forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2019 : 13:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Napokon posložio svoju skromnu kolekciju na police koje su malo veće dužine, pa iza vanjskog reda imam stare DD-ove, MM-ove, Zagore, Texove i druge kojih bih se rado riješio (ako netko ima koji prijedlog u vidu kupovine ili zamjene nek javi na PM).

Ostao na Nathanu naravno, Kenu, Siročadi, a sad se više okrećem Fibri i ČK-i, vidim da imaju još dosta zanimljivih izdanja.








Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/09/2019 : 13:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ah, da bar ja imam ovako malo stripova :(

Što imaš od kolorki?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2019 : 13:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Sva 4 Leova integrala Aldebaran/Betelgeuse/Antares/Preživjeli, ovo sam neki dan nabavio preko jednog člana foruma, pa sam baš bio zadovoljan. Tu je još i Makaroni.

Ako imaš koji prijedlog od Kolorki samo javi. Tek sam počeo ovu ediciju proučavati, zasad sam samo Sf-ove ganjao, ali ne mora biti nužno samo u ovom smjeru.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/09/2019 : 13:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sva 4 Leova integrala Aldebaran/Betelgeuse/Antares/Preživjeli, ovo sam neki dan nabavio preko jednog člana foruma, pa sam baš bio zadovoljan. Tu je još i Makaroni.

Ako imaš koji prijedlog od Kolorki samo javi. Tek sam počeo ovu ediciju proučavati, zasad sam samo Sf-ove ganjao, ali ne mora biti nužno samo u ovom smjeru.

Pa, ako ne mora nužno biti SF
Mene su ovi naslovi najviše oborili s nogu: Putovanje u Italiju, Vam, Lijepo putovanje, Ljepota tame, Potez kredom, Zašto sam ubio Pierra, Atentat, Kabaret Folies Bergere, Ekvinociji, Portugal,... vjerojatno još koji, ali ovo ti je dosta za početak

Go kneel and weep
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/09/2019 : 14:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Bravo Jerry, lijepo, a sad kad si posložil tek sad si se uvalio u probleme
Ovakvu ljepotu uvijek treba poduplat i tako u beskraj ....(kupuj,slaži,kupuj,slaži,..... )
Od sf-a imaš par dobrih Fibrinih...

Universal War One
Vječni rat

itd.
najbolje ti je da otiđeš na fibrinu stranicu i pregledaš ogledne stranice + komentari na forumu (izdavački izlog) + ono što preferiraš i to je to..stvar ukusa od čovjeka do čovjeka


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 23/09/2019 14:43:05
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2019 : 14:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

Probati ću je naći.
Podsjeti me sutra ako zaboravim, makar sad tak i tak opet idem sa čitanjem/ocijenama pa ću se valjda i toga sjetiti.


Nađe li mladjo?



Nisam

I kaj sad da delamo u vezi svih tih slika??

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2019 : 16:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Jerry

Kakva ti je Siročad?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/09/2019 : 20:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Jerry

Kakva ti je Siročad?



+1
Meni su Siročad, prve dve sezone odlične, druga čak dosta bolja.

Jerry ovo ti odlično izgleda, samo bi ti dao jednu preporuku, položi Mrtvace jer mislim da ih ovakvo stajanje ubija.

Baš si to lijepo posložio, vidim imaš i Metabarune i Tehnoočeve, kakvi su ti?

Kakav ti je Aldebaran serijal?

Meni je recimo Jodoverse ono što je tebi NN, a Aldebaran mi je isto odličan, ali Jodo je Jodo.

Ima ti još toga u Jodoverse-u: Inkal, Prije Inkala, Poslije Inakala, Oružje Metabarona, Metabaroni Kastaka.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 23/09/2019 20:18:08
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2019 : 21:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

@Jerry

Kakva ti je Siročad?


Ugodno iznenađen! Nekako sam uzeo na slijepo ovaj set knjiga na Mafestu, dugo sam se lomio bi li proširio vidike, jer sam zadnjih 10-ak godina gotovo samo Nathana čitao. Ali sad kad su djeca veća i ima se više vremena prvo sam ostvario dugogodišnju želju nabavkom Kena, a onda proljetos i Siročadi.

