forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Najave koncerata - Hrvatska
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 31

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 26/09/2022 : 10:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kovacs
Tvornica Kulture, Zagreb

Odlična svirka sinoć. Baš onako dobar feelgood koncert. Zvuk skroz na razini, bend energičan i raspoložen, vokali prva liga. Sat i pol je baš taman za ovakvu vrstu muzike, kroz setlistu su išarali sve najveće hitove i moram priznati da sam zadovoljan. Posebna pohvala i majstoru rasvjete, pojačao je štimung samo tako igrom svjetla i sjene. Vrhunci su očekivano bili The Devil You Know, 50 Shades of Black te naravno My Love.

Večeras slijedi Opeth koje napokon opet gledam uživo, prvi put nakon 2009. godine.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/10/2022 : 11:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Opeth, The Vintage Caravan
Tvornica Kulture, Zagreb

Zaboravio sam ostaviti komentar Ukratko, ne sjećam se kad sam se zadnji put tako dobro zabavio na nekom koncertu!
Ovo mi je bio prvi put da slušam The Vintage Caravan i baš su me oduševili. Baš onako old-school power trio s muzikom u maniri ranih karijera Rusha, Sabbatha, Blue Cheera i sličnih. Pomalo progresivno, pomalo psihodelično, poprilično heavy, a opet sve skupa u isto vrijeme moderno i svježe. Bili su skroz dobro raspoloženi, energija samo takva i nekako mi je čak žao što im nastup nije duže trajao. Čini mi se da mi je ovo bio prvi put da sam doživio da publika zove predgrupu na bis.

Šta se Opetha tiče, nastup za čistu desetku. Gledao sam ih tek jednom prije, davne 2009. u Ljubljani i bili su odlični, a ovaj put su isto baš rasturili. Za razliku od cijelog ostatka turneje gdje su koncert započinjali s nekom dosadnom stvari sa zadnjeg albuma, ovdje su otvorili sa Ghost of Perdition, znači gaziona samo takva... Kasnije su set nastavili poprilično dobrim pjesmama, praktički stvarno nemam nikakve zamjerke. Cijeli bend je bio na razini, svi dobro raspoloženi i opušteni, Mikaelovi vokali zvuče fenomenalno (i clean i growl), a publika je bila prva liga, baš se vidilo da su svi jedva čekali ovaj nastup nakon godinu i pol odgađanja. Iako je koncert trajao više nego dovoljno, volio bih da je trajao još bar toliko s obzirom da mi je bilo baš baš dobro. Nadam se da ih neću opet trebati čekati 13 godina za pogledati ponovo.

Eh, sad, za 20ak dana je Uriah Heep u Zagrebu, nisam još siguran oću li ići ili ne... A tjedan nakon toga je Sting, to već odavno imam karte.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/10/2022 : 01:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Depeche Mode
Arena Zagreb, 23.7.2023.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/10/2022 : 12:31:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Depeche Mode
Arena Zagreb, 23.7.2023.


Ok. Znači moram naći nekoga da čuva bebu.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/10/2022 : 14:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Krenile su lagano prve najave za sljedeći Bear Stone Festival koji će se održati u Slunju 7. i 8. srpnja 2023. godine. Prvi headliner je Orange Goblin.
S obzirom da mi je ove godine bilo predobro na festivalu, mislim da ću ga posjetiti i dogodine.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/10/2022 : 11:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sitis, Buzzsaw
Kocka, Split

Super je bilo jučer u Kocki!
Prvi bend večeri, Buzzsaw, sastavljen je redom od mladih članova (za neke mi se činilo da nemaju ni 20 godina) koji su opleli jedan stvarno energičan koncert svirajući manje-više obrade ranih stvari Slayera, Sodoma, Kreatora, Deatha i sličnih bendova. Znači death/thrash u najprimitivnijem obliku, čista energija i zabava samo takva! Ubacili su tu i još par autorskih stvari u sličnom fazonu, a s obzirom da im je ovo prvi koncert uopće, imam samo pohvale. Bilo je skroz super!
Nakon njih su izašli zagrebački black metalci Sitis koji me nisu oduševili. Dijelom je tu kriv i standardno loš Kockin razglas, no ni muzika se nema čime pohvaliti, djeluje kao da svaki član svira nešto svoje nevezano za ostale. Buzzsaw su mi definitivno ostavili bolji dojam. Koprivnički death metal bend Attitute to Human Extinction nismo na kraju pogledali jer je već bila kasna ura, a imali smo dobrih sat i pol vožnje do doma. Sve u svemu, jako dobra i zabavna večer.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 16/10/2022 11:30:22
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/10/2022 : 13:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
I tako... Otkazan Uriah Heep.
Razlog? Praktički ista stvar koju je i Anthrax objavio prije par tjedana: "Due to routing and logistic issues with ever increasing costs of touring Uriah Heep have had to cancel some shows on their current European tour."

