forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 567

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/10/2019 : 09:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa što je stvarno toliko loše nakon 250?
Jel kreće onda ponovno dobro nakon nekog broja?
Talijani su cca 100 brojeva ispred nas jel?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/10/2019 : 12:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što bih ti rekao Diskach, izgleda da će biti svakakvih nebuloza nakon broja 249 kad završava "Rat svjetova".

Ako je itko ekspert za Nathana onda je to Djole i njegovo mišljenje svi cijene. Ovo smo već spominjali, ali za tebe evo šta sam iskopao od Djoleta s darkwoodskog foruma:

quote:
Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.


I ja mu potpuno vjerujem, jer svi smo se navukli na Nathana iz istih razloga, a ovo nakon br. 249 je kao neki soft reboot koji je navodno potpuno bezglav i bez onog štiha na kakav smo navikli u serijalu.

A da ne govorim o završetku sage o Omegi u broju 303. Tu je Djole napisao golemu spojlerčinu koju sam nažalost pročitao i prosto od šoka nisam mogao vjerovati kakav su bućkuriš mrtvi-hladni napravili od serijala.

Edited by - Jerry Krause on 29/10/2019 12:49:09
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/10/2019 : 13:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam što bih ti rekao Diskach, izgleda da će biti svakakvih nebuloza nakon broja 249 kad završava "Rat svjetova".

Ako je itko ekspert za Nathana onda je to Djole i njegovo mišljenje svi cijene. Ovo smo već spominjali, ali za tebe evo šta sam iskopao od Djoleta s darkwoodskog foruma:

quote:
Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.


I ja mu potpuno vjerujem, jer svi smo se navukli na Nathana iz istih razloga, a ovo nakon br. 249 je kao neki soft reboot koji je navodno potpuno bezglav i bez onog štiha na kakav smo navikli u serijalu.

A da ne govorim o završetku sage o Omegi u broju 303. Tu je Djole napisao golemu spojlerčinu koju sam nažalost pročitao i prosto od šoka nisam mogao vjerovati kakav su bućkuriš mrtvi-hladni napravili od serijala.



A nisi mi odgovrio da li se negdje krene popravljat ili je cijelo vrijeme taj kupus?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 29/10/2019 : 18:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
A kako na to odgovoriti. Po ocjenema talijanskih čitatelja ove najnovije epizode od broja 320 pa nadalje su vrlo dobre.

Ali nakon onoga što su uradili od Nathanovog lika nakon sage s Omegom ne znam kako probaviti daljnje pustolovine.

Osjećaj bi trebao biti kao da si zamijenio svoju vlastitu ženu njenom sestrom blizankom i praviš se da je sve super i da je to i dalje ona tvoja prava žena. ;)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/10/2019 : 18:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

A kako na to odgovoriti. Po ocjenema talijanskih čitatelja ove najnovije epizode od broja 320 pa nadalje su vrlo dobre.

Ali nakon onoga što su uradili od Nathanovog lika nakon sage s Omegom ne znam kako probaviti daljnje pustolovine.

Osjećaj bi trebao biti kao da si zamijenio svoju vlastitu ženu njenom sestrom blizankom i praviš se da je sve super i da je to i dalje ona tvoja prava žena. ;)



A onda nema druge nego probat, ali imamo mi guslanja do tuda, za 2-3 godine smo na tim kritičnim. A tko zna, možda mi se i svidi.
Meni je i godina nulta dobar.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/10/2019 : 08:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ma ja ću samo do 250-og broja jer me baš napalio rat svjetova. Da su to kiosk izdanja poput Parkera i sl, možda bih i nastavio ali da 70-ak epizoda popratim u luksuznom izdanju, koje neću više od jednom pročitati, nema šanse.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/10/2019 : 08:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by zeljko

Giganti su nacelno losi

Giganti su Nathanova najbolja popratna edicija. Jedino im je Agencija Alfa konkurirala do desetog broja.



Amen!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/10/2019 : 20:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
12 je isto dobar
Non stop akcija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2019 : 10:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Ne znam što bih ti rekao Diskach, izgleda da će biti svakakvih nebuloza nakon broja 249 kad završava "Rat svjetova".

Ako je itko ekspert za Nathana onda je to Djole i njegovo mišljenje svi cijene. Ovo smo već spominjali, ali za tebe evo šta sam iskopao od Djoleta s darkwoodskog foruma:

quote:
Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.


I ja mu potpuno vjerujem, jer svi smo se navukli na Nathana iz istih razloga, a ovo nakon br. 249 je kao neki soft reboot koji je navodno potpuno bezglav i bez onog štiha na kakav smo navikli u serijalu.