Odmah me privukla ta tematika postapokalipse u nekoj bliskoj budućnosti (teško je pogoditi zašto ;)), ali me je tijek radnje baš ugodno iznenadio. Ne sliči to ni blizu Nathanu, ali su me dinamika radnje, šokantni preokreti, činjenica da niti jedan glavni lik nije siguran te izvrstan kolor i crtež osvojili. Jedva čekam 2. sezonu.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/09/2019 : 21:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jerry ovo ti odlično izgleda, samo bi ti dao jednu preporuku, položi Mrtvace jer mislim da ih ovakvo stajanje ubija.

Baš si to lijepo posložio, vidim imaš i Metabarune i Tehnoočeve, kakvi su ti?

Kakav ti je Aldebaran serijal?

Meni je recimo Jodoverse ono što je tebi NN, a Aldebaran mi je isto odličan, ali Jodo je Jodo.

Ima ti još toga u Jodoverse-u: Inkal, Prije Inkala, Poslije Inakala, Oružje Metabarona, Metabaroni Kastaka.


U pravu si za Mrtvace, vidio sam da mi se gegaju, položit ću ih, tako su mi u ormaru stajali.

Iskreno rečeno, i Aldebaran serijal i Y serijal i Metabarune kao i Tehnoočeve sam prije par dana nabavio. Aldebaran mi je bio želja zadnjih godinu dana, ali teško se cijeli serijal mogao nabaviti. I onda kopajući po aukcijama naletio na jednog poznatog člana tamo i lako smo se dogovorili. Plus uzeo cijeli Y i Metabarune.

Tek imam za poslasticu sve ovo pročitati sljedećih bar nekoliko tjedana. Vjerujem da će mi se i Metabaruni svidjeti i svakako mislim sve popratno iz Jodoversa uzeti.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/09/2019 : 21:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by solar

@Jerry

Kakva ti je Siročad?


Ugodno iznenađen! Nekako sam uzeo na slijepo ovaj set knjiga na Mafestu, dugo sam se lomio bi li proširio vidike, jer sam zadnjih 10-ak godina gotovo samo Nathana čitao. Ali sad kad su djeca veća i ima se više vremena prvo sam ostvario dugogodišnju želju nabavkom Kena, a onda proljetos i Siročadi.

Odmah me privukla ta tematika postapokalipse u nekoj bliskoj budućnosti (teško je pogoditi zašto ;)), ali me je tijek radnje baš ugodno iznenadio. Ne sliči to ni blizu Nathanu, ali su me dinamika radnje, šokantni preokreti, činjenica da niti jedan glavni lik nije siguran te izvrstan kolor i crtež osvojili. Jedva čekam 2. sezonu.


Da, slažem se, meni je također cijeli prva sezona bila jako dobra.
Evo linka na recenziju pa možeš ostaviti komentar:
https://www.stripovi.com/recenzije/sirocad-sir-dw-1-siroti-mali-ratnici/2095/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/09/2019 : 22:34:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Prva sezona Sirocadi je skroz u redu. Nisam imao uvid u ostale, ali ocekujem ovakvu kontinuiranu kvalitetu. Makar. Raduje me Diskaceva izjava da su ostale jos i bolje. Libellusove knjige su standardno odlicne, ali kod Sirocadi mi je ipak malo drazi Darkwoodov dizajn, jer ima onu odlicnu sliku na svim spojenim hrbatima. Zadrzacu i tu verziju, iako znam da nikad nece Darkwood to nastaviti...
Sto se Mrtvaca tice, meni stoje okomito, i sve je u redu. Jesu malo nezgrapni za citanje i treba paziti...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2019 : 23:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LIB 69:LOVCI NA VIRUSE
Ha ne znam, kao što već rekoh, te "Cyberprostor epizode" mi jednostavno ne leže pretjerano tako da se ocjena epizode dosta temelji i na samoj ideji a ne pretežno na naraciji/scenariju. Ipak, ovdje ni scenarij nije nešto posebno tako da ocjena i nije bajna.
Crtež je presterilan.
Scenarij:5/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2019 : 23:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Prva sezona Sirocadi je skroz u redu. Nisam imao uvid u ostale, ali ocekujem ovakvu kontinuiranu kvalitetu. Makar. Raduje me Diskaceva izjava da su ostale jos i bolje. Libellusove knjige su standardno odlicne, ali kod Sirocadi mi je ipak malo drazi Darkwoodov dizajn, jer ima onu odlicnu sliku na svim spojenim hrbatima. Zadrzacu i tu verziju, iako znam da nikad nece Darkwood to nastaviti...
Sto se Mrtvaca tice, meni stoje okomito, i sve je u redu. Jesu malo nezgrapni za citanje i treba paziti...



