forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1202

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/02/2019 : 12:02:24  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

To je samo jedan od detalja koji pokazuju aljkavost čitavog koncepta, naravno ne i najvažniji. Udubina u koju će kamen kliznuti i snaga kojom se pričvršćuje?


Čekaj malo, prvi si se uhvatio tehnikalija. Najveći problem te konstrukcije bila bi labavost na kontaktu štapa i kamena. Na taj detalj si ti zaigrao, jer hoćeš kazati da je kamen samo naslonjen na vrh štapa. Ako kamen ima udubinu, štap je ipak sjeo u kamen pa neće plesati. Ipak to blokira proklizavanje. Jesu li iz istog razloga kasnije bušili rupe na kamenu, tako da štap skroz uvuku i naprave tu konstrukciju još stabilnijom? Onda bi to dodatno vezali kožama kako se kamen, zbog zamaha, ne bi odvojio od štapa. Što čvršće svežeš, manja je šansa da se sve razleti uokolo. Znači snaga s kojom stegneš konop igra svoju ulogu. (A Zagor je izvanredne snage. I to nema da se mrda kad on stegne.)
Više se ja čudim kako se Ikein ormar ne raspadne, kad vidim što drži tu konstrukciju, nego Zagorovoj sjekiri.
Moš se ti srićo smijati koliko hoćeš, al se ja pitam jesi li ti ikad išta napravio sa svojim rukama. Vezao brod, podupro nešto s daskom, složio Ikein stolić...

Edited by - grofica Varga on 07/02/2019 12:19:44
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 07/02/2019 : 12:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Je. Na tehničkom odgoju je pravio Titovu štafetu!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/02/2019 : 13:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
I brusnu daščicu od šperploče i šmirgl-papira!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/02/2019 : 13:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Dam se kladiti da ti je žica na onoj pili koja ide na slovo "U" pukla odmah na prvom satu.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/02/2019 : 13:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/02/2019 : 14:03:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ima li šta dražesnije nego čitati kad odrasli ljudi od 30+ i 40+ godina raspravljaju o tome koliko je jedan strip za djecu realan 😂😂😂😂😂😂😂
Zagor je strip za djecu, krenuli smo ga čitati prije nego smo krenuli u osnovnu školu. Djeca su nekima starija nego što su bili oni kad su krenuli sa čitanjem. Normalno da ona sjekira ne bi kurca koristila u stvarnosti, kakve crne rupice na kamenoj sjekiri. Normalno da se ne može letit s drveta na drvo kako je prikazano u stripu. Normalno da bi si Zagor već nakon dva drveta izbio muda i bubrege da mu onaj kamen mlatara slobodno prilikom letenja... Normalno da Marti ne može imat najboljeg prijatelja neandertalca, Tex svakim metkom pogodit preciznije od Jasne Šekarić i Blek pucati iz topa u rukama.... Ok, čitamo stripove, u mašti se vratimo u djetinjstvo, ali budimo ozbiljni kad je realnost u ovakvim stripovima u pitanju. Da rupica u kamenu...😂😂😂😂 o kruh ti....😂😂😂😂

Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 07/02/2019 : 14:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
kad ste vec na temi detinjarija i infantilnosti, sinoc sam (iznova) procitao pricu Crni gospodar. ma, daj. sve vreme citanja nisam mogao da se otrgnem utisku da je ono stvarno sramno glupa epizoda. teska detinjarija koja, pritom, uopste nije za decu. volim stripove koje je sklavi pisao i citam ih tako iznova. sinoc sam ozbiljno razmisljao o tome sta ja cuvam u kolekciji i zbog cega.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 07/02/2019 : 15:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Nerealnost Zagorove sjekire i lijana je dio njegovog svijeta i ne može biti faktor koji bi strip činio lošim; osim u smislu da je to nekome toliki deal breaker da zbog toga ne može čitati strip, a to su obično zanovijetala koja traže "realan život"

Nerealnost u fantastičnim svjetovima je kršenje pravila koje postavlja sam autor, tako da nije problem Zagor i lijane, ali bi bilo problem kada bi Zagor počeo letjeti kao Superman bez objašnjenja, jer to ne bi bilo u skladu sa postavkama tog svijeta.

