forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2018 : 19:29:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Nekoliko zadnjih stranica topika su me inspirirale da se malo više raspišem. Evo moja analiza perioda od '66-te do '69-te. To su epizode koje smatram dobrima i/ili značajnima. U te 3 godine stvorio se temelj Zagorovog svijeta, pogotovo ako gledamo pojavu likova. Tu sam navela i neke epizode koje mi nisu dobre, ali ne želim svojim osobnim ukusom negirati njihov značaj u cjelokupnom kontekstu izgradnje Zagora.


Grofice, svaka ti čast na ovom postu, mislim na cjelokupnom, da sad sve ne citiram primjetio sam da ne pišeš često, ali ti kad napišeš, to onda ima svoju težinu

Uživao sam čitajući (pročitao ga "u jednom dahu" - ovo pod navodnicima mala šala, ali skužit ćeš ) i cijeli taj post gdje si opisala neke ključne epizode iz tog početnog razdoblja sam si kopirao u word i kad stignem ću si isprintat da imam nekako šteta mi da se taj post izgubi u moru postova, stranica ove teme. A dobro će mi doći kao nekakav podsjetnik na taj početni period.

Teško mi nešto izdvojiti, a možda mi je naj dio ovaj gdje si pisala za Mnogookog, kao da predstavlja neku figuru djeda još jednom, svaka čast, baš je bilo gušt za pročitati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 11/02/2018 : 16:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Sad mi je jasno da ipak ne taslači Zagor Čika već Čiko Zagora!!!!




Edited by - vronski 3 on 11/02/2018 16:47:26
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
446 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 11/02/2018 : 20:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Sad mi je jasno da ipak ne taslači Zagor Čika već Čiko Zagora!!!!





Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/02/2018 : 23:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 119. Prokleta Koliba (od 38 str.)
LUX 120. Poruke Smrti
LUX 121. Očajničko Putovanje
LUX 122. Crveni Pijesak
LUX 123. Poslednja Žrtva (do 57 str.)

Kao i u prošloj priči, Zagor i Čiko još nisu dovršili svoju kolibu koja je uništena za vrijeme treće pojave Hellingena. Prošli put kad su počeli je obnavljati, going-going im je pojeo materijal, pa su morali ići u grad po novi i tako upali u novu avanturu (sa onim profesorima-znanstvenicima).

Sad kad su se vratili doma, opet je počela gradnja, ali pored Čika je to nemoguće i kako su se sjetili da je proljeće i time veliki sastanak poglavica, opet je koliba ostala nedovršena.

Jedna od dužih priča u kojoj se pojavljuje Winter Snake. Uzbudljiva avantura, crveni mravi, malo cmok cmok cmokanja () sa Fridom, ona tužna sudbina violiniste, napuštena utvrda, onaj otočić na kom su se branili, Zagor postaje taoc Winter Snakea.. puno zanimljivih stvari u ovoj priči, a možda je sve pomalo uništilo ulijetanjem Bignotija na kraju sa svojim crtežom, inače sve štima. Možda su neke odluke Zagora bile čudne, možda bi mi da smo na njegovom mjestu neke stvari uradili drugačije (predali onog Memphisa Winter Snakeu), ali to onda ne bi bio Zagor.

Kraj mi se baš svidio, dobro da su se Zagor i Čiko uspjeli izvući iz "nevolje"

edit: zaboravio sam reći za taj sami kraj, da bi Charlie Sheen bio ponosan

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 12/02/2018 17:28:22
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/02/2018 : 14:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 123. Poslednja Žrtva (od 58 str.)
LUX 124. Dolaze Samuraji
LUX 125. Sjekira i Sablja

Još jedna zanimljiva avantura u nizu. Zagor i Čiko se odmaraju kod svoje kolibe (koja je ovdje napokon obnovljena), te dolazi im papiga (zračna pošta), vlasništvo ludog Drunky Ducka dobivaju poziv od Fergusona, lika kojem netko krade stoku te formira svoju vojsku i to ne bilo kakvu, već od samuraja! Ovo me odmah podsjetilo malo na onog šeika što sam imao prilike ne tako davno pročitati (i oni su bili nasilni). Zagor je naravno trebao pomoći kao vodič tim samurajima.

