forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2014 : 21:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sa Burattinijeve stranice:


quote:
"Upravo sam započeo pisanje priče za jedan od budućih Zagor Colora, u kojem će glavnu sporednu ulogu pored Zagora i Čika imati traper Rohas. Na jednom od uobičajenih okupljanja trapera na kojima Rohas inače nikada nije izostao, njega nema. Zagor ide u potragu za njim. Crtež će raditi Marco Torricelli."




Ehem,.....



Nestali istrazivac.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 06/04/2014 : 21:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Mogla bi biti dobra priča a za crtež sam potpuno siguran.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 06/04/2014 : 22:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sa Burattinijeve stranice:


quote:
"Upravo sam započeo pisanje priče za jedan od budućih Zagor Colora, u kojem će glavnu sporednu ulogu pored Zagora i Čika imati traper Rohas. Na jednom od uobičajenih okupljanja trapera na kojima Rohas inače nikada nije izostao, njega nema. Zagor ide u potragu za njim. Crtež će raditi Marco Torricelli."




Ehem,.....



Nestali istrazivac.




Sve znam...Što bi rekli Nadrealisti "gospođo, nemojte biti gluupi, ja samo ćitam vijesti"

https://www.youtube.com/watch?v=zFGAiQwsJpM

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Brdar
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2770 Posts

Member since 22/10/2003

Posted - 06/04/2014 : 23:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Brdar a Private Message  Reply with Quote
Ali, u NESTALI ISTRAZIVAC su znali da se nece pojaviti na sastanku jer im je rekao da je otisao sa lordom Fraserom, dok u novoj prici izgleda da ne znaju gdje je i sto ga nema, pa Zagor ide u potragu za njim.

Edited by - Brdar on 06/04/2014 23:52:41
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/04/2014 : 00:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Sa Burattinijeve stranice:


quote:
"Upravo sam započeo pisanje priče za jedan od budućih Zagor Colora, u kojem će glavnu sporednu ulogu pored Zagora i Čika imati traper Rohas. Na jednom od uobičajenih okupljanja trapera na kojima Rohas inače nikada nije izostao, njega nema. Zagor ide u potragu za njim. Crtež će raditi Marco Torricelli."



Ja sam ga bas tamo kritikovao da popusti vise trapere i slicno i da nam napokon da kolorac sa nekim zenskim likom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 07/04/2014 : 08:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ne zna on što bi s tim ženskim likovima pa je bolje da ih ni ne stavlja.
Pogledaj samo maxije Zračna banda i Čovjek na nišanu. Dvi slatkice unutra a Zagoru nikakve akcije jer je Bure smotan i staromodan.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/04/2014 : 09:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ne zna on što bi s tim ženskim likovima pa je bolje da ih ni ne stavlja.
Pogledaj samo maxije Zračna banda i Čovjek na nišanu. Dvi slatkice unutra a Zagoru nikakve akcije jer je Bure smotan i staromodan.


Pošto Zagor nema meksičku krv ne može ni biti neki švaler, trebalo je Chica ubaciti u vatru.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2014 : 14:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Procitao sam po prvi put Morsku stravu zahvaljujuci Veselom Cetvrtku, pa rekoh da prenesem svoje utiske i u glavni topik ako neko zeli da procaska o ovoj odlicnoj epizodi.

DNEVNIK CITANJA


MORSKA STRAVA


Na recenziji sam dao ocene 10, 9, 10, 10

Prava, pravcata avantura!
Bosseli je napravio odlicnu epizodu i lepo je unapred pripremio teren za ovu epizodu jos u Nestalom istrazivacu, zatim je ozbiljno zahuktao situaciju u Vudu osveti(koja je fantasticna epizoda!) i direktno je najavio na kraju poslednjeg Hellingena!


Bosselijev najveci poduhvat u ovoj epizodi je sto je stvorio jednog od najzanimljivijih sporednih likova Endrua Kejna koji je cak simpatican u toj svojoj ludosti i fanatizmu, dok ubija ljude svojim macem i recituje Biblijske stihove! Jos je ubacio i Fislega i posadu Golden Babya i najlepsu i najbolju od svih Zagijevih devojaka Virdziniju!
Ovom epizodom je napravljen put za sve naredne odiseje i putesestvija Zagorova.


Ipak dok sam se trudio sto objektivnije da analiziram epizodu pronasao sam par rupica u scenariju koje su mi zasmetale. Prva je kako su Zagor i ekipa znali tacno u koju sakrivenu pecinu, medju hiljadu pecina koje se nalaze oko Port Vejla, da idu i da traze Barona?

