forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 20/02/2018 : 22:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Kud ces vece slobode u crtaca nego li zadnjih 10ak godina,ono sto radu je za zatvor,mogu misliti sa ovakvim crtacima kako bi mi se jos "vise" svidilo
Dovesti najbolje crtace pa da crtaju gigante kao u Texa,to bi bila super ideja,naravno I scenaristicki da se odradi kako triba

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 20/02/2018 : 22:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by King Warrior

Blago Digging Billa




King, gdje si to već uspio pročitati znam da Ludens nije objavio niti onaj sa Metrevelićem, a mislim da nije ni Veseli ovaj sa Digging Billom



To se ovdje ne smije spominjati
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 : 23:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by King Warrior

Blago Digging Billa




King, gdje si to već uspio pročitati znam da Ludens nije objavio niti onaj sa Metrevelićem, a mislim da nije ni Veseli ovaj sa Digging Billom



To se ovdje ne smije spominjati


Ma nisam ja ni znao da je o tome riječ, mislio sam da je možda kupio orginal talijanski broj pa da je tako pročitao. Ovo "drugo" koje se ne smije spominjati mi nije palo ni napamet

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/02/2018 23:09:05
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/02/2018 : 23:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Boselli šalje Kingu originale?









Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/02/2018 : 23:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe vidio sam kako neki ovdje znaju talijanski, a i neki nabavljaju te Zagore što izlaze u Italiji a kad pogledaš, orginali su, ove naše Ludens često prepravljuje naslovnice pa nekad i uprska stvar.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2018 : 15:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 140. Sandy River (od 27 str.)
LUX 141. Kazneni Odred
LUX 142. Stup za Mučenje
LUX 143. Tigar (do 23 str.)

Epizoda je počela još jednom komedijom Čika i Trampya (agencija za spajanje ljudi), a završila sa gorkim okusom nakon pročitanog. Kako mi je onaj major Raskin išao na živce Zagor ima puno neprijatelja u svom svijetu i zločinaca, ali što reći za ovog koji ubija bespomoćne žene i djecu, dal postoji nešto gore od toga? Ali kakav kraj, kad si pomislio prilikom one ceremonije da će se izvući, na kraju ta djevojka oko koje se cijela ova pričala i vrtila, presudila mu. Možemo reći da je dobro i prošao.

Fora onaj trik Zagora sa trubom podsjetilo me to na jednu priču ranije, kad je Čiko kupio trubu i dosađivao Zagoru sa istom, ali upravo je Čiko spasio Zagora i neke ljude svirajući tu trubu, a indijanci mislili da dolazi čitav odred te pobjegli tako i ovo.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/02/2018 : 23:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Fora onaj trik Zagora sa trubom podsjetilo me to na jednu priču ranije, kad je Čiko kupio trubu i dosađivao Zagoru sa istom, ali upravo je Čiko spasio Zagora i neke ljude svirajući tu trubu, a indijanci mislili da dolazi čitav odred te pobjegli tako i ovo.



Da, to nije zasebna prica nego se nalazi na samom kraju sveske o Ironmanu. Secam se da mi je oduvek fasciniralo koliko kratka a simpaticna prica.

A sto se tice Sandy River legendarna epizoda. Secam se da mi se mnogo svidela kada sam je prvi put citao ali to je bilo dosta davno.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/02/2018 : 00:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Danas je Burattini bio na piću sa administratorm Zagor facebook grupe
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 22/02/2018 : 02:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going
Da, to nije zasebna prica nego se nalazi na samom kraju sveske o Ironmanu. Secam se da mi je oduvek fasciniralo koliko kratka a simpaticna prica.

Vidiš, nisam ni znao da je to bilo nakon Ironmana sjećam se jedino da je bilo u tom "naivnom" razdoblju..ali fora priča.
quote:
Originally posted by going going
A sto se tice Sandy River legendarna epizoda. Secam se da mi se mnogo svidela kada sam je prvi put citao ali to je bilo dosta davno.


Aha, meni nekako osjećaj bio kao nakon pročitanih Seminola ili primjerice Osaga. Zagor je nažalost u ovoj epizodi bio dosta nemoćan..ali dosta realistično prikazana priča.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2018 : 07:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote



Koju snježnu priču čitati?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/02/2018 : 08:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor


Koju snježnu priču čitati?





Narod ljudi
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/02/2018 : 08:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ken Parker? Taj serijal si štedim za jedno ozbiljno čitanje kasnije. Ne još.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/02/2018 : 09:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Danas je Burattini bio na piću sa administratorm Zagor facebook grupe



Gdje su oni teroristi sto bacaju bombe na kafice kada ih covjek treba?!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/02/2018 : 23:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markotamara

jedna jako dobra epizoda,samomo sam misljenje da nece ni ovi kolorci nesto dugo trajati kada se ispucaju i izredaju svi likovi iz Zagorova svijeta
Bisi je vrlo dobro odradia epizodu,jedino ta faca Zagorova bi mogla biti malo bolja,inace sve drugo vrlo dobro
Kraj Dylan Dogovski,pogotovo zadnje 2 stranice
Marolla nakon Hellgate jos jedna dobra prica



Jako dobra, Bisi odličan, Marolla stvarno puno obećava, možda je on TAJ
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/02/2018 : 11:49:15  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ReemCP



Fora onaj trik Zagora sa trubom podsjetilo me to na jednu priču ranije, kad je Čiko kupio trubu i dosađivao Zagoru sa istom, ali upravo je Čiko spasio Zagora i neke ljude svirajući tu trubu, a indijanci mislili da dolazi čitav odred te pobjegli tako i ovo.



