forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZS i LMS revival
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 69

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/09/2010 : 13:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kažeš da je tiskano za tebe a odmah predlažeš skupljanje ljudi i tiskanje u 300 komada???Okani se toga.OK napravio si sebi primjerak ali ne reklamiraj ga na ovom forumu i ne potiči ljude na isto.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/09/2010 : 13:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
marenovicu,nemoj da me pogresno shvatis,ali ovo tvoje odugovlacenje podseca me na vronskog 2.
jebote,pa necemo da proizvodimo dijamante,i suvo zlato,pa je tolka tajna.sawitch pokusava da ti izvuce rec po rec.
ako hoces kazi o cemu se radi,a mi ce si pravimo racunicu,da li se isplati,ili ne!
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 14:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote
Ma necu da prodajem i tacka!!!!!!!!!!!!!

Jel vam jasno?

Necu i zato me ne pitajte vise!!!!!!!

A rekao sam vam sta vam je najbolje.


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 05/09/2010 : 14:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marenovic

Ma necu da prodajem i tacka!!!!!!!!!!!!!

Jel vam jasno?

Necu i zato me ne pitajte vise!!!!!!!

A rekao sam vam sta vam je najbolje.





a taman sam mislio da kupim jedno 16komada.
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 14:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote


Neverovatno kakvi ste licemeri, pa svi bi hteli da imate, a niko od vas ne bi da stampa nego da kupi gotovo.
E pa ne moze!!!!

Takvi licemeri izazivaju kriminal i stampu pirtskih izdanja.
A ja bih radije da se vi organizujete i stampajte za sebe, vi koji jos nemate svoj primerak.
Ne mogu shvatiti da mozete biti takvi licemeri i sa jedne strane pitati POSTO, a sa druge kazati NE, TO NE MOZE.

Pa koliko puta sam vam ja rekao da je to za mene, a vi jos uvek navaljujete?
Koliko puta sam vam rekao da imate dve varijante:

Izadjite, nadjite stampariju/fotokopirnicu i odradite svak za sebe, ili se organizujte i uradite to jeftinije, cetiri do pet puta jeftinije, ako ne i vise.
Ali mene zaobidjite vise sa tim pitanjima


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/09/2010 : 14:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
@Marenovic
Nismo se razumeli.
Ako neko sebi odradi i odstampa nesto za svoju dusu, to je OK. I po zakonu se to moze smatrati nekom vrstom backupa.
Ali, ako se neko udruzuje da odstampa, za ovo podneblje, znacajan tiraz, to je vec piraterija. Zakon ne interesuje da li je to nonprofit ili nije, da li je za 300 odabranih ili je namenjeno prodaji. Za zakon je to 300 primeraka cija moguca prodaja ostecuje nosioce autorskih prava i tu prestaje prica.

U vezi velikih fajlova za daunloud, samo je pitanje vremena kada ce se primerci cija je stampa bazirana na njima naci u rubrikama nudim-trazim, aukcijama i onlajn prodaji.
Koliko sam video na forumu Stripzone, takvi ''bizmismeni'' su se vec pojavili.

Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 14:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote


A sto onda svako ne izadje i potrazi u svojoj okolini stampariju/fotokopirnicu i uradi svako za sebe?
Ne pitajte me, cene nisu iste ni u jednom gradu (u to sam se licno uverio) ni u vise gradova. Ne mozete
ocekivati da cena stampe (digitalne) kako sam ja radio bude ista kod vas, kao i kod mene.
Mozda ce biti cena 7 puta vece, mozda tri puta manja???????

Online prodaja? Ne kod mene, ne hvala. Mozes od mene kupiti neke druge stvari, antikvitete, ali ne i stripove, bar ne ova dva.




Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/09/2010 : 14:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Pa, ljude prosto mrzi da setaju. Hteli su od tebe da cuju okvirnu cenu da odmah znaju da li da ustanu od televizora ili da odu do stampara. Lenjost je univerzalna pojava
A izgleda i paranoja. Ponovo sam procitao postove i NIKO nije od tebe trazio da mu prodas svoj remaster.
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 14:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote
Ali mi se to imputira.

quote:
marenovicu,nemoj da me pogresno shvatis,ali ovo tvoje odugovlacenje podseca me na vronskog 2.


Ne znam sta je taj radio, al ne bih da budem pogresno shvacen.

quote:
a taman sam mislio da kupim jedno 16komada.


quote:
Imate skenirane stripove i čitajte ako već i hoćete kopirajte ih,tiskajte ili printajte(za sebe)ali ovo raspitivanje za cijene,skupljanje ljudi za kršenje zakona već je
Moderatori vrijeme je za ?
- ovo je sa srodne teme.


quote:
Kažeš da je tiskano za tebe a odmah predlažeš skupljanje ljudi i tiskanje u 300 komada???