Zatim, ako je Virdzinijin brod vec mesecima bio zarobljen u Sargaskom moru zasto ga do tada nije prozdrao Kraken? Takodje mi se nije svideo konacni obracun sa Krakenom, Zagor upotrebi malo dinamita i gotovo i onda ispadne da nije gotovo i Kain tek tako zakljcuje da se Kraken ne moze ubiti i skace na njega zrtvujuci sebe. Malo mi je bezveze zbrzan taj kraj.

Andreucci je odlicno docarao teskobnu atmosferu u razrusenom Port Vejlu i hororicne scene posle u Sargaskom moru. Odlicno je ukadrirao neke scene. Pravo osvezenje za serijal.


Sada se bacam na citanje ,,Otocke skupine".

Od do sada procitanih Bosselijevih epizoda moja top lista njegovih epizoda bi izgledala ovako:
1. Vudu osveta
2. Nestali istrazivac
3. Sedam gradova Cibole
4. Izgubljeni rudnik
5. Morksa strava
6. Dugin most
7. Pustolovina u Kanadi
8. Crni plamen
9. Crna dusa
10. Poslednja Tula

Kao najgore njegove epizode bih izdvojio.
1. Crni brod
2. treci Kandraks
3. treci Vampir

Edited by - going going on 07/04/2014 14:46:37
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 07/04/2014 : 15:11:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
"Upravo sam započeo pisanje priče za jedan od budućih Zagor Colora, u kojem će glavnu sporednu ulogu pored Zagora i Čika imati traper Rohas. Na jednom od uobičajenih okupljanja trapera na kojima Rohas inače nikada nije izostao, njega nema. Zagor ide u potragu za njim. Crtež će raditi Marco Torricelli."
--------------------------------------------------------------------------------
Tandem Rohas-Torricelli zvuči odlično :-)

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/04/2014 : 15:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Procitao sam po prvi put Morsku stravu zahvaljujuci Veselom Cetvrtku, pa rekoh da prenesem svoje utiske i u glavni topik ako neko zeli da procaska o ovoj odlicnoj epizodi.

DNEVNIK CITANJA


MORSKA STRAVA





Pročitao prvi put?
Zavidim ti

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 07/04/2014 15:44:03
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/04/2014 : 16:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Goinže, samo naprijed. Baš ti zavidimo što po prvi puta čitaš te odlične epizode.
Iako malo bodu u oči ovaj Crni brod i još bolji treći vampir u kategoriji najlošijih "Bosellija"...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 07/04/2014 : 18:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Od do sada procitanih Bosselijevih epizoda moja top lista njegovih epizoda bi izgledala ovako:
1. Vudu osveta
2. Nestali istrazivac
3. Sedam gradova Cibole
4. Izgubljeni rudnik
5. Morksa strava
6. Dugin most
7. Pustolovina u Kanadi
8. Crni plamen
9. Crna dusa
10. Poslednja Tula

Kao najgore njegove epizode bih izdvojio.
1. Crni brod
2. treci Kandraks
3. treci Vampir




Crni brod i treći Vampir, po meni, kud i kamo bolji od Poslednje Tule, i daleko su od loših epizoda, baš naprotiv...

Edited by - Bruce Springsteen on 07/04/2014 20:19:59
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 07/04/2014 : 21:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by going going

Procitao sam po prvi put Morsku stravu zahvaljujuci Veselom Cetvrtku, pa rekoh da prenesem svoje utiske i u glavni topik ako neko zeli da procaska o ovoj odlicnoj epizodi.

DNEVNIK CITANJA


MORSKA STRAVA





Pročitao prvi put?
Zavidim ti



Svi mu zavidimo
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2014 : 23:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen



Crni brod i treći Vampir, po meni, kud i kamo bolji od Poslednje Tule, i daleko su od loših epizoda, baš naprotiv...




quote:
Originally posted by nagor

Goinže, samo naprijed. Baš ti zavidimo što po prvi puta čitaš te odlične epizode.
Iako malo bodu u oči ovaj Crni brod i još bolji treći vampir u kategoriji najlošijih "Bosellija"...




Kada sam poceo da citam ,,Vampira" ocekivao sam povratak Barona Rakosija u velikom stilu posle dosta godina nepojavljivanja. Dobio sam jedva poslednjih 100 stranica gde se on pojavljuje u potpuno sporednoj ulozi, bez onih njegovih ludackih zamisli i iskerene mrznje koju je imao prema Zagoru kao u prva 2 pojavljivanja.
Bosseli je napravio senku nekadasnjeg Castellijevog i Nolitinog vampira!
Bosseli je ustvari iskoristio treceg Rakosija da bi uveo Ileniju Vargu.
Takodje mi se ne svidja Bosselijevo ubacivanje dalekih rodjaka koji se eto niotkuda tu stvore.
Kraj epizode koji treba da bude spektakularan okrsaj Zagora i Vampira se pretvorio u to da ona luda baba zapali zamak(vrlo slicno prvom pojavljivanju) i da Rakosi tek tako od jednog udarca nogom upadne u vatru. Vrlo neefektno.


