forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1202

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/10/2017 : 09:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ne ocekujem vrhunsku epizodu ali cu biti zadovoljan ako prica bude bolja od drugog Supermikea, sto i nije toliko tesko napraviti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/10/2017 : 13:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ne očekujem vrhunsku epizodu ali ću biti zadovoljan ako priča bude bolja od prvog Supermikea, što i nije toliko teško napraviti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/10/2017 : 15:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Cromwell

Crta Verni, nije teško pretpostaviti da je scenarist Bure, pod nadgledničkom palicom Bureta- zvuči napeto u pizdu materinu.


Samo da ne ide u njegovu proslost kao s Hellingem pa pocne objasnjavati kako je odrastao ili neko nedaj Boze racionaliziranje zasto je u svemu super ili prepricavanje zadnja dva susreta s njime kao da se ne sjecamo svakog detalja posto je Mike (vjerovatno) najkarizmaticniji lik u Zagorovom svijetu. Brinem se. Bolje da je to dao Rauchu, u kombinaciji s Priscom ili barem Della Monicom. Ahh! Zivi bili pa vidjeli!


Majk karizmatičan?
Pa on je pojam beskarakternosti.
Mulac koji je u svemu dobar i ne može se nositi s time pa gnjavi ozbiljne ljude po granici.
Kada pričamo o karizmi, pričamo o Winter Snakeu, Sivom vuku, Natu Murdou, Kainu...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/10/2017 : 16:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.
Samo da ne ide u njegovu proslost kao s Hellingem pa pocne objasnjavati kako je odrastao ili neko nedaj Boze racionaliziranje zasto je u svemu super ili prepricavanje zadnja dva susreta s njime kao da se ne sjecamo svakog detalja posto je Mike (vjerovatno) najkarizmaticniji lik u Zagorovom svijetu. Brinem se. Bolje da je to dao Rauchu, u kombinaciji s Priscom ili barem Della Monicom. Ahh! Zivi bili pa vidjeli!


Ne znam zašto imam osjećaj da će se upravo tako sve odigrati?
Nakon svih ritornoa mislim da se nitko zdravog razuma ne treba nadati nečem dobrom. Čovjek jednostavno ima kompleks htijenja za očinstvom legendarnim likovima a to je i razlog zašto se upisuje za svaku novu epizodu s onima koji su obilježili serijal.

Novi Supermajk nije dobra vijest. Bolja je ova Kontrastova da se napokon povlači u penziju. Nadam se nekom novom hrabrom scenaristu i novom uredniku s mudima.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/10/2017 : 14:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell
Nakon svih ritornoa mislim da se nitko zdravog razuma ne treba nadati nečem dobrom. Čovjek jednostavno ima kompleks htijenja za očinstvom legendarnim likovima a to je i razlog zašto se upisuje za svaku novu epizodu s onima koji su obilježili serijal.


Nije bas tako da je Burattini taj koji pise scenarije svih silnih povrataka u posljednje vrijeme, iako je jasno da su to njegove ideje.
U sustini, on je napisao/ce samo dva povratka u posljednje vrijeme: Hellingena i Supermikea (pretpostavljam da ce on), ako izuzmemo kolor ediciju. Sto se ostalih tice:

Rauch: Rakosi, Takeda, Seminole
Perniola: Crveni strijelac, Aleksis
Mignacco: Smirnoff, Tkac
Zamberletti: Blondi
Capone: Crni vukovi
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/10/2017 : 17:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Samurajev povratak

(Orig. 623, 624, 625)



Oprez SPOJLERI!

Iako sam ljubitelj istocnjackih borilackih vjestina, avanture sa Takedom mi se nikada nisu nesto posebno dopale, pa cak i kao klincu dok sam gutao borilacke filmove kao keks. Treci put da se ovaj samuraj pojavi i opet je potencijal ostao neiskoriscen, pitam se zasto su ga uopste opet vracali.

Standardna prica o zavjerama, razbojnicima i svemogucim borcima sa Dalekog istoka. Kao prvo, da su samuraji toliko svemoguci bili, nikada ne bi ni doslo do toga da Japan zamijeni svoju vojsku i unaprijedi oruzanje u vatreno oruzje. U ovom stripu je katana jaca od bilo kakvog vatrenog oruzja, jedan samuraj bez problema ubije desetak dobro istreniranih revolverasa.

