forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Marketprint/Darkwood - Stripoteka i sve uz nju
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 113

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 24/10/2010 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote

@ Gansnrozis Mesecino

Ajd' mackice,rece li ti ono da mozes da odgovoris na sva pitanja..ajd' sad,pokazi sta znas...
Suvise si mlad pa ne znas da se mackice uvek docekaju na noge, a o devet zivota da i ne govorim

Kako bre da vas hvalim kad ne mogu da kupim Stripoteku na kiosku,a zivim u Srbiji!?!
Ajde,kako kazes,onako neobavezno:
-Kad ce Stripoteka na kioske i u srpskim gradovima u koje je stizala redovno sve do leta '09.?
Ti kao da nisi nikada cuo za Ratove distributera koji su se vodili u ovim krajevima? Kamo lepe srece da Marketprint ima svoju distribuciju kao nekad u ona davna vremaena. Mi mozemo samo da pasivno posmatramo sta se radi. Sa svoje strane, saljemo dovoljno primeraka, ali te primerke NE RASPOREDJUJEMO MI. Tvoje pitanje je, ustvari, upuceno Futuri, Stampi ili stajaznamkojeveczaduzen za distribuciju.

-Kad cete da krenete sa specijalnim brojevima Stripoteke posvecenim domacim autorima koji rade za Fr/Be trziste(najavljeno vec odavno)?
Tek radi slike:A kada ces ti da dignes kredit da kupis stan od 100 kvadrata koji si planirao pre par godina? Hocu da kazem da se neki planovi u sadasnjoj situaciji jednostavno ne mogu realizovati. Uostalom, pricali smo vec o toj temi i ranije, o zatvorenom krugu slabe prodaje i nikakve akumulacije.
-Ako vec ne mozete(ili necete) da sredite taj sajt sto bar ne odgovarate na mejlove?
Nije moje da vadim nekoga ali... Sajt je pokrenut u momentu kada je izgledalo da nece biti komplikovano odrzavati ga. Medjutim, covek zaduzen za sajt je zatrpan poslom, ne zna di mu je dupe a di glava. Pored svega, adresa na sajtu je mail koji se retko proverava... Bilo kako bilo,komunikacija je uspostavljena sasvim zadovoljavajuce preko foruma, sto je po meni bolje jer je lepo javno pa ne sme da se psuje

I mogao bih tako do sutra,al' necu...
Ta, naravno... postoji i fudbal, i muzika, i filmovi.... jbs stripove.


Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/10/2010 : 21:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw


@ Gansnrozis Mesecino

Suvise si mlad pa ne znas da se mackice uvek docekaju na noge, a o devet zivota da i ne govorim

Mlad,jasta,k'o rosa u podne,i neiskusan za iskusne mackice...

Ti kao da nisi nikada cuo za Ratove distributera koji su se vodili u ovim krajevima? Kamo lepe srece da Marketprint ima svoju distribuciju kao nekad u ona davna vremaena. Mi mozemo samo da pasivno posmatramo sta se radi. Sa svoje strane, saljemo dovoljno primeraka, ali te primerke NE RASPOREDJUJEMO MI. Tvoje pitanje je, ustvari, upuceno Futuri, Stampi ili stajaznamkojeveczaduzen za distribuciju.

Ma kakvo bre pasivno posmatranje sa strane...aktivno bre,bar sad ima nacina za komunikaciju,pa opleti po bagri...pa kulturno i fino kazes im kako ces da im opstis sa celom familijom ako ne odrade onako kako si im rekao...oni ionako ne razumeju nesto drugo sem te finoce...

Tek radi slike:A kada ces ti da dignes kredit da kupis stan od 100 kvadrata koji si planirao pre par godina? Hocu da kazem da se neki planovi u sadasnjoj situaciji jednostavno ne mogu realizovati. Uostalom, pricali smo vec o toj temi i ranije, o zatvorenom krugu slabe prodaje i nikakve akumulacije.

Ajd' nek ti bude,znam vec celu pricu...

