forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 05/10/2018 : 16:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Apsolutno se slažem sa viceom. Na prvi pogled sam pomislio još jedna nepotrebna epizoda iz prošlosti, kome to treba. Onda slijedi pravo iznenađenje, odlična priča. Kvaka nije u priči već u odličnom scenariju. Ovo je najbolji dokaz da dobar autor iz ništa može da izvuče svašta. Definitivno najbolji kolorac do sada.



Drago mi je da se slažeš sa mnom. Pretpostavljam da ovo čitaš na isti način na koji i ja. :)



ne cita. on cita eng. vice (vajs), inace ne bi napisao "viceom"
Columbo mi je jednom rekao da mnogi misle da je to uistinu eng. rijec "vice"
ali ako nisi Dalmatinac, nije to tako ni cudno… valjda.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/10/2018 : 16:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Prva asocijacija na "vice" mi je vice city. Tako da vajs ostaje vajs.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/10/2018 : 16:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Apsolutno se slažem sa viceom. Na prvi pogled sam pomislio još jedna nepotrebna epizoda iz prošlosti, kome to treba. Onda slijedi pravo iznenađenje, odlična priča. Kvaka nije u priči već u odličnom scenariju. Ovo je najbolji dokaz da dobar autor iz ništa može da izvuče svašta. Definitivno najbolji kolorac do sada.



Drago mi je da se slažeš sa mnom. Pretpostavljam da ovo čitaš na isti način na koji i ja. :)



ne cita. on cita eng. vice (vajs), inace ne bi napisao "viceom"
Columbo mi je jednom rekao da mnogi misle da je to uistinu eng. rijec "vice"
ali ako nisi Dalmatinac, nije to tako ni cudno… valjda.



Istina, upalo mi u oči al mi više dosadilo ljude oko toga ispravljat. :) Dosta članova van Dalmacije misli da je u pitanju "porok". :D

No šta se tiče ovog drugog dijela rečenice, ja san mislija na izvor pročitanog stripa. To je jedan sajt za koji nisam siguran smije li se spominjati na forumu. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/10/2018 : 16:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Oh, a ja se ponadao da čitaš talijanske brojeve. Već si jednom postavio link na piratsku stranicu, nadam se da nećeš opet.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 05/10/2018 : 17:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Apsolutno se slažem sa viceom. Na prvi pogled sam pomislio još jedna nepotrebna epizoda iz prošlosti, kome to treba. Onda slijedi pravo iznenađenje, odlična priča. Kvaka nije u priči već u odličnom scenariju. Ovo je najbolji dokaz da dobar autor iz ništa može da izvuče svašta. Definitivno najbolji kolorac do sada.



Drago mi je da se slažeš sa mnom. Pretpostavljam da ovo čitaš na isti način na koji i ja. :)



ne cita. on cita eng. vice (vajs), inace ne bi napisao "viceom"
Columbo mi je jednom rekao da mnogi misle da je to uistinu eng. rijec "vice"
ali ako nisi Dalmatinac, nije to tako ni cudno… valjda.



Istina, upalo mi u oči al mi više dosadilo ljude oko toga ispravljat. :) Dosta članova van Dalmacije misli da je u pitanju "porok". :D


Ti, lwood i jaki bi trebali osnovati sindikat.
Meni nikada nije palo napamet da je u pitanju porok, ali sam prije mislio da ti je Vice ime, a ne izvedenica iz prezimena.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/10/2018 : 17:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Nije nitko glup, većina ljudi skuži da bi moglo biti vice (kao vice vukojević), ali nikako ne možeš biti 100% siguran, jer možda je ipak vajs. Tako da odabereš što ti je uhu prijatnije
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/10/2018 : 19:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Oh, a ja se ponadao da čitaš talijanske brojeve. Već si jednom postavio link na piratsku stranicu, nadam se da nećeš opet.



Zar jesam? Eto, i zaboravih. :D

Inače, razumin da je protivno pravilima, ali smeta li ti i osobno nešto takvo? Da ne potežemo ovdje offtopic, možeš i na pm odgovorit. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/10/2018 : 19:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ti, lwood i jaki bi trebali osnovati sindikat.
Meni nikada nije palo napamet da je u pitanju porok, ali sam prije mislio da ti je Vice ime, a ne izvedenica iz prezimena.




