forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Spider-man reboot: dobro ili loše?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/10/2010 : 14:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
Snima se nova verzija Spidermana, priča ide od početka, s novim glumcima i redateljem. Redatelj je Marc Webb, anonimni redatej koji je uglavnom radio glazbene spotove, a snimio je film "(500) days summer"(500 dana ljubavi) koja ima lijepu osmicu na Imdb-u, a autor je i jdne epizode "U uredu". Spider-Mana glumi također relativno anonimni glumac Andrew Garfield(lako se pamti, vjerujem), koji je glumio u filmovima "Lions for lambs"(Jaganjci i lavovi) gdje je nastupao i Tom Cruise, "Boy A" i "The Imaginarium of Doctor Parnassus", filmu Terryja Gilliama. Sličan je Peteru i čini mi se da će biti puno bolje rješenje od Maguirea. Priča se(i vjerojatno je) da će Emma Stone, poznata po ulozi u "Superbad" preuzeti ulogu Mary Jane Watson. Za ostale se još ništa ne zna. Ovo bi moglo biti osvježenje, a moglo bi biti i sranje. Što mislite, kakav bi film, koji bi trebao doći 2012, mogao biti?

Choices:

Cisto eksperimentalno sranje, bolje da su ostavili staru postavu
Prvi ciklus ce vjerojatno ispasti bolji
Kao i originalna trilogija.
Ovo ce biti osvježenje, iako je ekipa ne tako poznata.
Ma, vec ima podlogu za remek-djelo!


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/10/2010 : 14:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će ispasti kao i prvi ciklus.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/10/2010 : 14:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
I zadnji Spider Man 3 nije bio toliko dobar, to je znak da treba da zaustave franchise, ja sam da ne rade, ali nikad se ne zna, moze i da bude dobro...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 06/10/2010 : 15:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Meni je treći dio bio dosta dobar i već sam se navikao na staru postavu.
Al to ne znaći da novi serijal neće biti dobar.....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2010 : 15:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će ovo biti film usmjeren totalno na tinejdžersku publiku, odrastanje, odnosi u srednjoj školi, prve ljubavi i tako... Vjerojatno nešto kao Beverly Hills, samo s kostimiranim likovima. Ako će opet načinjati temu o smrti svog strica/tetka i odvikavanje od krivnje za njegovu smrt, pa do shvaćanja odgovornosti, jao si ga meni... To bi rađe preskočio. I što će, opet vratiti Goblina za neprijatelja?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/10/2010 : 15:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Šteta , draže bi mi bilo da je ostalo sve po starom; sumnjam da će nadmašiti prvi ciklus. Ipak je on bio prvi :)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/10/2010 : 16:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Vezano za adaptacije Marvelovih stripova, mene je razveselila jedna druga vijest. Naime, Darren Aronofsky bi mogao režirati film Wolverine 2, koji bi navodno trebao biti adaptacija odlične četverodijelne mini-serije koju su radili Chris Claremont i Frank Miller.

Wolverine i ninje u Japanu!

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/10/2010 : 16:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Mislim da će ovo biti film usmjeren totalno na tinejdžersku publiku, odrastanje, odnosi u srednjoj školi, prve ljubavi i tako... Vjerojatno nešto kao Beverly Hills, samo s kostimiranim likovima. Ako će opet načinjati temu o smrti svog strica/tetka i odvikavanje od krivnje za njegovu smrt, pa do shvaćanja odgovornosti, jao si ga meni... To bi rađe preskočio. I što će, opet vratiti Goblina za neprijatelja?


Hej, pa možda se film bude zvao "Ultimate Spider-Man", lako je očekivati, nakon prve trilogije "običnog" Spideyja, možda sad bude "Ultimate.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 06/10/2010 : 16:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Cisto eksperimentalno sranje, bolje da su ostavili staru postavu.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2010 : 16:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ništa, ja s nestrpljenjem očekujem Avengerse (2012. načekat ću se!). Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana, Iron man Hulka; samo još da snime Thora i Capa...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/10/2010 : 16:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Cisto eksperimentalno sranje, bolje da su ostavili staru postavu.


