forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Spider-man reboot: dobro ili loše?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 11/10/2010 : 17:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message  Reply with Quote
pa na to sam i mislio... svi mu crnci isti

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/10/2010 : 18:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
a, sorry onda

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

kemo2012
Junior Member



USA
312 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 11/10/2010 : 18:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kemo2012's Homepage  Send kemo2012 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Snima se nova verzija Spidermana, priča ide od početka, s novim glumcima i redateljem. Redatelj je Marc Webb, anonimni redatej koji je uglavnom radio glazbene spotove, a snimio je film "(500) days summer"(500 dana ljubavi) koja ima lijepu osmicu na Imdb-u, a autor je i jdne epizode "U uredu". Spider-Mana glumi također relativno anonimni glumac Andrew Garfield(lako se pamti, vjerujem), koji je glumio u filmovima "Lions for lambs"(Jaganjci i lavovi) gdje je nastupao i Tom Cruise, "Boy A" i "The Imaginarium of Doctor Parnassus", filmu Terryja Gilliama. Sličan je Peteru i čini mi se da će biti puno bolje rješenje od Maguirea. Priča se(i vjerojatno je) da će Emma Stone, poznata po ulozi u "Superbad" preuzeti ulogu Mary Jane Watson. Za ostale se još ništa ne zna. Ovo bi moglo biti osvježenje, a moglo bi biti i sranje. Što mislite, kakav bi film, koji bi trebao doći 2012, mogao biti?



To nisu filmovi za djecu od 12 godina

"I wake up and think dreams are real. I sleep so I don't have to feel."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/10/2010 : 21:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

pa na to sam i mislio... svi mu crnci isti



Kao i Kinezi/japanci/Korejanci/ini, Indijanci i Eskimi. Šalu na stranu, ne pratim tu scenu toliko da bi se u trenutku mogao ispraviti.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 28/12/2010 : 10:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Sorry što oživljavam (moj) stari topic, no ima nekih vijesti u vezi filma, vrlo važnih:

Zasad se zna 12 uloga, a među onim važnim što su nove izabrane su ove:

Rhys Ifans- poznati britanski glumac poznat po ulogama u filmovima "Notthing hill" i "Harry Potter and the Deathly Hallows" će preuzeti ulogu glavnog negativca- Dr. Curta Connorsa, tj. Lizarda.

Martin Sheen- osvajao je Emmyje i Zlatne globuse, Glumio je u nekolicini izvrsnih i poznatih filmova, a samo neki među njima su "The departed", "Apocalypse now", "Catch me if you can" i dr. Glumit će Uncle Bena.

Sally Field- poznata po ulozi u "Forrest Gump" i još nekim filmovima. Glumit će Aunt May.



Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/12/2010 : 00:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
čitao sam na wikipediji o tome. s obzirom da će redatelj bit neki tip koji režira glazbene spotove, taj film će bit shit ziher. sam koncept filma, koji će se fokusirat na to kak je parker razvijao svoje sposobnosti pauka tijekom srednje škole je blesav. meni je osobno bio spider-man 3 loš u usporedbi s prethodna dva kaj se radnje tiče, tako da bi ovo samo moglo bit još gore. gluma tobeya maguirea (koji je meni oduvijek bio antipatični debil) je isto bila čista koma i vidjelo se da se zasitio glumljenja glavnog junaka, a da se franšiza treba prekinut.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/12/2010 : 00:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
barem sam dobro pogodio da ce Lizard biti sledeci bad guy. iako ni najmanju predstavu nisam imao da ce da krecu ceo shit iz pocetka :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/12/2010 : 00:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

s obzirom da će redatelj bit neki tip koji režira glazbene spotove, taj film će bit shit ziher.

Nemoj biti toliko siguran. (500) Days of Summer je bio odličan film. Ako je suditi prema njemu, Webb bi se mogao pokazati kao više nego dobar izbor za Spider-Mana.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 29/12/2010 : 00:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
hahhaa, ladno se tip zove Web(b) :D :D :D :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/12/2010 : 18:04:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido


Nemoj biti toliko siguran. (500) Days of Summer je bio odličan film. Ako je suditi prema njemu, Webb bi se mogao pokazati kao više nego dobar izbor za Spider-Mana.



znam, čitao sam na netu da je taj njegov film pobrao dobre kritike, al vidjet ćemo...ja se neću ničemu nadat

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/07/2011 : 18:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=_XayxMPrUP4&feature=player_embedded

Ovo izgleda vrlooo dobro. Pogotovo ova scena u prvom licu.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 20/07/2011 : 19:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Mene nije oduševilo. :S
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 20/07/2011 : 20:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Meni je super, izgleda da će ovo biti puno životnije nego prvotna saga!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/07/2011 : 21:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ovaj novi Spider-Man izgleda užasno.
Glumac je odvratan i nimalo simpatičan.

