forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZS i LMS revival
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 69

samotnjak
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
83 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 09/06/2012 : 15:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send samotnjak a Private Message  Reply with Quote
koliko bi koštao cijeli Zagorov serijal obrađen na ovaj način?
veliki sam nostalgičar, ali kada vidim ovo, čini mi se da bih zaboravio i na originalni ZS i LMS.

ovaj vaš trud je nevjerovatan a dokazuje da nikakav novac ne može biti motiv da ljudi ovako predano i požrtvovano rade neki posao.

samo bzezuvjetna ljubav prema onom što se mnogo voli

nemam riječi

p.s.: pitanje sa početka posta je ozbiljno. ima li odgoora?
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 09/06/2012 : 16:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by samotnjak

koliko bi koštao cijeli Zagorov serijal obrađen na ovaj način?
veliki sam nostalgičar, ali kada vidim ovo, čini mi se da bih zaboravio i na originalni ZS i LMS.

ovaj vaš trud je nevjerovatan a dokazuje da nikakav novac ne može biti motiv da ljudi ovako predano i požrtvovano rade neki posao.

samo bzezuvjetna ljubav prema onom što se mnogo voli

nemam riječi

p.s.: pitanje sa početka posta je ozbiljno. ima li odgoora?



Uf, teško pitanje. Treba vremena ali i para. Mnogo. Ali bar ovde nema onih svađa čije je izdanje bolje, da le je trebalo ovako ili onako. Ono što znam, da momci koje prevode su živa vatra. Mi ostali se svojski trudimao zajedno da sa glavnim šefom naparavimo što kvalitetnije izdanje. Da izuzmem Atilu bez koga ovo ne bi ni počelo, ja kao član ekipe skidam kapu prevodiocima, korektorima i lektorima (oni koji to rade će se prepoznati. Ovo što mi radimo je čisto za dušu i ništa više. Imamo mi velikih želja ali nemamo sredstava.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 09/06/2012 16:21:02
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 09/06/2012 : 18:34:22  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by samotnjak

koliko bi koštao cijeli Zagorov serijal obrađen na ovaj način?
veliki sam nostalgičar, ali kada vidim ovo, čini mi se da bih zaboravio i na originalni ZS i LMS.

ovaj vaš trud je nevjerovatan a dokazuje da nikakav novac ne može biti motiv da ljudi ovako predano i požrtvovano rade neki posao.

samo bzezuvjetna ljubav prema onom što se mnogo voli

nemam riječi

p.s.: pitanje sa početka posta je ozbiljno. ima li odgoora?



Uf, teško pitanje. Treba vremena ali i para. Mnogo. Ali bar ovde nema onih svađa čije je izdanje bolje, da le je trebalo ovako ili onako. Ono što znam, da momci koje prevode su živa vatra. Mi ostali se svojski trudimao zajedno da sa glavnim šefom naparavimo što kvalitetnije izdanje. Da izuzmem Atilu bez koga ovo ne bi ni počelo, ja kao član ekipe skidam kapu prevodiocima, korektorima i lektorima (oni koji to rade će se prepoznati. Ovo što mi radimo je čisto za dušu i ništa više. Imamo mi velikih želja ali nemamo sredstava.

Auu Lega, ali si ga zamotao.
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 03/07/2012 : 17:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da Moreno Burattini ima dostup nekim našim obrađenim izdanjima njegovih stripova. Danas je na svom blogu postavio ovu tablu sto smo mi pre godinu dana obradili na Zoni: http://morenoburattini.blogspot.com/2012/07/cuzco.html


Edited by - Attila77 on 03/07/2012 18:05:07
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/07/2012 : 23:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Dobar, clanak, koristice mi...sto se tice table, vrlo je verovatno da Burattini i kompanija imaju sve vase projekte na Zoni (ove pre nego sam upao sa vama u JA odiseju) koji su svim clanovima dostupni. Sad, zasto je u italijanski clanak ubacio tablu na srpskome, nije mi jasno, verovatno greskom.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 04/07/2012 : 00:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Ja sam sasvim siguran da nije greška u pitanju. Zna on šta radi.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/07/2012 : 00:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
ommage Attilinom liku i delu?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 10/07/2012 : 21:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
Počeli smo novi projekat:

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 10/07/2012 : 22:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Ludilo
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/07/2012 : 22:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Zakon strip...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/07/2012 : 00:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalno ti ova naslovnica izgleda, pogotovo boje. Odlicno!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 11/07/2012 : 00:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Fenomenalno ti ova naslovnica izgleda, pogotovo boje. Odlicno!



Hvala duze. Ovo je meni najdraza Zagor epizoda.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/07/2012 : 02:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Majstore, tvoja "srebrno-medaljska" naslovnica bi mogla fino uletjeti na zadnju koricu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

dinotuf
New Member

Sweden
267 Posts

Member since 15/08/2002

Posted - 11/07/2012 : 10:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dinotuf a Private Message  Reply with Quote
Attila77 - Prvo bi želio da se zahvalim tebi i svim članovima koji ti pomažu u ovom sjajnom projektu. Svaka čast!
Interesuje me da li imate neki spisak svih obrađenih izdanja do sada? Volio bih da vidim jedan jednostavan pregled svega tog što ste producirali.

