forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 1202

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 05/05/2020 : 23:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djuna

Drugari,

koji bi ste mi Zagorov strip preporučili, u izdanju VČ-a, koji je izdat u prethodne 2-3 godine?
Naime nisam toliko dugo čitao Zagora pa bih sada da pročitam nešto malo kvalitetnije.
;)



Evo ovo su neke od najboljih priča u izdanju VČ-a u zadnjih nekoliko godina:

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-616-618-vampiri/2039/
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lugg-7-ocajnicka-utrka/1945/
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-271-274-mortimer-zadnji-cin/2396/
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-vec-107-109-izgubljeni-svijet/2407/
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 06/05/2020 : 06:57:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djuna

Drugari,

koji bi ste mi Zagorov strip preporučili, u izdanju VČ-a, koji je izdat u prethodne 2-3 godine?
Naime nisam toliko dugo čitao Zagora pa bih sada da pročitam nešto malo kvalitetnije.
;)




Ia bih ti preporučio od onih koji su izdani u prethodne 2-3 godine, samo ovo:
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zg-zg-vec-126-pobuna/35126/0/
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zg-zg-vec-127-helgejt-gori/35234/0/

Dok ako produžiš na zadnje 4 imaš još čak tri solidne i odlične epizode:
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-258-261-sudnji-dan/2038/
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-264-266-ognjena-zemlja/2092/
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-267-269-antarktik/2186/

Možeš i ovaj jubilarac (u boji), ali to već zavisi od tvojih preferencija:
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-600-dan-invazije/1839/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

djuna
New Member



Serbia
210 Posts

Member since 20/07/2004

Posted - 06/05/2020 : 09:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send djuna a Private Message  Reply with Quote
Hvala puno na preporukama.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
438 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 07/05/2020 : 11:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje posto nisam poznavalac zagora. Gde se pojavljuje zimska zmija pre zlatne serije 20?
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 07/05/2020 : 11:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Zimska zmija ZS 336-341
Pećina mumija 782-783

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/05/2020 : 11:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
prvi:
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-veop-41-mars-ocajnika/35341/0/
drugi nije izašao u VČ izdanju.
Imaš gore napisanu ZS ili Ludensove:
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lex-243-pecina-s-mumijama/33385/0/
https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/zagor-zg-lex-244-zagor-protiv-zagora/33433/0/

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/05/2020 : 12:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
i jubilaraci

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp28-manituova-skrinja/1310/

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-14-indijanska-magija/671/ (samo na početku)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 07/05/2020 : 12:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Mislim da se pojavljuje i u gigantu "Čovjek koji je pobijedio smrt"

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lugg-5-covjek-koji-je-pobijedio-smrt/1655/
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
438 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 07/05/2020 : 13:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro shvatio, pojavljuje se i u zagor odabrane price, mars ocajnika. Vidim poznat mi nesto, citao sam mars ocajnika, al ga nemam pri sebi. Hvala na odgovorima.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 08/05/2020 : 08:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ima li Ludens namjeru objaviti Origins, ima li tko kakvu insajdersku informaciju?
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/05/2020 : 12:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mrmada

Ako sam dobro shvatio, pojavljuje se i u zagor odabrane price, mars ocajnika. Vidim poznat mi nesto, citao sam mars ocajnika, al ga nemam pri sebi. Hvala na odgovorima.