Pa reci da niko nije pomislio da sam preprodavac.


A sto se tice lenjosti, onda ti likovi sto me to pitaju ne vole strip dovoljno. Ili je ta lenjost tipicno balkanska? Da li mozes Bane da pretpostavis koliko sam ja mesta obisao pre nego sto sam odstampao ovo? Bila je to duga setnja. Ali brate, kad se nesto voli, voli se.
Bezuslovno!



Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...

Edited by - Marenovic on 05/09/2010 14:50:24
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/09/2010 : 15:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
bezvezna rasprava

sangue navajo
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 05/09/2010 : 15:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Pa, ljude prosto mrzi da setaju. Hteli su od tebe da cuju okvirnu cenu da odmah znaju da li da ustanu od televizora ili da odu do stampara. Lenjost je univerzalna pojava
A izgleda i paranoja. Ponovo sam procitao postove i NIKO nije od tebe trazio da mu prodas svoj remaster.


Da, hoćemo okvirnu cenu štampanja
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 16:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote
Pa jel imate internet?
Evo, sad sam pogledao nesto po internetu, i nasao neke cene. Ti sunce bogovo, kolko je kod mene skuplje nego ovo sto nadjoh...

A jos povlascena cena.

Doduse, ne znam da li te stamparije/kopirnice imaju onu vrstu stampe koja vam treba, ali cene su boli glava.

Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/09/2010 : 16:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a šta uopće tiskate za sebe te stripove koje će domači izdavači izbaciti ili su već to napravili?ajde da pravite nešto egzotićno šta neće biti nikad objavljeno u nas nego se uvatli bonellija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 05/09/2010 : 16:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Lijepo te molim Marenovicu da više ne komentarišeš na ovu temu. Niko nije tražio da kupi tvoj strip. Nas je samo interesovalo koliko te je koštalo da ga oštampaš. To je naravno bila samo čista radoznalost. Sad me više i ne interesuje. Postalo je dosadno ovo nadmudrivanje.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 05/09/2010 : 16:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
Ajde da se vratimo na temu o ZS i LMS Revival, i da završimo o štampanju, once an for all! Nasitio sam se te teme i na Zoni.
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 16:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote
@Sekta i drugi koje interesuje cena:

Zbog razgovora o o ceni stampe sam dobio privremenu suspenziju na zoni.
Ne zelim da govorim o ceni i tacka.

Mozete me pitati o necemu drugom ali ne i o ceni.

Kraj diskusije o ceni stampe



Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...

Edited by - Marenovic on 05/09/2010 16:30:50
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/09/2010 : 17:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Mogao si to odmah reć'.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 05/09/2010 : 20:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message  Reply with Quote
Evo jos jedne verzije za Zagorovce ,posto je prethodna bila previse Parkerovska


Edited by - tenay on 05/09/2010 23:01:00
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/09/2010 : 21:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tenay

Evo jos jedne verzije za Zagorovce ,posto je prethodna bila previse Parkerovska





Ova je puno bolja, pogotovo za Nasilje U Darkvudu naslovnu

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/09/2010 : 21:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Crtež ti je odličan, za Zagor netipičan ali ipak izvrstan.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 05/09/2010 : 21:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
vrlo zanimljiv crtez. Bilo bi lepo da posvetis i drugim detaljima istu paznju kao za lice i cev. Zagorova leva ruka je bas urnebes...
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 05/09/2010 : 21:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 05/09/2010 : 21:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message  Reply with Quote
Hvala ,znace mi mnogo vasi komentari . Nego ,u kom smislu urnebes
Go to Top of Page

Marenovic
Junior Member



Serbia
426 Posts

Member since 08/01/2009

Posted - 05/09/2010 : 21:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Marenovic a Private Message  Reply with Quote
Pa zar ovo nije Dilan Dog u Zagorovom kostimu?



Salim se, radi na crtezu i bice ok jednog dana.


Kolekcionar starina....
Imate li stogod staro a ocuvano? Moze i neka tetka...

Edited by - Marenovic on 05/09/2010 21:50:26
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 05/09/2010 : 22:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
Od kad Zagor nosi pušku , dobar si, možeš da se kolješ sa Chiarollom

Edited by - Svarog on 05/09/2010 22:08:12
Go to Top of Page
Page: of 69 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000