forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 29/07/2019 : 13:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/07/2019 : 15:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Htio sam i dodat da falis na Bonelli pdf-u, pogotovo u onim najavnim temama, a i opcenito volim citat tvoje komentare. Pa mi cudno da se sve svelo samo na smajlice, reko kakvu sad to on igru igra ali ajd, bar si tu, Teller nikako da dodje

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/07/2019 : 16:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Zagor Extra
255: Plavi vojnici (od 73 str.)
256: Opsjednuti
257: Kandraxova osveta
258: Napad na dvorac (do 35 str.)

Scenarist: Daniele Nicolai
Crtač: Gallieno Ferri

Zagor i Čiko na povratku kući, svraćaju u dolinu Hoosik, mjestu gdje se događaju čudne stvari. Odmah po dolasku, napadaju ih lokalni mještani zamijenivši ih za razbojnike koji haraju tim krajem. Spašava ih legendarni detektiv Bat Batterton i ukratko im objašnjava kakve su to nevolje zadesile to mjesto..

Još jedan Zagorov neprijatelj se vratio, ovaj put to je Kandrax! Definitivno jedan od najupečatljivijih Zagorovih neprijatelja. Vratio se da bi ostvario ono što je naumio u svom prvom pojavljivanju u serijalu, da osnuje novu keltsku civilizaciju. U Hoosiku se nalaze arheološke dragocjenosti koje je otkrio arheolog Mcleod i cilj je premjestit ih u Boston. Tako da je naš Bat dobio zadatak da ih čuva. Ali upravo mu nevolje stvaraju Kandraxovi podanici pošto Kandrax pod svaku cijenu želi to svoje blago. Otimaju ljude, ubijaju, vrše teror nad tim malim mjestom. Zagor i Čiko su se sasvim slučajno spletom okolnosti našli tu i pokušat će se ponovno sukobit sa Kandraxom te ovaj put završit nedovršeni posao..



Početak priče je baš po mom ukusu. Ta mračna atmosfera koja se prožima većim dijelom priče. Ferri je tu majstor za dočarat takve scene. Mislim da je povratak nekog neprijatelja u bilo kojem serijalu nezahvalan, težak i zahtijevan posao, pogotovo ako je za takvu priču zadužen scenarist koji i nije toliko poznat u serijalu (barem meni). Ali mislim da se Nicolai ovdje poprilično snašao. Unatoč takvoj, već spomenutoj atmosferi, bilo je tu i niz ispremiješanih komičnih situacija koje čitatelju na momente izazovu osmijeh. Primjerice kod nesporazuma Bata i Zagora/Čike, kad su pucali jedni na druge. Pa sve do brutalnih scena, kad su Kandraxovi ljudi napravili masakr, ubivši nemilosrdno djecu, žene i starce.



Meni možda najzanimljviji i najnapetiji dio priče kad je Kandrax lukavo namamio Zagora u rupu, gdje su se već nalazili zarobljeni njegovi prijatelji. Pod utjecajem Kandraxa. Zagor je praktički bio u beizlaznoj situaciji. Morao se branit, a istodobno pazit da ne ubije svoje prijatelje. Baš neka teška pozicija u kojoj se našao naš junak, pa me živo zanimalo kako će se uspjet izvući iz toga.



Iako će se većina složit da je Hellingen najveći Zagorov neprijatelj, Kandrax nimalo ne odstupa od toga također. Toliko mržnje i zla ima u njemu, točno se to osjeti kroz Ferrijev crtež.

U jednom trenutku ga i Zagor pita: "Nema ni trunka čovječnosti u tebi?"
Kandrax odgovara: "Ne znam što je to. Poznajem samo mržnju."

Puno krvoprolića u ovoj priči, a sve zbog jednog zlog čovjeka. Ako ga i možemo nazvat čovjekom.



Također mi se svidio i način, pojašnjenje scenariste kako je Kandrax vraćen u ovu priču, nakon zadnjeg puta kad smo ga vidjeli da pada u rijeku. Ne smeta mi nimalo što ga je scenarist relativno rano uveo u ovu priču, pošto smo Kandraxa dosta dobro upoznali u prvom pojavljivanju i možda nije bilo potrebno nekakvog dodatnog građenja atmosfere i objašnjavanja.

