forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/09/2019 : 12:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sva 4 Leova integrala Aldebaran/Betelgeuse/Antares/Preživjeli, ovo sam neki dan nabavio preko jednog člana foruma, pa sam baš bio zadovoljan. Tu je još i Makaroni.

Ako imaš koji prijedlog od Kolorki samo javi. Tek sam počeo ovu ediciju proučavati, zasad sam samo Sf-ove ganjao, ali ne mora biti nužno samo u ovom smjeru.


Znam da je Nathanov topic, ali mogu tebi, kao velikom Nathanovcu preporučiti nekoliko Fibri
Pa ovako... SOS sreća, Velika Šninkelova moć, Hombre, Gospodari ječma, Tugovanka za izgubljenim pustarama (kolorke)
Bajke, Skalpirani, Eternaut, Mi, mrtvi (ostalo)

Mislim da bi ti se ovo trebalo sviditi


Hvala na prijedlozima, svakako ću sve ovo provjeriti i vidjeti što mi odgovara. Trenutno sam tek uronio u svijet Aldebarana.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/09/2019 : 19:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Sva 4 Leova integrala Aldebaran/Betelgeuse/Antares/Preživjeli, ovo sam neki dan nabavio preko jednog člana foruma, pa sam baš bio zadovoljan. Tu je još i Makaroni.

Ako imaš koji prijedlog od Kolorki samo javi. Tek sam počeo ovu ediciju proučavati, zasad sam samo Sf-ove ganjao, ali ne mora biti nužno samo u ovom smjeru.


Znam da je Nathanov topic, ali mogu tebi, kao velikom Nathanovcu preporučiti nekoliko Fibri
Pa ovako... SOS sreća, Velika Šninkelova moć, Hombre, Gospodari ječma, Tugovanka za izgubljenim pustarama (kolorke)
Bajke, Skalpirani, Eternaut, Mi, mrtvi (ostalo)

Mislim da bi ti se ovo trebalo sviditi


Hvala na prijedlozima, svakako ću sve ovo provjeriti i vidjeti što mi odgovara. Trenutno sam tek uronio u svijet Aldebarana.



Pošto voliš SF, možda bi ti se svidio i Jeremiah (Džeremaja u izdanju ČK), a ako ti se on svidi onda će i Hombre. Oba su apokaliptična i odlična strip serijala. Fun fact, Jeremiah je bio uzor za prvog Mad Max-a.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 25/09/2019 19:20:36
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2019 : 20:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ima odlicnog Jeremiaha od Strip agenta...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 27/09/2019 : 08:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ima odlicnog Jeremiaha od Strip agenta...



Ima da, u manjem formatu i osjetno skuplji.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 27/09/2019 : 12:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Vidim da dajete preporuke Jerryju oko SF/fantasyja, pa ću se i ja osvrnuti na Fibrinu ponudu s izuzetkom Siročad (imam prvu sezopnu od Darkwooda i ne mislim duplirati) - meni vrlo dobro i svakako ću nastaviti dalje sa LL.
Cijeli svijet Aldebarana je, onak, realno limunada, ali nešto mi je privlačno u toj sapunici.

Universal War One - dobar tvrdi sf. Nakon dosadnjikavog 1.broja dalje je stvarno ludilo.

Shangri La - isto dobar SF. Crtež je čudan, ali bilo mi je dobro. Moju ženu je crtež dapače čak privukao.

Vječni rat - knjiga mi je i dalje puno bolja od stripa, pa istu i preporučam čitati, ali daj i stripu  šansu.

Y - hm... od vrlo dobre prve dvije knjige, a onda se nekako razvodni. Nakon jako dobrog početnog prijema razočarao sam se daljnjim tijekom radnje.

Radije pređi na Transmetropolitan.

Balada o Halo Jones - meni vrlo dobar strip. prvi dio je išao malo na živce zbog onog govora, ali u drugom i trećem dijelu je sve lijepo sjelo.

Hombre - orka i kolorka , meni dobro, kolorka još i bolja, ali nije mi ga lako preporučiti.

Sami 1 i 2 - Meni jako dobar strip, ali ne znam što očekivati kako će to završiti.

Posljednji praznici - preskoči, zastarjelo.

Koma - meni dobar strip, ali nije za svakoga, mislim da nije ni za tebe.

SOS sreća - po meni možeš preskočiti.

Ponos vragova - imam cb izdanje, ali preporučam kolor. Obavezno štivo.

Starlight - simpa sf sa retro štihom. Meni dobro, limunadasto poput Aldebaranskog ciklussa, ali ovo potonje mi je puno bolje.

