forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/01/2019 : 20:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Džedson


bokte, čitam sveti brijeg i doslovno sam se naježio već tri puta koliko je to dobro. kad se zagor i vrač upilje jedan u drugog, caponeov tekst to samo zagor može, kakvi parketari





Ako nisu Buratini ili Nolita onda mi ne vrijedi čitati, postaje teško mučenje.



Sveti brijeg je odličan strip, čak i ako inače ne voliš Zagora
Takvog sam ga upamtio



Ne sjećam se baš te epizode. Vjerujem da je bez veze. Nekakvi demoni čiribu čiriba.


Niti jedna priča Kena nije ni blizu hiljadu lica straha, Ken je toliko dobar da ga ni ne čitam.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/01/2019 : 20:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Pročitat ću je kad izađe kompletna u extra Ludensu. Kod Zagora uglavnom da, a on ima dosta te fantastike. I kod Teksa su mi te čiribu čiriba Morisko i vračevi odbojne epizode, ali srećom Teks nema toliko tih gluposti kao Zagor.
>Recimo kod Kita Telera ona sa svemircima epizoda mi se čini O.K i ona što ju je crtao Bignoti o izgubljenom samostanu Vanggog 63.



Misliš na epizodu s izgubljenom dolinom gdje se Lavezzolo poigrao s prvim grijehom i pretvaranjem raja u prah i pepeo?
Moćna epizoda iako ne i dobra, a s ozbiljnijim scenarijom mogla je biti vrh. Napisao sam recenziju za nju. Valjda će biti objavljena za koji mjesec. Ta je priča toliko moćna da mi mjesecima ne izlazi iz glave. Sad mi je i žao što sam joj dao lošije ocjene nego sam trebao!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14517 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 10/01/2019 : 20:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Džedson


bokte, čitam sveti brijeg i doslovno sam se naježio već tri puta koliko je to dobro. kad se zagor i vrač upilje jedan u drugog, caponeov tekst to samo zagor može, kakvi parketari





Ako nisu Buratini ili Nolita onda mi ne vrijedi čitati, postaje teško mučenje.



Sveti brijeg je odličan strip, čak i ako inače ne voliš Zagora
Takvog sam ga upamtio



Ne sjećam se baš te epizode. Vjerujem da je bez veze. Nekakvi demoni čiribu čiriba.



Nemoj biti smiješan Krugeru
Bolje probaj čitati

Inače, ti si protiv fantastike u stripu, onako načelno, ili?



Pročitat ću je kad izađe kompletna u extra Ludensu. Kod Zagora uglavnom da, a on ima dosta te fantastike. I kod Teksa su mi te čiribu čiriba Morisko i vračevi odbojne epizode, ali srećom Teks nema toliko tih gluposti kao Zagor.
>Recimo kod Kita Telera ona sa svemircima epizoda mi se čini O.K i ona što ju je crtao Bignoti o izgubljenom samostanu Vanggog 63.


I Teksove priče ne mogu u istu rečenicu s Zagorom, pogledaj samo prvi broj Texa i prvi broj Zagora - neusporedivo.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/01/2019 : 20:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Meni su recimo i najpopljuvanije epizode Zagora KUKCI UBIJAJU i ona sa ALIENOM VANZEMALJCEM...sasvim dobre.
baš da mi ogadi Zagora je Mangantini..recimo njegovi Kajuni su bili katastrofa.
više me iritira loš crtež nego priča.



Ova s alienom je čisto prepričana i blago promijenjena verzija Tellerovog Teleskopulosa. Niti blizu dobra kao original!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2019 : 20:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger
Pročitat ću je kad izađe kompletna u extra Ludensu. Kod Zagora uglavnom da, a on ima dosta te fantastike. I kod Teksa su mi te čiribu čiriba Morisko i vračevi odbojne epizode, ali srećom Teks nema toliko tih gluposti kao Zagor.
>Recimo kod Kita Telera ona sa svemircima epizoda mi se čini O.K i ona što ju je crtao Bignoti o izgubljenom samostanu Vanggog 63.



Misliš na epizodu s izgubljenom dolinom gdje se Lavezzolo poigrao s prvim grijehom i pretvaranjem raja u prah i pepeo?
Moćna epizoda iako ne i dobra, a s ozbiljnijim scenarijom mogla je biti vrh. Napisao sam recenziju za nju. Valjda će biti objavljena za koji mjesec. Ta je priča toliko moćna da mi mjesecima ne izlazi iz glave. Sad mi je i žao što sam joj dao lošije ocjene nego sam trebao!



Da upravo ta. Napisao si nekakav osvrt.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2019 : 20:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

I Teksove priče ne mogu u istu rečenicu s Zagorom, pogledaj samo prvi broj Texa i prvi broj Zagora - neusporedivo.




Ovo je više općenito. A opet ipak je dosta godina razlike u izlascima, 48 i 61.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/01/2019 : 20:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger
Pročitat ću je kad izađe kompletna u extra Ludensu. Kod Zagora uglavnom da, a on ima dosta te fantastike. I kod Teksa su mi te čiribu čiriba Morisko i vračevi odbojne epizode, ali srećom Teks nema toliko tih gluposti kao Zagor.
>Recimo kod Kita Telera ona sa svemircima epizoda mi se čini O.K i ona što ju je crtao Bignoti o izgubljenom samostanu Vanggog 63.