Dalje, scenario je supalj, dosadni dijalozi i radnja, slicno kao i u prethodnim pojavljivanjima samuraja, samo je ovaj put Rauch snizio kvalitet na jos jedan manji nivo. Dok su u epizodi sa Krojacem nindze ostavile odlican i misteriozan utisak, ovdje su tek tako stavljeni u sporednu ulogu, sto je velika steta ako se sjetimo pojavljivanja iz proslosti. Pa ipak, mozda se cijela prica mogla podici na jedan visi nivo, da barem kraj nije bio standardni happy end gdje akteri jedni drugima oprastaju i svi srecni. Da je Rauch imao malo vise hrabrosti mogao je Takedinu osvetu sprovesti do kraja, dovesti njega i Zagora do toga da se ipak sukobe, to bi bilo nesto sto bi ostavilo mnogo bolji utisak od ovoga sladunjavog kraja.

Naslovnice su odlicne, ali to je jedino dobro sto se tice vizuelnog dijela. Pesce standardno losnjikav, covjek jednostavno lose crta Zagora, ali koliko mi se cini u posljednje vrijeme se je jos vise pogorsao. Ukoliko zaista dodje do toga da Zagor jednog dana ode u Japan, hvata me vec sada muka da bi on mogao biti jedan od crtaca. Japan je lijepa zemlja sa jos ljepsom tradicijom, zasluzuje samo najbolje crtace koji bi mogli barem na pristojan nacin da docaraju tu ljepotu.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/10/2017 : 18:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Cromwell

Crta Verni, nije teško pretpostaviti da je scenarist Bure, pod nadgledničkom palicom Bureta- zvuči napeto u pizdu materinu.


Samo da ne ide u njegovu proslost kao s Hellingem pa pocne objasnjavati kako je odrastao ili neko nedaj Boze racionaliziranje zasto je u svemu super ili prepricavanje zadnja dva susreta s njime kao da se ne sjecamo svakog detalja posto je Mike (vjerovatno) najkarizmaticniji lik u Zagorovom svijetu. Brinem se. Bolje da je to dao Rauchu, u kombinaciji s Priscom ili barem Della Monicom. Ahh! Zivi bili pa vidjeli!


Majk karizmatičan?
Pa on je pojam beskarakternosti.
Mulac koji je u svemu dobar i ne može se nositi s time pa gnjavi ozbiljne ljude po granici.
Kada pričamo o karizmi, pričamo o Winter Snakeu, Sivom vuku, Natu Murdou, Kainu...


Pa dobro, mozda je karizmatican kriv izbor rijeci. Meni je zanimljiv i cool kao lik i svida mi se kako ga je Castellini u drugom susretu napravio zagonetnijim i gotovo najavio povratak na kraju samog stripa Vrlo efektno!
Rade bi citao pricu sa Supermikeom nego sa bilo kojim drugim Zagorovim prijateljem, neprijateljem, a iz istog razloga i strijepim najvise.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/10/2017 : 18:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Samurajev povratak

(Orig. 623, 624, 625)



Oprez SPOJLERI!

Iako sam ljubitelj istocnjackih borilackih vjestina, avanture sa Takedom mi se nikada nisu nesto posebno dopale, pa cak i kao klincu dok sam gutao borilacke filmove kao keks. Treci put da se ovaj samuraj pojavi i opet je potencijal ostao neiskoriscen, pitam se zasto su ga uopste opet vracali.

Standardna prica o zavjerama, razbojnicima i svemogucim borcima sa Dalekog istoka. Kao prvo, da su samuraji toliko svemoguci bili, nikada ne bi ni doslo do toga da Japan zamijeni svoju vojsku i unaprijedi oruzanje u vatreno oruzje. U ovom stripu je katana jaca od bilo kakvog vatrenog oruzja, jedan samuraj bez problema ubije desetak dobro istreniranih revolverasa.

Dalje, scenario je supalj, dosadni dijalozi i radnja, slicno kao i u prethodnim pojavljivanjima samuraja, samo je ovaj put Rauch snizio kvalitet na jos jedan manji nivo. Dok su u epizodi sa Krojacem nindze ostavile odlican i misteriozan utisak, ovdje su tek tako stavljeni u sporednu ulogu, sto je velika steta ako se sjetimo pojavljivanja iz proslosti. Pa ipak, mozda se cijela prica mogla podici na jedan visi nivo, da barem kraj nije bio standardni happy end gdje akteri jedni drugima oprastaju i svi srecni. Da je Rauch imao malo vise hrabrosti mogao je Takedinu osvetu sprovesti do kraja, dovesti njega i Zagora do toga da se ipak sukobe, to bi bilo nesto sto bi ostavilo mnogo bolji utisak od ovoga sladunjavog kraja.

Naslovnice su odlicne, ali to je jedino dobro sto se tice vizuelnog dijela. Pesce standardno losnjikav, covjek jednostavno lose crta Zagora, ali koliko mi se cini u posljednje vrijeme se je jos vise pogorsao. Ukoliko zaista dodje do toga da Zagor jednog dana ode u Japan, hvata me vec sada muka da bi on mogao biti jedan od crtaca. Japan je lijepa zemlja sa jos ljepsom tradicijom, zasluzuje samo najbolje crtace koji bi mogli barem na pristojan nacin da docaraju tu ljepotu.