Nije moje da vadim nekoga ali... Sajt je pokrenut u momentu kada je izgledalo da nece biti komplikovano odrzavati ga. Medjutim, covek zaduzen za sajt je zatrpan poslom, ne zna di mu je dupe a di glava. Pored svega, adresa na sajtu je mail koji se retko proverava... Bilo kako bilo,komunikacija je uspostavljena sasvim zadovoljavajuce preko foruma, sto je po meni bolje jer je lepo javno pa ne sme da se psuje

Za sajt nema opravdanja i ti to znas.A tek za mejlove,jbte,pa pozivaju se ljudi da se jave u vezi pretplate a vi ni ne proveravate iste.Sto onda pozivate ljude javno!?!

Ta, naravno... postoji i fudbal, i muzika, i filmovi.... jbs stripove.


...sex,drugs,and r&r...cheers...




...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 24/10/2010 : 22:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni rekao da opravdavam nego samo da vadim coveka...
Naravno da nema opravdanja, ali sajt je prakticno mrtav (kao i onaj moj na tripodu gde je jos uvek eunet adresa koju ne koristim). Jednostavno, nema se vremena da se i time bavi.

Razgovori sa distributerima, sa ili bez pistolja u celo, ne doprinose poboljsanju. Uvek se rastanemo puni lepih obecanja koja se podave vec sledeceg meseca.

Zasto ''Ajd nek mi bude''? Pa nisam ja to izmislio. To ti je ekonomija u praksi, to tako ide, a zasto tako ide, nemam pojma.
Kad god smislis nesto sto lici na resenje problema, iskrsne nesto skroz nevezano za pricu i baci te dva koraka u rikverc. Niko srecniji od nas da se ponove osamdesete i da ladno spucamo ogromnu lovu u Princa Valianta znajuci da nece doneti ni kinte. Na zalost, prosli vek je prosli vek, a ovo danas je piece of shit, slozices se.
Svaki bizmismen ce ti reci da je za veliki profit potrebna i velika investicija. I tu prestaje prica o svemocnim izdavacima.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/10/2010 : 23:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Zalosno je,ali je tako...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 24/10/2010 : 23:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote

-Stripoteku distribuira Global, koji obavlja komunikaciju sa podddistributerima... kuršlus je izbio kada je Futura pukla, i od onda se sve jako sporo oporavlja... reci mesto gde ne stize, mi distribuciji kazemo, i nadamo se da ce obratiti paznju na to, i ponavljaćemo im... više od toga ne mozemo...

-nema se para za specijale, vidis i da oni koji imaju para, usporavaju ritam... jos uvek su cigarete i piće prosečnom stanovnku ove zemlje važniji od stripa... a ponekome i hleb i mleko, al' o čudacima nećemo...:)

- na poštu se uglavnom odgovara... striptka@neobee.net , e, ako bas deset puta isto pitas i ako ti je ovde na forumu odgovoreno, nema smisla da ti jos jednom pišem odgovor preko maila...;)
za pretplatu nisam video mail?!... mada to bolje da ide na mprint@neobee.net gde Saša stvarno redovno odgovara...

-Sajt čeka redizajn, za šta ja nemam vremena... mada, racunam da cemo Bane i ja to odraditi posle Sajma kada se slegne prašina malo.... doduše, računao sam na to i nakon prošlog Sajma al'... nije islo... sada sam malo tvrdoglaviji...


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2300 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 25/10/2010 : 00:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zmcomics


-Stripoteku distribuira Global, koji obavlja komunikaciju sa podddistributerima... kuršlus je izbio kada je Futura pukla, i od onda se sve jako sporo oporavlja... reci mesto gde ne stize, mi distribuciji kazemo, i nadamo se da ce obratiti paznju na to, i ponavljaćemo im... više od toga ne mozemo...


Mesto je Kladovo.Stripoteke nema na kioscima od leta prosle godine,a stizala je od '99. redovno...