Imam i jedan prijedlog - Obrađivanje i prijevod Zagor Index knjiga na naše jezike. Mislim da bi to bio pravi hit kao i enclikopedija koja je objavljena nedavno na ovovm forumu. Nevidim nadu da će itko od sadašnjih izdavača to da objavi. Nažalost nemam vremena da vam pomognem u radu oko obrade ali rado ću učestvovati sa nekom financijskom pomoći.
Go to Top of Page

Attila77
Average Member



USA
886 Posts

Member since 08/05/2005

Posted - 11/07/2012 : 18:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Attila77 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dinotuf

Attila77 - Prvo bi želio da se zahvalim tebi i svim članovima koji ti pomažu u ovom sjajnom projektu. Svaka čast!
Interesuje me da li imate neki spisak svih obrađenih izdanja do sada? Volio bih da vidim jedan jednostavan pregled svega tog što ste producirali.

Imam i jedan prijedlog - Obrađivanje i prijevod Zagor Index knjiga na naše jezike. Mislim da bi to bio pravi hit kao i enclikopedija koja je objavljena nedavno na ovovm forumu. Nevidim nadu da će itko od sadašnjih izdavača to da objavi. Nažalost nemam vremena da vam pomognem u radu oko obrade ali rado ću učestvovati sa nekom financijskom pomoći.



Nemam nikakav spisak obradjenih stripova, ali mozes ih sve naci na Zoni u PDF "Privatni radovi".

To je odlicna ideja, samo za to su nam potrebni skenovi tog Zagor Index knjige u 600dpi. Ako ti mozes to nekako nabaviti i skenirati, mi cemo obavezno obraditi.
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 12/07/2012 : 05:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Attila77

quote:
Originally posted by dinotuf

Attila77 - Prvo bi želio da se zahvalim tebi i svim članovima koji ti pomažu u ovom sjajnom projektu. Svaka čast!
Interesuje me da li imate neki spisak svih obrađenih izdanja do sada? Volio bih da vidim jedan jednostavan pregled svega tog što ste producirali.

Imam i jedan prijedlog - Obrađivanje i prijevod Zagor Index knjiga na naše jezike. Mislim da bi to bio pravi hit kao i enclikopedija koja je objavljena nedavno na ovovm forumu. Nevidim nadu da će itko od sadašnjih izdavača to da objavi. Nažalost nemam vremena da vam pomognem u radu oko obrade ali rado ću učestvovati sa nekom financijskom pomoći.



Nemam nikakav spisak obradjenih stripova, ali mozes ih sve naci na Zoni u PDF "Privatni radovi".

To je odlicna ideja, samo za to su nam potrebni skenovi tog Zagor Index knjige u 600dpi. Ako ti mozes to nekako nabaviti i skenirati, mi cemo obavezno obraditi.

Dobra ideja. Odlična.
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 14/07/2012 : 22:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
Još jedan strip KI ZS je završen.

Go to Top of Page

lixon
Starting Member



10 Posts

Member since 01/07/2012

Posted - 14/07/2012 : 23:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lixon a Private Message  Reply with Quote
Sta se sprema ovih dana?
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 14/07/2012 : 23:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lixon

Sta se sprema ovih dana?

JA Saga broj 13.
Nekoliko Tex-ova i još svašta nešto.

Edited by - marinac on 14/07/2012 23:32:20
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2012 : 14:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote


Ima(mo) li sanse za drugi broj Saguara (i dalje)? :)




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 15/07/2012 : 15:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli



Ima(mo) li sanse za drugi broj Saguara (i dalje)? :)





Ako neko nabavi mi ćemo obraditi strip.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 15/07/2012 : 15:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
Biće.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 15/07/2012 : 17:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marinac

quote:
Originally posted by lixon

Sta se sprema ovih dana?

JA Saga broj 13.
Nekoliko Tex-ova i još svašta nešto.



Jel' ima to igdje da se skine? Mislim da nema sanse da ikome naskodite, ko god to skine i procita, kupice stripove cim izadju...
Go to Top of Page

marinac
Average Member



570 Posts

Member since 13/05/2011

Posted - 15/07/2012 : 21:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send marinac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

quote:
Originally posted by marinac

quote:
Originally posted by lixon

Sta se sprema ovih dana?

JA Saga broj 13.
Nekoliko Tex-ova i još svašta nešto.



Jel' ima to igdje da se skine? Mislim da nema sanse da ikome naskodite, ko god to skine i procita, kupice stripove cim izadju...

Ima samo prva epizoda na Stripzoni u VIP zoni. Biće objavljivana samo po jedna epizoda mesečno. Iz VIP zone, za širu javnost, će izaći tek kad to objave VČ i LU. Stripove u digitalnim obliku imaju samo oni koji su radili na njima.Znači nema da se skine.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/07/2012 : 15:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Stavio sam prvih 8 JA odiseje na kopiranje, kad ih dobijem sredinom sedmice, kacim ovde fotke, ako je to ok

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 69 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000