Nisam jos procitao epizodu, ali me ovo ne iznenaduje. Kao sto si napisao ni prva dva susreta sa Takedom nisu bila nesto specijalno, tako da ni ne ocekujem previse. Sto mozda i nije lose.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/10/2017 : 20:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Kad smo već kod ovih povrataka vidim da je neki Talijan na facebooku između ostaloga spomenuo kako bi Burattini mogao uraditi i povratak Kandraksa.

Naglašavam, ovo nije potvrđeno.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2017 : 08:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ja sam prije par dana jedva, ali stvarno jedva pročitao Horror Chico... Što li je Sclaviju bilo da je napisao takvo sranje.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 18/10/2017 : 08:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Uopšte mi nije krivo što VČ nije nastavio dalje. Takva sranja teško da će ikada ući u moju kolekciju. Prvih 5 da, ostalo jock.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/10/2017 : 09:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by solar

Talijani javljaju da se vraća Supermike - crtač je Verni!



jasno je kojim putem ide zagor, jasno je kakva mu je buducnost, jasno je za kakvu publiku se ovo radi, jasno je da ce izabrati vernija.



Otkrit ćemo da su Zagor i Supermike braća




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/10/2017 : 13:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Ja sam prije par dana jedva, ali stvarno jedva pročitao Horror Chico... Što li je Sclaviju bilo da je napisao takvo sranje.


Ne uzdaj se u Ludensov kupus. Katastrofalan prevod je ubio sve dobre fore. Radije pročitaj sken "Čika u Drakulinom dvorcu" u LMS izdanju. Imaćeš mnogo bolje utiske

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/10/2017 : 13:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Samurajev povratak

(Orig. 623, 624, 625)



...



Očigledno smo pročitali različite stripove. Ja sam sve tri pročitao u cugu, nema dijaloškog smaranja a Pesce je nemali broj tabli rasturio (sviđa-ne sviđa interpretacija Zagora je rasprava na nivou svi crtači vs Ferri). Jedina mana stripa je što nindže nisu harizmom ni blizu onom Castellijevom sa vibrirajućim dlanom i što je Happy end (a koji to nije) do bola predvidljiv. Priča je daleko od odlične, ali je fina, pitka, vrlo solidna i ničim ne vređa ničiju inteligenciju.

Vrisak Banshee manje više isto. Čudi me da nisi spomenuo aluzije na poslednjoj tabli priče i cenio vizuelno odličan finalni sukob u hramu Hromovih izaslanika.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 18/10/2017 13:42:15
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 18/10/2017 : 14:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Sinoć sam ponovno pročitao specijalac "Anulkino prokletstvo" i pala mi je na pamet jedna ideja koja ima veze sa ozloglašenim povratkom likova.
Naime, mislim da bi bila dobra ideja kada bi se vratili/vraćali neki sasvim sporedni likovi koji bi uvijek bili sporedni, ali bi doprinosili razvoju i bogatsvu radnje.
Npr. na kraju Anulke, "dobra" vještica jednostavno nestane i o njoj nije potrošena niti jedna riječ, što je super. Ta bi se vještica mogla pojaviti ponovo u cameo ulozi u nekoj fantasy/horor priči.
Isto tako mogao bi se usred šume pojaviti neki traper ili indijanac kojega smo samo jednom vidjeli i spasiti Chica u nevolji, onako čisto u prolazu.
Ti likovi ne bi morali biti važni za priču, ali bi doprinijeli bogatstvu Zagorovog svijeta.
Jer svijet nije toliko velik, pa ako se Zagor može susretati sa Guthrumom i Digging Billom svugdje,
zašto se ne bi mogao susretati sa nekolicinom ljudi u području Darkwooda ili istočne obale Amerike. Ima mnogo ljudi koji bi se mogli pojavljivati uz Trampyija, Drunky Ducka, Doca i Mnogookog

Edited by - Duke Zill on 18/10/2017 14:13:28
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 18/10/2017 : 14:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
941, demoni ludila
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 18/10/2017 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od većine, meni je Castellijev Supermajk bio izvrstan, u nekim detaljima čak i bolji od Nolittinog.
Drago mi je da je za crtača izabran Verni, očito je prevagnuo racio da se cilja na čitatelje koji se sjećaju Ferrijevog originala. Što se tiče Buratinija, nisam najsretniji s time jer se kao i većina bojim da će biti puno prepričavanja njegove prošlosti, što mu je omiljeni hobi (za tu namjenu si je i stvorio cijelu ediciju Kolor Zagor.
Opet, ukoliko bih trebao reći tko bi iz aktualnog scenarističkog staffa trebao odradit povratak Supermajka, nisam siguran da bih mogao reći bilo koje ime. Čak mislim da bi Boselli bio bolji izbor, pod uvjetom da ne bi Supermajka povezao s Atlantidom ili kontinentom Mu.
Sclavi ili Castelli bi bili najbolji, ali su oni danas daleko od Zagora...