Mi, mrtvi - jako zanimljivo. Veselio bih se nastavcima.

Šninkel (imam od BP) - simpa je ali nije mi među najboljim stripovima

Stakleni mačevi - prekrasan crtež ali naivna radnja. Ipak meni se svidjelo. 

Metabaruni - meni najbolji serijal iz cijelog Jodoversuma.

Inkali (original, prequel i sequel) - onak, probaj. Inkal je kao klasik premda je meni to newagersko preseravanje sa naivnom radnjom i nedorečenim likovima, Prije Inkala mi je daleko bolje osim zvrzanog kraja, a Poslije Inkala je poput originala još lošije newagersko preseravanje.

Tehnoočevi - meni najslabije od cijelog Jodoversuma.

Eternaut - klasik. Stari strip, nije za svakoga, može se svidjeti onima kojima ne smeta stara forma pripovijedanja.

Eternaut 2 - preskoči. Ono, zaboravi da to uopće postoji.

Spominju se i Bajke. ne znam koji bi to bio žanr. Bajka za odrasle? Ima uspona i padova, ali meni jako zanimljiv serijal.

Kratki skok na LL

ako ćemo se držati fantasyja (iako ima i nešto SF-a), onda

Thorgal!

Dragonero bih rado popratio (imam od VČ), ali jedva sam se nekako sudržao da ne krenem u to zbog niza razloga.

Edited by - Kerempir on 27/09/2019 12:22:48
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/09/2019 : 12:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Hvala kolega na iscrpnim preporukama. Izgleda da su svi Nathanovci već odavno i Fibraši osim mene.

Ima dosta zanimljivih SF naslova, izgleda da ću se za sljedeći Mostrip vikend morati dobro isprsiti. Tarantula daje veliki popust na količinu, pa ću morati probrati bar 10-ak komada.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/09/2019 : 00:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, znači nisi čitao Metabarune i Inkala?
U Magareću klupu ćeš na 48 sati :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/09/2019 : 15:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Čekaj, znači nisi čitao Metabarune i Inkala?
U Magareću klupu ćeš na 48 sati :D


Nikad nije kasno mladjo. Pa zar se ne sjećaš da 10 godina trubim da samo Nathana čitam. Sad su malo djeca veća, pa se ima vremena širiti vidike. Stići ću ja vas brzo, ne boj se. ;)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/09/2019 : 15:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Trojka gigant na aukcijama

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/09/2019 : 15:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by mladjo

Čekaj, znači nisi čitao Metabarune i Inkala?
U Magareću klupu ćeš na 48 sati :D


Nikad nije kasno mladjo. Pa zar se ne sjećaš da 10 godina trubim da samo Nathana čitam. Sad su malo djeca veća, pa se ima vremena širiti vidike. Stići ću ja vas brzo, ne boj se. ;)



Ma znam, zezam te malo :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/09/2019 : 17:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne pregovaraj s njim, mlađo, nego ga izbaci
Neke stvar su neoprostive, a nečitanje Metabaruna i Inkala je jedna od tih
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/09/2019 : 01:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Sad kad se navuče na hrpu toga pa zaboravi Nathana :D
A lepo sam mu govoril kad me je pitao zašto imam pauzu kod Nathana - pa čitam druge stvari Jerry :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/09/2019 : 08:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Nathan je uvijek na prvom mjestu.

Inače ovaj Aldebaran serijal je baš odličan, imao sam osjećaj da će mi se svidjeti. Već sam kraju s Betelegeusom, pa idemo dalje.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/10/2019 : 13:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
I evo nam i službene najave:


quote:
Četvrto izdanje (od ukupno 10) u ovoj našoj novoj turi je 13. knjiga regularne serije Nathana Nevera, a epizode koje vas čekaju unutra su:

“TRAGIČNA OPSESIJA” (Michele Medda / Stefano Casini)
“UŽAS IZNAD NAS” (Antonio Serra / Dante Bastianoni)
“DJECA NOĆI” (Michele Medda / Nicola Mari)


Naravno, riječ je o originalnim epizodama 36 - 38 koje su u Italiji izvorno objavljene u razdoblju između svibnja i srpnja 1994. godine, a za domaći rad predlažemo ove naslove:

“Specijalni agent Alfe” (NN 1)
“Nevidljiva sila” (NN 2)
“Pakao” (NN 4)
“U ponoru sjećanja” (NN 7)
“Jedanaesta zapovijed” (NN 7)
“Izgubljeni svijet” (NN 8)
“Vampyrus” (NN 9)
“Ja, robot” (NN 10)
“Gabrielova zagonetka” (NN 11)

Tradicionalno, čudesni Roberto De Angelis ekskluzivno je za naše izdanje nacrtao tri nove naslovnice, a regularna cijena 13. Nathanove knjige bit će 195 kuna, no tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 156 HRK.

