forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

Tonka24
Advanced Member



14518 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 22/09/2019 : 02:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Pa to mi je prva u životu, nisam do sada ništa slično kupovao.


Pa vrijedi imati ako voliš.
Ja sam recimo razmišljao uzeti repliku ufc pojasa oko 230 e.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/09/2019 : 07:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Da, svakom svoje. Nisam ni ja ljubitelj originalnih tabli, ali eto imam jednu.
Inace, imao sam i repliku WWE sampionskog pojasa. Ne znam sta mi bi pa sam prodao, super stvar.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 22/09/2019 : 13:32:36  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Zlatna Serija 11 - Zagor: Vuk samotnjak

Činjenica da bih mogao još da pišem, ali evo ukratko utisaka

Još mi je pod znakom pitanja zašto se pored živih i zdravih odabranih priča Zagor regularna serija trpa i u ZS, dok mi je koncept jasan kada je u pitanju Teks (i oberučke ga prihvatam).

Sve u svemu, ovo je počelo prilično naivno i nije me na početku kupilo, dijalozi su bili slabi a na sve strane su prštala nepotrebna objašnjenja onoga što vidimo na slikama. Ali ubrzo je evoluiralo u jednu sjajnu Zagorovu priču, u kojoj je Sklavi koristio one elemente koji su za njega kasnije postali zaštitni znak. On je te elemente upotrebio na Zagorovo okruženje i pre svega lik Vuka samotnjaka koji kako priča odmiče stvarno postaje kompleksan lik vredan pažnje i jedan od najbolje obrađenih generalno u Zagorovim stripovima. Sklavijevo hodanje na granici melanhonije i depresije je nešto što je i serijal Dilana Doga diglo u nebesa i načinilo ga onim što jeste danas, a sasvim je jasno da je autor deo sebe ostavio u liku Vuka samotnjaka, lutanja, tužan pogled na svet i besmisao nakon silnih gubitaka, ali na kraju i pobedu života nad smrću, pobedu radosti nad tugom. Donateli, koji mi inače nije specijalno drag autor, je to fenomenalno ispratio svojom snežnom i kišnom atmosferom, te sam u ovom stripu uživao mnogo više nego što sam mislio da hoću. Jedan od boljih Zagora koje sam čitao uopšte, sa kompleksnijim temama, i jedan od retkih gde sam se pitao može li uopšte dobro da prevagne na kraju, jer je Sklavi uz to postavljao i pitanje održivosti mira i ravnopravnosti koja se toliko proklamuje kroz ceo serijal. Svaka čast, meni je ovo bio pravi gušt. Alternativna naslovnica skroz dobra.

P:9 S:8 C:9 N:8

Edited by - koze123 on 22/09/2019 13:33:30
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/09/2019 : 13:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by solar

quote:
Htio sam samo pitat, kako se oni uopće odluče na prodavanje tabli? Da li one budu u vlasništvu Bonellija ili dotičnih crtača koji su ih izradili pa se netko od njih odluči to prodati? Nekad vidim na aukcijama da isto ljudi prodaju table od nekih stripova.

Originalne table su isključivo vlasništvo crtača i oni s njima raspolažu.



Viđao sam i ja par ovakvih tabli i mam par sličnih, ali su to sve ovakve tipa "Šuma i neko se šeta kroz nju/Zagor i Čiko u krupnom planu". Zanima me koliko bi koštale neke upečatljive scene iz onih legendarnih epizoda, na primer borba "divova" iz Demona ludila i sl?


Ova moja je bila dvjestotinjak eura a neke starije ili "prestižnije" sigurno bi bile skuplje.
Inače moj prvi izbor je bila neka potpuno druga ali trenutačni vlasnik je nije želio prodati premda sam mu ponudio i više nego pristojnu cijenu.



Ako nije tajna, koja je to tabla? Taj tvoj prvi izbor?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/09/2019 : 14:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Nek ostane tajna, još nisam završio s time...

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/09/2019 : 14:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 22/09/2019 : 16:53:29  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Nek ostane tajna, još nisam završio s time...


Sretno!
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



232 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 22/09/2019 : 20:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
Jel može netko objasniti što je to "originalna tabla". Pretpostavljam da na toj tabli nisu originalni crteži rukom crtani već reprodukcije crteža obrađene za daljnji tisak.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/09/2019 : 20:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DinkoJ

Jel može netko objasniti što je to "originalna tabla". Pretpostavljam da na toj tabli nisu originalni crteži rukom crtani već reprodukcije crteža obrađene za daljnji tisak.


Da, to su upravo originalni crteži rukom crtani.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 23/09/2019 : 19:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by solar

quote:
Htio sam samo pitat, kako se oni uopće odluče na prodavanje tabli? Da li one budu u vlasništvu Bonellija ili dotičnih crtača koji su ih izradili pa se netko od njih odluči to prodati? Nekad vidim na aukcijama da isto ljudi prodaju table od nekih stripova.