To je izvedenica koja je koincidentalno i staro dalmatinsko ime, a da sve bude smišnije, i moje ime je staro dalmatinsko koje ima svoju izvedenicu "Jere", ali eto, tako me ekipa zvala u osnovnoj i ostalo - u osnovnoj. Nitko me više nikad nije tako zva, osim stripovske ekipe, jer odabrah to za nick na ovom forumu. :D

Eto, mala pričica, isprike na offtopicu. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/10/2018 : 19:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@vice naravno da mi ne smeta osobno, jedino smatram da je neukusno promovirati piratske stranice baš na ovom mjestu. Siguran sam da se slažeš samnom, tako da ne moraš replicirati ;)
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 06/10/2018 : 01:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Zagor 57-58 Jack Mohikanac (Nolitta/Donatelli)

Nakon još jednog u nizu Chicovih pokušaja ostvarivanja ideje kruha bez motike, dolazimo do također već viđene teme- sukob indijanaca i vojske. Riječ je zapravo o sukobu slabih i jakih u magli nepravde, a u magli svatko može da strada. Priča ipak ima i svoju dublju komponentu, naime razmatra se ideja samoubojstva. Ovdje nalazimo dva tipična slučaja, često obrađivana u literaturi- junačka smrt koja direktno spašava bližnjeg, i smrt iz ideala koja indirektno postiže efekt promjene društvene svijesti. U ovoj epizodi se nalazi suština Nolittinog prikaza Zagora, Zagor u potpunosti razumije bit ideala, on je inkarnacija njegovog efekta.

Scenarij: 8.5/10
Crtež: 6/10
Go to Top of Page

Gris
Starting Member



76 Posts

Member since 28/09/2015

Posted - 09/10/2018 : 15:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Gris a Private Message  Reply with Quote
Počelo je!
Beli tigar ubio čuvara u zoo vrtu u Japanu

http://rs.n1info.com/a426520/Svet/Svet/Beli-tigar-ubio-cuvara-u-zoo-vrtu-u-Japanu.html
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/10/2018 : 15:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dozivotna robija za tigra... A da on je vec u kavezu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 09/10/2018 : 16:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Svi će biti jako sretni, jer Libellus je danas izbacio čak 4 nove Zagor (color) knjige...

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Terminator
New Member



Bulgaria
194 Posts

Member since 26/06/2003

Posted - 09/10/2018 : 20:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Terminator a Private Message  Reply with Quote
Gospodar otoka.

U prologu se zaključuje priča s Dexterom Greenom, šta mi i nije baš najbolje sjelo jer se to trebalo dogoditi na kraju Antarktike, imalo bi jači dojam.

Zagor i Chico dolaze na Falklande i, gle čuda, djevojka optužena za vještičarenje baš tad dolazi pred njega. I ima stvarne posebne moći i stanovnici je se stvarno boje, jer ih huška zli vladar otoka. A razlog je...

Priča i nije loša. Moon ima zgodan dar i lord Jethro je se zbog sebičnih razloga želi riješiti, ali ima nešto šta mi nedostaje, jednu završnu crtu koja bi napravila dobru priču. Možda je prekratka, neuvjerljiva, možda mi se ne sviđa ideja da kontrolira te živine koje moraju jesti i time se zamjera žiteljima, a ipak bi trebala ispasti dobrica... Zgodan je dio s Darwinom.

6/10.

I am the law.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/10/2018 : 22:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mladjo

Zagor - Južnoamerička odiseja


Povratak u pećinu/Sjeme zla (LU 231/232)
Evo krenuo sam ponovo čitati Južnoameričku odiseju i ovaj put ću je pročitati cijelu. Zadnji put sam stao na, čini mi se, LU 245 Cusco - tada sam odlučio da sačekam da odiseja završi, pa da sve fino u komadu pročitam.
Inače, odiseja zapravo počinje sa ovim brojem iako prava, baš Južnoamerička odiseja počinje u Mumiji sa Anda. Povratak u pećinu i Negromanti su u Darkwoodu, Cajuni su u New Orleansu, a Panama je Centralna Amerika. Ali dobro, sve je to jedna te ista odiseja i tako je, naravno , treba gledati.
Sve u svemu, meni je epizoda ispunila očekivanja. Imamo Fantastičnu priču, izgubljene civilizacije, skrivene baze, čudovišta...a sve je to obogaćeno sa Shyer i starom pričom o Zelenoj provaliji koja se ovdje odlično proširuje. Crtež je vrlo dobar, makar me zasmetala disproporcija baze kada ju Zagor ugleda sa dna ponora - kada dođe do nje, ona je puno veća.
Nego da vas pitam: Zagor je u Ciboli vidio "sebe" ali zar nije to bila baza Mua?
Znači, ako ovdje traži Atlantidu, to znači da će se baviti svojim neprijateljima?
Ne da mi se sad to provjeravati, pa rekoh da ovdje malo glasno razmišljam:))
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