Marš očajnička mu je osigurao kultni status
Pojavljuje se i u novoj ZS 20 "Povratak Zimske Zmije"...
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 10/05/2020 : 19:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@velka da li ti čitaš postove na temama gdje sudjeluješ?
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/05/2020 : 00:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je neko primetio u uvodnom tekstu najnovije Zlatne serije Povratak Zimske Zmije Veseljaci su napravili gresku i napisali da je Francesco Gamba pripomogao Ferriju i dovrsio prvo pojavljivanje Zimske Zmije u serijalu (Mars ocajnika/Ocajnicko putovanje) umesto Franca Bingottija. Ne znam kako su to uspeli da omase jer po mom misljenju Gamba i Bingotti nemaju nikakve slicnosti i Bignotti je za klasu bolji crtac koji je ostavio velik trag i na Zagoru a pogotovo na Mister Nou.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/05/2020 : 09:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Amaterska i nepotrebna greška.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 12/05/2020 : 10:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobri su ti KORIJENI.. danas na ovaj kisni dan slistio 5 i 6 knjigu i jako zadovoljan.. iako nisam saznao puno novog o Zagor ovim početcima..ima par stvari ko je su pojasnjen na dosta verodostojan nacin... Bure se tu izkazalo a Oskar me u sestrici odusevio crtezem. sve krasi odlican kolor pa su ti KORIJENI sto se mene tiče pun pogodak.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2020 : 15:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Povratak Zimske Zmije
Rauch/Nuccio
brojevi originala 654-655


Dobra prica, mada moglo je ovo i bolje da se izvede. Odmah bih na pocetku izdvojio vizuelni deo stripa koji je skoro bez zamerki. Sjajna Piccinelijeva naslovna strana je jedna od njegovih najboljih za serijal do sad, a Nuccio se u unutrasnjosti svojski potrudio, Zagor i Ciko su stvarno Ferrijevski, kao sto je i celokupan ambijent (sume, napusteni grad, utvrdjenja) na tragu Ferrijevog mracnog stila. U Nucciovom crtezu mi nedostaje vise dinamike i odredjene lakoce pokreta koja je bila tako primetna i svojstvena Ferriju. Izdvojio bih kao zbunjujuc i jako los kadar cetvrta slicica na 62. strani - uopste mi nije jasno kako je Zimska Zmija uspeo da sutne Zagora nogom, vidite gde je Zagorova desna noga, jako lose odradjen kadar i urednistvo je moralo da trazi da se izmeni ako vec sam Nuccio nije primetio ovo.


Sto se tice price, vidi se da je ova epizoda bila planirana za Kolor ediciju jer imamo sve elemente koje odlikuju tu ediciju (Zagorov i Cikov prijatelj, sporedni junak serijala u fokusu price i njegova proslost) medjutim mislim da je dobra urednicka odluka sto je prica prebacena na redovnu seriju prevashodno zbog Nucciovog crteza koji bi, po mom misljenju, mnogo izgubio kolorisanjem, a i zato sto je lepo videti Zimskog Zmiju opet kao glavnog lika u prici u redovnoj seriji posle toliko godina. Sam scenario ima odredjenih naivnih trenutaka (SPOILERI: bekstvo iz utvrdjenja, Zagor jednim udarcem nokautiran vise sati {koliko puta se to desavalo u serijalu naprimer u epizodi Crni Seik, a koliko puta Zagor dobije vise desetina udaraca u glavu i nista mu ne bude ili ga tek savladaju posle 20ak udarac i onda pande u nesvest) pojavljivanje onog agenta kog se niko ne seca, Zagorov odlazak do Mnogookog koji nam nije prikazan vec je preprican...KRAJ SPOILERA) i moglo je sve to ipak malo ozbiljnije i bolje da se izvede, nedostaje ovoj prici neki spektakularan momenat ili bas dobra scena koja bi izdigla ovu epizodu i zbog koje bi ostala upamcena. Kraj je dobar, finalni obracun i pogotovo poslednja stranica koja nagovestava buducu narativnu liniju koja bi mogla da bude zanimljiva. Voleo bih kada bi to iskoristili pametno i napravili mini-sagu s pojacanim kontinuitetom i pojavljivanjem bitnijih likova iz Darkvuda. Moglo bi to jako dobro da ispadne. Nadam se da ovo nije samo mamac bez pokrica.