-nema se para za specijale, vidis i da oni koji imaju para, usporavaju ritam... jos uvek su cigarete i piće prosečnom stanovnku ove zemlje važniji od stripa... a ponekome i hleb i mleko, al' o čudacima nećemo...:)

Stripoteka je verovatno najjeftiniji strip casopis u okruzenju,i verujem da bi se,sa sve specijalima,prodavala i da ide nedeljno...mozda gresim...mozda ne...

- na poštu se uglavnom odgovara... striptka@neobee.net , e, ako bas deset puta isto pitas i ako ti je ovde na forumu odgovoreno, nema smisla da ti jos jednom pišem odgovor preko maila...;)
za pretplatu nisam video mail?!... mada to bolje da ide na mprint@neobee.net gde Saša stvarno redovno odgovara...

Pisao sam na taj koji spominjes i koji je objavljen u Stripoteci kao poziv za zainteresovane za pretplatu.Dosadjivao nisam,odgovor dobio nisam.Nije vise ni vazno...

-Sajt čeka redizajn, za šta ja nemam vremena... mada, racunam da cemo Bane i ja to odraditi posle Sajma kada se slegne prašina malo.... doduše, računao sam na to i nakon prošlog Sajma al'... nije islo... sada sam malo tvrdoglaviji...

Uradite to,red je,ipak je Marketprint izdavac sa renomeom...ne kosta puno a mnogo znaci...




...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 25/10/2010 : 00:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote
hajde posalji taj mail na obe adrese... pa cu ja videti sa Sašom da li je primila...;)


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 25/10/2010 : 23:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote
Cene (Bane promini naziv topika, ja ne mogu...:)
Bluberi ...................1.100 dinara
Dzipsi ......................650 dinara
Kosmički ....................450 dinara
Kata ........................750 dinara
B.Prins, Komanca, XIII po ...400 dinara
Tornjevi po .................900 dinara
P.Valijant meki .............990 dinara,
tvrdi ..........1.750 dinara
P.Pan, i Ratnici po .........650 dinara
Krejzi Ket ..................750 dinara
Billy The Pljuc .............800 dinara
...

1 euro = 106 dinara

STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4654 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 26/10/2010 : 16:16:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast!Da rasporedimo resurse,a ondaK u naapad!
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 27/10/2010 : 00:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Cijene potpuno iste kao i svakog dana u godini u Darkwood-u...osim nedelje , a vjerujem da je hitno, sredilo bi se nesto i tim danom. Volim MP izdanja, naravno, ali su ostali bez moje love za sajam... ocekivao sam bar neki mini-popust/komplet, koji sam dobio na mnogo drugih mjesta kao sto su Darkwood-ov i stand Veselog, da ne pricam o Pedji i ostalim majstorima trgovine stripom.

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 07:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 29/10/2010 : 08:03:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote


Kapuljaca,luk i strela...neka Thief-like gdjica A tu je i guza
Preporucuje se sama Ko ne kupi Stripoteku - gay



Edited by - Sneaksie Thiefsie on 29/10/2010 08:03:50
Go to Top of Page

DeanSavage
Starting Member

Serbia
35 Posts

Member since 15/07/2008

Posted - 29/10/2010 : 11:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DeanSavage a Private Message  Reply with Quote
Možda nije preterano bitno pitanje, ali ako je moguće, molio bih pojašnjenje.

Na štandu Marketprinta pitam za tvrdokoričenog Princ Valijanta, tomove 17, 18, 19...i čovek mi odgovara da su rađeni u po 250 primeraka i da svi imaju onu jedinstvenu numeraciju, kao i raniji albumi. Zamolim ga da pogledam jedan primerak - numeracije nema...a povrh svega, navedeno da je tiraž 1.000 primeraka.

Hajde manje-više što sam od predstavnika izdavačke kuće dobio krivu informaciju, desi se greška...ali me zanima u čemu je stvar sa ova tri albuma? Da li su objavljivani u dva tiraža (numerisani i nenumerisani) ili..?