Originalne table su isključivo vlasništvo crtača i oni s njima raspolažu.



Viđao sam i ja par ovakvih tabli i imam par sličnih, ali su to sve ovakve tipa "Šuma i neko se šeta kroz nju/Zagor i Čiko u krupnom planu". Zanima me koliko bi koštale neke upečatljive scene iz onih legendarnih epizoda, na primer borba "divova" iz Demona ludila i sl?



Talijani najviše cijene table sa vampirom i hellingenom, a još ako su neke upečatljive scene mislim da bi i 1000€ bilo upitno, ako bi uopće i bile na prodaju.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 13:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by solar

quote:
Htio sam samo pitat, kako se oni uopće odluče na prodavanje tabli? Da li one budu u vlasništvu Bonellija ili dotičnih crtača koji su ih izradili pa se netko od njih odluči to prodati? Nekad vidim na aukcijama da isto ljudi prodaju table od nekih stripova.

Originalne table su isključivo vlasništvo crtača i oni s njima raspolažu.



Viđao sam i ja par ovakvih tabli i mam par sličnih, ali su to sve ovakve tipa "Šuma i neko se šeta kroz nju/Zagor i Čiko u krupnom planu". Zanima me koliko bi koštale neke upečatljive scene iz onih legendarnih epizoda, na primer borba "divova" iz Demona ludila i sl?


Ova moja je bila dvjestotinjak eura a neke starije ili "prestižnije" sigurno bi bile skuplje.
Inače moj prvi izbor je bila neka potpuno druga ali trenutačni vlasnik je nije želio prodati premda sam mu ponudio i više nego pristojnu cijenu.

ako si onu gore tablu platio 200 eura debelo si je pretplatio....
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/09/2019 : 14:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by solar

quote:
Htio sam samo pitat, kako se oni uopće odluče na prodavanje tabli? Da li one budu u vlasništvu Bonellija ili dotičnih crtača koji su ih izradili pa se netko od njih odluči to prodati? Nekad vidim na aukcijama da isto ljudi prodaju table od nekih stripova.

Originalne table su isključivo vlasništvo crtača i oni s njima raspolažu.



Viđao sam i ja par ovakvih tabli i mam par sličnih, ali su to sve ovakve tipa "Šuma i neko se šeta kroz nju/Zagor i Čiko u krupnom planu". Zanima me koliko bi koštale neke upečatljive scene iz onih legendarnih epizoda, na primer borba "divova" iz Demona ludila i sl?


Ova moja je bila dvjestotinjak eura a neke starije ili "prestižnije" sigurno bi bile skuplje.
Inače moj prvi izbor je bila neka potpuno druga ali trenutačni vlasnik je nije želio prodati premda sam mu ponudio i više nego pristojnu cijenu.

ako si onu gore tablu platio 200 eura debelo si je pretplatio....


Nisam tražio bilo koju tablu, zanimala me samo ta i bio sam spreman platiti koliko je čovjek tražio.
Jasno da je bilo i jeftinijih ali to nije poanta, evo sad na ebayu imaš table po 100 eura iz "Žiga sramote".
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 15:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by solar

quote:
Htio sam samo pitat, kako se oni uopće odluče na prodavanje tabli? Da li one budu u vlasništvu Bonellija ili dotičnih crtača koji su ih izradili pa se netko od njih odluči to prodati? Nekad vidim na aukcijama da isto ljudi prodaju table od nekih stripova.

Originalne table su isključivo vlasništvo crtača i oni s njima raspolažu.



Viđao sam i ja par ovakvih tabli i mam par sličnih, ali su to sve ovakve tipa "Šuma i neko se šeta kroz nju/Zagor i Čiko u krupnom planu". Zanima me koliko bi koštale neke upečatljive scene iz onih legendarnih epizoda, na primer borba "divova" iz Demona ludila i sl?


Ova moja je bila dvjestotinjak eura a neke starije ili "prestižnije" sigurno bi bile skuplje.
Inače moj prvi izbor je bila neka potpuno druga ali trenutačni vlasnik je nije želio prodati premda sam mu ponudio i više nego pristojnu cijenu.

ako si onu gore tablu platio 200 eura debelo si je pretplatio....