Uživao sam i u ovoj priči, iako me ne veže nikakva nostalgija. Što se tiče naslovnica, sve odgovaraju priči i dosta su dobro prezentirane. Ferrijev crtež odličan.

(priča: 8, scenarij: 9, crtež: 10, naslovnica: 10) = 91%

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/07/2019 : 05:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da si pomalo krenuo s čitanjem, Reem
Za razliku od prvog i trećeg Kandraxa, meni je ovaj katastrofa. Sigurno si to već i vidio po mom komentaru na recenziji.
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-828-830-mocni-kandraks/315/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/07/2019 : 08:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
dobar komentar. meni je ovo broj jedan kandraks baš iz razloga koje si opisao. Nema tu nikakve nostalgije. drama je od početka do kraja
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 09:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Drago mi je da si pomalo krenuo s čitanjem, Reem
Za razliku od prvog i trećeg Kandraxa, meni je ovaj katastrofa. Sigurno si to već i vidio po mom komentaru na recenziji.
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-828-830-mocni-kandraks/315/


Aha, vidio sam tvoj komentar i ostao sam Šalim se malo, normalno je da se nekad razilazimo u mišljenjima Meni je recimo pogodovalo pošto sam ovo čitao u nedjelju (cijeli dan je jako padala kiša) i napokon sam imao vremena samo za sebe. Ugođaj, atmosfera za čitanje je bila idealna, još sam si ostavio malo prozor otvoren da čujem kako pada, a i fino zahladilo. Znači, neki preduvjeti za čitanje su već bili stvoreni. Još kad je počela ova priča i atmosfera u stripu

quote:
Originally posted by adriano

dobar komentar. meni je ovo broj jedan kandraks baš iz razloga koje si opisao. Nema tu nikakve nostalgije. drama je od početka do kraja


Hvala, ne znam sad jesam li pretjerao sa ocjenama, ali dosta je ovo dobro meni bilo. Općenito je teško nadmašiti nešto što ima nastavak, vidjelo smo puno primjera i sa filmovima kad imamo nastavke, pa to bude sve lošije i lošije. Ali ovo mi se svidjelo, i da nisam vidio autora na početku, pomislio bi da se radi o nekom iskusnom koji je već duže bio radio na Zagoru

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/07/2019 : 13:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Hvala, ne znam sad jesam li pretjerao sa ocjenama


Nisi! Ukoliko je tebi nešto dobro, ili loše, ne obraćaj pažnju kako su drugi ocijenili. To je tvoje mišljenje i treba poštovati, pogotovo ako sve to utemeljiš argumentima.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 14:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jedino je nekad problem kad dosta meni toga bude dobro, evo upravo dovršio sad sljedeću priču (onaj alkemičar Gray), kako je to isto dobro ako stignem pa danas nešto napišem više.. ali baš jedan orginalan zločinac za promjenu

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/07/2019 : 14:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Prvi grej je jedan od vrhunaca sage o Zagoru. Osvetnik Kojem je vpjska unistila zdravlje i karijeru. Na kraju Zagor u bijesu puca na nenaoruzanog covjeka
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/07/2019 : 15:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Meni ni prvi kandraks nije napet

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 16:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Prvi grej je jedan od vrhunaca sage o Zagoru. Osvetnik Kojem je vpjska unistila zdravlje i karijeru. Na kraju Zagor u bijesu puca na nenaoruzanog covjeka


Da, ludnica od price i postupaka u istoj

quote:
Originally posted by zeljko

Meni ni prvi kandraks nije napet

Drugi put kad budes citao tu pricu, citaj je po noci i gledaj da bude pun mjesec :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 19:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Zagor Extra
258: Napad na dvorac (od 36 str.)
259: Genij zločina
260: Pobuna Mohawka (do 77 str.)

Scenarist: Daniele Nicolai
Crtač: Franco Donatelli

Zagor i Čiko dobili su pozivnicu od pukovnika Farrella, kako bi prisustvovali jednom tajnom događaju koji će prezentirat vojska u sklopu proslave. Sudbina ih navede na zanimljivog, ali pomalo tajanstvenog Roberta Graya..