A da ne govorim o završetku sage o Omegi u broju 303. Tu je Djole napisao golemu spojlerčinu koju sam nažalost pročitao i prosto od šoka nisam mogao vjerovati kakav su bućkuriš mrtvi-hladni napravili od serijala.


Moramo se strpiti pa sami procijeniti. Nista necu prejudicirati. A taljanski necu citati iz principa, cekat cu nase prijevode.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/11/2019 : 16:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Tribina na Lucca comicsu posvećena Nathan Neveru i suradnji sa Međunarodnom svemirskom agencijom
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 03/11/2019 : 17:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote


Nathan Never Maxi 1: Lutkar

Scenarij: Stefano Piani
Crtež: Matteo Resinanti
Naslovnica: Roberto De Angelis

Komentar:

Piani opet po starome. Još jedna njegova priča i još jedan kriminalistički triler. U redu, Nathan Never je svojevrsni policajac u postapokaliptičnom svijetu, ali baš iz tog razloga se od pisaca očekuje malo više ideja i iskorištavanje bezbrojnih mogućnosti u takvom svijetu budućnosti. Treba imati na umu i da je ovo prva epizoda nove maxi edicije, pa se očekuje da je barem ta prva epizoda upečatljiva, bolja, drugačija... Barem da iskače iz sivila većine sličnih epizoda, kad je već dobila tu čast da otvara ediciju. Kad ono - dobili smo idealan primjer jedne bezlične epizode, kakvih ima popriličan broj u cijelom serijalu. Izgleda da Bonelli potvrđuje pravilo da se u maxi ediciju najčešće bacaju lošije priče - svojevrsni škart. Prije izvlačenja zaključka, pročitat ću preostale dvije priče u ovoj knjizi, ali po komentarima vidim da nije dobro.

Da se vratim ovoj priči, bilo bi sve u redu da je ova priča izašla u redovnoj seriji, pa bi i očekivanja bila manja. Dapače, svrstao bih je među bolje priče od onih koje je Piani sam odradio. Priča teče fluidno i zanimljivo, bez nelogičnosti i s logičkim rasvjetljavanjem svih činjenica na kraju. Razlozi koji su potaknuli Lornu na ubijanje i kopiranje poznatog ubojice su ostali nepoznati. U biti, o njoj nismo apsolutno ništa saznali, osim da je išla u teretanu. Robertovi razlozi zbog kojih je ubijao su samo natuknuti psihičkom torturom u djetinjstvu od strane njegove majke, ali teško se može zamjeriti scenaristu na tim detaljima u stripu od samo 96 stranica.

U biti, zar se ičim mogu objasniti razlozi zašto netko postane serijski ubojica?

Ono što mi se čini nelogičnim je činjenica da je Robert prestao s tim, odnosno da preseljenjem u drugi grad više nije imao potrebu ubijati. To mi je mlako objašnjenje, ali ljudska psiha je teško dokučiva i najvećim misliocima i stručnjacima na tom polju, pa neću kazati da tako nešto nije nemoguće. Boljem ukupnom dojmu uvelike doprinosi lik detektiva Murdocha i njegov razlog uplitanja u cijelu priču.

Dakle, zadovoljan sam pričom, a i pročitao sam strip u jednom dahu, ali ipak od Nathana očekujem malo više.

Resinanti ima strahoviti problem s prikazom lica aktera, ali ima vrhunsko nacrtanih vinjeta i dijelova u kojima pokazuje da zna i može. Akcijske scene su dobro odrađene, a i prikaz razrušenog grada budućnosti. Ukupno nisam zadovoljan crtežom, ali neke scene ostavljaju bez daha. Naslovnica upečatljiva i zbog lutke očigledno pripada baš ovoj, prvoj epizodi prvog NN maxija. Složio bih se s recenzentom da je Libellus imao puno više osjećaja s pozicijom i izgledom loga ovog izdanja, jer ono crveno nebo u pozadini (koje je prekriveno u originalnom izdanju) daje neusporedivo bolji ukupan dojam.

Za kraj upečatljiva scena na dvije stranice kojom Resinanti pokazuje da zna i može kad hoće:



(priča: 7, scenarij: 8, crtež: 6, naslovnica: 8) - 71%

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 03/11/2019 18:01:32
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/11/2019 : 23:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
I evo ga napokon...


quote:
Kucnuo je čas i za službene najave izdanja koja će ove godine svjetlo dana premijerno ugledati na Interliberu, a prva od njih odnosi se na drugi miniserijal Nathana Nevera koji nosi naslov “Ponovno rođenje”, a u Italiji je objavljen u šest nastavaka u razdoblju od svibnja do listopada 2017. godine.[smile]