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/11/2022 : 20:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sting
jučer, Arena Zagreb

Nevjerojatno je koliko Sting dobro zvuči i sa preko 70 godina. Ozvučenje, izvedba, bend, Sting osobno, bez ikakve greške. Istina, glas mu je nešto drugačiji nego u mladosti, no još uvijek je neodoljivo unikatan i praktički ga je nemoguće zamijeniti za ikojeg drugog pjevača. Setlista taman po mjeri, pravi pravcati best-of stvari kako iz solo karijere, tako i od The Policea. Možda je moglo biti mrvicu duže, al sve u svemu sam više nego zadovoljan svim aspektima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/11/2022 : 10:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Bijah i ja na Stingu, a i na The Cure par dana prije.

The Cure u skladu da svojom koncertnom reputacijom svirali preko 2 i po sata. Na The Cure je dvorana bila skoro skroz puna, bilo zatvoreno (prekriveno zastorima) samo par sektora na gornjem prstenu. A na Stingu je bila dupkom puna, svi sektori otvoreni, nisam dugo vidio takvu popunjenost (karte se doduše jesu prodavale nekoliko godina, a ja svoje za parter jesam kupio tek prije mjesec dana, tako da se to izgleda rasprodalo 5 do 12).

Publika na The Cure posvećenija, The Cure je više fanovski koncert, Sting je malo više penzionerski MOR. No The Cure mi ne pašu u tako velikom prostoru, stage nastup im je nikakav, osim Gallupa na basu koji je izgledao kao da svira neki drugi koncert, svi stoje ukočeni ko drvene Marije. To je klupski bend koji je postao prevelik. Nije pomoglo što su u toj skoro trosatnoj setlisti sve poletnije stvari stavili nagurane u drugi bis.

Sting i bend s druge strane puno dinamičniji, premda ni Sting nije frontmen-animator tipa Jaggera (ili Davea Gahana koji dolazi dogodine). Scenografija i light show ništa preluksuzno, ali meni vrlo solidno i efektno (malo veći bočni zidovi ne bi bili na odmet; isti su bili na oba koncerta). Malo sve skupa pre strictly proffesional day in the office djelovalo.

Od 3 velika koncerta gerijatrijskih rock legendi na kojima sam bio prošli mjesec, daleko najbolji što se tiče svirke, forme izvođača, atmosfere u publici, emocija i zabave su bili Zabranjeno Pušenje.

Edited by - vukozec on 03/11/2022 10:41:43
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/11/2022 : 22:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Serpentslain, Porko Dio, Radegast
Kocka, Split

Nažalost nisam baš oduševljen jučerašnjom svirkom u Kocki. Zvuk je bio poprilično loš, čak i za ionako niske Kockine standarde, a ni bendovi mi nisu bili baš po guštu. Prvi su bili sinjani Radegast, nekakav folk metal koji sam zapravo jedva čekao da završi. Nakon njih šibenski Porko Dio koji sviraju moderniji hardcore/death metal, no sve što su izbacili mi je zvučalo kao bućkuriš buke bez ikakvog reda i rasporeda. Za kraj, Serpentslain nisu bili loši, ali ih je katastrofalan zvuk jednostavno uništio. Također, konstantno blastbeatanje mi je vrlo brzo počelo ići na živce. Šteta, nadam se da će sljedeći mjesec biti neki bolji izbor bendova.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/11/2022 : 12:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Iron Maiden
28.5.2023., Ljubljana

Prvi datum turneje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/11/2022 : 13:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da malo uzurpiram ovaj topic


Veceras (8. 11. 2022) u Mariboru:
Satarial (iz Rusije, trenutno u Poljskoj, valjda pobjegli Putinu zbog svojih protesta)
https://www.facebook.com/satarialofficial/




Nazalost, Ministry i The 69 Eyes su otkazani za 19. 11. 2022 u Ljubljani (Kino Siska)