Prica: 7
Scenario: 5
Crtez: 9
Naslovna strana: 10

Ukupna ocena:
73%


Edited by - going going on 14/05/2020 02:10:18
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/05/2020 : 17:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@king, solar, pijanipatak, legaz ili bilo kog drugi je l citao neko od vas u italijanskom originalu ili u izdanju ZS Povratak Zimske Zmije jer vidim da Zlatna serija valjda i dalje nije stigla u Hrvatsku.

Edited by - going going on 12/05/2020 17:23:06
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/05/2020 : 22:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@velka da li ti čitaš postove na temama gdje sudjeluješ?



Ne
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 12/05/2020 : 23:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@king, solar, pijanipatak, legaz ili bilo kog drugi je l citao neko od vas u italijanskom originalu ili u izdanju ZS Povratak Zimske Zmije jer vidim da Zlatna serija valjda i dalje nije stigla u Hrvatsku.



Ja sam pročitao. Čitljivo. Rauh mi je mnogo bolji od Buratinija. Nučo ako nešto ne bude poradio na svom crtanju biće velikih problema. Vidne su velike oscilacije. Mada sam stekao utisak da bi crtež lepše pasovao na malo većem formatu tipa B5 (17x25). Naslovnica odlična.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 13/05/2020 07:37:25
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2020 : 02:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote

Demonovo prokletstvo
Rauch/Ferri/Sedioli/Verni



Iznenadjen sam niskim ocenama za ovu kolornu epizodu. Ovo je poslednji rad maestra Galijena Ferrija na Zagoru i osecao sam nekakvo strahopostovanje, ali i tugu kada sam pocinjao sa citanjem, znao sam da posle ovoga nikad vise necu citati novu epizodu koje su Ferrijevo pero i tus nacrtali. Ferri je nacrtao prvih 60ak strana price i bas kada Verni i Sedioli preuzimaju cracki deo posla oseca se i odredjen pad u prici, da bi se nivo price opet podigao na samom kraju.

Pocetak odnosno Ferrijev deo price je pravi klasicni horor Zagor, in media res i tragicni pocetak price vezan za Dr Metrelevica nas sokantno zaintrigira, zatim sledi uobicajen Cikov geg i to mi je bio iznenadjujuce duhovit i simpatican sto inace nije slucaj u novijim epizodama (cast izuzecima) i zatim sledi misterija. Po mracnoj, tmurnoj atmosferi i elementima misterije ovaj pocetni Ferrijev deo price je na tragu horor klasika koji su imali slican pocetak kakvi su prva dva pojavljivanja Barona Rakosija, Caponeove price Sveti Breg i Mracna predskazanja, a mozemo tu da spomenemo i novije uspesne horore kao sto je Demnoska knjiga i, u epizodi spomenuta, Napustena utvrda. Tom neugodnom osecaju najvise doprinosi maestro Ferri koji se svojski potrudio za ovu epizodu. Samo on uspeva da docara tu atmosferu, tako da je pad u atmosferi jako izrazen i primetan kada nastave Verni i Sedioli tamo gde je maestro stao.

Prica je napeta, intrigantna, puna horor elemenata, zato sam zaista iznenadjen ovim ocenama. Jer s obzirom na broj strana i zadati domaci da ova prica mora da bude o proslosti Dr Metrevelica, ja ovo smatram apsolutnim uspehom. Jedina mana mi je sto je odmah bilo evidentno ko je glavni negativac cim se pojavio u stripu, medjutim otkrice da je on Metrevelicev tast me je iznenadila i njegova motivacija mi je jako dobra (pakt s djavolom), mada licno mislim da je Rauch trebalo da objasni da je Goran napravio pakt s djavolom da ako zrtvuje svoju krv dobija vecnost ili produzetak zivota za jos 100 godina ili tako nesto umesto objasnjenja da ce mu time neka nova znanja i moci biti otkrivene, ovo moje objasnjenje se onda jos bolje uklapa uz kraj, jer djavo je jednom oprostio Goranu sto nije ispunio sta je zacrtao time sto nije uspeo da zrtvuje svoju cerku i dao mu je novu sansu sa unukom, ali kada i to nije uspeo, dosao je po naplatu.

