forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 12:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Mislim da je 19.8. ako sam dobro zapamtija.
Šta se KISSa tiče, ne bi bio nikakav problem da mi auto već nije puno :-/ skupilo nas se ekipno za ić pa jebiga... Mogu ti se javit ako neko otpadne u zadnji čas, al ne mogu garantirat.



Sve 5! Kako rekoh bez nametanja i obveze. Ako bude, javi, imat cemo o cemu pricat...
Ako bude, bude.
Ali nije bitno, dokotrljat cu se ja do gore nekako.
Fala ti!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/07/2022 : 12:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Inače, slobodno i ti javi ako nekad ideš tako na neku svirku u Zagreb, imaš mista u autu i vraćaš se odma sutradan. Mene često dosta toga zanima u Zagrebu, a ne da mi se ić sam (tj skupo mi je).

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 13:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Inače, slobodno i ti javi ako nekad ideš tako na neku svirku u Zagreb, imaš mista u autu i vraćaš se odma sutradan. Mene često dosta toga zanima u Zagrebu, a ne da mi se ić sam (tj skupo mi je).



Dogovoreno! 100%
Oko Kiss-a se cujemo, ima jos do tad...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/07/2022 : 16:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
https://ravnododna.com/udruga-pravo-na-zivot-grupu-kiss-proglasavaju-sotonistima/

Eto!

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/07/2022 : 17:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

https://ravnododna.com/udruga-pravo-na-zivot-grupu-kiss-proglasavaju-sotonistima/

Eto!



Uf dobro je, već sam mislija da će proć bez toga S druge strane, Marduk u Zagrebu od prije misec dana im nije smetao.
Sjeća li se iko kad je neka kršćanska udruga prije koncerta Maidena na Poljudu dijelila neke letke da još nije kasno za spasiti svoju dušu? Žao mi je šta nisam sačuvao bar jedan primjerak

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 08/07/2022 17:41:53
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/07/2022 : 18:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Haha, da.. uzjebu se oko tih nekih zvučnih mejnstrim imena
za koje su čuli, u principu apsolutno benignih -
a ispod nosa im prođe zlo u vidu Marduka, Behemotha i sličnih.

Usrali bi se u gaće i po svoj prilici bi im se srušio svijet,
da znaju da takvo što uopće postoji


Sjećam se tih pamfleta, kao i uzjebavanja oko Metallice
na hipodromu.. kakve pizdarije, nevjerojatno
Nemam sačuvano, eh.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 08/07/2022 18:39:05
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/07/2022 : 19:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by fler

https://ravnododna.com/udruga-pravo-na-zivot-grupu-kiss-proglasavaju-sotonistima/

Eto!



Uf dobro je, već sam mislija da će proć bez toga S druge strane, Marduk u Zagrebu od prije misec dana im nije smetao.
Sjeća li se iko kad je neka kršćanska udruga prije koncerta Maidena na Poljudu dijelila neke letke da još nije kasno za spasiti svoju dušu? Žao mi je šta nisam sačuvao bar jedan primjerak

ima brat jedan,uvik se nasmijen kad vidin

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 08/07/2022 : 19:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Daj uslikaj pa stavi ovdje, da arhiviramo

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 08/07/2022 : 19:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by fler

https://ravnododna.com/udruga-pravo-na-zivot-grupu-kiss-proglasavaju-sotonistima/

Eto!



Uf dobro je, već sam mislija da će proć bez toga S druge strane, Marduk u Zagrebu od prije misec dana im nije smetao.
Sjeća li se iko kad je neka kršćanska udruga prije koncerta Maidena na Poljudu dijelila neke letke da još nije kasno za spasiti svoju dušu? Žao mi je šta nisam sačuvao bar jedan primjerak



Svojevremeno je tako neka ekipa mentola popasla batine od Cronosa lično. Nagađam da su od toga postali još veći hrišćani, u svojoj glavi.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 10/07/2022 : 12:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Jel bio tko? Očekujem dojmove
(jasno, ako niste izgorjeli u Paklu )

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/07/2022 : 12:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Bio ja, odlično sam se zabavio!
Napišem večeras ili sutra malo duži izvještaj.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/07/2022 : 16:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Nisam išao ali sam doma molio za Paku i ivanla. Nadam se da su osjetili.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/07/2022 : 21:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti Cromwell, vidit ćemo di će mi duša

Uglavnom, meni je bilo baš super! Prvo da kažem da mi je bio nevjerojatan gušt opet otići na neki veliki koncert, baš je predugo prošlo otkad sam bio zadnji put... Skupilo se dosta ekipe iz Podgore, išli smo s dva auta pa je bilo stvarno veselo. Prije koncerta pili isprid arene, predgrupu smo preskočili i ušli taman par minuta prije nego je KISS izašao na stage. Uglavnom, dobio sam točno ono što sam očekivao - jedan pravi pravcati r'n'r show s puno pirotehnike, pokretnih dijelova pozornice, teatralnosti, itd... A povrh svega ono najbitnije: dobro raspoložen bend i jako dobar zvuk!

