forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Phoenix Press: Traper Keri, knjige 1 i 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 07:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

ajme,nemoj više,popišao sam tipkovnicu i ekran
post milenija



Ne seri magarilose.. I prestani da me stalkiras po topicima...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 30/09/2010 : 08:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Konacno zaseban Traper Keri kako i zasluzuje Sto se tice cene,nekako cu da ustedim...moze se i bez kondoma
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 08:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
To smo videli..
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 30/09/2010 : 09:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Bravo za Kerija, kupljeno kad stigne Buchu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/09/2010 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Lex No1

quote:
Originally posted by marcho

Genijalan serijal... Čitao nekad kao dodatak komandantu marku u zs. Šteta što nije na hrvatskom...



Kakve veze ima, bitno je da se razume...



Jebiga, to je više-manje do navike, mi smo naučeni da se strana imena pišu isto ko i originalu, znači nije Đek nego Jack (govorin bezveze). Nema tu nekoga velikoga problema, al navika igra veliku ulogu



Pogotovo ste nauceni citati takvog Kerija.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 30/09/2010 : 10:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lex No1

quote:
Originally posted by marcho

Genijalan serijal... Čitao nekad kao dodatak komandantu marku u zs. Šteta što nije na hrvatskom...



Kakve veze ima, bitno je da se razume...


lakse je nego na talijanskom citati

feka
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/09/2010 : 12:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Čudi me da niko nije prokomentarisao cenu koja sigurno nije mala, naročito za knjigu od 238 stranica.
Tri nova Karavana i dva TK za 3000 dinara, solidna cifra!
Ja sam očekivao cenu od oko 700 din +- 100 dindži; ali ajde,naćićemo već pare kada su se momci (i devojka) potrudili da nas ovako lepo obraduju.A nadam se da ćemo tako i ubrzati pojavljivanje Grejstorma !
A valjda će jednog dana biti objavljena i treća knjiga TK!(možda Savić nađe K.Markove glancere iz kojih se može skenirati tih 5 epizoda)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13358 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/09/2010 : 12:41:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Čudi me da niko nije prokomentarisao cenu koja sigurno nije mala, naročito za knjigu od 238 stranica.



Manji tiraž + veći format (dimenzije), pa valjda je zato veća cena
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/09/2010 : 12:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da je veći format.Super.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/09/2010 : 12:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovo pravi topik na kojem bi ljudi trebalo da se jave i kazu zasto su pri stavu da je izdanje preskupo, "trebalo da bude toliko i toliko" itd itd. Postoje samo dve mogucnosti: ili je izdanje napravljeno za "shishanje ovaca" i onda bi momke (i devojku) iz PP zaista trebalo da bude sramota ili je cena adekvatna.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/09/2010 : 12:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ma sve ok, ja sam se samo uplašio da se nisi navukao na heroin ili ne daj Bože na kokain, pa da ti zbog toga treba više keša!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/09/2010 : 12:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
160*210 je klasičan Boneli format;znači da je ovaj 170*240 poprilično veći - sjajno!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 30/09/2010 : 12:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Ne bih o ceni.Ne bavim se izdavastvom i nisam upucen u detalje kako sve to ide,a posle toliko odgledanih How It's Made emisija,jednostavno moram da vise cenim svaki posao i da bolje razumem zasto su neke stvari kakve jesu,pa i cena.Sigurno je da mnogo toga utice na njeno formiranje i da je vecina razloga opravdana.Na kraju krajeva,ako njima to odgovara,ako su zadovoljni prodajom i zaradom,a to im je,verovatno,najbitnije,sta ja tu mogu.Ako budu mislili da ce niza cena da bolje prodje,smanjice je.Svakako im nije u interesu da propadnu kao firma.Uvek ce biti onih kojima je skupo i onih kojima nije.Ne zaradjuju svi isto,nemaju svi iste zivotne troskove,a neki i ne zaradjuju.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 13:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Poredeci sa Libellusom broj stranica je doooosta jeftino...
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 30/09/2010 : 13:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Rekoh na jednoj temi da nemam stripove.Stare sam davno prodao,nerado,ali se moralo ziveti od necega.Nove,da kupujem jedan mesecno,malo je za moje potrebe,a za vise se nema.Glupo da uzmem jedan,pa ko zna da li cu uzeti nastavak,a sa najavljenim tempom izlazenja i kad.Mator sam ja da pocinjem iz pocetka.Mozda ja nisam reprezentativan primerak prosecnog ljubitelja stripa na YU prostoru,kada je u pitanju kucni budzet,pa se cena ne kreira po meni.I ne moram da budem.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 13:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ko te to pitao uopste?
Go to Top of Page

jova
Starting Member



Serbia
99 Posts

Member since 25/02/2009

Posted - 30/09/2010 : 13:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jova a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Mislim da je ovo pravi topik na kojem bi ljudi trebalo da se jave i kazu zasto su pri stavu da je izdanje preskupo, "trebalo da bude toliko i toliko" itd itd. Postoje samo dve mogucnosti: ili je izdanje napravljeno za "shishanje ovaca" i onda bi momke (i devojku) iz PP zaista trebalo da bude sramota ili je cena adekvatna.



Zašto da ih bude sramota? Izdavaštvo je privredna delatnost i normalno je da se ljudi time bave da zarade novac, a ne radi pomoći siromašnima ili obespravljenima.
Go to Top of Page

pmilovan
Starting Member

7 Posts

Member since 25/05/2010

Posted - 30/09/2010 : 14:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send pmilovan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ko te to pitao uopste?


samo oštro prijatelju!
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 30/09/2010 : 14:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jova

quote:
Originally posted by Colt

Mislim da je ovo pravi topik na kojem bi ljudi trebalo da se jave i kazu zasto su pri stavu da je izdanje preskupo, "trebalo da bude toliko i toliko" itd itd. Postoje samo dve mogucnosti: ili je izdanje napravljeno za "shishanje ovaca" i onda bi momke (i devojku) iz PP zaista trebalo da bude sramota ili je cena adekvatna.



Zašto da ih bude sramota? Izdavaštvo je privredna delatnost i normalno je da se ljudi time bave da zarade novac, a ne radi pomoći siromašnima ili obespravljenima.



Distribucija elektricne energije je isto privredna djelatnost, i ako ti povise cijenu struje 3 puta ne bi trebalo da se zalis, niti da one koji ti je distribuiraju bude sramota.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 14:41:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bez struje ces tesko u XXI veku da prezivis ali bez stripova vrlo lako...
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
767 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 30/09/2010 : 15:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio i tu treću knjigu, pa makar i na Srpskom.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 15:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A bila bi jaka i na bosanskom: "Djes' ba Keri"
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 30/09/2010 : 15:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

A bila bi jaka i na bosanskom: "Djes' ba Keri"

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39112 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/09/2010 : 16:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Keri: "Kuig, McBull, what's that? Grizzly?"
McBull: "Kak'i grizli, zaklal' bolan!"

Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3294 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 30/09/2010 : 16:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Da se nadovezem na poredjenje sa odredjenim izdanjima koje ljudi pominju preko PM ili drugih foruma : Maxi Tex, Maxi Zagor, Odabrane Price i sl se stampaju u tirazu od minimalno 5000 komada, format je znatno manji, papir slabijeg kvaliteta, otisak (usudio bih se reci) ne tako dobar, nisu masinski doradjeni u domenu uveza i sl. Naravno, uvek postoji mogucnost da nista od ovoga ne utice na cenu i da je TK ustvari tezak rip-off. Na citaocima je da prosude.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000