Bacite pogled:




Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2019 : 15:33:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Jedan ali vrijedan, i rupa je mrvicu manja. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/10/2019 : 16:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Michele Medda i Bepi Vigna vraćaju se pisanju scenarija za redovnu seriju, u planu imaju jednu dugačku sagu sa jako izraženim kontinuitetom koja kreće u 12. mjesecu, evo privjua:

https://www.sergiobonelli.it/news/2019/10/01/gallery/i-mesi-che-sconvolsero-nathan-1007101/

Edited by - solar on 02/10/2019 16:59:18
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/10/2019 : 17:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Michele Medda i Bepi Vigna vraćaju se pisanju scenarija za redovnu seriju, u planu imaju jednu dugačku sagu sa jako izraženim kontinuitetom koja kreće u 12. mjesecu, evo privjua:

https://www.sergiobonelli.it/news/2019/10/01/gallery/i-mesi-che-sconvolsero-nathan-1007101/




Crtež izgleda odlično!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/10/2019 : 18:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Jedan ali vrijedan, i rupa je mrvicu manja. :)



da, za mrvicu

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/10/2019 : 19:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Rizbo odmah za godinu mlađi.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 02/10/2019 : 20:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Rizbo odmah za godinu mlađi.



ovo je mrvica..za mjesec mlađi

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/10/2019 : 16:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never LIB 71:MENTALNA BLOKADA
Priče koje istražuju dubine uma imaju potencijalno dobru prođu, međutim ovdje potencijal nije do kraja iskorišten. Ah Vigna...Krimi priča, malo Total recall spike, ponešto prevrtljivosti u radnji...Sve u svemu prosječno.
Scenraij:6/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/10/2019 : 16:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I evo nam i službene najave:


quote:
Četvrto izdanje (od ukupno 10) u ovoj našoj novoj turi je 13. knjiga regularne serije Nathana Nevera, a epizode koje vas čekaju unutra su:

“TRAGIČNA OPSESIJA” (Michele Medda / Stefano Casini)
“UŽAS IZNAD NAS” (Antonio Serra / Dante Bastianoni)
“DJECA NOĆI” (Michele Medda / Nicola Mari)


Naravno, riječ je o originalnim epizodama 36 - 38 koje su u Italiji izvorno objavljene u razdoblju između svibnja i srpnja 1994. godine, a za domaći rad predlažemo ove naslove:

“Specijalni agent Alfe” (NN 1)
“Nevidljiva sila” (NN 2)
“Pakao” (NN 4)
“U ponoru sjećanja” (NN 7)
“Jedanaesta zapovijed” (NN 7)
“Izgubljeni svijet” (NN 8)
“Vampyrus” (NN 9)
“Ja, robot” (NN 10)
“Gabrielova zagonetka” (NN 11)

Tradicionalno, čudesni Roberto De Angelis ekskluzivno je za naše izdanje nacrtao tri nove naslovnice, a regularna cijena 13. Nathanove knjige bit će 195 kuna, no tijekom prva dva mjeseca moći ćete je kupiti za promotivnih 156 HRK.

Bacite pogled:








DOsta dobra naslovnica, s tim da izgleda kao da mladi i mršavi Karl Marx želi dekapitirati Nathana :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/10/2019 : 17:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nathanova biografija iz prvog lica, znači kombinacija tabli i teksta, isto izdanje je imao i Zagor.

Naslovnica: Sergio Giardo
Urednik i tekstopisac: Davide Rigamonti
Format: 18,5x25, kolor, 400 str. (HC)

https://shop.sergiobonelli.it/nathan-never/2019/10/03/libro/io-sono-nathan-never-1007102/

table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1569939417684.jpg--.jpg?1569939418000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1569939418267.jpg--.jpg?1569939418000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1569939418740.jpg--.jpg?1569939418000
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/10/2019 : 19:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ček malo, objasni mi malo pobliže o čemu se radi, nisam upućen.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/10/2019 : 19:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Sve sam gore napisao, potraži isto izdanje samo za Zagora u onom topicu za knjižare, tu sam isto objašnjavao što je u pitanju.
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.94 seconds. Snitz Forums 2000