forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Amnezija mali i Amnezija veliki!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/07/2010 : 11:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Imaš sličicu na kojoj piše neko ime/riječ, onda klikneš na dugme ispod te slike sa istim tim imenom/riječi, otvori ti se nova stranica sa slikom Amnezije i to znači da je tvoj glas prihvaćen.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 28/07/2010 : 12:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
done:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 28/07/2010 : 13:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Muchas gracias.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 28/07/2010 : 13:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
no problemo, i drugas putas

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 01/08/2010 : 11:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Pogledajte preview jednog kadra iz stripa koji izlazi u utorak: http://url.ba/yrrn
A onda pogledajte da strip za sve uzraste može povući inspiraciju iz stripa samo za one starije od 18: http://url.ba/fxrm
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 02/08/2010 : 09:39:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
S malim zakašnjenjem, pasice 5 i 6 na engleskom samo na: http://url.ba/jnd5
Na to, kao i ranije, dodajem moje scenarije.
Pasica 5.

   1. Amnezija i dalje plaši ribice, koje su nestale u gomili oblačića dok se Amanda naglo okrenula prema njemu i pružila mu ruku.
         1. Amanda: JA SAM AMANDA, KAKO SE TI ZOVEŠ?
   2. Amnezija prihvati njenu ruku sa smješkom dok se u akvariju pojavljuje sjena velike ajkule.
         1. Amnezija: MOJE IME JE AMNEZIJA, DRAGO MI JE.
   3. Amnezija i dalje drži Amandinu ruku, ali mu se smiješak zamrznuo i trepnuo je jer je upravo zaboravio šta su pričali; a sjena
ajkule u akvariju se izdefinisala.
         1. Amanda: AMNEZIJA?! KAKO ČUDNO IME, KAKO SI GA SAMO DOBIO? U KOJU ŠKOLU IDEŠ, KOJI SI RAZRED? IGRAŠ LI FUDBAL?
   4. Amnezija je opet protresao ruku Amandi s obnovljenim smješkom.
         1. Amnezija: AMNEZIJA, DRAGO MI JE, KAKO SE TI ZOVEŠ?

Pasica 6.

   1. Amnezija je na zadnjem sjedištu auta, on i njegovi roditelji se voze iz ZOO vrta kući. Opet vidimo samo sjene glava njegovih
roditelja. Amnezija se igra s dvije figurice - grizzlijem i ajkulom - i prepuštam ti potpunu slobodu sa pozama, zvukovima koje
proizvodi i izrazima lica jer ja sigurno to ne bih znao bolje opisati nego što ti znaš nacrtati.
         1. Mama (na vozačevom mjestu): JESI SE LIJEPO ZABAVIO DANAS AMNEZIJA?
         2. Amnezija: brrrprrr... JESAM, MAMA. BILO JE SUPER, POSEBNO GORILE.
   2. Amnezija mijenja pozu, i ima zamišljen izraz lica.
         1. Tata: A UPOZNAO SI I NOVU PRIJATELJICU. KAKO TI SE SVIĐA AMANDA?
         2. Amnezija: KO JE AMANDA?
   3. Amnezija kao da je slegnuo ramenima i nastavlja se igrati s figuricama.
         1. Tata: DJEVOJČICA S KOJOM SI SE IGRAO CIJELO POSLIJEPODNE!
         2. Amnezija: MISLIO SAM DA SE ZOVE KRISTINA.
   4. Roditelji su okrenuti jedno prema drugom, Amnezija gleda u njih.
         1. Roditelji (zajedno): KRISTINA?!
         2. Amnezija: KO JE KRISTINA?

Hvala na pažnji i na vašim glasovima! Zbog toga smo trenutno na 170. mjestu! Ali nemojte zaboraviti, glasanje na TWC je svakodnevno, dok ne uđemo među prvih 10.

Edited by - Emir Pasanovic on 02/08/2010 09:41:50
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 03/08/2010 : 23:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
6. pasica Amnezije malog na www.stripvesti.com , uživajte!
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 10/08/2010 : 11:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Danas, na www.stripvesti.com specijalno izdanje Amnezije malog u BOJI! Ostavite svoj komentar.

I naravno, samo za forumaše, moj originalni scenarij:
Pasica 7.

   1. Dupla pasica, specijal, potencijalno u boji ako imaš vremena. Veći dio reda zauzima Kid Amnesia/Amnezija mali logo,
pored kojeg stoji Amnezija u fudbalskom dresu sa slovom A na oba ramena i brojem 9 na leđima. Naprijed je dizajn (nekih)
malih krila na lijevoj miški pošto se tim zove “Avijatičar” (Avian na engleskom). Broj je i na lijevoj nogavici šorca.
Stoji s loptom pod jednom rukom i trebalo bi dvije verzije, jednu englesku a jednu bosansku, objašnjenje ispod. Verzija 1:
         1. Snimatelj (može van kadra): PTIČICA!
         2. Amnezija (gleda u zrak): GDJE JE?!
   2. Verzija 2:
         1. Snimatelj (van kadra): SAY CHEESE!
         2. Amnezija (ogleda se oko sebe, s gladnom facom): WHERE IS IT?!
   3. Drugi red je klasična pasica. Amnezija pimpla fudbalsku loptu, broji koliko može pimplati a da ne padne na zemlju
ali stalno zaboravlja dokle je došao.
         1. Amnezija: JEDAN, DVA, TRI... (promjeni kadar) ...ČETIRI, PET, ŠE-- (zaboravi dokle je došao, u sljedećem kadru
već počinje iz početka) JEDAN, DVA, TRI...
   4. Zadnji kadar, dva čovjeka stoje i gledaju udaljenog Amneziju kako i dalje pimpla loptu. Kao i ostalim odraslima,
ne vidimo im lica, najbolje da im nikako ne vidimo glave.
         1. Čovjek 1: TRENERU, TAJ DJEČAK SJAJNO KONTROLIŠE LOPTU!
         2. Trener: DA, ALI KAKVA KORIST KAD SVAKI PUT ZABORAVI KOJI JE NAŠ GOL.

Edited by - Emir Pasanovic on 10/08/2010 11:30:30
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 11/08/2010 : 22:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Prvi kadar iz novog albuma odraslog Amnezije objavljen na: http://stripopeka.wordpress.com/2010/08/11/navlakusa-za-stvari-koje-dolaze/
Moram reći da sam jučer i danas pregledao, uređivao i sastavljao komentare na cijelo Porijeklo Amnezije (ukupno 27 strana, od kojih nijedna nema veze sa Amnezijom malim, tako da se ne morate brinuti da će te fuliti neke poveznice) i moram vam reći da vam zavidim što ćete moći kupiti tu knjigu na proljeće i s guštom pročitati od početka do kraja neke od najboljih stvari koje sam Filipa vidio da radi uopšte, ne samo vezano za Amneziju.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/08/2010 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Nova, osma pasica Amnezije malog samo na www.stripvesti.com !

Edited by - Emir Pasanovic on 17/08/2010 13:09:09
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/09/2010 : 14:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Nešto se dogodilo Emiru: čak tri zadnje pasice Amnezije Malog su smiješne!

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 20/10/2010 : 12:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Mislio sam da je Emir odustao od ovog foruma pa mi je bilo glupo pisati... No, s obzirom da se Emir kao vratio:

Amnezija mali je osvojio nagradu za simpaticnost na Salonu stripa. Uraaa za Emira i onog drugog sto crta! Uraaaaa!

Lijepo je kad netko potrudi i nesto napravi, a ne da samo sjedi i kenja po Internetima. Kao npr. ja.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6218 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 21/10/2010 : 11:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000