23. 11. 2022
Finntroll, Skálmöld
Orto Bar, Ljubljana


21. 11. 2022
Demilich, Krypts, Porazium
Klub Močvara, Zagreb, Hrvaška
https://www.facebook.com/demilichband


3. 12. 2022
Nile, Krisiun, In Element, Wrath Of The Nebula
Orto Bar, Ljubljana
https://www.facebook.com/nilecatacombs



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/11/2022 : 13:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Bruce Dickinson sings Jon Lord’s Concerto For Group And Orchestra
24.3.2023.
Cibona, Zagreb

Mislim, ne znam šta bi reka... Bio je s Maidenima 100 puta, imao je spoken word nastup i sad ova totalna glupost na kraju. Oću li napokon u životu jednom doživit da svira stvari iz solo karijere? Volija bi čut stvari sa Chemical Wedding, Accident of Birth, Tyranny of Souls i drugih njegovih albuma, fenomenalna mu je solo karijera.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/11/2022 : 17:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Robbie Williams
27. i 28.6.2023.
Arena Pula

Imagine Dragons
8.8.2023.
Arena Pula

Meni nezanimljivo, al eto, možda nekoga bude zanimalo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 30/11/2022 : 17:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Dva dana uzastopno.. optimistično!
Iako, nemam pojma koliko je dotični popularan u ovim krajevima.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/12/2022 : 09:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Njje Hrvatska, al ajde, blizu je...

Nile, Krisiun
jučer, Orto Bar, Ljubljana

Krisiun onako, prosjek... Previše blastbeatanja koje nakon nekog vremena postane poprilično monotono i jednolično. Nisu me oduševili. S druge strane Nile su bili prva liga. Apsolutno fenomenalan koncert. Prejebeno ih je vidjeti kako sviraju tako kompliciranu muziku i pritom pjevaju svi članovi benda osim bubnjara. Tehnički uigrani, točni ko švicaraki sat, energični na pozornici i vrhunski raspoloženi. Jedina zamjerka je kratak koncert, svega sat i cca 10 minuta, al to što su odsvirali bilo je za nakloniti se. Još kad su koncert otvorili sa Sacrifice Unto Sebek, odma sam znao da će biti fenomenalno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/12/2022 : 12:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Okej, frisko u povratku s Nightwish-a, pa da bacim pogled na proteklu koncertnu godinu s obzirom da nema nista na obzoru do nove godine, osim Rousin Murphy koja ce nas uvesti u 'dvajstrecu' u Sibeniku.

Dakle, nakon proklete koncertne suse u 2020 i 2021, iz svima nam znanih razloga, spina se otvorila i bogme dobro je teklo iz nje...

Bilo je sva sila dobrih i zanimljivih 'nasih' koncerata ali ja cu se zadrzati samo na kapitalcima u proteklih 330 dana.

Pa da vidim sto sam dobroga pohodio...

01. Supersuckers
02. Eagles of Death Metal
03. Willagers of Ionnina City
04. Iron Maiden
05. Nick Mason and the Saucreful of Secrets
06. Nick Cave and the Bed Seeds
07. Kiss
08. Cure
09. Clutch
10. Alter Bridge
11. Nightwish

Bome lijepo! Plodna godina. Jedan dobar koncert mjesecno. Svi su nastupi bili jedan bolji od drugoga, osim Alter bridge-a koji nije kurca valjao. (Ali predgrupa je rasturila) zanimljivo je da su i predgrupe mahom bile odlicne na ovim koncertima.

I to je to! Nelose, a dogodine ce biti i bolje. (Mission, Exploited, Judas, Waters, Springsteen, Pantera...)

Zao mi je jako sto nisam 'pokrio' Simple Minds na Salati i Judas u Stozicama, ali nije se moglo cisto fizicki sve stici.

Jos da nas Rousin uvede u novu u Sibeniku, onako lagani plesno uz par butelja sampanje i ja sam godinom iznimno zadovoljan.

Kako rekoh nase necu pobrojavati ali bilo bi grijeh ne spomenuti izvamredan nastup Rijeckog Jonathana ljetos u Sibeniku. Savrseni.

I to je to. Idemo dalje. Idemo naprijed!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/12/2022 : 13:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Njje Hrvatska, al ajde, blizu je...

