina je vječnost , a htio bi sve još jednom u miru pročitat..to je još koja godina, a nažalost nisam besmrtan

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 06/06/2019 : 23:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Sumnjam da će ČK krenuti sa redovnom serijom Nejtana, barem za sada, orijentisani su ipak na kraće serijale ili mini-edicije u okviru onih dužih.Kako budu rasli kao izdavačka kuća-ko zna, u budućem periodu sve je moguće.Za sada, možda bude još nešto sitno od Nejtana.
I bolje je što idu tako korak po korak u planiranju, a opet tempo izdavanja pritom ne trpi već je odličan, da ne pričamo o kvalitetu istih i pogotovo ceni.

Čisto hipotetički govoreći kada bi kojim slučajem krenuli sa redovnim Nejtanom, to bi išlo izuzetno brzo jer Čarobnjaci ne pate od toga da u svaku Bonelli knjigu pakuju neki specifičan broj epizoda niti da to uvek bude isto, pa možemo videti da neke njihove knjige imaju i po 5 epizoda unutra.S obzirom na to da su im cene i više nego povoljne, to bi se i više nego isplatilo kupcima i dalo se ispratiti bez stresa i nerviranja, a tiraž bi svakako bio solidno veći nego kod Libellusa.U tom slučaju ni sekund ne bih razmišljao šta bih kupio, a čega bih se rešio što već imam, ma koliko ta brojka bila velika.
No za sada, mislim da toga neće biti.

Edited by - maelstrom on 06/06/2019 23:57:05
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 07/06/2019 : 00:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Ove Generacije inače kod ČK tiraž veći od Libellusa 2 i po puta, ako Libellus smanji na 250 što je moguće, biće i 3 puta.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 07/06/2019 : 07:50:52  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Kad bi krenuli Carobnjaci s redovnim
serijalom pregrmio bih cak i ono Nejtan
u naslovu. 😃
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/06/2019 : 08:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Zar nije prijevod imena Nathan na ovim prostorima Natan. Bar ga ja zovem Natan i svi koji pričaju o njemu. Nekako Nejtan zvuči isforsirano.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/06/2019 : 08:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Zar nije prijevod imena Nathan na ovim prostorima Natan. Bar ga ja zovem Natan i svi koji pričaju o njemu. Nekako Nejtan zvuči isforsirano.



Ja ga isto izgovaram Natan, ovo Nejtan mi zvuči loše.
Inače i ja bi volio da se uhvate Leggs, ali mislim da nema šanse, a još više bi volio da se uhvate NN Giganta pa da napokon kupim i ta prva dva.

A što se tiče LL ritma, i ja bi htio da se ona rupa što prije zatvori, ali općenito mi se ritam čini OK, mislim treba to sve i pratiti novčano.

Evo ja sam mislio počet skupljat Dragonera, ali sam ga ipak na kraju odlučio preskočiti jer vidim da to još uvijek izlazi u ITA i nema naznake kraja. Ne treba mi još jedan veliki serijal ala NN di ima jednostavno previše toga, premda mi se čini da je NN vj najzamršeniji i najveći SBE serijal...ili sam u krivu?

Ali sam se zato odmah bacio na Orfane jer sam čitao skenove i serijal je odličan i drago mi je da sam preskočio Dragonera na uštrb Orfana

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 07/06/2019 08:26:44
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/06/2019 : 09:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ali sam se zato odmah bacio na Orfane jer sam čitao skenove i serijal je odličan i drago mi je da sam preskočio Dragonera na uštrb Orfana


Uzeo sam Orfane na Mafestu, dao sam mu šansu, čini se dobar SF serijal. Nisam još počeo čitati, ali ide uskoro. Tako da napredujem što se tiče praćenja serijala, dugo je bio samo Nathan na meniju za čitanje, sad su tu još i Orfani i Ken.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 07/06/2019 : 09:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
1. Nabavio nove nathane, počet ću sa ua i aa, ova redovna serija me baš ubija, evo ni ne sjećam se što je bilo u prethodnoj knjizi

2. Dobra vijest za čk, bez problema ću uzimati njihova izdanja ako bude cjenovno bolje, ali ne pada mi na pamet riješavati se ll

3. Fuck nejtan!

4. I ja sam dio gubitničkog tabora jer nisam za popunjavanje kolekcije kao takve nego što konačno želim pročitati nikad pročitano epizode.

5. Orphani su ok serijal, imam od dw, i sigurno ću nastaviti sa drugom sezonom.

Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.54 seconds. Snitz Forums 2000