Naravno, prvoga Nathanovog miniserijala (od tri) – sjajne “Godine nulte” koju su potpisali Bepi Vigna & Roberto De Angelis – sigurno se jako dobro sjećate, a “Ponovno rođenje” donosi jedan novi pogled na sam početak serijala o kojemu autor Michele Medda, član čuvene Bande sa Sardinije, kaže sljedeće: “Kako su godine prolazile, Antonio, Bepi i ja sve smo se češće znali upitati kako bismo to zapravo napisali Nathana Nevera kad bismo ga pisali danas... Miniserijal koji ćete uskoro pročitati pokušat će dati odgovor na to pitanje... I kažem “pokušat će” zato što se operacija ponovnog osmišljavanja svijeta Nathana Nevera ne može ograditi od onoga što taj lik danas jest i od svijeta koji su autori stvorili oko njega. Kad sam počeo pisati prvi scenarij i kad sam silom prilika prelistao stara izdanja, ostao sam zbunjen. Naime, vrijeme je učinilo svoje... Naravno, sjećao sam se orijentira u sagi i glavnih likova, ali neke detalje potpuno sam drukčije upamtio, dok se drugih uopće nisam sjećao. I tad sam odlučio da neću čitati sve iznova, jer naši najvjerniji čitatelji jako dobro znaju koliko su važne uspomene u priči o Nathanu Neveru. I eto, pišući ovaj miniserijal, oslonio sam se na svoje uspomene te slijedom toga i na njihovu odsutnost... I to mi je dalo izvjesnu slobodu u građenju priče o Nathanu, njegovome smrtnom neprijatelju Nedu Maceu i Alfi. Stoga, starim će čitateljima serijala mnogi likovi i događaji biti poznati. Katkad će biti točno citirani, a katkad prerađeni i ponovno ukomponirani u dosad neviđenom i (nadam se) zanimljivom obliku. A ako ima i onih koji nikad nisu pročitali nijedan strip o našem agentu Alfe i htjeli bi to početi tek sada, ova priča - koja metaforički ponovno odmata vrpcu kako bi nam predstavila početak sage - mogla bi im biti izvrsna polazišna točka.”

Crtež “Ponovnog rođenja” potpisao je naš stari poznanik i prekaljeni poznavatelj Nathanovog univerzuma Germano Bonazzi, majstor koji je dosad nacrtao više od 40 pustolovina iz mozaika specijalnog agenta Alfe.[smile]

Naravno, riječ je o našim klasičnim 3-u-1 izdanjima (naklada je 300 primjeraka), a 6 epizoda koje vas čekaju u njima su:

Knjiga 1:

“Povratak na Zemlju” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Bez predaha” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Paukova mreža” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Knjiga 2:

“Čovjek i stroj” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Sablasti” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Zov krvi” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Regularna pojedinačna cijena obiju knjiga NN PR-a bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ih kupiti za promotivnih 156 kuna.

Na kraju još samo informacija da će svi posjetitelji Interlibera komplet u kojemu se nalaze obje knjige Nathanovog “Ponovnog rođenja” umjesto za prije spomenutih promotivnih 312 kn moći dobiti za ultrapromotivnih 280 kuna (više informacija o svim ostalim ponudama i popustima za Interliber 2019. moći ćete pronaći u posebnom topicu koji ćemo uskoro postaviti, a bit će tu i još iznenađenja).[cool]

Bacite pogled:










Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 : 04:40:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Napokon. Sto reci? Odlicno izgleda.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/11/2019 : 07:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda? Misliš na ove Monster high school naslovnice? Bljak
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 05/11/2019 : 09:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, Bonazzi je meni sasvim solidan crtač, ali ne zna crtati naslovnice. Bitno da ono unutra ne bude loše.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 : 09:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Odlično izgleda? Misliš na ove Monster high school naslovnice? Bljak


Knige u cijelini. To mislim...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 05/11/2019 : 10:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Meni bolje izgledaju generacije, al opet Medda je Medda :)

"Nothing is true, everything is permitted."

Edited by - tosha on 05/11/2019 10:33:27
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 : 10:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Doci ce i LL Generacije vrlo brzo na red, sto i jest najbitnije.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/11/2019 : 13:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

I evo ga napokon...


quote:
Kucnuo je čas i za službene najave izdanja koja će ove godine svjetlo dana premijerno ugledati na Interliberu, a prva od njih odnosi se na drugi miniserijal Nathana Nevera koji nosi naslov “Ponovno rođenje”, a u Italiji je objavljen u šest nastavaka u razdoblju od svibnja do listopada 2017. godine.[smile]