Nisam tražio bilo koju tablu, zanimala me samo ta i bio sam spreman platiti koliko je čovjek tražio.
Jasno da je bilo i jeftinijih ali to nije poanta, evo sad na ebayu imaš table po 100 eura iz "Žiga sramote".

sve jasno, uostalom neke stvari samo nama su neprocjenjive... nego sam htio reći da upravo iz te epizode je bilo oavkvih slični tabli gdje zagor i čiko šetaju šumom po 50 eur,, i bio je popriličan izbor,, jer vlasnik tih tabli je nedavno to nudio kupcima po toj cijeni nekih 50-60 tabli,to je bila extra cijena jer se inače prodaju tako po 100-120 ...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 24/09/2019 : 16:18:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by bubo

sve jasno, uostalom neke stvari samo nama su neprocjenjive... nego sam htio reći da upravo iz te epizode je bilo oavkvih slični tabli gdje zagor i čiko šetaju šumom po 50 eur i bio je popriličan izbor jer vlasnik tih tabli je nedavno to nudio kupcima po toj cijeni nekih 50-60 tabli,to je bila extra cijena jer se inače prodaju tako po 100-120 ...


Kažeš po 50 eura nudio te table??? E vidiš, jedan naš zajednički prijatelj( čak više moj prijatelj nego tvoj) iz Rijeke je mene pitao ako hoću sudjelovati u toj kupnji. Samo što je cijena bila 100 eura 😂😂😂😂 Možda je Solar platio 200 eura od njega jer si nisu baš toliko dobri 🤣🤣🤣 Hvala na informaciji Bubo, nesvjesno si mi otkrio pravu cijenu tabli pa ako ikad sretneš Jana nemoj se čuditi odakle mu tenisica Under Armour broj 45 viri iz dupeta jer kad ga sretnem ima da mu takav vritnjak spizdim da će zajedno s njom odledit do vas u Mostaru 😂😂😂😂




😂😂😂😂 Jane dusmanine
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2019 : 16:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Imate Chiarolline table na ebayu za vec od 10 €, pa kad mu se vec toliko divite...😁
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/09/2019 : 16:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2019 : 16:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Uh, to nece biti lako. U zadnje vrijeme nakupilo se dosta crtaca, sto u maxi kratkim pricama, sto u Chico serijalu i Korijenima, a bice ih jos vise.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2019 : 16:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Zagor Extra
267: Neumoljivi Zagor (od 11 str.)
268: Dani strave (do 76 str.)

Scenarist: Marcello Toninelli
Crtač: Michele Pepe

Dvojica pokvarenih trgovaca, Žaba Krastača i njegov kompanjon indijanac Shangar, prodali su plemenu Mandanima zaraženu robu velikim boginjama. Lord Whyndam kreće za njima u potjeru, ali i sam biva uhvaćen..



Jedna kratka priča koje me i nije nešto oduševila. Tematika već otprije poznata i prožvakana, ali jedino što mi je bilo dobro u priči jest što se ponovno pojavljuje Lord i onaj simpatični Rus. Ovo je više onako "prolazna" priča, usputna, koja dobro dođe tek da ubiješ vrijeme. Dodao bi da ocjenu ovoj priči dodatno diže crtež Pepea, koji mi odlično crta likove i okoliš, prirodu i okruženje u kojem se odvijala ova priča. Kraj priče isto dobar, iako to nisam očekivao.

(priča: 5, scenarij: 5, crtež: 9, naslovnica: 9) = 66%

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 17:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by bubo

sve jasno, uostalom neke stvari samo nama su neprocjenjive... nego sam htio reći da upravo iz te epizode je bilo oavkvih slični tabli gdje zagor i čiko šetaju šumom po 50 eur i bio je popriličan izbor jer vlasnik tih tabli je nedavno to nudio kupcima po toj cijeni nekih 50-60 tabli,to je bila extra cijena jer se inače prodaju tako po 100-120 ...


Kažeš po 50 eura nudio te table??? E vidiš, jedan naš zajednički prijatelj( čak više moj prijatelj nego tvoj) iz Rijeke je mene pitao ako hoću sudjelovati u toj kupnji. Samo što je cijena bila 100 eura 😂😂😂😂 Možda je Solar platio 200 eura od njega jer si nisu baš toliko dobri 🤣🤣🤣 Hvala na informaciji Bubo, nesvjesno si mi otkrio pravu cijenu tabli pa ako ikad sretneš Jana nemoj se čuditi odakle mu tenisica Under Armour broj 45 viri iz dupeta jer kad ga sretnem ima da mu takav vritnjak spizdim da će zajedno s njom odledit do vas u Mostaru 😂😂😂😂


vidi, to je bila cijena prema posebnim kupcima( čitaj prema onima kojima je već prodavao nešto prije ) i to je bila ponuda baš ispod cijene,,gore boldano je neka prava okvirna cijena ,tako da ponuda od 100 eur po tabli je realna i nije napuhana pogotovo ako imaš lijep izbor..moja referenca je bila da je 200 eur previše ali to u onom slučaju kad ti nešto zapne za oko i nije mjerilo, nisam jednom pretplatio nešto,,ali svidi ti se i to je to..kupiš sebi a ne za preprodaje....
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/09/2019 : 17:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by King Warrior

Uh, to nece biti lako. U zadnje vrijeme nakupilo se dosta crtaca, sto u maxi kratkim pricama, sto u Chico serijalu i Korijenima, a bice ih jos vise.


