forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1202

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/09/2019 : 21:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Legitimno je lagati, varati prijatelja i zarađivati na njemu. Iako mu se pomoglo nebrojeno puta?????? Mora da je divno biti prijatelj s tobom. Nosi si ga u Mostar, baš si pašete... Dno dna.


Tebi tek sada to jasno?!
Jednom sam nešto kupio od ovog " Mostarca " a jednom, mislim prodao Janu, nisam siguran, prodao ili kupio.
Sve je ok s te strane, ali odmah mi je bilo jasno na prvu s kakvim ljudima sam imao posla.
Jana ovdje nećeš vidjeti, on je veliki meštar po svim grupama facebooka, kako se on voli hvaliti.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14515 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/09/2019 : 21:46:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Reem meni je kraj ove priče tako moćan, baš je tip dobio što je zaslužio.

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2019 : 21:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam očekivao takav kraj, mislio sam da će se lik nekako uspjet spasit ili sl., ali dočekala ga je sudbina, nešto što je i on drugima ranije zakuhao

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/09/2019 : 22:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Sve neke amaterske priče sa tom preprodajom tabli.

Ovako to rade profesionalci! :D

https://i.imgur.com/PyQk6IM.jpg
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2019 : 22:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/09/2019 : 23:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Eto još jedne ideje da se nešto zaradi na ostacima stripovskog kupusa.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/09/2019 : 23:59:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP



Zagor Extra
267: Neumoljivi Zagor (od 11 str.)
268: Dani strave (do 76 str.)

Scenarist: Marcello Toninelli
Crtač: Michele Pepe

Dvojica pokvarenih trgovaca, Žaba Krastača i njegov kompanjon indijanac Shangar, prodali su plemenu Mandanima zaraženu robu velikim boginjama. Lord Whyndam kreće za njima u potjeru, ali i sam biva uhvaćen..



Jedna kratka priča koje me i nije nešto oduševila. Tematika već otprije poznata i prožvakana, ali jedino što mi je bilo dobro u priči jest što se ponovno pojavljuje Lord i onaj simpatični Rus. Ovo je više onako "prolazna" priča, usputna, koja dobro dođe tek da ubiješ vrijeme. Dodao bi da ocjenu ovoj priči dodatno diže crtež Pepea, koji mi odlično crta likove i okoliš, prirodu i okruženje u kojem se odvijala ova priča. Kraj priče isto dobar, iako to nisam očekivao.

(priča: 5, scenarij: 5, crtež: 9, naslovnica: 9) = 66%



Većinom se slažem s tvojim komentarom. Jedino mi Pepe nikako ne leži. Iako dobro crta okoliš, likovi su mu prekruti, statični. Sedmica mu je maksimum za ovu epizodu.

Recenzija:
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-873-874-neumoljivi-zagor/1294/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/09/2019 : 00:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je u planu sakupit po jednu tablu od svakog crtača. Sa Zagorom na njoj...



Ovo je i meni palo na pamet nekad davno, ali nakupilo se tu crtača čudo tako da je ideja ladno odbačena
Možda još jedan Donatelli i Bignoti i dosta

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 25/09/2019 : 10:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
Na ovoj slici postoji jedan easter egg. Ko voli ''Gospodara Prstenova'', može lako skontati šta vinjeta skriva.


Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/09/2019 : 11:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ajmo lakše malo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/09/2019 : 11:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/09/2019 : 12:32:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.



Uh, nisam htio biti toliko izravan, ali meni možda i najgori u Zagorovom serijalu.
Da, gori mi je od Gambe, Chiarolle, Cassara!

U ovoj epizodi i nije toliko loš kao inače. Ukočeni drveni likovi, potpuno promašena anatomija i perspektive su samo neke od odlika njegova crteža.

Ipak, to je samo moje mišljenje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/09/2019 : 14:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pepe mi je od stare garde nakon Ferrija najdrazi.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/09/2019 : 17:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Većinom se slažem s tvojim komentarom. Jedino mi Pepe nikako ne leži. Iako dobro crta okoliš, likovi su mu prekruti, statični. Sedmica mu je maksimum za ovu epizodu.