Nile, Krisiun
jučer, Orto Bar, Ljubljana

Krisiun onako, prosjek... Previše blastbeatanja koje nakon nekog vremena postane poprilično monotono i jednolično. Nisu me oduševili. S druge strane Nile su bili prva liga. Apsolutno fenomenalan koncert. Prejebeno ih je vidjeti kako sviraju tako kompliciranu muziku i pritom pjevaju svi članovi benda osim bubnjara. Tehnički uigrani, točni ko švicaraki sat, energični na pozornici i vrhunski raspoloženi. Jedina zamjerka je kratak koncert, svega sat i cca 10 minuta, al to što su odsvirali bilo je za nakloniti se. Još kad su koncert otvorili sa Sacrifice Unto Sebek, odma sam znao da će biti fenomenalno.


Krisiun imaju ionako dosta slicnu shemu na svim albumima, ali recimo da 2. i 3. album imaju bar neloliko tih Slayer pristupa (mislim da vecina tih pjesama ima na 2. albumu), pa bi ti mozda, mozda, malcice bolje sjeli "na mrtvo" nego ovako uzivo. Poslije 3. albuma sam prestao kupovat njihove CD-ove ali sam s vrijemena na vrijeme pokusao preslusat jos po koji novi album ali me nista nije pretjerano odusevilo. Ali braca su drukcije zakon, stvarno zive za ovo, imaju stik s publikom, dostupni su, normalni...
A Nile ko Nile, posljednja 2 albuma su opet malo bolje, no meni se i dalje najvise svidja debut (uprkos produkciji).
Drukcije bio sam doma s klincem pa ni nisam razmisljao da odem.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/12/2022 : 13:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

11. Nightwish



Ne bi na Nightwish otišao ni da je džabe.
Ne zbog Floor (koja odlično zvuči) već zbog sramotno loše setliste. Kao da su se trudili složiti što goru kombinaciju pjesama.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/12/2022 : 13:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivanl

11. Nightwish



Ne bi na Nightwish otišao ni da je džabe.
Ne zbog Floor (koja odlično zvuči) već zbog sramotno loše setliste. Kao da su se trudili složiti što goru kombinaciju pjesama.



Rasturili su! Iz postola izbili! Dugo ih vec 'nisanim' i sad je i to obavljeno. Nakon sto su se dojmovi slegli od sinic, iznimno sam zadovoljan. Dugo ce mi ovaj nastup jos biti u glavi, a svakako cu ih i neki drugi puta popratiti. Zasluzuju ponavljanje gradiva. 5 od 5, s moje strane. (Steta samo sto je Marko otisao, ali jbg...)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/12/2022 : 16:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Virujem. Po onim snimkama šta sam gleda po youtubeu vidi se da je bend u top formi, međutim imam problem sa setlistom i to je to... Ne znam za tebe, al meni su ova dva albuma sa Floor užasna, možda i najlošija muzika koju su ikad snimili, a setlista im se sastoji većinom od tog materijala. Šteta, imaju vrhunsku pjevačicu koja zvuči odlično i uživo i studijski, a troše je na bezveznu muziku. Također, niti jedna pjesma s Angels Fall First, Century Child i Wishmaster? Užas.

Plus još kao sol na ranu, čak ni Tarja ne svira skoro ništa od Nightwisha uživo... A solo karijera joj je grob.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 05/12/2022 16:35:21
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/12/2022 : 17:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vidija san gori najavu u Wiener Stadthalle za nadolazeci koncert Floor. Sad, nisan istraziva sta piva solo, ali ono sta san ja sinoc gleda i slusa, zena ima gucak za ne povirovat... gledao sam svasta na bini ispred sebe ali ovakav raspon, boju, i snagu vokala, bas nikada. I uzivo je to sve truput bolje i lipse nego s ploce.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 06/12/2022 : 11:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?
Go to Top of Page

Chui
Average Member



923 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 06/12/2022 : 21:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Krenule su early bird ulaznice za Chui u Petom kupeu 26.1.2023. (Zagreb) koncertna promocija albuma Zagreb Berlin - https://www.entrio.hr/event/chui-promocija-albuma-zagreb-berlin-12858
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/12/2022 : 06:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Ajde da se i ja ubacim u raspravu. Jel si ti bio u busu kad smo išli na Nightwish tamo na lijevoj strani otraga?



Pa bio sam u busu sigurno za Wienu. 😃
Ako mislis za bus Travel a go-a.. s Tomicom vodicem. Iz Zagreba. S onim prijateljem Labinjanom. Istrianom. Bili smo lijevo, da.
Jesi li se ti ono ukljucio u razgovor na trenutak u pricu o Zagoru i Hellingenu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 31 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000