Da, to nije zasebna prica nego se nalazi na samom kraju sveske o Ironmanu. Secam se da mi je oduvek fasciniralo koliko kratka a simpaticna prica.



Ne ne
Ta prica je prolog Iron-manu
Ako se dobro secam radnje, indijanci npadaju karavan, Zagor pokusa da ih svojim autoritetom otera ali se zblane kad vidi da ga se indijanci vise uopste ne plase (pojavio se iron-man) tada se pridruzi karavanu u odbrani od napada i na kraju stize ciko trubeci kao konjica.
Sjajna epizodica.
Sto posto pre Iron-mana

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/02/2018 : 11:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ReemCP



Fora onaj trik Zagora sa trubom podsjetilo me to na jednu priču ranije, kad je Čiko kupio trubu i dosađivao Zagoru sa istom, ali upravo je Čiko spasio Zagora i neke ljude svirajući tu trubu, a indijanci mislili da dolazi čitav odred te pobjegli tako i ovo.



Da, to nije zasebna prica nego se nalazi na samom kraju sveske o Ironmanu. Secam se da mi je oduvek fasciniralo koliko kratka a simpaticna prica.



Ne ne
Ta prica je prolog Iron-manu
Ako se dobro secam radnje, indijanci npadaju karavan, Zagor pokusa da ih svojim autoritetom otera ali se zblane kad vidi da ga se indijanci vise uopste ne plase (pojavio se iron-man) tada se pridruzi karavanu u odbrani od napada i na kraju stize ciko trubeci kao konjica.
Sjajna epizodica.
Sto posto pre Iron-mana



je, sablasni momci se zove, kratka prolog priča iron-mana od nekih dvadesetak stranica. u extra trgovci robljem objavljena

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/02/2018 : 12:53:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Upravo tako. A sad sam se setio i zašto sam je se setio. Bio je pao moj komentar na forumu usled filosofske rasprave o Iron-manu

quote:
...prva ozbiljnija priča u celom serijalu, prvi Zagorov poraz, prvo narušavanje prethodno nenarušivog kulta i autoriteta. Ali, iako je tek početni postupak probijanja leda već (slučajno?) naglašava pojedine crte "kraljevog" karaktera.

"Ovi dole su sigurno samo mladi ratnici Cayuga koji bi malo da se prave važni i možeš se kladiti da će jedan moj ratni poklik biti dovoljan da se razbeže kao zečevi"

"...ali par sekudi kasnije Zagor gorko zaključuje da nije postigao željeni efekat..."

"Ne razumem...reklo bi se da se one Cayuge uopšte ne boje Duha sa Sekirom!"

Veo oko "kralja Maxmagnusa" počinje da pada, stvarnost oko njega je sve samo ne lepa: vlada nered, pomanjkanje autoriteta,prepozna se apsurd sopstvene iluzije. Narod ne samo da nije poslušan nego srlja napred sa kukama i motikama. Tron nije dovoljno visoko, spušten je na smrtničke visine, na one gde je meso ranjivo a gde je legendarna sekira samo oblutak na trulom drvetu, štit misterije pada u štit kočija karavana. Divinski entitet je deli prašinu sa smrtnicima, izjednačuje se njihovom ranjivom suštinom (čak nije ni jedini dobar strelac u grupi), a skače poput malog deteta kada ga farsa debelog meksikanca izvlači iz samrtnog obruča i vraća u divinske slatke vode ponosa ("Ne zaboravite šta sam vam rekao"..."poslušaćemo tvoj savet Zagore")

No gorka pilula koju je progutao tog popodneva ostavlja ružan ukus u grlu zbog mogućnosti pomanjkanja strahopoštovanja na globalnom nivou, i to mu se potvrđuje kada shvata da jaki glas bubnja dopire onoliko daleko koliko i ratni krik. Glas Duha sa Sekirom se daleko čuje, ali ga niko ne sluša

...



link: http://mrgan-dnevnik.blogspot.ba/2014/07/zagor-iron-man.html

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 23/02/2018 12:54:30
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/02/2018 : 16:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Svaka vam čast na znanju taj početni period ima dosta tih kratkih priča, a ta je baš nekako ostala pamtljiva

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/02/2018 : 22:43:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pročitao:

LUX 143. Tigar (od 24 str.)
LUX 144. Vještica Dharma
LUX 145. Magija Užasa

Još jedna zanimljiva priča, svakako neuobičajna sa odličnom atmosferom u početku je bilo dosta misteriozno tko to ubija indijance, a kad su sredili ona 2 tigra, tek poslije počinje pravi zaplet u podrumu Kelloga..