Žezlo Zin-Hinan/Negromanti iz Kusha/Bog prašine/Dvoboj na oceanu/Aligator Bayou (LU 233/234/235/236/237)
Odlična epizoda, ima svega, i starih prijatelja i starih neprijatelja, kvalitetne radnje, i dinamike te vrlo dobrog crteža. Nadam se da će se Kain što prije pojaviti, a možda ga vidimo još i u ovoj sagi:))
Mali nedostatak:Bog prašine je prejednostavno i prebrzo eliminran (a to vrijedi i za Alidoru i Fayeda mrvicu ranije). Morao je taj sukob biti malo epskiji.
Inače, dobro je objašnjeno zašto je Green postao takav kakav je, a naravno da ne sumnjam da je Richter živ:))
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

Aligator Bajou/U kraljevstvu Cajuna/Beskrajna noć/Ruta za Panamu (237/238/239/240)
Još jedna priča u kojoj imamo kombinaciju starog i novog (Zeleni ponor, Kain & co i sada Braća sa rijeke) s tim da s ovom pričom nisam oduševljen kao sa prijašnje dvije. Priča ima dosta dobre likove i kvalitetnu dinamiku ali na mene jednostavno nije ostavila neki poseban utisak.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Ruta za Panamu/Put zlata/Pacifik/Mumija s Anda (LU 240/241/242/243)
Ovdje nemamo starih neprijatelja ali i novi su dobri. Sporedni likovi su dobro smišljeni, kako Škot Cullen i njegovi momci, tak oi glavni negativac Jenki El Diablo
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

Mumija s Anda/Na tragu Dextera Greena/Cuzco/Grad na Kordiljerima (LU 243/244/245/246)
I evo ih u Južnoj Americi! Inače, ovdje imam istu foru kao i kada sam ponovo čitao afričke pustolovine od Mister Noa - o svemu se informiram na netu, pa tako fino poslije stripa malo čitam o Panami, Peruu, Maču Pičuu...Dobro je što živimo u ovo doba:)) (Ha dobro, možda za 100 godina smisle i takvu Wikipediju koja te direktno pošalje u mjesto koje si otipkao - hm, to bi malkice bilo bolje, ne?:)) Al' dobro, i sa ovim sam zadovoljan:))
Epizoda je vrlo dobra, a i ovaj negativac Barranco je zanimljiv lik. Naravno, ni za njega ne mislim da je poginuo. Inače, je li ikada itko u Zagorovom svijetu poginuo od pada u rijeku sa neke litice. Dvije stvari su kod Zagora vječne - preživljavanje pada sa litice u rijeku i rečenica "Nema šanse da je preživio ovaj pad sa litice u rijeku".
Znači za sada imamo Greena, Richtera i Baranca. Zanimljivo, zanimljivo:))
Scenarij:7/10
Crtež:7/10




Grad na Kordiljerima/Zeleni labirint/Na obalama velike rijeke (LU 246/247/248)
Kakva posveta Mister Nou! Cijela epizoda je zapravo jedan veliki hommage pilotu i postoji ogroman broj scena koje se reflektiraju na njegove epizode. Scenarij nije loš, a Ferri je ovdje dosta dobar.
scenarij:7/10
Crtež:8/10

Na obalama velike rijeke/Ratnice/Pirane/Bahia u krvi (LU 248/249/250/251)
Eto ga na sad. Ja volim Laurentija i bio mi je dobar u svim epizodama koje je crtao (od Aljaske do Močvare robijaša) i nisu mi loše ni njegove naslovnice za VČ Zagora ali ovdje fakat nije na visini. Ne znam što mu se desilo ali ovdje nije ni sjena onoga što je prije bio. Radnja je ok ali ništa posebno. Ovdje je bilo toliko potencijala za stvoriti legendarnu epizodu da je stvarno šteta što je cijela epizoda podbacila, što vizualno, što scenaristički.
Scenarij:6/10
Crtež:5/10

Bahia u krvi/Vjetar pobune/Armija luđaka (Lu 251/252/253)
Osrednja epizoda. Sve je to ok, pobuna robova, izdaja, pravda, ljubav zbog koje se prelazi Atlantik...Ali epizoda nije na mene ostavila neki poseban utisak. Della Monica odličan.
Scenarij:6/10
Crtež:8/10