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/10/2017 : 15:35:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by mladjo



Otkrit ćemo da su Zagor i Supermike braća





tu foru si zdipio od mene.



Nisam imao pojma, majke mi

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/10/2017 : 10:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa to radimo svi mi i u stvarnosti, cesto prepricavamo dogadjaje koji su vrijedni prisjecanja. Ne vidim tu nista lose. Osim toga, to je samo jedan od nacina kojima se sluze scenaristi da bi nam nesto pojasnili.
Da li bi bilo bolje da akteri vode monologe na glas, kao u spanskim serijama?

aj jaj, jaj, Vlade, pa ti stvarno uvijek trazis samo crno ispod noktiju.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 19/10/2017 : 20:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ukoliko zaista dodje do toga da Zagor jednog dana ode u Japan, hvata me vec sada muka da bi on mogao biti jedan od crtaca. Japan je lijepa zemlja sa jos ljepsom tradicijom, zasluzuje samo najbolje crtace koji bi mogli barem na pristojan nacin da docaraju tu ljepotu.

slazem se
Go to Top of Page

F2789K
Starting Member

1 Posts

Member since 14/08/2017

Posted - 20/10/2017 : 12:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send F2789K a Private Message  Reply with Quote
Postoji li popis Zagora redom kojim su izlazili u originalu te koji su to domaci brojevi (izdanja)? Hvala.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 20/10/2017 : 12:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by F2789K

Postoji li popis Zagora redom kojim su izlazili u originalu te koji su to domaci brojevi (izdanja)? Hvala.


http://bonellispisak.esy.es/
Tab "Zagor"

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/10/2017 : 15:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Italijani su na njihovom forumu odrzali turnir horor likova, na kraju je trijumfovao Rakosi kao najomiljeniji lik, sto mnogo ni ne iznenadjuje. Ono sto je iznenadilo je da se u finalu sastao sa Covjekom-Tigrom, naravno jednim markantnim likom, ali opet u Zagorovom svijetu ima mnogo drugih cudovisnih likova koji su ostavili veci trag.

Jedan od tih likova je On iz epizode "Sveti brijeg", pored Rakosija i Kandraxa moj licni favorit. Iako je prikazan sa nejasnim crtama lica, mozda bas i zbog toga, taj lik je ostavio na mene utisak kao rijetko koji drugi karakter iz Zagorovog svijeta.

Jos jedan od mojih favorita je svakako Mracni Zagor, ili ti ga Crna dusa. Zali Boze sto je ovaj lik dobio prostor u samo jednom specijalu, sa njim i uopste tom temom stripa se mogla napraviti jedna cijela mini serija sa minimalno sest sveskica. Dobar scenarista bi mogao cijelu radnju opsirno pokazati, propast Darkwooda i rat izmedju zivih mrtvaca i nasih junaka. Ali jok, umjesto takve jedne teme, urednici su se odlucili da ozive Chicotu sa novim bespotrebnim avanturama.

Uopste za te mini serijale pada mi na pamet nekoliko dobrih ideja, kao na primjer jedna prica na natprirodnoj bazi sa novim demonskim arhineprijateljem koji bi bio na celu armije zivih mrtvaca i demona. Dalje, jos jedna ideja bi mogla biti opsti rat izmedju vojske na jednoj strani i Zagora/indijanaca/trapera na drugoj strani. Sve su to price koje bi bez problema mogle zauzeti prostor od nekih 12 sveskica. Umjesto raznoraznih odiseja, koje su pocele pomalo da smaraju, takva jedna tema bi bila pravo osvjezenje.
Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 21/10/2017 : 15:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se 100% s Kingovom idejom.
Super bi bio mini-serijal sa sveopćim ratom u Darkwoodu u kojem bi razni likovi iz tog svijeta zauzeli suprotstavljene strane, a neki bi ih i mijenjali kroz epizode. Nešto kao rat antičkih bogova u Odiseji, ali na darkvudski način.
Umjesto svega toga bojim se da nam sijedi Zagorov susret s Aboridžinima u Australiji...

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/10/2017 : 15:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dragi moj Ike, bojim se da ce kenguri morati da pricekaju. Gotovo je sigurno da ce Zagor nakon evropske odiseje otici za Japan. Kao sto sam nedavno rekao, nije to problem ukoliko se taj izlet ne pretvori u opsirnu i bezidejnu odiseju.
Go to Top of Page
Page: of 1202  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.56 seconds. Snitz Forums 2000