Naravno, prvoga Nathanovog miniserijala (od tri) – sjajne “Godine nulte” koju su potpisali Bepi Vigna & Roberto De Angelis – sigurno se jako dobro sjećate, a “Ponovno rođenje” donosi jedan novi pogled na sam početak serijala o kojemu autor Michele Medda, član čuvene Bande sa Sardinije, kaže sljedeće: “Kako su godine prolazile, Antonio, Bepi i ja sve smo se češće znali upitati kako bismo to zapravo napisali Nathana Nevera kad bismo ga pisali danas... Miniserijal koji ćete uskoro pročitati pokušat će dati odgovor na to pitanje... I kažem “pokušat će” zato što se operacija ponovnog osmišljavanja svijeta Nathana Nevera ne može ograditi od onoga što taj lik danas jest i od svijeta koji su autori stvorili oko njega. Kad sam počeo pisati prvi scenarij i kad sam silom prilika prelistao stara izdanja, ostao sam zbunjen. Naime, vrijeme je učinilo svoje... Naravno, sjećao sam se orijentira u sagi i glavnih likova, ali neke detalje potpuno sam drukčije upamtio, dok se drugih uopće nisam sjećao. I tad sam odlučio da neću čitati sve iznova, jer naši najvjerniji čitatelji jako dobro znaju koliko su važne uspomene u priči o Nathanu Neveru. I eto, pišući ovaj miniserijal, oslonio sam se na svoje uspomene te slijedom toga i na njihovu odsutnost... I to mi je dalo izvjesnu slobodu u građenju priče o Nathanu, njegovome smrtnom neprijatelju Nedu Maceu i Alfi. Stoga, starim će čitateljima serijala mnogi likovi i događaji biti poznati. Katkad će biti točno citirani, a katkad prerađeni i ponovno ukomponirani u dosad neviđenom i (nadam se) zanimljivom obliku. A ako ima i onih koji nikad nisu pročitali nijedan strip o našem agentu Alfe i htjeli bi to početi tek sada, ova priča - koja metaforički ponovno odmata vrpcu kako bi nam predstavila početak sage - mogla bi im biti izvrsna polazišna točka.”

Crtež “Ponovnog rođenja” potpisao je naš stari poznanik i prekaljeni poznavatelj Nathanovog univerzuma Germano Bonazzi, majstor koji je dosad nacrtao više od 40 pustolovina iz mozaika specijalnog agenta Alfe.[smile]

Naravno, riječ je o našim klasičnim 3-u-1 izdanjima (naklada je 300 primjeraka), a 6 epizoda koje vas čekaju u njima su:

Knjiga 1:

“Povratak na Zemlju” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Bez predaha” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Paukova mreža” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Knjiga 2:

“Čovjek i stroj” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Sablasti” (Michele Medda / Germano Bonazzi)
“Zov krvi” (Michele Medda / Germano Bonazzi)

Regularna pojedinačna cijena obiju knjiga NN PR-a bit će 195 kuna, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ih kupiti za promotivnih 156 kuna.

Na kraju još samo informacija da će svi posjetitelji Interlibera komplet u kojemu se nalaze obje knjige Nathanovog “Ponovnog rođenja” umjesto za prije spomenutih promotivnih 312 kn moći dobiti za ultrapromotivnih 280 kuna (više informacija o svim ostalim ponudama i popustima za Interliber 2019. moći ćete pronaći u posebnom topicu koji ćemo uskoro postaviti, a bit će tu i još iznenađenja).[cool]

Bacite pogled:















-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 : 21:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bas gledam kako Dade nisu odlucili staviti lik Nathana na hrbat ovom zgodom, vec drugi dio naslovnice.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/11/2019 : 12:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Talijanski astronaut Luca Parmitano sa naslovnicom Nathan Nevera na Međunarodnoj svemirskoj postaji
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/11/2019 : 07:31:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kakvo odavanje pocasti. Bravo! Vrazi su ti taljani, svaka cast!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/11/2019 : 11:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Hajde da i ovo vidimo, jedva čekam.

quote:



Na najvećem europskom strip festivalu "Lucca comics and games" saznali smo koji je sljedeći projekt u okviru Bonelli/DC suradnje - Nathan Never i Justice League!

Scenarij bi trebali napisati provjereni asovi Bepi Vigna i Michele Medda, a svi ostali detalji zasada se drže u tajnosti.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2019 : 12:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Hajde da i ovo vidimo, jedva čekam.

quote:



Na najvećem europskom strip festivalu "Lucca comics and games" saznali smo koji je sljedeći projekt u okviru Bonelli/DC suradnje - Nathan Never i Justice League!

Scenarij bi trebali napisati provjereni asovi Bepi Vigna i Michele Medda, a svi ostali detalji zasada se drže u tajnosti.




Joj...meni su takve kerefeke apsolutno nepotrebne. :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/11/2019 : 12:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, ali me živo zanima kakav će Medda i Vigna napraviti bućkuriš oko ovoga. Možda Nathan na kraju poševi Wonder Woman.
Go to Top of Page
Page: of 567 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000