Ali vidjelo se tu da nešto neće štimati, predobro je započelo i brzo završio taj okršaj sa kradljivcima stoke. Možda najbolji dio ove priče onaj dio kad su ih uhvatili u zamku (Zagor, Tonka i ekipa) u onom uskom kanjonu, te jednostavno odranjanjem kamenja svladali te opasne samuraje. Svidio mi se i nastavak priče, način na koji su zauzeli tu malu "utvrdu" Fergusona, te konačni obračun sa onim glavnim samurajem. A i naravno, da ne zaboravim, one vježbe (neuspješne) indijanaca, koje je trenirao Zagor je isto bilo dobro, u jednom dijelu i smiješno

Primjetio sam da ova zadnja epizoda nešto duže traje (104 str.), vjerojatno su htjeli u ovom stripu završiti priču.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/02/2018 : 12:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jeste li svi obavili svoju građansku dužnost i glasali na izboru za strip godine? :P
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/02/2018 : 23:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 126. Bijes Ratnika Osaga
LUX 127. Billy Boy iza Rešetaka
LUX 128. Dan Pravde
LUX 129. Zbogom, Crveni Brate (do 52 str.)

Vrhunska priča ovo je jedna od onih priča kad pročitaš jedan strip, brzo taj vraćaš u policu i odmah uzimaš drugi ne znam uopće što ovdje izdvojiti, vjerojatno najbolji dio onaj kad Zagor odvaja Billy Boya od oca i obojica kreću na mukotrpan put prema gradu na suđenje, a iza svakog "grma" leži opasnost od ljudi Billy Boy-ovog oca koji ih prate u stopu. I kako je Zagor bio iscrpljen i nije smio utonuti u san. Predobro i sam crtež na nivou. Kako je tužno počelo ubojstvom onih jadnih indijanaca, tako je tužno nažalost i završilo Zadnja naslovnica i naziv epizode sve govori "Zbogom, Crveni Brate"..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/02/2018 : 19:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 129. Zbogom, Crveni Brate (od 53 str.)
LUX 130. Pustolov
LUX 131. Zagor Protiv Supermikea
LUX 132. Sedma Runda (do 53 str.)

Što reći za ovu priču i kako je opisati jednom riječu, jednostavno - SUPER SuperMike je zakon lik, u svemu je super, bilo to sviranje, igranje pokera ili čak pletenje a sve je počelo u onoj kočiji..

Bilo je tu puno smiješnih situacija, a naravno pri tome mislim na Čiku kako je imao onu bočicu sa mašću te je mazao Zagoru lice da se ne vidi onaj pečat koji mu je dao SuperMike pa na kraju onaj legendarni turnir u 7 rundi, predobro primjetio sam da je SuperMike zakazao u disciplinama u kojima su bile životinje u pitanju (puma, zmija). Ona runda kad su gađali puškom metu, podsjetilo me na onu scenu kad su se sa lukom i strijelom natjecali Zagor i Crveni strijelac.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 16/02/2018 : 16:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by King Warrior

Nego, da ste kojim slucajem glavni urednik naseg omiljenog serijala, sta bi konkretno napravili/poduzeli?


- doveo bi nove kvalitetne scenariste, u prvom redu Maura Uzzea koji je s Recchionijem radio na Siročadi i sada radi na Dilanu a veliki je fan Zagora.
- Burattini bi smanjio svoju scenarističku produkciju i strogo bi se kontrolirale njegove ideje i scenariji, naravno eliminirali bi njegova objašnjavanja i flešbekove
- Burattinijeva sljedeća priča s Hellingenom bi istog sekunda bila ukinuta
- Marolla bi povećao svoju scenarističku produkciju
- Rauch bi dobio više odgovornosti s time da bi i njegove ideje trebalo kontrolirati i eliminirati bezvezne predloške kojih kod njega ima dosta
- ostali scenaristi tipa Zamberletti, Altariva i Mignacco bi mogli napisati pokoju priču ali isključivo ako je ideja genijalna, u suprotnom - ništa
- dao bi svim scenaristima zadatak da predlože ideje za jednu veću povezanu sagu koja ne mora nužno biti putovanje po kontinentima
- scenaristi bi također bili ohrabreni da iznose ideje koji bi prezentirao Masieru kao eksperimentalne mini-serijale u ovom Čiko formatu od 64. str.