Piccinelijeva naslovna strana u olovci jako dobra, ali predrecav kolor i demonovo neubedljivo lice ipak kvare sveukupni utisak.

Sve u svemu prvih 60ak stranica su odlicne, onda dolazi do odredjenog zamora i pada u epizodi da bi poslednjih 30ak stranica opet podigao kvalitet price objasnjenjem ko je ustvari glavni negativac, sukobom sa demonom i finalnim obracunom. Jako dobra prica i najbolji kolorni specijal sto sam ga procitao do sad.

Prica: 8
Scenario: 8
Crtez: 8
Naslovna strana: 8
Ukupna ocena 80%
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2020 : 18:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote

DIGING BILOVI DUHOVI
Marolla-Bissi


Scenarista Samuel Marolla se jos jednom pokazao kao pravo osvezenje u serijalu i dokazao da ima potencijal za ozbiljne price u buducnosti. Vec u Helgejtu u plamenu je pokazao da razume Zagorov svet, da ume da napise intrigantnu, napetu pricu i da je lepo vodi bez suvisnih objasnjena, dosadnih delova a ni ne manja akcije u njegovim scenarijima. Vrlo se radujem njegovom sledecem scenaristickom delu!

U ovom kolorcu imamo Diging Bila i dobro je sto se po prvi put kolorac nije fokusirao na proslost gostojuceg lika (kao sto je to bilo u svim dosadasnjim slucajevima Fishleg, pukovnik Peri, Metrevelic, skitnica Fici) vec je ovo samo nova avantura u koju je Diging Bil uvukao Zagora i Cika. Zaplet je interesantan, horor atmosfera je pristuna, sve vreme se pitamo da li ima natprirodnih elemenata ili ne, posvete Kingu i Poeu nisu previse upadljive ali su zato zabavne i dobro tempirane, likovi nisu jednodimenzionalni, ona ludaca iz Baltimora je krajnje simpaticna i nadam se da cemo je videti ponovo, kao i glavni negativac price Dzonatan Vir koji je vrlo dobro okarakterisan i njegov kraj je odlicno izveden, poeticno cak.

Bisi skoro pa perfektan, idalje ima problem sa Zagorovim licem u krupnom kadru i uopste s licima ljudi koji mu sa razmaknutim ocima vise lice na zabe nego na ljude. Sem toga crtez i kolor su stvarno sjajni. Pohvala i za odlicnu Piccijevu naslovnu stranu, iako je pozreska vrlo je efektna.

Jedva cekam novu epizodu tandema Marolla-Bissi i nadam se da je vec pripremaju.

Prica: 8
Scenario: 9
Crtez: 9
Naslovna strana: 10

Ukupna ocena: 88%

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/05/2020 : 18:13:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana cu da procitam i preostala dva broja Zagor kolora koja imam odavno ali nikako da procitam: Proslost pukovnika Perija i Dzimija Gitare. I da obnovim gradivo sa Fishlegom jer mi se ocene koje sam ostavio u komentaru na recenziji cine previsoke.
Veselom cetvrtku ostaje da objave kolorac sa Guthrumom koji su preksocili i ova dva najnovija gde gostuju Gambit i Rohas.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2020 : 00:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote

Tajna Pukovnika Perija
Zambreletti/Di Vitto


Slicnosti izmedju Zagorove i Perijeve mladosti su ogromne. Skoro u potpunosti se slazem sa igorovom recenzijom. Mnogo puta vidjen klise sa Indijancem usijanom glavom i pobunom u ovoj epizodi mi nije zasmetao vec kao sto kaze Igor : U ovoj epizodi je pogodio sa ubacivanjem takvog klišea, možda nekima već pomalo otrcanog, ali u svrhu radnje i kulminacije, a pogotovo raspleta fino ubačen. Laychan igra vrlo bitnu ulogu u obje narativne niti, iako to čitatelju neće biti servirano sve do samog kraja. Interesatnan je i neocekivan twist na kraju da je Kristin postala zena starog poglavice Lajhana.
Fin je i poetican kraj kad Peri i Zagor stoje na vrhu litice. Poslednja tabla nepotrebna i pomalo pateticna.