Što se tiče onoga "za djecu" - što je dobro za djecu nije loše ni odraslima. Niti su svi Zagori baš dječji.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 07/02/2019 : 15:37:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Nerealnost Zagorove sjekire i lijana je dio njegovog svijeta i ne može biti faktor koji bi strip činio lošim; osim u smislu da je to nekome toliki deal breaker da zbog toga ne može čitati strip, a to su obično zanovijetala koja traže "realan život"

Nerealnost u fantastičnim svjetovima je kršenje pravila koje postavlja sam autor, tako da nije problem Zagor i lijane, ali bi bilo problem kada bi Zagor počeo letjeti kao Superman bez objašnjenja, jer to ne bi bilo u skladu sa postavkama tog svijeta.

Što se tiče onoga "za djecu" - što je dobro za djecu nije loše ni odraslima. Niti su svi Zagori baš dječji.


Pa kad nije loše odraslima sve što je dobro za djecu zašto ne nosiš pelene ????
Nisu problem ni lijane ni sjekira u stripu jer to je pobogu svijet stripa. Problem je što odrasli ljudi pokušavaju to logički objasniti. U stvari nije ni to problem nego je to smješno .
Kao da potrošimo dvadeset stranica foruma kako bi logički objasnili zašto Clark Kent samo skine naočale i više nitko ne može skužit da je on Superman 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12350 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/02/2019 : 15:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zagor je štivo za sve uzraste, ima i onih naivnih epizoda, a ima i onih koje čovjek po prvi put pročita u 35-oj godini života i kaže wow!!! I satima poslije još razmišlja o toj epizodi.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 07/02/2019 : 15:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Nerealnost Zagorove sjekire i lijana je dio njegovog svijeta i ne može biti faktor koji bi strip činio lošim; osim u smislu da je to nekome toliki deal breaker da zbog toga ne može čitati strip, a to su obično zanovijetala koja traže "realan život"

Nerealnost u fantastičnim svjetovima je kršenje pravila koje postavlja sam autor, tako da nije problem Zagor i lijane, ali bi bilo problem kada bi Zagor počeo letjeti kao Superman bez objašnjenja, jer to ne bi bilo u skladu sa postavkama tog svijeta.

Što se tiče onoga "za djecu" - što je dobro za djecu nije loše ni odraslima. Niti su svi Zagori baš dječji.


Pa kad nije loše odraslima sve što je dobro za djecu zašto ne nosiš pelene ????
Nisu problem ni lijane ni sjekira u stripu jer to je pobogu svijet stripa. Problem je što odrasli ljudi pokušavaju to logički objasniti. U stvari nije ni to problem nego je to smješno .
Kao da potrošimo dvadeset stranica foruma kako bi logički objasnili zašto Clark Kent samo skine naočale i više nitko ne može skužit da je on Superman 😂😂😂😂😂



To što neki pokušavaju "objašnjavati" lijane se mene ne tiče jer to ne radim, ionako sam u prolazu.
Kad odrasteš ne trebaju ti dječje stvari, ako su samo dječje, ali ono što ima dodatnu dimenziju, to sad čitaš sa višeg stanovišta.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/02/2019 : 15:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ima li šta dražesnije nego čitati kad odrasli ljudi od 30+ i 40+ godina raspravljaju o tome koliko je jedan strip za djecu realan 😂😂😂😂😂😂😂
Zagor je strip za djecu, krenuli smo ga čitati prije nego smo krenuli u osnovnu školu. Djeca su nekima starija nego što su bili oni kad su krenuli sa čitanjem. Normalno da ona sjekira ne bi kurca koristila u stvarnosti, kakve crne rupice na kamenoj sjekiri. Normalno da se ne može letit s drveta na drvo kako je prikazano u stripu. Normalno da bi si Zagor već nakon dva drveta izbio muda i bubrege da mu onaj kamen mlatara slobodno prilikom letenja... Normalno da Marti ne može imat najboljeg prijatelja neandertalca, Tex svakim metkom pogodit preciznije od Jasne Šekarić i Blek pucati iz topa u rukama.... Ok, čitamo stripove, u mašti se vratimo u djetinjstvo, ali budimo ozbiljni kad je realnost u ovakvim stripovima u pitanju. Da rupica u kamenu...😂😂😂😂 o kruh ti....😂😂😂😂