Stara postava nije željela glumiti nakon što su maknuli Raimija.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/10/2010 : 16:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ništa, ja s nestrpljenjem očekujem Avengerse (2012. načekat ću
se!). Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana, Iron man Hulka; samo još da snime Thora i Capa...



koji Cage, valjda Fury

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/10/2010 : 16:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana

Misliš, Fury?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/10/2010 : 16:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Vezano za adaptacije Marvelovih stripova, mene je razveselila jedna druga vijest. Naime, Darren Aronofsky bi mogao režirati film Wolverine 2, koji bi navodno trebao biti adaptacija odlične četverodijelne mini-serije koju su radili Chris Claremont i Frank Miller.

Wolverine i ninje u Japanu!



hmmmm....a stajalo je negde da bi on mogao da rezira i ekranizaciju Preachera i jos necega, ne mogu da se setim.

bas ga oce strip adaptacije

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2010 : 16:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Vezano za adaptacije Marvelovih stripova, mene je razveselila jedna druga vijest. Naime, Darren Aronofsky bi mogao režirati film Wolverine 2, koji bi navodno trebao biti adaptacija odlične četverodijelne mini-serije koju su radili Chris Claremont i Frank Miller.

Wolverine i ninje u Japanu!



U alternativnoj sceni nakon odjavne špice Wolverine je prikazan kako ide u Japan, jel tako? Tako da će sigurno nastavak biti u Japanu.

Kako im je Aronofsky uopće pao na pamet za redatelja ekraniziranog stripa? Priznajem da je primamljivo misliti o Wolverinu s tako drugačijim redateljem... Piše da je u trci i David Slade, redatelj spotova.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2010 : 16:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DeeCay

Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana

Misliš, Fury?



Sorry, Nick Fury, u pravu ste, Uvijek ih mijenjam, njega i Lukea Cagea...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2010 : 16:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89
hmmmm....a stajalo je negde da bi on mogao da rezira i ekranizaciju Preachera i jos necega, ne mogu da se setim.


RoboCopa

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 06/10/2010 : 16:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Windwalker

Cisto eksperimentalno sranje, bolje da su ostavili staru postavu.


Stara postava nije željela glumiti nakon što su maknuli Raimija.


Već se oblikovao plot, John Malcovich je trebao glumiti Strvinara, i onda se sve srušilo.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/10/2010 : 17:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Lord Vader89
hmmmm....a stajalo je negde da bi on mogao da rezira i ekranizaciju Preachera i jos necega, ne mogu da se setim.


RoboCopa



moguce, ali mislio sam na ovo

http://www.newsarama.com/film/aronofsky-preacher-director-100929.html

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/10/2010 : 17:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ovo ce biti osvježenje, iako je ekipa ne tako poznata.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 06/10/2010 : 19:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da sam čitao strip od početka pa do nekog 400 broja, film mi je njasre.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/10/2010 : 14:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Valjda ce to snimiti kako treba. Nije mi glavni glumac bas neki. Opet je neki geekonja ljigavi.

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/10/2010 : 15:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Pa tako treba i biti. No, čini mi se da je drukčiji od Maguirea koji mi je totalno išao na živce i bio užasno ljigav. Jako hvale tog Garfielda u posljednje vrijeme tako da nešto mora biti od njega.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/10/2010 : 16:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Očekujem bolji film od nastavaka, ali ne i prvog dijela sa maguirom
meni je ovo pozitivna vijest
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 07/10/2010 : 19:52:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DeeCay

Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana

Misliš, Fury?



Sorry, Nick Fury, u pravu ste, Uvijek ih mijenjam, njega i Lukea Cagea...



rasista

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/10/2010 : 22:27:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by DeeCay

Kad se okupi ekipa, Cage je već unovačio Iron mana

Misliš, Fury?



Sorry, Nick Fury, u pravu ste, Uvijek ih mijenjam, njega i Lukea Cagea...



rasista



pa i nije bas, uzmemo li u obzir da je i Cage afro-amerikanac

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000