Mislim, naravno, ova dva originalna KISSovca, Stanley i Simmons, su već u sedmom desetljeću života pa ne treba očekivati ne znan sad kakvo trčanje po pozornici, no bili su itekako aktivni i dobro raspoloženi, mada znam da je sve to već na tisuće puta uigrana predstava i sve ide po šabloni, no svejedno ih je bio gušt gledati. Thayler očekivano najaktivniji po pozornici, dok je Singer iza bubnjeva bio više nego dobar. Zvuk je sveukupno bio na visokoj razini, a bubnjevi su me posebno oduševili, ne sjećam se kad sam zadnji put bio na nekom koncertu di bubnjevi doslovno zvuče kao grmljavina. Ma vrh!

Šta se tiče kvalitete izvedbe pjesama, zadovoljan sam. Čitao sam i gledao one neke reportaže koje spominju playback i ne znam šta bi rekao. U nekoliko trenutaka mi se činilo da ima istine u tome, no ti su trenutci bili rijetki i veliku glavninu koncerta mi se sve činilo onako kako treba biti. E sad, je li bilo playbacka ili ne, ne znam, no iskreno, nije me ni briga nešto previše. Stvarno nije zvučalo niti malo umjetno, a sveukupno gledajući vrhunski sam se zabavio. S koncerta sam otišao sasvim zadovljan i sritan ko malo dijete. Večer za pamćenje!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 10/07/2022 : 21:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by fler

https://ravnododna.com/udruga-pravo-na-zivot-grupu-kiss-proglasavaju-sotonistima/

Eto!



Uf dobro je, već sam mislija da će proć bez toga S druge strane, Marduk u Zagrebu od prije misec dana im nije smetao.
Sjeća li se iko kad je neka kršćanska udruga prije koncerta Maidena na Poljudu dijelila neke letke da još nije kasno za spasiti svoju dušu? Žao mi je šta nisam sačuvao bar jedan primjerak



Svojevremeno je tako neka ekipa mentola popasla batine od Cronosa lično. Nagađam da su od toga postali još veći hrišćani, u svojoj glavi.



Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 11/07/2022 : 10:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Da, baš taj sa avatara.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2022 : 10:34:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Nisam išao ali sam doma molio za Paku i ivanla. Nadam se da su osjetili.



Fala in!
Vrtilo me malo u stumiku, mislio sam to je od gravce na tavce iz Makedonskog meraka, kad ono ti...
Dijareja me mucila na Dirty Honey, ali stala je vec po zavrsetku Detroit Rock City...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2022 : 10:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Hvala ti Cromwell, vidit ćemo di će mi duša

Uglavnom, meni je bilo baš super! Prvo da kažem da mi je bio nevjerojatan gušt opet otići na neki veliki koncert, baš je predugo prošlo otkad sam bio zadnji put... Skupilo se dosta ekipe iz Podgore, išli smo s dva auta pa je bilo stvarno veselo. Prije koncerta pili isprid arene, predgrupu smo preskočili i ušli taman par minuta prije nego je KISS izašao na stage. Uglavnom, dobio sam točno ono što sam očekivao - jedan pravi pravcati r'n'r show s puno pirotehnike, pokretnih dijelova pozornice, teatralnosti, itd... A povrh svega ono najbitnije: dobro raspoložen bend i jako dobar zvuk!

Mislim, naravno, ova dva originalna KISSovca, Stanley i Simmons, su već u sedmom desetljeću života pa ne treba očekivati ne znan sad kakvo trčanje po pozornici, no bili su itekako aktivni i dobro raspoloženi, mada znam da je sve to već na tisuće puta uigrana predstava i sve ide po šabloni, no svejedno ih je bio gušt gledati. Thayler očekivano najaktivniji po pozornici, dok je Singer iza bubnjeva bio više nego dobar. Zvuk je sveukupno bio na visokoj razini, a bubnjevi su me posebno oduševili, ne sjećam se kad sam zadnji put bio na nekom koncertu di bubnjevi doslovno zvuče kao grmljavina. Ma vrh!

Šta se tiče kvalitete izvedbe pjesama, zadovoljan sam. Čitao sam i gledao one neke reportaže koje spominju playback i ne znam šta bi rekao. U nekoliko trenutaka mi se činilo da ima istine u tome, no ti su trenutci bili rijetki i veliku glavninu koncerta mi se sve činilo onako kako treba biti. E sad, je li bilo playbacka ili ne, ne znam, no iskreno, nije me ni briga nešto previše. Stvarno nije zvučalo niti malo umjetno, a sveukupno gledajući vrhunski sam se zabavio. S koncerta sam otišao sasvim zadovljan i sritan ko malo dijete. Večer za pamćenje!



