forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 1602
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/09/2010 : 21:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
izaslo na hrvatskom. nije da me nesto dira, al' sigurno ima onih koji su cekali...
ako je vec oglaseno, sorry, izbrisite.

http://www.algoritam.hr/?m=1&p=proizvod&kat=645&id=141271

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 24/09/2010 : 22:01:17  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
Ako je od Neila Gaimana verujem da je nešto sjajno. Uzimam kad dođe kod nas .

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/09/2010 : 23:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Koliko prodaju toga ako im je naklada 1000 komada?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 24/09/2010 : 23:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
ne znam koliko prodaju ali cijene za izdanja u boji su im zbilja odlicne, zapravo nedostizne ostalim izdavacima.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2010 : 00:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by C Celtic

Ako je od Neila Gaimana verujem da je nešto sjajno.


Zabavno. Ako iole poznaješ Marvel univerzum, naravno.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/09/2010 : 01:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
da, kazu da je vecina fora iz tog svijeta superheroja, koji su se ovdje nasli u elizabetanskoj engleskoj.
zapravo, razlog zasto mi i nije napeto. steta. bolje da je to neka prava 1602., s kukom i motikom, lomacama i giljotinama, a ne ove letece kostimirane pizdarije

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/09/2010 : 01:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Djole, majke ti, daj jos jedanajs' postova i onda nemoj vise nijedan za dugo vrijeme. bas ce biti kul

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/09/2010 : 09:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

da, kazu da je vecina fora iz tog svijeta superheroja, koji su se ovdje nasli u elizabetanskoj engleskoj.
zapravo, razlog zasto mi i nije napeto. steta. bolje da je to neka prava 1602., s kukom i motikom, lomacama i giljotinama, a ne ove letece kostimirane pizdarije


I je prava 1602.
I likovi su uklopljeni (bez letenja i kostima)...
I strip je dobar.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

C Celtic
Average Member



Serbia
892 Posts

Member since 20/05/2009

Posted - 25/09/2010 : 17:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send C Celtic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by C Celtic

Ako je od Neila Gaimana verujem da je nešto sjajno.


Zabavno. Ako iole poznaješ Marvel univerzum, naravno.



???

What a long strange trip it's been
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 25/09/2010 : 19:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Djole, majke ti, daj jos jedanajs' postova i onda nemoj vise nijedan za dugo vrijeme. bas ce biti kul



Hehe, nisam ja moj glavni urednik pa da patim od te simbolike. ;) Ali mogao bih, vidiš. ;)

quote:
Originally posted by C Celtic

???


Šta nije jasno?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10364 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 25/09/2010 : 21:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Curunir

Djole, majke ti, daj jos jedanajs' postova i onda nemoj vise nijedan za dugo vrijeme. bas ce biti kul



Hehe, nisam ja moj glavni urednik pa da patim od te simbolike. ;) Ali mogao bih, vidiš. ;)




on bi to odma' pomnozio sa 6

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 25/09/2010 : 21:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38143

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000