Nevjerojatna sudbina njegovog brata i samog Kelloga koji je bio spreman sve učiniti ne bi li povratio prvobitno stanje svog brata. A i kad se taj polu-čovjek/polu-tigar oslobodio i ubio skoro sve u podrumu, baš je bilo napeto kako će se jadni Čiko i Zagor izvući onako svezani u praktički bezizlaznoj situaciji. Dobra i ona potjera na kraju, odnosno "lov"... svakako nezaboravna epizoda.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/02/2018 : 03:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ReemCP



Fora onaj trik Zagora sa trubom podsjetilo me to na jednu priču ranije, kad je Čiko kupio trubu i dosađivao Zagoru sa istom, ali upravo je Čiko spasio Zagora i neke ljude svirajući tu trubu, a indijanci mislili da dolazi čitav odred te pobjegli tako i ovo.



Da, to nije zasebna prica nego se nalazi na samom kraju sveske o Ironmanu. Secam se da mi je oduvek fasciniralo koliko kratka a simpaticna prica.



Ne ne
Ta prica je prolog Iron-manu
Ako se dobro secam radnje, indijanci npadaju karavan, Zagor pokusa da ih svojim autoritetom otera ali se zblane kad vidi da ga se indijanci vise uopste ne plase (pojavio se iron-man) tada se pridruzi karavanu u odbrani od napada i na kraju stize ciko trubeci kao konjica.
Sjajna epizodica.
Sto posto pre Iron-mana



U pravu si Patak! Hvala na ispravci!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/02/2018 : 03:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Pročitao:

LUX 143. Tigar (od 24 str.)
LUX 144. Vještica Dharma
LUX 145. Magija Užasa

Još jedna zanimljiva priča, svakako neuobičajna sa odličnom atmosferom u početku je bilo dosta misteriozno tko to ubija indijance, a kad su sredili ona 2 tigra, tek poslije počinje pravi zaplet u podrumu Kelloga..

Nevjerojatna sudbina njegovog brata i samog Kelloga koji je bio spreman sve učiniti ne bi li povratio prvobitno stanje svog brata. A i kad se taj polu-čovjek/polu-tigar oslobodio i ubio skoro sve u podrumu, baš je bilo napeto kako će se jadni Čiko i Zagor izvući onako svezani u praktički bezizlaznoj situaciji. Dobra i ona potjera na kraju, odnosno "lov"... svakako nezaboravna epizoda.



Moj n.1 Zagor!
Najbolja i najdraza epizoda po mom misljenju. Vrhunski strip!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/02/2018 : 06:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ReemCP

Pročitao:

LUX 143. Tigar (od 24 str.)
LUX 144. Vještica Dharma
LUX 145. Magija Užasa

Još jedna zanimljiva priča, svakako neuobičajna sa odličnom atmosferom u početku je bilo dosta misteriozno tko to ubija indijance, a kad su sredili ona 2 tigra, tek poslije počinje pravi zaplet u podrumu Kelloga..

Nevjerojatna sudbina njegovog brata i samog Kelloga koji je bio spreman sve učiniti ne bi li povratio prvobitno stanje svog brata. A i kad se taj polu-čovjek/polu-tigar oslobodio i ubio skoro sve u podrumu, baš je bilo napeto kako će se jadni Čiko i Zagor izvući onako svezani u praktički bezizlaznoj situaciji. Dobra i ona potjera na kraju, odnosno "lov"... svakako nezaboravna epizoda.



Moj n.1 Zagor!
Najbolja i najdraza epizoda po mom misljenju. Vrhunski strip!


Bome je vrhunska epizoda, a ReemCP ima tu srecu sto je sad cita dok je citava po prvi put! Dnevnik je u ZS izmasakrirao pa mi kao klincu nije nista bilo jasno. No sad mi je pri vrhu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/02/2018 : 14:23:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s vama a imam sreće (kao što DJ kaže) da mi je sad došla na red, ali kao kompletna/čitava priča, ona naslovnica prve epizode sa tigrom je izvrsna Super mi je ovaj period, od Extra 93 (prvo pojavljivanje vampira) pa prema ovamo dokud sam stigao, jednostavno nema loše priče

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 25/02/2018 : 16:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Slažem se s vama a imam sreće (kao što DJ kaže) da mi je sad došla na red, ali kao kompletna/čitava priča, ona naslovnica prve epizode sa tigrom je izvrsna Super mi je ovaj period, od Extra 93 (prvo pojavljivanje vampira) pa prema ovamo dokud sam stigao, jednostavno nema loše priče



To i jest najbolji period
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2018 : 16:57:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031
To i jest najbolji period


Aha, vrhunski period

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.92 seconds. Snitz Forums 2000