Da, i meni je prva sezona odlična!
Nego, totalno sam sad zablokirao - kaj je sa drugom sezonom, jel' već izlazi?
Da, DW slike na hrbatu su zakon samo, tko bu dočekao daljnje knjige...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/09/2019 : 23:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jerry ovo ti odlično izgleda, samo bi ti dao jednu preporuku, položi Mrtvace jer mislim da ih ovakvo stajanje ubija.

Baš si to lijepo posložio, vidim imaš i Metabarune i Tehnoočeve, kakvi su ti?

Kakav ti je Aldebaran serijal?

Meni je recimo Jodoverse ono što je tebi NN, a Aldebaran mi je isto odličan, ali Jodo je Jodo.

Ima ti još toga u Jodoverse-u: Inkal, Prije Inkala, Poslije Inakala, Oružje Metabarona, Metabaroni Kastaka.


U pravu si za Mrtvace, vidio sam da mi se gegaju, položit ću ih, tako su mi u ormaru stajali.

Iskreno rečeno, i Aldebaran serijal i Y serijal i Metabarune kao i Tehnoočeve sam prije par dana nabavio. Aldebaran mi je bio želja zadnjih godinu dana, ali teško se cijeli serijal mogao nabaviti. I onda kopajući po aukcijama naletio na jednog poznatog člana tamo i lako smo se dogovorili. Plus uzeo cijeli Y i Metabarune.

Tek imam za poslasticu sve ovo pročitati sljedećih bar nekoliko tjedana. Vjerujem da će mi se i Metabaruni svidjeti i svakako mislim sve popratno iz Jodoversa uzeti.



Metabaruni i Inkal su vrhunski SF.
a Aldebaran sam već nekoliko puta nahvalio baš zato što je toliko različit od ostatka SF-a.
Kao fanatik žanra pročitao sam hrpetinu knjiga sa tom tematikom (a ponešto i stripova:)) i zato mi je taj potpuno drukčiji, "prirodnjački" pristup SF-u s naglaskom na floru i faunu odlično legao.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2019 : 01:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by ivanl

Prva sezona Sirocadi je skroz u redu. Nisam imao uvid u ostale, ali ocekujem ovakvu kontinuiranu kvalitetu. Makar. Raduje me Diskaceva izjava da su ostale jos i bolje. Libellusove knjige su standardno odlicne, ali kod Sirocadi mi je ipak malo drazi Darkwoodov dizajn, jer ima onu odlicnu sliku na svim spojenim hrbatima. Zadrzacu i tu verziju, iako znam da nikad nece Darkwood to nastaviti...
Sto se Mrtvaca tice, meni stoje okomito, i sve je u redu. Jesu malo nezgrapni za citanje i treba paziti...



Da, i meni je prva sezona odlična!
Nego, totalno sam sad zablokirao - kaj je sa drugom sezonom, jel' već izlazi?
Da, DW slike na hrbatu su zakon samo, tko bu dočekao daljnje knjige...