Spidey treba biti nerdy šaljivđija.
U dosadašnjim filmovima je bio nerdy, iako ne baš presmiješan.

I kad već rade remake, umjesto da naprave kako spada, oni ga rade potpuno emo teen shit.



quote:
Originally posted by Mr. Bushido
Ovo izgleda vrlooo dobro. Pogotovo ova scena u prvom licu.


Jesi kad čuo za igru Mirror's Edge.
To su doslovno prekopirali iz nje.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 21:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
neće ovo bit nešto...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 21:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Meni trailer isto izgleda ok.
I za razliku od Kirsten Dunst koja mi je išla na živce u prvoj trilogiji,Emma Stone mi izgleda dobro u ulozi Gwen....
Također mi se apsolutno ne sviđa odabir glavnog glumcam,a i ko što kaže Windwalker ona scena u prvom licu je totalni rip off Mirrors edga...
No ne treba puno vjerovat trailerima nego pričekat da film izađe....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 22:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

I za razliku od Kirsten Dunst koja mi je išla na živce u prvoj trilogiji,Emma Stone mi izgleda dobro u ulozi Gwen....
Također mi se apsolutno ne sviđa odabir glavnog glumcam
,a i ko što kaže Windwalker ona scena u prvom licu je totalni rip off Mirrors edga...
No ne treba puno vjerovat trailerima nego pričekat da film izađe....



slažem se skroz, iako moram reć da mi je taj Andrew Garfield bolji od Tobeya Maguirea. Maguire je bio totalni debil, pogotovo u zadnjem filmu.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/07/2011 : 22:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Jesi kad čuo za igru Mirror's Edge.
To su doslovno prekopirali iz nje.


Pobogu, pa nije Mirror's Edge izmislio pogled iz prvog lica. Ta tehnika se već desetljećima koristi u filmovima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 22:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Andrej

I za razliku od Kirsten Dunst koja mi je išla na živce u prvoj trilogiji,Emma Stone mi izgleda dobro u ulozi Gwen....
Također mi se apsolutno ne sviđa odabir glavnog glumcam
,a i ko što kaže Windwalker ona scena u prvom licu je totalni rip off Mirrors edga...
No ne treba puno vjerovat trailerima nego pričekat da film izađe....



slažem se skroz, iako moram reć da mi je taj Andrew Garfield bolji od Tobeya Maguirea. Maguire je bio totalni debil, pogotovo u zadnjem filmu.


Istina,niti Maguire se baš nije iskazao..
Meni su najbolji bili Willem Dafoe,James Franco i J.K.Simmons.
Maguire mi je bio dobar dok je bio u kostimu,a kad je skinuo masku postajao bi neki ˝jao meni˝ emo lik.
No unatoć tome cijela trilogija mi je više manje ok....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/07/2011 : 22:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Windwalker

Jesi kad čuo za igru Mirror's Edge.
To su doslovno prekopirali iz nje.


Pobogu, pa nije Mirror's Edge izmislio pogled iz prvog lica. Ta tehnika se već desetljećima koristi u filmovima.



Ali je točno takav ugođaj.
Točno taj parkour po vrhovima zgrada u prvom licu.

Da netko ne zna što gleda, i vidi samo taj dio, pomislio bi da se radi o najavi za Mirror's Edge 2 (ako zna za prvi, naravno).

Edited by - Windwalker on 20/07/2011 22:32:55
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 22:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Iskreno,najdraža stvar u marvelovim filmovima mi je čekat da vidim u kojoj će se ulozi pojavit Stan Lee :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 20/07/2011 : 22:35:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej
Istina,niti Maguire se baš nije iskazao..

Maguire mi je bio dobar dok je bio u kostimu,a kad je skinuo masku postajao bi neki ˝jao meni˝ emo lik.


Meni je on sasvim ok.
Emo je bio tek u trojci, no ni približno kao što ovaj novi izgleda.


quote:
Originally posted by Andrej

Iskreno,najdraža stvar u marvelovim filmovima mi je čekat da vidim u kojoj će se ulozi pojavit Stan Lee :)


Meni je zasad bio najbolji u Incredible Hulk, iako mi taj film nije nešto (da, bolji mi je Ang Lee-ov).

Edited by - Windwalker on 20/07/2011 22:37:19
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/07/2011 : 22:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Kirsten Dunst nije igrala Gwen Stacy nego Mary Jane
slazem se sa ovim da je Tobey bolje izgledao kao strebercic Peter Parker

inace mi se dopada trailer, zivi bili pa videli :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 20/07/2011 : 23:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni napisao da je Kirsten glumila Gwen,samo sam govorio o glavnim ženskim ulogama :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9532 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/07/2011 : 23:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
jbg onda, preformulisi recenicu :D :P

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000