Hvala unapred na odgovoru.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/10/2010 : 12:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ovu sam temu skoro pokrenuo na jednom topiku - naime tip alibaba prodaje tvrdokoričenog Valianta za 500 kuna, a ja novog nalazim za 120 kuna, i pitam se o čemu se radi - tu kapiram da postoje numerisani (250 primeraka) i nenumerisani Valianti u tvrdom povezu, sa tim što je razlika u ceni 5 puta - e sad ko je tu lud ????

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 29/10/2010 : 13:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Kao i svake godine poseta standu Marketprinta je neizbezna, manje radi kupovine zbog ogranicenog kriznog budzeta, a vise radi druzenja sa proverenom ekipom iz Novog Sada koja pleni dobrim raspolozenjem uprkos rigoroznom i nehumanom novom zakonu koji sprovode sajamske vlasti...
Hvala Bane za fenomenalnu stripovsku viziju Vase S. Tajcica!!!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 29/10/2010 : 13:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ovu sam temu skoro pokrenuo na jednom topiku - naime tip alibaba prodaje tvrdokoričenog Valianta za 500 kuna, a ja novog nalazim za 120 kuna, i pitam se o čemu se radi - tu kapiram da postoje numerisani (250 primeraka) i nenumerisani Valianti u tvrdom povezu, sa tim što je razlika u ceni 5 puta - e sad ko je tu lud ????


Traba da isplati 40 razbojnika!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 13:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeanSavage

Možda nije preterano bitno pitanje, ali ako je moguće, molio bih pojašnjenje.

Na štandu Marketprinta pitam za tvrdokoričenog Princ Valijanta, tomove 17, 18, 19...i čovek mi odgovara da su rađeni u po 250 primeraka i da svi imaju onu jedinstvenu numeraciju, kao i raniji albumi. Zamolim ga da pogledam jedan primerak - numeracije nema...a povrh svega, navedeno da je tiraž 1.000 primeraka.

Hajde manje-više što sam od predstavnika izdavačke kuće dobio krivu informaciju, desi se greška...ali me zanima u čemu je stvar sa ova tri albuma? Da li su objavljivani u dva tiraža (numerisani i nenumerisani) ili..?

Hvala unapred na odgovoru.



Nema nikakve greske. Samo si ti malo neinformisan i to je sve.
Tiraz jeste 1000 primeraka, i od tog tiraza se tvrdo ukorici 250 komada. Nije ekonomski opravdano da se za meke i tvrde varijante stampaju posebno strane sa razlicitim impresumom.
Svojevremeno su tvrdo koriceni brojevi (100 primeraka, ako se dobro secam) bili numerisani i poklanjani onima za koje je Marketprint smatrao da bi trebalo da imaju takve primerke. Onda se desilo da je vecina tih poklonjenih primeraka zavrsila na buvljacima i u prodaji, pa je ta praksa napustena i zato sada vise nema numeracije. A lista za poklone je rigorozno suzena.

Edited by - cat claw on 29/10/2010 14:03:49
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 14:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culfis

Kao i svake godine poseta standu Marketprinta je neizbezna, manje radi kupovine zbog ogranicenog kriznog budzeta, a vise radi druzenja sa proverenom ekipom iz Novog Sada koja pleni dobrim raspolozenjem uprkos rigoroznom i nehumanom novom zakonu koji sprovode sajamske vlasti...
Hvala Bane za fenomenalnu stripovsku viziju Vase S. Tajcica!!!



Svako cudo za tri dana. Sad smo se vec navikli na ovo novokompanovano ''zdravstveno-politicki korektno'' izivljavanje...

Za Vasu S/, molim i drugi put. Da si doneo sliku, bilo bi uspesnije.
Go to Top of Page

Adam1977
Starting Member

6 Posts

Member since 12/04/2010

Posted - 29/10/2010 : 15:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Adam1977 a Private Message  Reply with Quote
Hej, jel ima neki web sajt gdje mogu vidjeti popis izdanja Marketprinta? Zanima me što je objavljeno od albuma, a ovdje na sajtu na kronologiji nema baš nešto.

