forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/07/2019 : 00:11:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Nisam uspeo da nadjem najavu Magazina #5 koji danas izlazi u Italiji.
Solar, pomagaj ako mozes. :) Treba mi za blog.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/07/2019 : 00:19:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Misliš ovo?

https://www.sergiobonelli.it/nathan-never/2019/06/18/albo/nathan-never-magazine-2019-1004850/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/07/2019 : 00:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Da, da, nego ne znam kako ove fotke da skinem.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/07/2019 : 00:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Desna tipka miša na male ikone slika i to je to:

https://www.sergiobonelli.it/resizer/1000/-1/true/1562083039955.png--nathan_never_magazine_2019_cover.png?1562083040000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1560870726504.jpg--.jpg?1560870727000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1560870727863.jpg--.jpg?1560870728000
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 25/07/2019 : 01:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Zahvaljujem. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/07/2019 : 15:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pobogu, sto su ove generacije 'Nejtana' u CK? Generacije 0-6? Da nije to godina nulta?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 25/07/2019 15:56:01
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 25/07/2019 : 21:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pobogu, sto su ove generacije 'Nejtana' u CK? Generacije 0-6? Da nije to godina nulta?



https://en.shop.sergiobonelli.it/section/10009/fumetti?sortElement=data_pubblicazione,false&page=1&sortDefault=false&exact_match.tag_93=Nathan%20Never%20Generazioni&tag_0=3&resultsPerPage=50&exact_match.tag_84=Nathan%20Never


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/07/2019 : 16:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Thx! Nisam odavno posjetio SBE stranice i moram priznati da nisam cuo za ovo...vidim prilicno je 'frisko' manje od godine izdavanja. Nesto mi se cini lose nacrtano, nesto pak bolje... Ostaje da se vidi koliko je to zanimljivo. Vidim cak i jedan polozeni 'starinski' format. Uzesti cu ovo od CK, jer mi je radoznalost jaca od strpljenja, no cekam LL odgovor, koji sigurno nece izostati... Kako su vec puno puta spominjali,'izdavati cemo apsolutno sve od Nathan Nevera'! Tada cu zamjeniti...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/07/2019 : 17:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Thx! Nisam odavno posjetio SBE stranice i moram priznati da nisam cuo za ovo...vidim prilicno je 'frisko' manje od godine izdavanja. Nesto mi se cini lose nacrtano, nesto pak bolje... Ostaje da se vidi koliko je to zanimljivo. Vidim cak i jedan polozeni 'starinski' format. Uzesti cu ovo od CK, jer mi je radoznalost jaca od strpljenja, no cekam LL odgovor, koji sigurno nece izostati... Kako su vec puno puta spominjali,'izdavati cemo apsolutno sve od Nathan Nevera'! Tada cu zamjeniti...


Slabo pratiš Libellus Ivane, u ovoj godini idu obe preostale miniserije, i ova i od Medde.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/07/2019 : 18:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma ne idem ni na njihovu stranicu cesto...Dade mi nisu nista spomenili, a i stosta drugo smo pricali i razglabali na Mafestu...plus sad sam u Indiji... No neka, znao sam ja da ce 'izbaciti' i ovo. Drago mi je. Sad ne trebam narucivati CK. Txs tebi takoder.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/07/2019 : 09:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobar crtez u ovim "gens"-ima.
Prvi put ih vidim, nije lose.
Svidja mi se onaj cyber-steam punk.
To su stripovi na standardnih 96-8 stranica ili kakve krace price?
U opisu su samo fabula i autori.
P.s.
Onaj sa Cybermasterom ima 176, a kao specijalac oko 130-tak, vjerojatno ostale stranice tekstovi.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/07/2019 09:23:37
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/07/2019 : 18:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Dobar crtez u ovim "gens"-ima.
Prvi put ih vidim, nije lose.
Svidja mi se onaj cyber-steam punk.
To su stripovi na standardnih 96-8 stranica ili kakve krace price?
U opisu su samo fabula i autori.
P.s.
Onaj sa Cybermasterom ima 176, a kao specijalac oko 130-tak, vjerojatno ostale stranice tekstovi.