Zašto se ti rugaš rupicama na kamenju i primitivnom načinu izrade oružja? Što je tu smiješno ili glupo? Slobodno se ti smij i rugaj meni osobno, ali ti moram kazati da kamenje s rupicama nije moj patent, niti sam ja izmislila tu tehniku izrade. Pročitaj malo, pogledaj slike. Kako možeš tvrditi da takve rukotvorine ne mogu funkcionirati u stvarnosti? Preživjeli smo ledeno doba i ubijali mamute s nekakvim instalacijama koje izgledaju još sedam puta trapavije nego Zagorova sjekira. I kako sada od jednom Zagor ne može imati takvo oružje, a oni ljudi prije su ubili mamuta s još primitivnijim rukotvorinama?

Mi se sada kao civilizacija, možemo lakše poistovjetiti s SF likom nekog astronauta, koji sjedi u kapsuli 2x2 m i tipka po botunima. Jer svaki dan čučimo u 4 zida i tipkamo po nećemu. Mi smo bliže tom astronautu, nego onom koji je nekad izrađivao predmete rukama. Drago mi je što imam luksuz Tupperwarea ili Ikea namještaja kojega mogu slagati i najveći šlampavci. Ali se neću smijati tehnici pečenja zdjela od gline ili izradi kamenih noževa. Primitivno jest, ali je funkcioniralo čim smo kao civilizacija došli do ovog gdje jesmo.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/02/2019 : 15:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Spock, nisam zadovoljan scomom, vođenjem sajta, foruma, te sam već odavno odustao od službene strane. Da bude sasvim jasno: nije mi dovoljno hrvatski, ni dovoljno kršćanski, ni dovoljno prijateljski, ni dovoljno ispravnih vrijednosti itd, itd. S druge strane, ima i okej ljudi, vrzmaju se po forumu (pa i ti si mi pozitivno iznenađenje). S treće strane, preispitujem i sam sebe i sagledavam svoje greške, oholost, taštinu, prevelike zahtjeve, zezanje, povremena odlutavanja u elitizam i sve ono čemu ste svjedočili te svakoga dana u svakom pogledu...

Što se tiče krugorovog famoznog opuštanja, ne: nisi pogodio krugeru. To je jednostavno pogrešno, tako govoriti. Baš takav govor bi onda, suprotno od toga što ti namjeravaš reći, govorio o Zagoru na superioran način.

Ali ja se sad neću zezati i izokretati značenja, nego reći: Zagor (ni bilo što, Ken Parker ili što god) ne opušta niti je smisao da se čovjek opušta na takav izvanjski, otuđujući način. To je pogrešno jednako kao i kurs zen budizma ili čarobne pilule za opuštanje (i vatrena voda).
Ako ti, krugeru, čitaš Zagora zato da se opustiš, onda si najnaivniji stvor na svijetu. Uzmi si vatrenu vodu i opusti se, ili čarobni božanski prah. Ali to neće pomoći, moj dobri krugeru i ti to znaš.
Jednako tako ni Zagor neće pomoći, to su loša, privremena rješenja. Kome trebaju stripovi da se opusti, taj je evidentno u lošoj formi i život mu ide nizbrdo. Eventualno, ako sada silazim sa olimpskih visina i spuštam elitističke zahtjeve nadčovjeka, onda se može reći da bi stripovi kao surogati opuštanja mogli biti požarna mjera, ako je netko već toliko ogrezao da je nesmiren i unezvjeren, te da kao ta instant mjera onda mogu biti prihvatljivi, ali se mora imati istovremeno jasna svijest da to nije rješenje i da valja raditi da se oslobodiš stripova kao tehnike samopomoći.

Hoću reći,
ako ti Zagor treba za opuštanje, onda ti drugim riječima govoriš da ti nije dobro. Da te život gazi, da ti treba neko sidrište i smirenje. Zagor ti ovo ne može pružiti ako ga shvaćaš kao narkotik, nego baš obratno: kada si maksimalno koncentriran, praktički pod opsadnim stanjem i u jednom trudu ga shvaćaš i čitaš. Ali kada si došao do takvog čitanja Zagora, onda si već i na putu izlaska iz svoje uznemirene situacije, svog nemira i manije.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 07/02/2019 : 17:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat
Normalno da ona sjekira ne bi kurca koristila u stvarnosti, kakve crne rupice na kamenoj sjekiri.


quote:
Originally posted by sumohrvat
Da rupica u kamenu...😂😂😂😂 o kruh ti....😂😂😂😂



Znači - Native American Stone Axe! Doba i ljudi s kojima Zagor živi, ali eto kurca nebi koristila.
----------------------------------
Ima zbilja raznih tehnika i stvarno su bili domišljati, ali ova najbolje paše Zagorovoj sjekiri.





Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/02/2019 : 17:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
što se tiče te famozne sjekire, u davnim, junačkim vremenima foruma bila je i ovdje postana slika te napravljene Zagorove sjekire. da, kamen zavezan na štapu, da, držao sam to u rukama i govorim vama sada isto kao i onima u onome junačkome vremenu foruma: izuzetno je to čvrsto, meni nevjerojatno čvrsto i moglo bi se time mlatiti muški.
sjekiru je imao nekadašnji član foruma, Guffy ili kako je nick, imao ju je na sajmu u Koprivnici i ja sam živi svjedok kamena zavezanog na štapu tako čvrsto da to graniči sa sf-om.
Guffy je potom tu sjekiru slikao i stavio u neki topic, znači, bila je viđena i posvjedočena fotografski na forumu.
tko ju je napravio, ne znam, Guffy zna, mislim da nije on.
kako se to radi, također nemam pojma, ali da se napraviti.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/02/2019 : 17:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
to se zbilo negdje 2002. ili 2003., sajam u Koprivnici, eto tko ima vremeplov nek otiđe i uvjeri se.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/02/2019 : 20:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Spock, nisam zadovoljan scomom, vođenjem sajta, foruma, te sam već odavno odustao od službene strane. Da bude sasvim jasno: nije mi dovoljno hrvatski, ni dovoljno kršćanski, ni dovoljno prijateljski, ni dovoljno ispravnih vrijednosti itd, itd. S druge strane, ima i okej ljudi, vrzmaju se po forumu (pa i ti si mi pozitivno iznenađenje). S treće strane, preispitujem i sam sebe i sagledavam svoje greške, oholost, taštinu, prevelike zahtjeve, zezanje, povremena odlutavanja u elitizam i sve ono čemu ste svjedočili te svakoga dana u svakom pogledu...

Što se tiče krugorovog famoznog opuštanja, ne: nisi pogodio krugeru. To je jednostavno pogrešno, tako govoriti. Baš takav govor bi onda, suprotno od toga što ti namjeravaš reći, govorio o Zagoru na superioran način.

Ali ja se sad neću zezati i izokretati značenja, nego reći: Zagor (ni bilo što, Ken Parker ili što god) ne opušta niti je smisao da se čovjek opušta na takav izvanjski, otuđujući način. To je pogrešno jednako kao i kurs zen budizma ili čarobne pilule za opuštanje (i vatrena voda).
Ako ti, krugeru, čitaš Zagora zato da se opustiš, onda si najnaivniji stvor na svijetu. Uzmi si vatrenu vodu i opusti se, ili čarobni božanski prah. Ali to neće pomoći, moj dobri krugeru i ti to znaš.
Jednako tako ni Zagor neće pomoći, to su loša, privremena rješenja. Kome trebaju stripovi da se opusti, taj je evidentno u lošoj formi i život mu ide nizbrdo. Eventualno, ako sada silazim sa olimpskih visina i spuštam elitističke zahtjeve nadčovjeka, onda se može reći da bi stripovi kao surogati opuštanja mogli biti požarna mjera, ako je netko već toliko ogrezao da je nesmiren i unezvjeren, te da kao ta instant mjera onda mogu biti prihvatljivi, ali se mora imati istovremeno jasna svijest da to nije rješenje i da valja raditi da se oslobodiš stripova kao tehnike samopomoći.

Hoću reći,
ako ti Zagor treba za opuštanje, onda ti drugim riječima govoriš da ti nije dobro. Da te život gazi, da ti treba neko sidrište i smirenje. Zagor ti ovo ne može pružiti ako ga shvaćaš kao narkotik, nego baš obratno: kada si maksimalno koncentriran, praktički pod opsadnim stanjem i u jednom trudu ga shvaćaš i čitaš. Ali kada si došao do takvog čitanja Zagora, onda si već i na putu izlaska iz svoje uznemirene situacije, svog nemira i manije.