Hvala
Go to Top of Page

DeanSavage
Starting Member

Serbia
35 Posts

Member since 15/07/2008

Posted - 29/10/2010 : 16:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeanSavage a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

quote:
Originally posted by DeanSavage

Možda nije preterano bitno pitanje, ali ako je moguće, molio bih pojašnjenje.

Na štandu Marketprinta pitam za tvrdokoričenog Princ Valijanta, tomove 17, 18, 19...i čovek mi odgovara da su rađeni u po 250 primeraka i da svi imaju onu jedinstvenu numeraciju, kao i raniji albumi. Zamolim ga da pogledam jedan primerak - numeracije nema...a povrh svega, navedeno da je tiraž 1.000 primeraka.

Hajde manje-više što sam od predstavnika izdavačke kuće dobio krivu informaciju, desi se greška...ali me zanima u čemu je stvar sa ova tri albuma? Da li su objavljivani u dva tiraža (numerisani i nenumerisani) ili..?

Hvala unapred na odgovoru.



Nema nikakve greske. Samo si ti malo neinformisan i to je sve.
Tiraz jeste 1000 primeraka, i od tog tiraza se tvrdo ukorici 250 komada. Nije ekonomski opravdano da se za meke i tvrde varijante stampaju posebno strane sa razlicitim impresumom.
Svojevremeno su tvrdo koriceni brojevi (100 primeraka, ako se dobro secam) bili numerisani i poklanjani onima za koje je Marketprint smatrao da bi trebalo da imaju takve primerke. Onda se desilo da je vecina tih poklonjenih primeraka zavrsila na buvljacima i u prodaji, pa je ta praksa napustena i zato sada vise nema numeracije. A lista za poklone je rigorozno suzena.



Hvala na pojašnjenju.

Edited by - DeanSavage on 29/10/2010 16:30:22
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 16:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Dobro, mozda je bilo i vise od 100 numerisano, sad se vec stvarno ne secam, davno bilo.
U svakom slucaju, ona formulacija IZDANJE ZA KOLEKCIONARE je cista besmislica.
U vreme kada je pokretana edicija, prosto se hteo jedan deo tiraza malo luksuzniji - dosta cest obicaj u ona stara dobra vremena. Naime, uvek postoji deo citalaca koji nesto kupe, procitaju i bace i deo koji zeli da sacuva primerak. Kolekcionari u to vreme nisu bili uvazena klasa kao sto su sada.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5816 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 16:44:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Adam1977

Hej, jel ima neki web sajt gdje mogu vidjeti popis izdanja Marketprinta?

Hvala



Hej, nema.

Komanca
Bernard Prins
Dzipsi
Kosmicki putnici
Porucnik Bluberi
Princ Valijant
Tornjevi Boa Morija
Boa Mori
Bili The Pljuc
Petar Pan
Ratnici sa Akbara...

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/10/2010 : 18:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
XIII

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zmcomics
Average Member



716 Posts

Member since 24/08/2002

Posted - 30/10/2010 : 23:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit zmcomics's Homepage  Send zmcomics a Private Message  Reply with Quote

Sada cu malo da ispravim Baneta... numeracija se ipak poštovala do kraja... verovatno je greskom neko uzeo primerak koji je izlozen... naime ima nekoliko primeraka koji se koriste za izlaganje na standu i tu naravno nema numeracije... a desava se da zadnjeg dana, u nedelju kada spakujemo stvari ljudi kupuju izlozene primerke pa da tako nesto ode...:(
ali, provericu još... mozda zbog brzine nisu u sve primerke zalepljene nalepnice, a Slavko koji je to kontrolisao je u penziji, pa smo mozda mi pustili nesto ne znajuci da nalepnice nisu polepljene... moram to proveriti...


STRIP VESTI svakodnevno na www.stripvesti.com i www.facebook.com/StripVesti • Homepage www.zmcomics.com
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/10/2010 : 00:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Pitam se zašto ste "na zahtev publike" nastavili sa Valijantom koga crta Marfi, da bi zadnje dve godine prestali? Da li zaista postoji zainteresovanost ili ne?
Go to Top of Page
Page: of 113 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000