Recenzija:
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-zs-873-874-neumoljivi-zagor/1294/

Bome se Drogsy ovdje i nije nešto proslavio sa recenzijom, kao da mu se nije možda dalo. Ili je priča takva da jednostavno nije imao inspiracije.

Ne znam, meni se Pepe odmah svidio kad sam prvi put naletio na priču u kojoj je on radio crtež Kako sam krenuo čitat po redu, nekakav poredak crtača mi je bio:

1. Ferri
2. Donatelli
3. Bignotti
..

..ali kad sam došao do Pepea, on je "istjerao" kod mene Bignottija sa 3.mjesta. Iako možda moje mišljenje i ne treba uzimat za ozbiljno pošto ja nisam stručan da još dajem neke komentare u vezi toga, ali Pepe me baš oduševio face Zagora i Čika kako crta, taj okoliš, meni baš to onako kako bi Zagor trebao ličiti. Jedino taj friz koji sam bio komentirao i u prvoj priči, nešto drugačiji, ali ovo ostalo meni sasvim ok

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 25/09/2019 : 17:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Drag mi je bio Pepe šteta da nije imao priliku nacrtati neku malo bolju epizodu.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/09/2019 : 18:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pepe mi je od stare garde nakon Ferrija najdrazi.



I meni isto.

U to klasik vrijeme dobar je bio i Torricelli. Šteta što je kasnije otišao u nekakvu avantgardu.

Edited by - nagor on 25/09/2019 18:05:18
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/09/2019 : 18:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pepe je zakon, on me baš jako asocira na Zlatnu Seriju jer uza sve svoje mane imao je neku staromodnu kvalitetu i nije se preseravao, crtao je čisto i disciplinirano.
Stara garda.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/09/2019 : 23:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.

Jel ti Pepe gori od...hm, recimo od Segne?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/09/2019 : 00:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.

Jel ti Pepe gori od...hm, recimo od Segne?



Da, Segna mi je uvjerljivo najgori od Zagorovih crtača koji su crtali više od jedne epizode.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2019 : 02:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Sve neke amaterske priče sa tom preprodajom tabli.

Ovako to rade profesionalci! :D

https://i.imgur.com/PyQk6IM.jpg



Nova kolekcionarska fora:složite sami svoj unikatni primjerak ZS 13 :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2019 : 02:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.



Daaaaaajjj...Oš' ti na hlađenje?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2019 : 02:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.

Jel ti Pepe gori od...hm, recimo od Segne?



Da, Segna mi je uvjerljivo najgori od Zagorovih crtača koji su crtali više od jedne epizode.



Meni je kao klincu čak bio i dobar u Ostrvu magle. A i Gamba je bio ok u Vatrenom oku.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 26/09/2019 : 06:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by manhunter

Što se Pepea tiče, meni je on jedan od najgorih crtača svih vremena u Bonelliju. Cenim svačije mišljenje, ali šta vi u njegovom crtežu vidite, pojma nemam.


Jel ti Pepe gori od...hm, recimo od Segne?



Da, Segna mi je uvjerljivo najgori od Zagorovih crtača koji su crtali više od jedne epizode.



Meni je kao klincu čak bio i dobar u Ostrvu magle. A i Gamba je bio ok u Vatrenom oku.


Pepe mi je drag još od malih nogu. Kao dijete sam čak neko vrijeme mislila da je "pravi" Zagor njegov. Čak ta zarasla frizura ne smeta. Kod Zagorove frizure je ipak Donatelli car. Duško Lokin friz.
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



407 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 26/09/2019 : 07:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by King Warrior

Pepe mi je od stare garde nakon Ferrija najdrazi.



I meni isto.

U to klasik vrijeme dobar je bio i Torricelli. Šteta što je kasnije otišao u nekakvu avantgardu.



Kopirati Ferrija i nije neka kreativnost. Danas je doista avangarda
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/09/2019 : 10:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Mene taj Pepe uvijek sjeti na onu gubu iz dana straha
Go to Top of Page
Page: of 1202 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.89 seconds. Snitz Forums 2000