Neka ti nama navratiš ponekad i malo uzburkaš kolotečinu! Radimo na pravim, kršćanskim vrijednostima na forumu, a i Kruger je definitivno jedan od tih!

Nego, što se tiče ovog objašnjenja, stid me, ali moram priznati da si mi skinuo profil. Nije sarkazam, ozbiljan sam! Opuštam se uz stripove zbog bijega od totalno sj...nog života, ali i to je za ljude. Netko drugi se baci na alkohol ili nešto još gore!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2019 : 20:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by sumohrvat
Normalno da ona sjekira ne bi kurca koristila u stvarnosti, kakve crne rupice na kamenoj sjekiri.


quote:
Originally posted by sumohrvat
Da rupica u kamenu...😂😂😂😂 o kruh ti....😂😂😂😂



Znači - Native American Stone Axe! Doba i ljudi s kojima Zagor živi, ali eto kurca nebi koristila.
----------------------------------
Ima zbilja raznih tehnika i stvarno su bili domišljati, ali ova najbolje paše Zagorovoj sjekiri.







vjerojatno se da napravit. Recimo kamenje se nevjerojatno da naoštrit drugim kamenjem. Znan,jerbo kad mi je dosadno na plaži znan se zajebavat s tim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/02/2019 : 20:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
vjerojatno se da napravit. Recimo kamenje se nevjerojatno da naoštrit drugim kamenjem. Znan,jerbo kad mi je dosadno na plaži znan se zajebavat s tim.



Vidim da i tebi dobro dođe opuštanje uz stripove!

Nemoj se ljutiti, ali zamislio sam sliku kako na plaži među ljudima oštriš kamenje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 07/02/2019 20:34:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2019 : 20:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood
vjerojatno se da napravit. Recimo kamenje se nevjerojatno da naoštrit drugim kamenjem. Znan,jerbo kad mi je dosadno na plaži znan se zajebavat s tim.



Vidim da i tebi dobro dođe opuštanje uz stripove!

Nemoj se ljutiti, ali zamislio sam sliku kako na plaži među ljudima oštriš kamenje.

ma ne ljutim se. Ali uglavnom se kupan ujutro,tako da bude malo očevidaca. I uglavnom in q nije jasno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 08/02/2019 : 10:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by lwood
vjerojatno se da napravit. Recimo kamenje se nevjerojatno da naoštrit drugim kamenjem. Znan,jerbo kad mi je dosadno na plaži znan se zajebavat s tim.



Vidim da i tebi dobro dođe opuštanje uz stripove!


Nemoj se ljutiti, ali zamislio sam sliku kako na plaži među ljudima oštriš kamenje.



To mora da je antologijska scena. Skupina ljudi na plaži, svi gledaju u mobitel, a jedan među njima oštri kamen. Dobar je to đir.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/02/2019 : 10:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Fali još samo hokejaška maska i novi dio Petka 13. može da počne.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/02/2019 : 12:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Čeroki?
Apači?
Ne!
Lwood na plaži!


Jel se sjećate te reklame? E mali Marko legendo. :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 23:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

kad ste vec na temi detinjarija i infantilnosti, sinoc sam (iznova) procitao pricu Crni gospodar. ma, daj. sve vreme citanja nisam mogao da se otrgnem utisku da je ono stvarno sramno glupa epizoda. teska detinjarija koja, pritom, uopste nije za decu. volim stripove koje je sklavi pisao i citam ih tako iznova. sinoc sam ozbiljno razmisljao o tome sta ja cuvam u kolekciji i zbog cega.


Ta priča je po meni najviše djetinjasta. Ne znam što je bilo autoru ali cijeli koncept priče kao da je za djecu od osam godina.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/02/2019 : 23:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Zagor je štivo za sve uzraste, ima i onih naivnih epizoda, a ima i onih koje čovjek po prvi put pročita u 35-oj godini života i kaže wow!!! I satima poslije još razmišlja o toj epizodi.


Normalno.
Zagorov svijet je nisu pojedinačne priče. Kritičari uzimaju priče koje su pisane u 60, 70 i 80 godinama kao primjer kritike. Nije isto čitati Crnog Gospodara i Sedam Gradova Cibole.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 1202  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.75 seconds. Snitz Forums 2000