Crni brod.
Meni je ova prica potpuno razocarenje.
Pod Bosselijem se Zagor, da se tako izrazim, uozbiljio i vise nema naivnosti. Ova epizoda je najnaivnija epizoda koju sam do sada procitao u novom razdoblju.

Prvo niz neverovatnih slucajnosti da je Ilenija Varga odlucila da zauzme ostrvo usred Kariba i da tamo sprovodi svoje zle naume, pa onda bas Zagor i Ciko dozive brodolom i od 1000 ostrva u Meksickom zalivu oni bas nabasaju na njeno ostrvo! A jos veca je glupost da Alek Valas potomak nekog Ilenijinog davnog ljubavnika od pre 400 godina i da se bas i on slucajno pojavi na tom ostrvu!

Krajnje mlako i isforsirano, prebrzo se dogadjaju stvari i sve to uz tonu nepotrebnog teksta i objasnjavanja koje je inace karakteristicno za Burattinija a ne za Bosellija.

Od svih novih zenskih likova koje je Bosseli ubacio najvise mi se svidja Gambit, zatim Mari Lavo, a Ilenija najmanje po meni promasen lik. Uopste nije verno prikazana taj Zagorov i njen odnos sad se volimo sada cemo da se poubijamo, bolje je takav odnos predstavljen sa Mari Lavo.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 07/04/2014 : 23:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Dobro. Morali bi stvarno svi prestati čitati strip serijale kad bi nama toliko smetali "nizovi neverovatnih slucajnosti"... :)
Iako ti priznam, da je u Crnom brodu možda malčice previše to što je Alec rođak stare Ylenijine ljubavi. Sve ostalo je i više nego dobro.

Treći vampir je jedan od vrhova Zagora. Priča, koju možeš preporučiti svakom strip ljubitelju. Castellijev vampir je samo za ljubitelje klasičnog Drakule. Nije mi baš dobro ostario. Tim više što u cijeloj priči Zagor ko da uopće nije bio potreban. Sve bi isto završilo i bez njega. :)
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 07/04/2014 : 23:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Going, svi tvoji argumenti za te 2 odlične vampirske priče padaju u vodu kada vidim ovo

quote:
Originally posted by going going
7. Pustolovina u Kanadi

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2014 : 00:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
A jebiga, sto ljudi sto ćudi.

Ukusi se razlikuju. Pustolovina u Kanadi mi je bas dobra prica, prepuna likova, sukob razlicitih naroda (Metsi, Indijanci i Belci) i velikih tucnjava, prava Bosselijeva! koja je izvedena iz jednog osrednjeg, losnjikavog almanah.


Vampir bi bila jedna od najboljih epizoda da se u njoj nije pojavio baron Rakosi.
Bosseli mi je odlican u Atlantidskim i onim njegovim standardnim pustolovnim epizodama, ali mi nikako ne lezi kada vraca stare neprijatelje.

Sto se tice neverovatnih slucajnosti, one mi obicno ne smetaju ali u Crnom brodu ga je Bosseli bas preterao sve same slucajnosti i koincidencije.


Bas me interesuje opsirnije misljenje i ostalih Zagoroljubaca o Crnom brodu i Pustolovini u Kanadi.

Edited by - going going on 08/04/2014 00:39:47
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1228 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 08/04/2014 : 00:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote
Moje skromno mišljenje:
Crni brod je odlična epizoda.
Pustolovina u Kanadi je za mene u top 5 najlošijih Zagora. Nisam ga mogao pročitati odjednom, već se to razvuklo na 4 čitanja da ga dovršim.

Sometimes good guys gotta do bad things to make the bad guys pay.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 08/04/2014 : 01:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Going gong, sto ti bi covjece! Valjda si imao neki los dan kad si citao Crni Brod. Meni vjerovatno najbolja dvodijelna Zagorova epizoda ikad. O crtezu necu ni trositi rijeci, Della Monica u vrhuncu snage!

A Vampir... Auuu brate! Pa epizoda prsti od akcije i zanimljivih likova! Fridu i Yleniju da ni ne spominjem... Kakav kraj ima Castellijev vampir? Zagor ga nije ni dotakao nego neki plavusan bacio kolac i ciao ragazzi, a i Nollitin je vise saljiv nego strasan s gegovima s Cikom i posveti klasicnim filmovima o Drakuli.