Zarekao sam se, necu vise susu kao za vrijeme Korone. Ovo mi je sedmi koncert u Zagrebu u dva mjeseca.
Nisam ocekivao nista a dobio sam mnogo.
Htio sam biti dio R'n r cirkusa pa makar u 'zalasku sunca' 49-ogodisnje karijere grupe koja ima armiju sljedbenika.
Dakle, ovo su mokri snovi klinaca sedamdesetih i osamdesetih
S pravom!
Sve je tu bilo; plasticne macke smaradnih pogleda, laseri, vatra (dobro je grijalo), dim, eksplozije, zmajevi, baklje, krv, sljikice, zlato, srebro, leteci tanjuri, falsetni vokal, dikanstine, maskara, pretencioznosti, glama, balona, konfeta, sikira...
Ma rock cirkus...
Moira Orfej je sala mala za ovo.
Tek sad mi je jasno gdje sam bio.
I drago mi je da sam bio.
I bogme ponovo bi.
Dirry Honey, predgrupa je bomba!
Ludilo bend.
Zao mi je samo sto dvije mi najdraze, Detroit Rock City i Psycho circus su bile lose otpjevane.
I Was Made... fenomenalna.
Samo vec zbog nje je trebalo biti tu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/07/2022 : 12:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kad je krenuo Detroit Rock City bio sam previše u deliriju pa nisam ni obraćao pažnju na kvalitetu izvedbe setlista mi je bila sasvim korektna, no ne mogu im oprostit šta ne sviraju Strutter.

Meni su vrhunci koncerta bili God of Thunder i Black Diamond. Vrh!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 11/07/2022 12:07:36
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/07/2022 : 12:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ajde, super što je bilo super
Vidio sam fotke, par snimki.. spektakl!
Nema što, gliterasti Sotona 666

Nisu mi nikad bili nešto previše napeti (čak ne znam da bih mogao nabrojati više od tek par pjesama),
no otišao bih čisto opće kulture radi - da sam u Zg.
Ali jebiga, kad me svaki koncert izađe barem 3x karta
i zajebancija s organizacijom,
nema tu baš previše lufta za stvari na koje baš nisam vrlo nabrijan.


Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/07/2022 : 13:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Uf dobro je, već sam mislija da će proć bez toga S druge strane, Marduk u Zagrebu od prije misec dana im nije smetao.
Sjeća li se iko kad je neka kršćanska udruga prije koncerta Maidena na Poljudu dijelila neke letke da još nije kasno za spasiti svoju dušu? Žao mi je šta nisam sačuvao bar jedan primjerak


Iskreno, ove ludnice su se događale tamo u 90-ima i kao vrh dosegle negdje oko 2000. Kasnije mislim da nisam vise slusao/citao o tome. A bogami bilo je smijesno tada. Ni ne sjecam se vise tko im je najvise smetao, Deicide, Marduk... Kad se sjetim cak je i nekome iz gimnazije tada smetalo, sto sam nosio Deicide "home made" majicu sa naslovnicom Once upon the cross sa prednje strane, a na leđima onu pravu, ispod plahte. :D
Kao i homemade majicu "Kill the Christian!"... bas ga je pogodilo, a bio neki tupak koji je izlazio sa mojom susjedom u bloku. :D
Ajde, danas je naravno ne bi vise nosio, ali su mi te pahuljice tada bile bas smijesne.



I da, mislim da su i kod nas delili neke letke i muvali se naokolo K4 gdje je bio koncert Deicide.
Ne znam, cak je mozda i metropol nesto srao tada, moguce da smo tada imali onu ludaru inkvizitora Rodeta, kojeg su kasnije pozvali u Vatikan da ga imaju pod prismotrom.
A neki slavonski homemade magazin je tada objavio naslovnicu na kojoj smo bili bas ja i Benton (sjecam se da me netko od Hrvata slikao)... nazalost, nikada nisam dobio svoj primjerak.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 11/07/2022 13:53:28
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/07/2022 : 13:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
To pričaš o Once Upon the Cross?
Kad sam bio u srednjoj školi taman je izašao Slayerov album Christ Illusion i sjećam se da je nekolicini hardcore katolika u razredu smetalo što paradiram s naslovnicom albuma

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 11/07/2022 : 23:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ide li netko sutra na Judas Priest u Dezelu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/07/2022 : 14:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Veceras u Sibeniku, na Sv. Mihovila. Jonathan! Izvanredan hrvatski bend. Jedva ih cekam ponovo cuti.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/07/2022 : 14:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Veceras u Sibeniku, na Sv. Mihovila. Jonathan! Izvanredan hrvatski bend. Jedva ih cekam ponovo cuti.



Dobri su uživo skroz, makar su mi predosadni za slušat ih doma Jednom smo se ja i prijatelji zapili s basistom (ili gitaristom? ne sjećam se) u Rijeci u klubu Život di je on radio ko šanker. Izvadio je neku domaću no-name brlju, uf, gadna večer

A ja sutra s ekipom idem na OK Fest na Tjentište, na Sutjeski... Potpuno neočekivano, ali svira Apocalyptica pa smo se odlučili zaletit i prispavat u šatorima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 14/07/2022 : 18:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Čudan mi je izbor Apocalyptica,
skroz odskače od ostatka programa..
ali OK, zašto ne

Nego, svašta nešto se zbiva ovih dana, evo i Osijeka:
http://www.osijek031.com/osijek.php?najava_id=91517

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000