Trebali bi biti standardan br stranica i zaokružena priča u 6 epizoda.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/07/2019 : 19:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To ce kod LL-a vjerovatno ici u dvije knjige. E sad zanimljivo ce biti ukomponirati onaj polozeni format epizode no.5 sa cetiri i sest koje su 'normalne' a biti ce zajedno u jednoj knjizi. Morat cemo okrecati knjigu u vise smjerova tokom citanja.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

danielp
Senior Member



Serbia
1341 Posts

Member since 29/05/2004

Posted - 06/08/2019 : 13:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send danielp a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko od NN znalaca hoce li se u kasnijim epizodama razresiti prica o Tehnopatama ili prica o Kvantnom coveku? Gledajuci naslovnice ne vidim nesto...
Ne racunam onaj utopisticki 203-Svijet sutrasnjice
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 09/08/2019 : 11:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Vratih se sa godišnjeg, a još nisam pročitao novi trobroj, toliko koliko mi je novi Nathan zanimljiv.. Ajde dam šansu ovaj tjedan, počnem čitati i kužim da se prva epizoda nastavlja na prethodnu iz prošlog trobroja i da nemam blage veze što se tamo uopće događalo, pa se primio domaće zadaće i prvo počeo od tog trobroja. Dakle, redom:

204 Tajni rat
Tajna skupina unutar tajne službe nastoji zakuhati nove tenzije između Zemlje i orbitalnih postaja. Na stranu motivacija, ali mislim si, što bi Vietti napravio od te priče, a ovako smo dobili bezveznog Pianija sa naivnim scenarističkim rješenjima (tako smo saznali da u budućnosti možeš jednostavno provaliti u hotel jer oni imaju, hej, nečuvane nezaključane stražnje izlaze koji vode u opskurnu ulicu). Crtež podnošljiv, blago rečeno.

205 Tajna senatora Kanea
Na početku se desi trostruko ubojstvo i jedna od žrtava, sam senator Kane, na smrti stigne prošaptati - Rosebud... Hehe. Bivša Kaneova ljubavnica pokreće istragu jer je jedina primijetila kako se Kane promijenio, posebice u javnim istupima, ajmo to po pušiti da su svi drugi valjda stalno anestezirani, i radi dokumentarni film koji će na kraju razotkriti cijelu zavjeru Pretorijanaca sa zamjenama važnih zemaljskih ličnosti, ha ha. Posljedice po odnose između Zemlje i Marsa? Nula bodova, ali hej, ipak je to Vigna. A hladnokrvna lisica Darver, sa iskustvom plivanja u bazenu punom krokodila, odlazi na sastanak kod ministra i histerično počne lupati šakom o stol. Srećom, i ovdje nije potrošen dobar crtač.

206 Sam protiv svih
Nije ni čudo što se nisam mogao sjetiti ove epizode, tako je bezlična i dosadna, ne kontaš što se događa i realno, nije te briga. Jebem te, Piani... To je valjda početak čuvene sage o tajanstvenoj Kompaniji.

207 Potpuna kontrola
Nastavak prethodne priče gdje je, hajde, popravljen dojam i piani je umjesto pukog nizanja scena počeo i pričati priču (to i dalje ne popravlja prošlu epizodu). Ipak, ne sviđa mi se fora gdje naši agenti ne mogu istjerati stvari na čistac zbog nelegalnih metoda, pa koriste medije. Hajde jednom, ali u ova dva trobroja to je već drugi pokušaj. Barem znamo da će halteri još uvijek biti popularni u budućnosti..

Cascioli mi je s jedne strane ok, s druge strane mi ne pašu neki crteži, kao da je to crtao na brzaka.

208 Nestali sin
Nije mi jasno što ova epizoda radi ovdje? Sf nije, Nathan u sjeni tate nestalog sina što ga čini kompetentnim za akcijske scene, heh. Uglavnom još jedna Pianijeva epizoda bez duše, priča koja je mogla proći u bilo kojem Bonelliju, mogu zamisliti i Bleka Stenu umjesto Nathana.

Šteta Clementea potrošenog na ovu priču.