- počistio bi crtački staff, naravno Di Vittove, Cassarove i slične ne bi dirao jer je to Sergiova zapovijed, ali bi ih isključivo stavio u Maxi ediciju
- Sedioli, Manginatini bi dobili otkaz
- ostali fušeri tipa Laurenti i slični bi dobili ultimatum - ili crtaj kako bog zapovijeda ili letiš vani
- na nekoliko upražnjenih mjesta bi angažirao najbolje crtače iz Adam Wild staffa, tipa Subić, Lucci itd.
- povratak Supermajka bi crtao Nuccio pa makar završio za deset godina

- svakoj ediciji bi dao smisao, tj. Maxi edicija bi nastavila biti uhljeb-edicija jer nema drugog izbora, Cassaro i ostali moraju dobivati svoju plaću
- svaka edicija bi imala svog naslovničara, Nuccio na specijalu, Andreucci na koloru a Rubini na Maxiju premda bi to bila šteta jer bi unutra stalno bili Cassarovi i Di Vittovi
- Specijal bi postao zaseban univerzum slično kao u Dilana, npr. samo fantastične priče smještene u Golnoru ili nešto drugo, uglavnom tu bi se najviše eksperimentiralo
- anagažirao bi koloriste sa Siročadi da rade Kolor ediciju i svakako bi je trebalo bolje iskoristiti a ne kao dosad neke mlake priče iz prošlosti sporednih likova
- u redovnu seriju bi išla samo kvaliteta, na tragu Nolitte iz sedamdesetih i Bosellija i Burattinija iz devedesetih
- najbolje priče bi išle u HC izdanja velikog formata za knjižare a kolor bi radila ranije spomenuta ekipa sa Siročadi


Stefano Vietti je objavio da je Stevan Subić anagažiran na Dragoneru.
Vietti nije ćorav i primijetio je da Subić rastura i odmah ga je ugrabio čim je ovaj završio epizodu Le Storia! Tako rade sposobni urednici.


... meanwhile at the office of Moreno Burattini:

Edited by - solar on 16/02/2018 16:45:22
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 17/02/2018 : 11:16:53  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP
Uživao sam čitajući (pročitao ga "u jednom dahu" - ovo pod navodnicima mala šala, ali skužit ćeš ) i cijeli taj post gdje si opisala neke ključne epizode iz tog početnog razdoblja sam si kopirao u word i kad stignem ću si isprintat da imam nekako šteta mi da se taj post izgubi u moru postova, stranica ove teme. A dobro će mi doći kao nekakav podsjetnik na taj početni period.



Hvala ti puno na pozitivnom feedbacku. Opali mene inspiracija za pisanje malo češće ali ne stignem pisati zbog obaveza.

Meni je također drago čitati tvoje osvrte, pogotovo što se nalaziš kronološki na odličnom periodu.
Treba nam takvih forumaša koji komentiraju ono što trenutno čitaju i drago mi je da si se pojavio ovdje.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/02/2018 : 13:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, malo nas je, ja trenutno čitam kronološki Dylana Doga ali nisam stavio komentar već par epizoda?
Grofice čitaš li DD?

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2018 : 22:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga
Hvala ti puno na pozitivnom feedbacku. Opali mene inspiracija za pisanje malo češće ali ne stignem pisati zbog obaveza.

Meni je također drago čitati tvoje osvrte, pogotovo što se nalaziš kronološki na odličnom periodu.
Treba nam takvih forumaša koji komentiraju ono što trenutno čitaju i drago mi je da si se pojavio ovdje.


Jasno mi je to u vezi obveza, meni je recimo gužva u ljetnom periodu kad je sezona, a sad kad imam nešto vremena, iskoristim za čitanje ove priče koje čitam su fenomenalne, potpuno razumijem zašto se ovaj period zove "zlatni". Pročitaš jednu priču i misliš si "pa jel može bolje od ovoga", kad se već u sljedećoj ponovno oduševiš

Stavim komentar tamo ispod recenzija kako mi je King predložio, ali kopiram i ovdje kako si ti predložila

quote:
Originally posted by Tonka24

Da, malo nas je, ja trenutno čitam kronološki Dylana Doga..