Graya upoznajemo kao iznimnog čovjeka, nekoga tko se zna pobrinut sam za sebe, ali i kao pravog gentlemana. Kad bi Zagor imao partnera u rješavanju zločina, taj početni dojam kakav smo stekli kod Graya, bio bi mu idealan kompanjon. Ipak, kako priča odmiče, pomalo otkrivamo njegov pravi karakter.



Nakon početne pomutnje sa vojskom, čiji je narednik imao za cilj ukrasti plaće koje su bile namijenjene vojsci, Zagor zajedno sa Grayom rješava taj slučaj. Dalje skupa nastavljaju put prema tvrđavi Brendon, pošto je Gray isto dobio pozivnicu od pukovnika Farrella. Naime, Gray je prije bio u vojsci, radio je u laboratoriju na raznim eksplozivima i napravama, a ujedno je imao i čin majora. Jednog dana doživio je nesreću i ostao bez ruku. Tako da ga se vojska otarasila, a u njemu je počela kuhati želja za osvetom. Unatoč invalidnosti, radio je dalje samostalno na svojim izumima kako bi se mogao jednog dana osvetiti.

Žalosna je ta sudbina Graya, ali opet ga ne mogu žalit jer je puno ljudi stradalo njegovim postupcima. Možda jedan od najvećih highlighta ove priče je ta scena kad se Zagor na kraju odlučio pucat na Graya, iako je ovaj bio nenaoružan. Ali opet pun tih trikova, gdje ni u jednom trenutku nisi znao kojeg će vraga sad izvesti. Makar se radilo o običnim cigaretama. Napeta potpuno situacija i govorim u sebi "ajde Zagore, pucaj mu barem u nogu ili tako nešto, rani ga, pusti sad te svoje principe". I Zagor me stvarno iznenadi svojim postupkom, a način na koji je Gray završio u rijeci, dalo mi je naslutit da to nije zadnje što smo od njega vidjeli.

Iako imamo u ovoj priči dosta primjera gdje bi mogli ići sad secirat i govorit da je to i to smiješno i neizvedivo, da je nemoguće, pogotovo u vezi tih Grayevih izuma - mislim da nema potrebe za time. Onda bi i Zagoru prigovorili kako "leti" među drvećem, kako je uspio Čika podignut jednom rukom i stavit na konja itd. Jednostavno se čovjek prepusti da je ovo strip i uzme neke stvari zdravo za gotovo. Ali kad bi išao secirati i spominjati nekakve nedostatke u priči, onda bi to možda bio onaj Grayov prozirni štit - moždaaa malo nategnuto. Ali svakako je bilo efektno, da se dočara taj dojam pred indijancima kako je Graya poslao sam Manitu. Ako zažmirimo na te sitne detalje, dobili smo zaista dobru priču, te jednog jako zanimljivog zločinca kojeg se pamti. Dobili smo i priliku vidjet Zagora da odskače nešto i izvan tih svojih okvira i reagira jedino ispravno kako je i mogao u tom trenutku. Motivi osvete su isto jako dobri. Iako kad se Gray osveti tim više-manje osobama koje je prvotno imao u cilju, kao da mu se to svidjelo i kao da je posve izgubio razum, te imao kasnije u glavi i još veće, luđačke planove.

Još jedna priča u nizu od Nicolaija, a sve više uviđam da se radi o talentiranom scenaristi. Jedino me u prvoj Ludens svesci zbunilo što piše Ferri kao crtač, iako se iz aviona vidi da se radi o Donatelliju. U drugoj svesci je to ispravljeno. Kad sam napokon nakon par priča Nicolaija došao do zaključka da je on nešto odlično što se dogodilo ovom serijalu, saznam odmah (nažalost) da kasnije nije više radio na Zagoru. Prava šteta. Donatelli vrhunski, obožavam njegov crtež. Naslovnice ok, mislim na ove dvije sveske u kojima se i nalazi većina sadržaja ove priče. Naslovnica "Genij zločina" najbolja.

