forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 [VODIČ] Gde kupiti stripove?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 18/07/2016 : 21:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Obrati se Columbu i neboj se


Fala... knjižare?
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 24/07/2017 : 19:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Gdje bi mi u Rijeci mogli preporučiti nešto vezano za strip?
Znam da je bila striparnica Palach, ima li koja još striparnica?

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."

Edited by - RadioClash on 24/07/2017 23:26:35
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2279 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 24/07/2017 : 21:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj četvrtak idem u Zg.obići ću one dvije stripoteke oko Gajeve,no zanima jel Lastan stvarno zatvoren,kako sam čuo.Nisam nikad bio tamo,iako sam već par puta bio u Zg.ali mi je bilo malo van ruke,uvijek sam bio u stisci s vremenom,a i parkiranjem
Ako je zatvoreno stvarno šteta,jer je i ne tako davno bilo otvoreno.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/07/2017 : 21:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nema vise striparnice Lastan, vec duze vrijeme.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 25/07/2017 : 01:18:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Gdje bi mi u Rijeci mogli preporučiti nešto vezano za strip?
Znam da je bila striparnica Palach, ima li koja još striparnica?



Nema.... Imaš u Tower Centru na 4.katu bivši Profil i to ti je to. Ajde radije kad si u Rijeci da se zapijemo ko ljudi :)
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/07/2017 : 01:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Gdje bi mi u Rijeci mogli preporučiti nešto vezano za strip?
Znam da je bila striparnica Palach, ima li koja još striparnica?




U Rijeci nazalost nema striparnica, tek nekoliko knjizara. U Skolskoj knjizi (centar grada, prekoputa pravoslavne crkve) imas neka izdanja Bookglobe-a i Strip Agenta, u nekadasnjem Algoritmu u Tower centru (sada Hocu knjigu) navodno imaju nesto Fibrinih izdanja, a u drugoj nekadasnjoj Algoritmovoj knjizari u centru grada koja je donedavno imala najbolji izbor stripova u Rijeci (Jelacicev trg, prekoputa stajalista za prigradske autobuse, sada Znanje), trenutno nemaju nista (knjizara se otvorila ovu subotu), ali koliko sam cuo trebali bi dobiti izdanja gotovo svih hrvatskih strip nakladnika. I to ti je to od stripa u Rijeci.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 25/07/2017 : 02:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Evo kratkog pregleda za Novi Sad

#1 Bulevar Books
(nova adresa od 1. avgusta) Bulevar Mihajla Pupina 6
- sigurno najlepši prostor za stripove u Srbiji, a moguće i šire; striparnica otvorena u dogovoru sa beogradskim Darkvudom, ima sve iz regiona.



#2 Knjižara Delfi
Zmaj Jovina 12
- solidan izbor stripova/grafičkih novela od izdavača iz Srbije



#3 Knjižara Vulkan
Zmaj Jovina 24
- solidan izbor stripova/grafičkih novela od izdavača iz Srbije, a ima i stranih izdanja



#4 Knjižara Mala velika knjiga
Ignjata Pavlasa 4
- vrlo opskuran izbor naslova za koje ste mislili da su rasprodana, još od devedesetih pa naovamo; stripovi su nalaze u nekom delu gde kao da niko ne zalazi, ima tona prašine, i ništa nije poređano po smislu;



#5 Mladinska knjiga,
Bulevar oslobođenja 102, Merkator
- obično imaju aktuelna izdanja izdavača kao što su Beli Put/Makondo, Komiko, itd, a znaju odnekud da se pojave i davno zaboravljena izdanja (na primer Maus II u verziji Samizdata).

Još vredi verovatno pogledati i Lemijevu knjižaru (Puškinova 40), Vulkan u Merkatoru, Lagunu i Vulkan u TC Big, Solaris na Spensu, i to je to.

Edited by - Manny on 25/07/2017 14:05:15
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 25/07/2017 : 10:47:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da, Rijeka nam je bas jadna po pitanju stripova...:(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 28/07/2017 : 16:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, Rijeka nam je bas jadna po pitanju stripova...:(


Pa eto... sad nam dođe kolega s foruma u goste, mi ovdje po forumu pišemo, dajemo ideje gdje i kada da se okupimo za nekakvo druženje... Kao što rade forumaši po drugim gradovima. I u deset dana ne uspijemo organizirati apsolutno ništa. Tako da nam je Rijeka jadna po pitanju stripova baš kako i zaslužujemo :)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 28/07/2017 : 17:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, Rijeka nam je bas jadna po pitanju stripova...:(


Ma nije to samo Rijeka nego cjelovito područje Kvarnera, Istre itd., mrtvilo....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/07/2017 : 09:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da, Rijeka nam je bas jadna po pitanju stripova...:(


Pa eto... sad nam dođe kolega s foruma u goste, mi ovdje po forumu pišemo, dajemo ideje gdje i kada da se okupimo za nekakvo druženje... Kao što rade forumaši po drugim gradovima. I u deset dana ne uspijemo organizirati apsolutno ništa. Tako da nam je Rijeka jadna po pitanju stripova baš kako i zaslužujemo :)



A ja sam malo sramezljiv, a puno sam i lijen...tako da cu se samo pokrit usima

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 11/07/2018 : 13:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Da oživim temu...
U Zadru sam sledeće nedelje, ima li nekih knjižara bolje opskrbljenih stripovima, striparnica pretpostavljam da nema?
Go to Top of Page

Tunguska
Starting Member



49 Posts

Member since 06/10/2010

Posted - 11/07/2018 : 19:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tunguska a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Da oživim temu...
U Zadru sam sledeće nedelje, ima li nekih knjižara bolje opskrbljenih stripovima, striparnica pretpostavljam da nema?



uclani se u gradsku knjiznicu Zadar i za 30 kn citas do besvijesti! jako su dobro opskrbljeni!
sto se striparnica tice: 0 bodova. ne znam da li po knjizarama imaju sto stripova, ali sumnjam...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000