Tonka, ja uz Zagora počeo čitat i M.Renžera, čisto da malo "usporim" sa Zagorom, ako se sjećaš ono što smo pričali o spajanju Extre sa redovnom, pa gledam da ostanem u tom kronološkom načinu čitanja Gledam da ne stignem brzo ove Extra što su danas na kioscima..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/02/2018 : 23:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Morati ćeš dobrano da usporiš ako misliš dočekati kronološki spajanje

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/02/2018 : 23:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Morati ćeš dobrano da usporiš ako misliš dočekati kronološki spajanje


Aha, jasno mi je to

edit:

Pročitao:

LUX 132. Sedma Runda (od 54 str.)
LUX 133. U Službi Cara
LUX 134. Jama Smrti
LUX 135. Kraj Tiranina

I ova priča mi se svidjela počinje sve sa mini natjecanjem Zagora i Rochasa, tko će dalje odletit od udarca ubrzo potom uvod sa Čikom i Rochasom sa onim "gljivama", bolje rečeno zmijama

I ova priča je zanimljiva, gdje je Zagor ne jednom, već dvaput nasjeo na prevaru zločinaca. Kad sam okrenuo 41. stranicu od epizode "U Službi Cara", jako sam se oduševio:



Obožavam snijeg u Zagoru i odlična atmosfera u toj brvnari. Žao mi onog dečka što su ga ubili, misleći da je princ :( najbolji dio finale na kraju kad su se traperi i indijanci (Tonka) udružili da oslobode Zagora. U najtežim situacijama se najbolje skuži tko ti je pravi prijatelj.

Zadnja je epizoda isto na 104 str. u kojoj je kraj ove priče.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/02/2018 00:07:16
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/02/2018 : 11:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Stefano Vietti je objavio da je Stevan Subić anagažiran na Dragoneru.
Vietti nije ćorav i primijetio je da Subić rastura i odmah ga je ugrabio čim je ovaj završio epizodu Le Storia! Tako rade sposobni urednici.


Upravo tako! Mada, kao što sam već rekao, ne vrijedi dobrog crtača angažovati kada ga onaj naš smetenjak nije u stanju zadržati.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 18/02/2018 : 11:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Blago Digging Billa



Pa dobro su Billu prebacili u epizodi, zar ne može, pobogu, barem jednom da se upusti u lov na blago koje nije povezano sa duhovima! :D

Još jednom je naš simpatični kopač blaga upao u nevolje zbog potrage za blagom, pa uz to je još jednom nagovorio i Chica da mu se pridruži u svom ludom poduhvatu, zbog toga ne znam ni sam ko je veća budala, on ili Chico.

Marolla je dobro otvorio priču, iako je sve bacalo na to da će biti natprirodnih pojava, imao sam određenu sumnju u to. Mislio sam da će nas autor vući malo za nos i da će na kraju sve objasniti na neki manje ili više logičan način. Ipak, to se nije desilo, priča sadrži natprirodne elemente. U radnji ima nekoliko nelogičnosti, kako u samom toku epizode tako i u ponašanju likova. Cijelu stvar vadi fantastični Bisijev crtež, koji je zaista odlično odrađen. Mala zamjerka su lica likova, na momente previše tvrdo prikazana, čak i djevojčice duhovi imaju pomalo face staraca. Takođe je crtač kod Zagorovog lika u krupnim kadrovima na nekoliko mjesta zakazao.

Na kraju ostaje utisak da je sve ovo moglo da ispadne bolje, samo da su autori ubacili malo više napetosti i dobre atmosfere, koja bi na adekvatan način pratila priču.

Edited by - King Warrior on 18/02/2018 11:41:23
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 18/02/2018 : 18:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da, malo nas je, ja trenutno čitam kronološki Dylana Doga ali nisam stavio komentar već par epizoda?
Grofice čitaš li DD?


Čitam DD.