(priča: 9, scenarij: 9, crtež: 10, naslovnica: 9) = 93%

Kako me nasmijala ova scena Atmosfera je napeta, Gray ispušta tu nekakvu kiselinu po vojnicima, a Zagor i Čiko ih slijede, Zagor se odvaja i jadan Čiko bubne glavom u granu ajoj Čiko..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/07/2019 : 19:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Drug, znas li da se Gray prije nekoliko godina vratio?
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/07/2019 : 20:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Kad se već Reem potrudio napisati komentar, evo i mog:

Moram priznati da je zanimljiv protivnik ovaj "Alkemičar", a najbolji dio epizode je odnos njega i Zagora, kao i iznenađujući završni obračun kada Zagor prvi puta iz nemoći puca u nenaoružanog protivnika. Također, imamo dosta zanimljivih alkemičarevih tajnih oružja i izuma, iako su neki dosta pretjerani. Gray je odlično okarakteriziran i šteta što se nije više pojavljivao u serijalu, ali najveća mana priče kao i lika leži u njegovoj invalidnosti. Naime, priča kaže da je u nesreći izgubio ruke i sada ima proteze. Problem je u tome što on tim nije hendikepiran, već te proteze koristi kao strašno oružje. Pa toga nema ni u "Zvjezdanim Stazama"!! Također, kako se radnja razvija i privodi kraju, scenarij je sve neuvjerljiviji. Na kraju imamo idiotsko ubacivanje Mohawka koji ispadaju gluplji i naivniji od male djece. Dakle, priča je imala ogroman potencijal, a pogotovo glavni protivnik. Scenarij ima dobrih djelova, zanimljivih i iznenađujućih rješenja, ali kao da je pisan za djecu do deset godina. Pravi scenaristi (čitaj Nolitta, Boselli) nisu tako traljavi i paze na pojedinosti, kao i način na koji priču pričaju.

Donatelli većinom odličan, ali ponegdje kao da nije imao volje crtati, pa mu je mjestimično crtež jako loš. Prva naslovnica antologijska, druga za zaborav.

(priča: 5, scenarij: 5, crtež: 8, naslovnice: 6) - 60%

@solar: Trebalo bi ubaciti naslovnice iz Reemova posta u recenziju:

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-836-838-alkemicareve-zrtve/918/

EDIT: Sad vidim da je kolega King već napisao da je Gray ipak nedavno uskrsnuo u serijalu. King, koja je to epizoda?

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 30/07/2019 21:41:05
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 21:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam niti ja znao da se vratio, vidio sam danas nakon pisanja osvrta u zanimljivostima prof.inza, ovdje je recenzija povratka, ali necu je citat dok ne procitam tu pricu: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-196-198-krv-mohawka/1524/

Edit: i to navodno 25 godina nakon ove price povratak

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 30/07/2019 21:48:58
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6946 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/07/2019 : 21:56:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam niti ja znao da se vratio, vidio sam danas nakon pisanja osvrta u zanimljivostima prof.inza, ovdje je recenzija povratka, ali necu je citat dok ne procitam tu pricu: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-196-198-krv-mohawka/1524/

Edit: i to navodno 25 godina nakon ove price povratak



Hvala, Reem! Tu epizodu nisam čitao jer sam htio odustati od Zagora s brojem 500, ali sam se opet vratio s južnoameričkom sagom, tako da mi je ostala rupa od nekih 50 brojeva.
Sad sam opet na pauzi u čekanju europske sage!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/07/2019 : 22:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
E da, vidim da je ovo #514 broj i jos dvije sveske poslije ovoga, proslo je zaista vremena od prvog povratka nekako mi i drago da se vratio, jedan od onih neprijatelja koje bi jos zelio vidjet u serijalu iako ukupne ocjene i nisu nesto koliko vidim, ali nije toliko vazno, vidjet cemo kad se dodje do tog sa citanjem.

