forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Ultimate Iron Man - Algoritam izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 17/09/2010 : 09:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
ništa čeka se kupi tri..plati dva i cijena je onda više nego povoljna...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/09/2010 : 09:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja ću iskoristit studentski popust i platit ovo 130 kn. Nije velika razlilka, al je razlika.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 17/09/2010 : 16:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pa ima jedno izdanje Sandmana od Algoritma.



Beskrajne noći su nešto kao spin off , mislim na 10 originalnih albuma.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 12/11/2010 : 21:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Jedva sam ovo čudo od Iron Mana uspio pročitati do kraja. Razočaran sam potpuno. Do polovice strip još ima nekog smisla, čak je i zanimljiv a zatim postaje sve lošiji da bi pri kraju postao gotovo neprobavljiv.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?

Edited by - Ignus on 12/11/2010 21:51:05
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/11/2010 : 22:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Jedva sam ovo čudo od Iron Mana uspio pročitati do kraja. Razočaran sam potpuno. Do polovice strip još ima nekog smisla, čak je i zanimljiv a zatim postaje sve lošiji da bi pri kraju postao gotovo neprobavljiv.


Moram se složiti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 10/01/2012 : 15:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Teška bezvezarija od stripa.
Sva sreća pa me koštao samo potplata na cipelama do knjižnice..
Inače bih bio jako nesretan da sam istresao pare za ovo..ovo..ne znam kako da nazovem ovu crtanu i pisanu glupost..
A ja još kao volim Iron mana.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 11/01/2012 : 23:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Teška bezvezarija od stripa.
Sva sreća pa me koštao samo potplata na cipelama do knjižnice..
Inače bih bio jako nesretan da sam istresao pare za ovo..ovo..ne znam kako da nazovem ovu crtanu i pisanu glupost..
A ja još kao volim Iron mana.


Ja sam to pročitao na silu. Također uzeo u knižnici i bilo mi je žao stati na pola pa sam pretrpio do kraja, ali mi nije sjelo baš.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/10/2012 : 21:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/10/2012 : 21:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



Ja volim superheroje, ali me ovo ne zanima.

Što ne probaš sa klasicima, kakav je Srebrni Letač koga je upravo objavila Čarobna Knjiga?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/10/2012 : 21:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/10/2012 21:37:01
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 25/10/2012 : 22:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..




Jel to zatvorena priča u ova 3 volume-a?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 06:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..




Jel to zatvorena priča u ova 3 volume-a?



pa manje vise je..fali Sword of Azrael i prelude to Knightfall ali i u samoj sagi je to lipo objasnjeno tako da se moze i bez toga..ja se nadam ipak da ce to reprintat u komadu pa da uzmen i to..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/10/2012 : 08:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..




Jel to zatvorena priča u ova 3 volume-a?



pa manje vise je..fali Sword of Azrael i prelude to Knightfall ali i u samoj sagi je to lipo objasnjeno tako da se moze i bez toga..ja se nadam ipak da ce to reprintat u komadu pa da uzmen i to..



Koliko vidim ova 3 gore navedena su u zadnjih par mjeseci reprintana od strane DC comicsa? Znači, preporučuješ?
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 14:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..




Jel to zatvorena priča u ova 3 volume-a?



pa manje vise je..fali Sword of Azrael i prelude to Knightfall ali i u samoj sagi je to lipo objasnjeno tako da se moze i bez toga..ja se nadam ipak da ce to reprintat u komadu pa da uzmen i to..


1. Koliko vidim ova 3 gore navedena su u zadnjih par mjeseci reprintana od strane DC comicsa?
2. Znači, preporučuješ?



1. Da, to su reprinti..mislim da je prije bilo isto 3 ali nisu kako triba sve pokrili nego su izbacili neke stvari..sad su pokrili to odlicno iako i ode mislim da fali par sveski ali nisu toliko bitne..

2. a slusaj..si gleda Nolanov film The Dark Knght Rises..ako jesi upravo je Knightfall posluzia za onaj dio sa Baneom..strip je jedno 5 puta bolji od filma..tako da svakako preporucujem..jedan od najboljih Batmana..bar meni..samo prodi malo sken od Sword of Azrael..tu su origini tog Jean Paula..ali i u samoj sagi su dobre reference na to tako da se u nacelu moze i bez toga..ja sam uzea sva tri i ne zalim ni kune..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 26/10/2012 14:51:49
Go to Top of Page

andi
Junior Member

Croatia
306 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/10/2012 : 15:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send andi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by andi

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by supermark

ni meni se ovo ne sviđa
stoti put dajem sansu superherojima i stoti put me razocaravaju...



to je zato sta ne citas pravu superherojstinu..

Batman: Knightfall, Vol. 1
Batman: Knightfall, Vol. 2: Knightquest
Batman: Knightfall, Vol. 3: KnightsEnd

evo samo ovo procitaj..imas u algoritma sva tri uzet..ovo je prava stvar za tebe..




Jel to zatvorena priča u ova 3 volume-a?



pa manje vise je..fali Sword of Azrael i prelude to Knightfall ali i u samoj sagi je to lipo objasnjeno tako da se moze i bez toga..ja se nadam ipak da ce to reprintat u komadu pa da uzmen i to..


1. Koliko vidim ova 3 gore navedena su u zadnjih par mjeseci reprintana od strane DC comicsa?
2. Znači, preporučuješ?



1. Da, to su reprinti..mislim da je prije bilo isto 3 ali nisu kako triba sve pokrili nego su izbacili neke stvari..sad su pokrili to odlicno iako i ode mislim da fali par sveski ali nisu toliko bitne..

2. a slusaj..si gleda Nolanov film The Dark Knght Rises..ako jesi upravo je Knightfall posluzia za onaj dio sa Baneom..strip je jedno 5 puta bolji od filma..tako da svakako preporucujem..jedan od najboljih Batmana..bar meni..samo prodi malo sken od Sword of Azrael..tu su origini tog Jean Paula..ali i u samoj sagi su dobre reference na to tako da se u nacelu moze i bez toga..ja sam uzea sva tri i ne zalim ni kune..



Pa čini mi se i dobra cijena - 17$ po broju za 650 stranica u koloru.
A ništa - još 3 nova itema na Amazon wish listi - a jesi me zaje..
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 26/10/2012 : 15:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@andi

nisi prvi kojeg sam "zajeba"..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 26/10/2012 : 17:38:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Prvi mi je dio Knightfalla odličan,a drugi i treći nisam čitao. Inače se nikada ne žalim na dužinu stripa (dapače,volim kada su dugački) ali mi ovo djeluje nekako preopširno.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 27/10/2012 : 00:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Uzeh UIM na sajmu za 1500 dindži, 50% popust. Mašala...Ko je zainteresovan, na Algoritmov štand...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000