209 Iluzionistički trikovi
Napokon nešto dobro! Nathan sa još jednom vanjskom agenticom istražuje mutne radnje u svemirskog cruiseru, ali tu su i lopovi koji se spremaju za veliku pljačku casina, a imamo i zanimljivog iluzionista. Priča puna obrata, ali pametno izvedenih, i drži napetost do kraja, naravno kada je suveren vodi ostini, sa dobrim crtežom Maria Atzoria i Oskara.

Edited by - Kerempir on 09/08/2019 11:13:57
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 09/08/2019 : 11:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by danielp

Zna li neko od NN znalaca hoce li se u kasnijim epizodama razresiti prica o Tehnopatama ili prica o Kvantnom coveku? Gledajuci naslovnice ne vidim nesto...
Ne racunam onaj utopisticki 203-Svijet sutrasnjice



I mene zanima..
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/08/2019 : 09:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by danielp

Zna li neko od NN znalaca hoce li se u kasnijim epizodama razresiti prica o Tehnopatama ili prica o Kvantnom coveku? Gledajuci naslovnice ne vidim nesto...
Ne racunam onaj utopisticki 203-Svijet sutrasnjice



I mene zanima..


Nema više Giude da nam odgovori. Ali čini mi se da bi tek "Rat svjetova" mogao donijeti neke odgovore.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 12/08/2019 : 09:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Vratih se sa godišnjeg, a još nisam pročitao novi trobroj, toliko koliko mi je novi Nathan zanimljiv.. Ajde dam šansu ovaj tjedan, počnem čitati i kužim da se prva epizoda nastavlja na prethodnu iz prošlog trobroja i da nemam blage veze što se tamo uopće događalo, pa se primio domaće zadaće i prvo počeo od tog trobroja. Dakle, redom:

204 Tajni rat
Tajna skupina unutar tajne službe nastoji zakuhati nove tenzije između Zemlje i orbitalnih postaja. Na stranu motivacija, ali mislim si, što bi Vietti napravio od te priče, a ovako smo dobili bezveznog Pianija sa naivnim scenarističkim rješenjima (tako smo saznali da u budućnosti možeš jednostavno provaliti u hotel jer oni imaju, hej, nečuvane nezaključane stražnje izlaze koji vode u opskurnu ulicu). Crtež podnošljiv, blago rečeno.

205 Tajna senatora Kanea
Na početku se desi trostruko ubojstvo i jedna od žrtava, sam senator Kane, na smrti stigne prošaptati - Rosebud... Hehe. Bivša Kaneova ljubavnica pokreće istragu jer je jedina primijetila kako se Kane promijenio, posebice u javnim istupima, ajmo to po pušiti da su svi drugi valjda stalno anestezirani, i radi dokumentarni film koji će na kraju razotkriti cijelu zavjeru Pretorijanaca sa zamjenama važnih zemaljskih ličnosti, ha ha. Posljedice po odnose između Zemlje i Marsa? Nula bodova, ali hej, ipak je to Vigna. A hladnokrvna lisica Darver, sa iskustvom plivanja u bazenu punom krokodila, odlazi na sastanak kod ministra i histerično počne lupati šakom o stol. Srećom, i ovdje nije potrošen dobar crtač.

206 Sam protiv svih
Nije ni čudo što se nisam mogao sjetiti ove epizode, tako je bezlična i dosadna, ne kontaš što se događa i realno, nije te briga. Jebem te, Piani... To je valjda početak čuvene sage o tajanstvenoj Kompaniji.

207 Potpuna kontrola
Nastavak prethodne priče gdje je, hajde, popravljen dojam i piani je umjesto pukog nizanja scena počeo i pričati priču (to i dalje ne popravlja prošlu epizodu). Ipak, ne sviđa mi se fora gdje naši agenti ne mogu istjerati stvari na čistac zbog nelegalnih metoda, pa koriste medije. Hajde jednom, ali u ova dva trobroja to je već drugi pokušaj. Barem znamo da će halteri još uvijek biti popularni u budućnosti..

Cascioli mi je s jedne strane ok, s druge strane mi ne pašu neki crteži, kao da je to crtao na brzaka.