Sertao/Cangaseirosi udaraju (LU 254/255)
Ha dobro, ok, nije loše al' dajte više "Fantastičnih priča" u ovoj sagi.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10



Izgubljeni svijet/Sraz titana/Most nad ponorom (LU 256/257/258)
Sve usvemu, vrlo dobra priča sa dosta dobro zamišljenom florom i faunom. Ok, mogli su tu staviti i neko malo "neobičnije" čudosvište, tako da osim klasičnih dinosaura imamo i nekakve mutante ili tako nešto.
Crtež je ok i baš paše za ovakav ambijent. Ima par stvarno upečatljivih scena.Naslovnica Izgubljenog svijeta je jedna od ljepših iz novijeg perioda.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

Most nad ponorom/Proročanstvo/Sudnji dan/Pod južnim nebom (LU 258/259/260/261)
U ovoj epizodi iamo likove koji izgledom jako podsjećaju na druge - ludi prorok podsjeća na Hellingena, a satnik Pastor je full sličan na Zagora. Inače kombinacija prirodne katastrofe, luđaka i povijesne ličnosti (Charles Darwin) je stvarno obećavajuća ali na kraju se dobije jedna prosječna epizoda. Šteta što se potencijal nije bolje iskoristio.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Pod južnim nebom/Kamena šuma/Vrijeme sudbine (LU 261/262/263)
Stvarno sam očekivao više "Fantastičnih priča" u ovoj sagi. Ovdje imamo jednu solidnu pričicu koja bi, da nije dio JA sage, vjerojatno među fanovima bila spomenuta jednom i nikad više:)). Sve je to ok, kapetan željan osvete, stara ljubav, novo indijansko pleme u Zagorovom svijetu i želja za bogatstvom ali nije to ništa posebno. Crtež je čist ok.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Ognjena zemlja/Preko granice svijeta/Bitka za život (LU 264/265/266)
Još jedno novo pleme u Zagorovom svijetu i još jedna prosječna priča. Prisco vrlo dobar.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Antarktika/Planine od leda/Ključ spoznaje (LU 267/268/269)
SPOILERI I ovo bi tebalo biti veliko finale sage??! Ma daaaaajjjj...Stavio sam spoiler oznaku samo zato da ne pokvarim očekivanja onima koji nisu čitali ali ovo je moralo biti puno efektivnije. Priča nije loša, dapače, ali Veliko finale je trebalo biti puno bolje. Crtež je vrlo dobar,Della Monici odlično paše ledeni milje.
Scenarij:7/10
Crtež:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/10/2018 : 11:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Thundermanovo ludilo



Thunderman i Veliki Marcus, dva Zagorova protivnika kojih se ne bi postidio nijedan superheroj. Dok je Thunderman pravi Čovjek-Munja, Marcus može da hipnotiše ljude i pomoću svog kostima da izvodi akrobatske pokrete čak do te mjere da mnogi pomisle kako može da leti. Thunderman je produkt Sclavijevog ludila, pokušaj da se serijal začini jednom pravom superherojskom pričom, Marcus je lik sa samog početka serijala.

Burattini, stari nostalgičar, odlučio je da ova dva lika spoji u jednu priču i da ih osvježi. Prvi dio epizode, ili bolje rečeno prva sveska, je protraćeni materijal, ništa drugo do jedan veliki flešbek. Možda to ne bi toliko ni smetalo, ali skoro pa svaki Burattinijev scenario se svodi na tonu flešbekova, pa je to s vremenom počelo da davi. Pored podsjećanja na scene koje smo već imali priliku da vidimo u prijašnjim avanturama ove dvojice razbojnika, autor je tu i tamo ubacio i nekoliko novih scena, da bi nam objasnio neke stvari koje se možda i ne trebaju objašanjavati.