A znam... Nemoj se sad nasmijat, ali Pepe mi je jedan od prvih pikova.


Pepe je bio odlican, imao je cesto velike kadrove koji se protezu kroz vise kaiseva.
Evo jedan primjer, slika na kraju recenzije:
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-1047-1048-casovi-ocaja/1311/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2019 : 19:05:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Imate Chiarolline table na ebayu za vec od 10 €, pa kad mu se vec toliko divite...😁


Ozbiljno razmišljam o kupovini jedne, ali mislim da ću ipak čekati da cijena padne na 5 €.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 19:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by bubo

sve jasno, uostalom neke stvari samo nama su neprocjenjive... nego sam htio reći da upravo iz te epizode je bilo oavkvih slični tabli gdje zagor i čiko šetaju šumom po 50 eur i bio je popriličan izbor jer vlasnik tih tabli je nedavno to nudio kupcima po toj cijeni nekih 50-60 tabli,to je bila extra cijena jer se inače prodaju tako po 100-120 ...


Kažeš po 50 eura nudio te table??? E vidiš, jedan naš zajednički prijatelj( čak više moj prijatelj nego tvoj) iz Rijeke je mene pitao ako hoću sudjelovati u toj kupnji. Samo što je cijena bila 100 eura 😂😂😂😂 Možda je Solar platio 200 eura od njega jer si nisu baš toliko dobri 🤣🤣🤣 Hvala na informaciji Bubo, nesvjesno si mi otkrio pravu cijenu tabli pa ako ikad sretneš Jana nemoj se čuditi odakle mu tenisica Under Armour broj 45 viri iz dupeta jer kad ga sretnem ima da mu takav vritnjak spizdim da će zajedno s njom odledit do vas u Mostaru 😂😂😂😂


vidi, to je bila cijena prema posebnim kupcima( čitaj prema onima kojima je već prodavao nešto prije ) i to je bila ponuda baš ispod cijene,,gore boldano je neka prava okvirna cijena ,tako da ponuda od 100 eur po tabli je realna i nije napuhana pogotovo ako imaš lijep izbor..moja referenca je bila da je 200 eur previše ali to u onom slučaju kad ti nešto zapne za oko i nije mjerilo, nisam jednom pretplatio nešto,,ali svidi ti se i to je to..kupiš sebi a ne za preprodaje....

Razumio sam ja dobro. Njemu je cijena bila 50 eura i na svaku moju kupljenu tablu on bi dobio jednu gratis koju bi preprodao dalje za 100 eura. Čistom matematikom... Ja kupim tablu za 100 eura, prodavač čija je tabla zaradi 50 eura, prijatelj s kojim kupujem table zaradi 100 eura😂😂😂😂

sasvim legitimno...uostalom ko ne voli zaraditi...😊
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 20:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Legitimno je lagati, varati prijatelja i zarađivati na njemu. Iako mu se pomoglo nebrojeno puta?????? Mora da je divno biti prijatelj s tobom. Nosi si ga u Mostar, baš si pašete... Dno dna.


imam ja sasvim dovoljno frendova hvala na ponudi,,vaši odnosi me ne zanimaju niti malo,,ko je šta kome valjao i slično ...
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 24/09/2019 : 21:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Usrećili su se s takvim likom kojem je sasvim legitimno lagati, varati i zarađivati na njima. Bravo majstore. I ako te zanima, ima puno ljudi koji ne vole zarađivati na prijateljima. Koliko god tako nešto tebi bila znanstvena fantastika.
Ako te ne zanimaju naši odnosi šta ga pravdaš i braniš. Ili samo imaš tu bolesnu crtu da tvoja mora bit zadnja pa tu palamudiš. Nemaš pametnijeg posla? Recimo da zalevatiš nekog svog frenda. Pa ko to ne bi volio 😊

dok je ovaca biće i vune..živ bio...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2019 : 21:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Reem baš sam hvalio crtež michele pepea i ti mu daš 9. Drago mi je da ti se sviđa

Aha, super mi je Pepe ovo mi je zapravo mislim druga tek priča u kojoj sam imao prilike vidjet njegov crtež, u prvoj sam mu dao ocjenu 8. Stvarno mi super crta Zagora i Čika, njihove face, okoliš također, a ova scena iz priče koju sam zadnju pročitao, jako me podsjetila na jedan kadar koji je Pepe koristio u prvoj priči Zagora :)

Meni je ovo jako slično, znači slika 1. gdje je Pepe prvi put radio na Zagoru, i slika 2. iz ove priče:




"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.21 seconds. Snitz Forums 2000