Pa prva sezona je 'izbacena' za Mafest. Rekli su da ce to brzo ici dalje, sad koliko brzo, i da li ce i druga sezona kroz ovu godinu, vidjet cemo. A volio bi, jer me jos od procitanog Darkwoodovog izdanja interesira nastavak. Mozda bude iznenadenje za Interliber...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/09/2019 : 08:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prve dve sezone čitao skenove, kad je LL najavio da kreće sa Siročadi, prestao sam čitat skenove i kupio kompletić.
Meni je Siročad baš jako dobar serijal i jedva čekam nastavke. LL su rekli na forumu da bi moglo biti još nešto do kraja gdoine, ja se nadam da će opet ići 4 knjige što je cijela druga sezona.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/09/2019 : 08:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2019 : 10:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ja sam prve dve sezone čitao skenove, kad je LL najavio da kreće sa Siročadi, prestao sam čitat skenove i kupio kompletić.
Meni je Siročad baš jako dobar serijal i jedva čekam nastavke. LL su rekli na forumu da bi moglo biti još nešto do kraja gdoine, ja se nadam da će opet ići 4 knjige što je cijela druga sezona.


Ja se nadam da ce 'izbaciti' cijelu drugu sezonu kompletno odmah, u cetiri knjige. Da nas ne muce s iscekivanjem...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/09/2019 : 12:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Bravo Jerry, lijepo, a sad kad si posložil tek sad si se uvalio u probleme
Ovakvu ljepotu uvijek treba poduplat i tako u beskraj ....(kupuj,slaži,kupuj,slaži,..... )
Od sf-a imaš par dobrih Fibrinih...

Universal War One
Vječni rat

itd.
najbolje ti je da otiđeš na fibrinu stranicu i pregledaš ogledne stranice + komentari na forumu (izdavački izlog) + ono što preferiraš i to je to..stvar ukusa od čovjeka do čovjeka




Slagat ćemo Rizbo svakako sad kad me je uhvatilo, žena mi žuga ali džaba joj, napokon imam svoj kutak sobe.

I hvala za ove dvije kolorke, sad sam vidio komentare, svakako ću skoro ovo uzeti. Idem danas prvo guštati u Aldebaranu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/09/2019 : 13:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause








Ajd još samo par godina i rupa zatvorena.
Nadam se da će i 14 do kraja godine.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/09/2019 : 16:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Fino Jerry..jos nedostaje kolekcija od Legs Weaver!🤔
Bas sam odgledao jedan dokumentarac o minimalizmu na netflixu i kad bi svaki kolekcionar imao u kolekciji samo ono sto mu je najdraze ziher bi i bili sretniji.😛

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/09/2019 : 17:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Diskutabilna je proporcionalnost kolicine zadovoljstva naspram kolicini kolekcije. Ili obratno, ako vec hoces. Nije nuzno onaj koji ima veliku kolekciju, nezadovoljan, ili nedaj boze tuzan. Upravo suprotno, rekao bi...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/09/2019 : 01:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LIB 70:ISKONSKI INSTINKT
Eto, nakon cyberspacea u budućnosti evo nam malo i umjetnosti u budućnosti. A i opet malo cyberspacea:))
Iako je scenarista Medda, priča baš i nije nešto posebno.
Određene moralno-umjetničko-tehnološke dvojbe su dobro zamijećene ali realizacija malo šteka.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 25/09/2019 : 11:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sva 4 Leova integrala Aldebaran/Betelgeuse/Antares/Preživjeli, ovo sam neki dan nabavio preko jednog člana foruma, pa sam baš bio zadovoljan. Tu je još i Makaroni.

Ako imaš koji prijedlog od Kolorki samo javi. Tek sam počeo ovu ediciju proučavati, zasad sam samo Sf-ove ganjao, ali ne mora biti nužno samo u ovom smjeru.


Znam da je Nathanov topic, ali mogu tebi, kao velikom Nathanovcu preporučiti nekoliko Fibri
Pa ovako... SOS sreća, Velika Šninkelova moć, Hombre, Gospodari ječma, Tugovanka za izgubljenim pustarama (kolorke)
Bajke, Skalpirani, Eternaut, Mi, mrtvi (ostalo)

Mislim da bi ti se ovo trebalo sviditi
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.08 seconds. Snitz Forums 2000