A Pustolovina u Canadi je i meni kao i nagoru teski zamor, jedna od Besselijevih najlosijih prica. Sve si pobrkao!


www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 08/04/2014 : 05:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
@Going
Baš ti se svidela kanada kad kažeš da je almanah, a ono specijalac?
Šalu na stranu, Kanada nije loša, ima zanimljive elemente, daleko od lošeg Boselija (setimo se onog almanaha sa Fišlegom i posadom, bože dragi). Ali isto tako, Kanada je daleko od najboljih Boselija, a svakako od Vampira.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/04/2014 : 05:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Bas me interesuje opsirnije misljenje i ostalih Zagoroljubaca o Crnom brodu i Pustolovini u Kanadi.

Pa dovoljno ti je pogledati komentare na recenzijama.

Crni brod, 57 komentara, prosječna ocjena 85%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-112-113-bozica-mjeseca/441/

Pustolovina u Kanadi, 33 komentara, prosječna ocjena 63%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-13-pustolovina-u-kanadi/641/

Vampir, čak 84 komentara, prosječna ocjena 86%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-61-63-vampir/138/

Edited by - solar on 08/04/2014 12:26:04
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 08/04/2014 : 08:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sve 3 priče su odlične, ali Kanada ipak najlošija...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/04/2014 : 12:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

A jebiga, sto ljudi sto ćudi.

Ukusi se razlikuju. Pustolovina u Kanadi mi je bas dobra prica, prepuna likova, sukob razlicitih naroda (Metsi, Indijanci i Belci) i velikih tucnjava, prava Bosselijeva! koja je izvedena iz jednog osrednjeg, losnjikavog almanah.



Meni je Kanada lepo legla...
Ako ti leži taj tip naracije, kako to da na spisku nema "Teritorije Komanča"?
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-94-97-krvna-braca/813/

BTW sad će ti biti zanimljivo pročitati Kingov osvrt na MS
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-50-52-morska-strava/127/

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2014 : 15:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

@Going
Baš ti se svidela kanada kad kažeš da je almanah, a ono specijalac?
Šalu na stranu, Kanada nije loša, ima zanimljive elemente, daleko od lošeg Boselija (setimo se onog almanaha sa Fišlegom i posadom, bože dragi). Ali isto tako, Kanada je daleko od najboljih Boselija, a svakako od Vampira.



Nisi me razumeo karven. Pustolovina u Kanadi(izdato u izdanju Specijal Zagor) je po meni odlicna prica koja se nadovezuje na losnjikav i osrednji prvi Bosselijev almanah ,,Stazama severa" mislim da se tako zove.


quote:
Originally posted by PijaniPatak

Meni je Kanada lepo legla...
Ako ti leži taj tip naracije, kako to da na spisku nema "Teritorije Komanča"?
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-94-97-krvna-braca/813/

BTW sad će ti biti zanimljivo pročitati Kingov osvrt na MS
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-50-52-morska-strava/127/



I meni je Kanada bas lepo legla.
Teritoriju Komance na zalost idalje nemam. Raspordata je odavno, tako da cu je verovatno nabaviti na Salonu stripova u septembru.


Procitao sam Kingov kontrarecku i bas mi se svidja, on se udsresedio na polu konfliktan odnos Zagora i Kaina i nadam se kao i on da ce se desiti jednom okrsaj njih dvojice, da ce Zagoru prekipeti.

Bosselijev Zagor je, kao sto King rece, mnogo smireniji i hladnokrvniji, Nolittin je impulsivniji, nervozniji, odmah reaguje, zato mi je i Nolittin drazi.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2014 : 15:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Bas me interesuje opsirnije misljenje i ostalih Zagoroljubaca o Crnom brodu i Pustolovini u Kanadi.

Pa dovoljno ti je pogledati komentare na recenzijama.

Crni brod, 57 komentara, prosječna ocjena 85%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-112-113-bozica-mjeseca/441/

Pustolovina u Kanadi, 33 komentara, prosječna ocjena 63%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-13-pustolovina-u-kanadi/641/

Vampir, čak 84 komentara, prosječna ocjena 86%
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-61-63-vampir/138/



Ma gledao sam ovih dana sve te Bosselijeve recenzije, znam ih napamet
Nego me interesuje ovde i na forumu da se iznesu argumenti i da se vodi neka rasprava.

Inace, u poslednje vreme sam se bas nalozio na ove epizode vezane za kontinuitet i Atlantidu jedva cekam da krenu ove epiozde od Veselog cetvrtka!
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.76 seconds. Snitz Forums 2000