Druga sveska onda ide boljim pravcem, Thunderman i Marcus zajedno pokušavaju da se osvete Zagoru i onda dolazi do neočekivanog dijela kada se Čovjek-Munja u svom ludilu okreće protiv svog partnera. Mora se reći da priča od tog trenutka, pa sve do kraja, postaje interesantna i zanimljivo je pratiti novi razvoj događaja. Taj dio izvlači kompletnu priču, koja je počela kao totalni krš i tako smo na kraju dobili jednu sasvim solidnu epizodu. Jedino su Espositovci zakazali kod crtanja patuljaka, nacrtali su neke spodobe sa velikim i četverouglastim glavama, totalno drugačije nego što je to nekada prije uradio Ferri. Bez patuljaka bi crtež bio i više nego solidan, ovako ni sam ne znam šta da mislim.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/10/2018 : 22:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
U potpunosti se slazem King.
Solidna epizoda, jako citljiva, osim prvog broja prepunog prepricavanja prica je uzbudljiva.
Iskreno meni ne smetaju Burattinijevi povratci jer su mi svi osim Hellingena vrlo dobri, ponekad cak i bolji od prvih pojavljivanja. Povratak Tkaca i Alhemicara Graya su mi bili slabiji od njihove prve pojave, ali su i dalje solidne epizode.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 12/10/2018 : 15:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
neko od normalnijih (po ukusu) na ovom forumu,



Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/10/2018 : 22:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by D.J.

... Povratak Tkaca i Alhemicara Graya su mi bili slabiji od njihove prve pojave, ...


Povratak Tkača (treći Mortimer) je sasvim solidna priča - da nije Tkača.
Odnosno - njegove zloupotrebe.

Nego D.J. - pošto mi ti deluješ kao neko od normalnijih (po ukusu) na ovom forumu, može li niz ocena za ove priče koje slede u narednom periodu (od Blaga Piramida do najnovijih)?
Od jedan do deset - ne one na recenzijama.


Hvala na povjerenju, Kontrast 2!
Nazalost od tih prica nakon piramida citao sam samo dvije (vecinom radi straha od razocarenja).
Znaci za sad:
U potrazi za Rakosijem -prica i scenario: 8
Rauch je napisao vrlo dobru pricu, ima veliki pad u sredini price, ali srecom veliko izdizanje pri kraju. Della Monica je odlican, koliko se sjecam u pojedinim scenama, krupnim kadrovima nikad blizi Ferriju.
Slijepi bijes (Veliki Markus/Thunderman poovratak)- prica i scenario: 7
Vrlo pitka prica, necu spojlati, ali nije mi bilo ni trenutak dosadno osim pomalo u prvoj svesci gdje je sve flashback, ali dobro zaista je dugo bilo od pojave ova dva jarana. Espositovci solidni. Nisu mi smanjivali dobar dojam price.

(Bas tako za Tkaca, prica je vrlo dobra, samo sto je prva pojava Tkaca all-time klasik pa su zato ocekivanja bila veca, kao u ostalom i za Hellingena. Jao si ga onome tko ide nakon tri klasika za redom od Nolitte, Sclavija i Bosellija. )

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2018 : 17:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Italijani su već sedmicama birali najbolju Zagorovu priču svih vremena, uključujući sve edicije. Prve tri:

1. Marš očajnika (Zimska Zmija)
2. Zagor protiv vampira (prvi Rakosi)
3. Američka odiseja
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/10/2018 : 17:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Po mom ukusu Američka odiseja i prvi vampir mogu komotno u top 3, ali ne i Marš očajnika, koji mi nije ni u top 10.
Ipak, poštujem odluku većine.
Naši bosellijevci ima da popizde kada vide rezultat.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 13/10/2018 : 17:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
To nisu ni TOP20 priče. Ah, klasik Talijani... :)
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 13/10/2018 : 18:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
u thundermanovom ludilu zagor, oslabljen ranom, ima fajtove s thundermanom a onda sa markusom. ne samo da nije zadao nijedan udarac, već niti jednom nije ni pokušao napasti. rezultat - zagor pobjednik u oba fajta
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 13/10/2018 : 18:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2



može li niz ocena za ove priče koje slede u narednom periodu (od Blaga Piramida do najnovijih)?





čitao sam. u najkraćim crtama

blago piramide - čudno, ne baš uspjelo
vatra nad merivelom - filer
neljudi - još čudnije
vampiri - dobar/ vrlo dobar čak
na ledenom sjeveru - dobar
kromov glasnik - nezavršen (mora biti nastavka) bure je nešto s tim naumio
crveno sunce - dobar
pipci - loš
smirnoff - meh
blondi - meh
thunderman i markus - da se pročitat


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/10/2018 : 22:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Italijani su već sedmicama birali najbolju Zagorovu priču svih vremena, uključujući sve edicije. Prve tri:

1. Marš očajnika (Zimska Zmija)
2. Zagor protiv vampira (prvi Rakosi)
3. Američka odiseja

izbor je ok,sve ulaze najmanje u top 10

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.69 seconds. Snitz Forums 2000