forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Alfredo Castelli
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Manetola
Starting Member

Kyrgyzstan
87 Posts

Member since 14/03/2007

Posted - 20/01/2011 : 10:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Manetola a Private Message  Reply with Quote
Inace moji favoriti su kod Mister No-a:
Hodnik za pakao

sto se Zagora tice Tkac definitivno, Povratak Vampira i Supermikeov povratak.

Martin Mystere nisam ni racunao, predobar serijal s hrpom odlicnih epizoda.

Inace po meni sasvim dobar scenarist koji jako dobro barata informacijama i definitivno raspolaze ogromnim opcim znanjem.
Nekad zna upilat s hrpom cinjenica i dosadnim dijalozima kojima cesto umrtvi radnju, ali necemo sad cjepidlaciti...

necu da ispadnem zivotinja

Edited by - Manetola on 20/01/2011 10:55:28
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 20/01/2011 : 10:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Nazalost, nisam jos. Previse drugih stripova, obaveza itd. Ali obecajem staviti komentar u ovaj topic cim procitam.

Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 05/05/2011 : 14:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitao prvi martijev gigant. Do pola. :-) Nije to definitivno za mene, ubi me od dosade. Mada moram priznati da mi tematika baš nije draga, a nekakve druge kvalitete kod stripa ne vidim. Ako već treba povezati sveti gral, Hitlera, vanzemaljce itd. ja ne bi išao dalje od Indiana Jonesa. Uglavnom, ocjenjujem nešto što mi nikako ne leži.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/05/2011 : 14:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni se baš svidija Dosta zanimljiv pristup temi koja mi je inače vrlo zanimljiva. Meni jedino Alessandrini ne leži baš, nije mi drag njegov stil.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/05/2011 : 00:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Uvijek su me zanimali oni samostalni albumi što ih je Castelli bio radio sa Manarom i Alessandrinijem.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/05/2011 : 09:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Upravo procitao prvi martijev gigant. Do pola. :-) Nije to definitivno za mene, ubi me od dosade. Mada moram priznati da mi tematika baš nije draga, a nekakve druge kvalitete kod stripa ne vidim. Ako već treba povezati sveti gral, Hitlera, vanzemaljce itd. ja ne bi išao dalje od Indiana Jonesa. Uglavnom, ocjenjujem nešto što mi nikako ne leži.


E onda za tebe definitivno nije ni Castelli ni MM. Za G1 Tajna svetog Nikole trebalo bi ipak znati nešto o Aghartiju, povijesti grala i Excalibura iz mitologije samog serijala. Jer je G1 fina nadogradnja i zaokruživanje svih dosadašnjih epizoda, i uvod u misteriju heksagona.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000