208 Nestali sin
Nije mi jasno što ova epizoda radi ovdje? Sf nije, Nathan u sjeni tate nestalog sina što ga čini kompetentnim za akcijske scene, heh. Uglavnom još jedna Pianijeva epizoda bez duše, priča koja je mogla proći u bilo kojem Bonelliju, mogu zamisliti i Bleka Stenu umjesto Nathana.

Šteta Clementea potrošenog na ovu priču.

209 Iluzionistički trikovi
Napokon nešto dobro! Nathan sa još jednom vanjskom agenticom istražuje mutne radnje u svemirskog cruiseru, ali tu su i lopovi koji se spremaju za veliku pljačku casina, a imamo i zanimljivog iluzionista. Priča puna obrata, ali pametno izvedenih, i drži napetost do kraja, naravno kada je suveren vodi ostini, sa dobrim crtežom Maria Atzoria i Oskara.


Kao što sam već prije komentirao ove epizode, slični dojmovi i kod mene.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/08/2019 : 00:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Nova recenzija - Asteroid Argo 3: Planet robova

https://www.stripovi.com/recenzije/asar-asar-lib-3-planet-robova/2256/


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/08/2019 00:20:48
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/08/2019 : 08:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kad se sjetim ove epizode ne mogu se ne sjetiti komentara našeg nikad neprežaljenog i neponovljivog thekidea.


quote:
Originally posted by thekide

PLANET ROBOVA

AUH! Jedva ga završih. Dve nedelje mi je stajao na prozoru WC-a kao vrhunski laxativ, ali opet je potrajalo - čitanje, ne sranje. Vidim da je većini ovde ovo najbolji Asteroid, al ja ne primetih nikakav napredak u odnosu na dvojku. Štaviše, tamo sam imao bar kvalitetnu golotinju i međurasni sex, a ovde ni toga nema. A baš bi neka perverzija popravila utisak. Recimo, mogla bi April da se ovaj put pokara sa par Ti-Pua koji onaki bez ruku sigurno dobro barataju sa jezikom. A i oblik tela im je takav da bi možda mogli celi da stanu.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/08/2019 : 11:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad se sjetim ove epizode ne mogu se ne sjetiti komentara našeg nikad neprežaljenog i neponovljivog thekidea.


quote:
Originally posted by thekide

PLANET ROBOVA

AUH! Jedva ga završih. Dve nedelje mi je stajao na prozoru WC-a kao vrhunski laxativ, ali opet je potrajalo - čitanje, ne sranje. Vidim da je većini ovde ovo najbolji Asteroid, al ja ne primetih nikakav napredak u odnosu na dvojku. Štaviše, tamo sam imao bar kvalitetnu golotinju i međurasni sex, a ovde ni toga nema. A baš bi neka perverzija popravila utisak. Recimo, mogla bi April da se ovaj put pokara sa par Ti-Pua koji onaki bez ruku sigurno dobro barataju sa jezikom. A i oblik tela im je takav da bi možda mogli celi da stanu.





Da, ja ga se sjetim svaki put kad otvorim neku Nathanovu recenziju, a da ne spominjem kada pišem recenziju za ovog junaka ili komentar.
Pogotovo kad si mi rekao da je on trebao napisati recenziju za NN SP 9 koju sam jučer poslao!
Nisam bio tada aktivan na forumu, ali bilo sam fasciniran njegovim fantastičnim recenzijama.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/08/2019 11:47:12
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/08/2019 : 14:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Baš budem pročitao strip, znam da mi je bio dobar, pa da ostavim komentar, a dužan sam i za druge recke.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/08/2019 : 15:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Baš budem pročitao strip, znam da mi je bio dobar, pa da ostavim komentar, a dužan sam i za druge recke.




Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/08/2019 : 16:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uuu, evo nam najave iz čarobne knjige za nejtana generacije, čini mi se da će biti upola jeftinija od ll. Ma progutam ja taj nejtana.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 13/08/2019 : 21:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Uuu, evo nam najave iz čarobne knjige za nejtana generacije, čini mi se da će biti upola jeftinija od ll. Ma progutam ja taj nejtana.



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 13/08/2019 21:59:37
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.9 seconds. Snitz Forums 2000