EU sagu ce valjda Bane radit, a i bit ce jedan od glavnih suradnika i za samu pricu, koliko sam vidio ovdje vijest, tako da svakako to veseli

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 30/07/2019 : 22:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
@solar: Trebalo bi ubaciti naslovnice iz Reemova posta u recenziju:

Dodao.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/07/2019 : 23:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je drugo pojavljivanje alkemičara bolje što se tiče scenarija, ali je zato crtež puno lošiji.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Juuuurgen
Starting Member



16 Posts

Member since 25/07/2019

Posted - 31/07/2019 : 16:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Juuuurgen a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme je da se vrati i Nat Murdo u nekom specijalu/gigantu...

Ako su vraćali Marcusa i Thundermana, onda mogu i njega!

“Almost nobody dances sober, unless they happen to be insane.”
H.P. Lovecraft
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/07/2019 : 20:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dodsferd - pročitao sam i tvoj komentar (mislim na ovo prvo pojavljivanje Graya), ovaj dio si dobro primjetio:

quote:
Od kada su to Mohawci sumnjičavi i neprijateljski raspoloženi prema Zagoru? Od kuda je izvučen onaj idiotski poglavica Čvrsta Ruka? Gdje je nestao Tonka koji bi trebao biti pravi poglavica Mohawka? Znam da scenaristima nije lako popamtiti tko je poglavica u kojem plemenu, ali brate mili, Tonka je jedan od važnijih likova serijala i ne može biti tako lako zaboravljen. Jednostavno je trebalo izabrati neko drugo pleme a ne dirati Mohawke pa bi učinjena šteta bila manja.


Sad je i meni to malo čudno, Tonka je ipak lik koji je uvijek tu uz Zagora i zaista je trebalo ići drugo pleme u priču.

A i fora mi ovo od Grofice, pogotovo boldano:

quote:
Gray je pun trikova, otrovnih strelica, kiselina, nevidljivih štitova. Opremljen je bolje od Predatora..



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/07/2019 : 22:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by RadioClash

Eno uvrijedili ste ga sada.


Točno ono što sam i očekivao, dodatni komentar nije potreban.



Taj komentar prelazi granicu dobrog ukusa.
Ja također sam obećao sam sebi da neću više čitati ovo Burratinijevo recikliranje Zagora, ali me odlična Igorova recenzija skoro natjerala na suprotno. Svejedno, ne pada mi na pamet komentirati nešto što nisam ni pročitao.
Taj komentar treba brisati, kao i svaki sličan. Također, treba i uvesti pravilo da se ne može staviti ocjena bez komentara.
Istina, smanjio bi se broj komentara, ali bar bi uzorak bio reprezentativniji. Prije sam bio protiv takve odluke iz straha da bi to napravilo više štete nego koristi, ali na ovom primjeru vidim da sam bio u krivu.
Takve stvari su prava antipropaganda i omalovažavanje truda vrijednog člana ovog foruma koji se potrudio odvojiti vremena i napisati jednu ovako pozitivnu i vedru recenziju.


Trebalo bi i poništiti sve ocjene koje su ostavljene " namjerno " i ono kad u komentaru član pohvali strip a ostavi sve jedinice.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/07/2019 : 22:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

dobar komentar. meni je ovo broj jedan kandraks baš iz razloga koje si opisao. Nema tu nikakve nostalgije. drama je od početka do kraja


Da, dao si je truda, pogotovo ove sličice ubacivanje, radio sam i sam to prije ( možda budem opet ), baš treba volje za to.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/07/2019 : 22:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ReemCP


Hvala, ne znam sad jesam li pretjerao sa ocjenama


Nisi! Ukoliko je tebi nešto dobro, ili loše, ne obraćaj pažnju kako su drugi ocijenili. To je tvoje mišljenje i treba poštovati, pogotovo ako sve to utemeljiš argumentima.


Amen!
Svaka čast na ovom komentaru, takvi ljudi izumiru.
Da se ponovim po deseti puta, maxi noćna mora na moru, pogledajte moje ocjene i ocjene drugih.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 31/07/2019 : 22:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Juuuurgen

Vrijeme je da se vrati i Nat Murdo u nekom specijalu/gigantu...

Ako su vraćali Marcusa i Thundermana, onda mogu i njega!


Da, ali za njega treba dobar scenarista, ne kažem da Burattini to nije, ali treba bi se baš potruditi.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.19 seconds. Snitz Forums 2000