Misliš na epizodu s izgubljenom dolinom gdje se Lavezzolo poigrao s prvim grijehom i pretvaranjem raja u prah i pepeo?
Moćna epizoda iako ne i dobra, a s ozbiljnijim scenarijom mogla je biti vrh. Napisao sam recenziju za nju. Valjda će biti objavljena za koji mjesec. Ta je priča toliko moćna da mi mjesecima ne izlazi iz glave. Sad mi je i žao što sam joj dao lošije ocjene nego sam trebao!



Da upravo ta. Napisao si nekakav osvrt.



Da, ali to je dio recenzije koju sam poslao DeeCayu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 10/01/2019 20:59:02
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2019 : 21:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam pročitati. Možeš li promijeniti ocijene?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/01/2019 : 22:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote

ZAGOR PROTIV SUPERMAŠINE



"
...

Onda su stigli crni dani. Supermašina je brzo pokazala da je velika, jaka i moćna. Nema te vještine niti te sposobnosti, koju bi Zagor imao, a da to ne bi mogao steći i Supermike. Može se spektakularno pojaviti pred Indijancima, može letjeti pomoću lijana, može skakati po stijenama… i može nokautirati Zagora u svakom trenutku. Zagor je pobijeđen u svome kraljevstvu, ponižen pred onima kojima je ulijevao strahopoštovanje. Indijanci, prijatelji, vojska, svi su oni svjedočili da je Zagor sreo sebi ravnog, pa i više, superiornijeg.

«Bubnjevi… Kažu da je Zagor-Te-Nay propao. Kažu da je netko drugi, kojega zovu Žuti Duh, određen za novoga Kralja Darkwooda.»"


Što je to SUPERMAŠINA?

http://www.filmokaz.com/?p=1444
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/01/2019 : 22:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ima li Ken takvu epizodu u kojoj je dotakao dno vise puta. Mozda i ima,Ali ima Li i takvu mrznju Koju je Zagor iskazao prema supermajku. Zagor ustvari mrzi sebe u toj epizodi.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 10/01/2019 : 22:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
nema neke razlike izmedu njega i supermajka u drugom pojavljivanju s onim sablasnim vlakom. Tu ga mrzi Jos i vise jer Su na istoj strani
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2019 : 22:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

nema neke razlike izmedu njega i supermajka u drugom pojavljivanju s onim sablasnim vlakom. Tu ga mrzi Jos i vise jer Su na istoj strani



opa

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 10/01/2019 : 23:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Jedva čekam pročitati. Možeš li promijeniti ocijene?



To bi bilo komplicirano. Morao bih ponovno slati promijenjenu verziju, a pitanje je koliko bi to bilo mjerodavno sada s distance.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/01/2019 : 23:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger

Jedva čekam pročitati. Možeš li promijeniti ocijene?



To bi bilo komplicirano. Morao bih ponovno slati promijenjenu verziju, a pitanje je koliko bi to bilo mjerodavno sada s distance.



a jbg-a.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 11/01/2019 : 00:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger

Jedva čekam pročitati. Možeš li promijeniti ocijene?



To bi bilo komplicirano. Morao bih ponovno slati promijenjenu verziju, a pitanje je koliko bi to bilo mjerodavno sada s distance.



a jbg-a.





A zato ćete ti i teller ostaviti veće ocjene, a ocjene komentara su puno mjerodavnije i važnije kada se gleda prosječna ocjena od recenzentovih.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 11/01/2019 : 00:09:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Kruger

Jedva čekam pročitati. Možeš li promijeniti ocijene?



To bi bilo komplicirano. Morao bih ponovno slati promijenjenu verziju, a pitanje je koliko bi to bilo mjerodavno sada s distance.



a jbg-a.





A zato ćete ti i teller ostaviti veće ocjene, a ocjene komentara su puno mjerodavnije i važnije kada se gleda prosječna ocjena od recenzentovih.



Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 11/01/2019 : 00:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
U "svaštari" je velika borba u finalu za titulu forumaša godine.

Ajmo Bonellijevci, naš ReemCP je zaslužio tu titulu. Zakopajte ratne sjekire i dajte glas onome koji to najviše zaslužuje - ReemCP-u!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/01/2019 : 08:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Ima li Ken takvu epizodu u kojoj je dotakao dno vise puta. Mozda i ima,Ali ima Li i takvu mrznju Koju je Zagor iskazao prema supermajku. Zagor ustvari mrzi sebe u toj epizodi.




Nema Kenove epizode kao sto je prva epizoda sa supermikeom
Sjećam se kad sam ju prvi put pročitao, mislio sam da su svi Zagorovci ludi, a pogotovo D.J. koji je planirao objaviti tu djetinjariju u Americi...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/01/2019 : 09:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Iz Banetove epizode koja se trenutačno nalazi na talijanskim kioscima, neka poznata lica...
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/01/2019 : 09:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovaj iza Bleka je navodno Darko Macan!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 11/01/2019 : 10:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ovo je nesto na Aljasci ili sjeverozapadu. Vidim Tlingitski camci, zaljevi slicni fjordovima, kuce nalik Haidama, za to podrucje tipicnu gradnju.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/01/2019 : 10:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Da, izgleda ko onaj krajolik iz Bosellijeve i Laurentijeve Aljaske.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 11/01/2019 : 11:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Iz Banetove epizode koja se trenutačno nalazi na talijanskim kioscima, neka poznata lica...




Opa!
Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
378 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 11/01/2019 : 11:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Iz Banetove epizode koja se trenutačno nalazi na talijanskim kioscima, neka poznata lica...




To je Blek a tko su ostala poznata lica?

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 11/01/2019 : 13:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
Ovaj iza Zagora liči na gitaristu Deep Purpla, a ovaj ispred možda Slash?
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.81 seconds. Snitz Forums 2000