Jedino sto se ne slazem sa Igorom jeste ocena crteza Di Vitovih. Dok su na Mister Nou ostavili zapazen trag s razlogom jer njihov crtez odgovara Mister Nou i crtali su neke od najbitnijih prica, na Zagoru nemaju sta da traze i nikako se nisu uklopili. Da li zato sto su ostarili, da li im je ponestalo inspiracije i volje ili im samo ne lezi Duh sa sekirom, nije ni bitno, ali vec od Zracne bande (koja je i uzasna scenaristicki) oni su po meni donji dom srednjih crtaca. Mogu da prodju ponekad, ali sto ih manje vidjamo. Pored crtackih majstora kakvih smo imali (Andreucci, Dotti, Rubini, Prisco, Piccineli) stvarno je tuzno da nam je omiljeni junak spao na Di Vitove, Mangiantinija, Gramacionija, Sediolija. Imamo idalje dobre crtace kao sto su Della Monica, Bisi, Russo, Nuccio, u izvesnoj meri i Laurenti, Pesce, Chiarolla, ali ih je svakako premalo i prespori su.

Ferrijeva naslovna strana jako dobra.

Prica:7
Szcenario: 8
Crtez: 6
Naslovna strana: 9
Ukupna ocena: 72%


Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/05/2020 : 00:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote

Proslost Dzimija Gitare
Burattini/Kerac


Previse tragedija u jednoj epizodi. Prvo Kristoferson izgubi svoju devojku. Pa Dzimi Gitara izgubi svoju devojku i Kristofersona. Zar proslost svakog sporednog lika mora da bude tragicna i teska, a da oni za nju nisu krivi. Zagorovo poreklo je tesko i tragicno, ali i katarzicno, ljudsko, isao je putem osvete i zbog toga jos jednom nastradao, dok svim ostalim likovima se desavaju nesrece iz vedra neba a da oni nista lose nisu uradili. Radujem se Guthurmovom kolorcu jer koliko sam razumeo tu nema proslosti nego je samo avantura sa njim, takav je isto kolorac sa Diging Bilom koji mi je i najbolji za sad.

Neke stvari naivne, negde malo dosadno. Cela epizoda se desava na jednoj lokaciji. Moze da prodje ali nista vise od toga.

Kercevom crtezu lepo stoji kolor, i Zagor mu je gipak i fleksibilan po mocvari. Mada mogao bi jos malo da poradi na izrazu lica glavnih likova i scenama borbe.

Naslovna strana Ferrijeva nazalost jako losa, ne pomaze joj ni kolor. Zamisao je dobra ali nesto bas ne stima, Zagorovo i Dzimijevo lice su tako plasticna. Daleko je bolja Banetova naslovna strana sa unutrasnjeg predlista i mislim da je sjajna urednicka odluka Veselog cetvrtka sto su tu naslovnu stranu stavili za zvanicnu na svojim koricama. Ona bi od mene dobila cistu 10ku.

Prica: 5
Scenario: 7
Crtez: 7
Naslovna stran: 5 (Ferrijeva), 10 (Baneta Kerca)

Ukupna ocena: 62%

Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



232 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 16/05/2020 : 22:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
Kod Drevnog prokletstva mi je super što je radnja posljednjeg Ferrijevog rada vezana za na nas.


A kod Diging Billa mi je odlična scena omaža Kubricovom Isijavanju.


Go to Top of Page
Page: of 1202  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.71 seconds. Snitz Forums 2000