Primijetila sam si počeo čitat Dylana kronološki i da bacaš komentare na njegov Sticky. Ja sam baš prije par mjeseci dovršila Libellus knjige.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/02/2018 : 22:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Baš i ja čitam knjige, trenutno sam na drugoj epizodi u petoj knjizi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 19/02/2018 : 02:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
jedna jako dobra epizoda,samomo sam misljenje da nece ni ovi kolorci nesto dugo trajati kada se ispucaju i izredaju svi likovi iz Zagorova svijeta
Bisi je vrlo dobro odradia epizodu,jedino ta faca Zagorova bi mogla biti malo bolja,inace sve drugo vrlo dobro
Kraj Dylan Dogovski,pogotovo zadnje 2 stranice
Marolla nakon Hellgate jos jedna dobra prica

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/02/2018 : 05:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by solar

Stefano Vietti je objavio da je Stevan Subić anagažiran na Dragoneru.
Vietti nije ćorav i primijetio je da Subić rastura i odmah ga je ugrabio čim je ovaj završio epizodu Le Storia! Tako rade sposobni urednici.


Upravo tako! Mada, kao što sam već rekao, ne vrijedi dobrog crtača angažovati kada ga onaj naš smetenjak nije u stanju zadržati.


Nisam dosad htio negativno komentirati to sto je Dragonero dobio još jednog majstora, a Zagor šipak! Ali moram... Sto mi dobijamo, ono neko Chico izdanje u boji, dodatak stripu sa kojekakvim pjevačem i striscije?!
Čovječe! Umjesto da je oteo pola genijalnog staffa iz Adam Wild staffa predviđenog sa Lucciem i Šubićem, mi dobivamo onu smijuriju iznad. Tuga i žalost. Junak sa najvećim potencijalom, a on targetira valjda ljude s jednom nogom u grobu sa svojim “iznenadenjima”.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2018 : 21:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Blago Digging Billa




King, gdje si to već uspio pročitati znam da Ludens nije objavio niti onaj sa Metrevelićem, a mislim da nije ni Veseli ovaj sa Digging Billom

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 19/02/2018 21:30:37
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2018 : 22:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 136. Ubilačko Ludilo
LUX 137. Duh iz Stone-Hilla
LUX 138. Čarobnjak Kandrax
LUX 139. Šesta Noć Mjeseca
LUX 140. Sandy River (do 26 str.)

Volim ovakve pustolovine kad je neki profesor/znanstvenik u pitanju, pa kad idu na put u istraživanje nečega Prvi susret sa Kandraxom, ali ono što mi je pružilo pogotovo zadovoljstvo, Digging Bill i Bat Batterton u istoj priči Skupa naravno sa Čikom Prenošenje žena na početku da se ne umažu u blato, predobro

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zagor78
Starting Member

50 Posts

Member since 16/01/2016

Posted - 19/02/2018 : 22:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor78 a Private Message  Reply with Quote
Imas na strip utopiji ovaj strip skeniran
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 : 02:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zagor78

Imas na strip utopiji ovaj strip skeniran


Hvala :) ma mislio sam da je to netko već izdao, ali pričekat ću dok Ludens izda pa onda čitati. Iako mi nije jasno kako kasne sa ovim kolorom od Metrevelića, trebao je već izaći

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/02/2018 : 16:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Buducnost kolorca vidim(tj. ovome se nadam) ili u ukidanju te edicije ili u preoblikovanju te edicije u jedino smisleno sto bi moglo a to je Zagor Colorfest u kome bi se autorima dala potpuna sloboda da daju svoju interpretaciju lika kao sto je to dopusteno autorima na Dilanovim Colorfestovima. Ali potpuna sloboda i idejno sto se tice naracije i scenarija i poptuna crtacka sloboda u rasporedu i reziji tabli, zvati stare(otete) autore da gostuju i nove neafirmisane i nepoznate u Bonelliju. Vidim da je nesto slicno poksuano u onom Maxiju, darkvudske price, ako se ne varam?


Takodje Andreucciju dati da odradi jedan maxi gde bi nam predstavio svoje vidjenje matorog Zagora u jakni, bio je taj njegov crtez i ideja na forumu pre par godina.
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.86 seconds. Snitz Forums 2000