forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Trenutno slusam...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 365

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/09/2018 : 01:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Mogao je otpjevati i neku hitlerovu koračnicu, jer to je isto, komunizam i nacizam isti vrag u istoj službi.

Tvoja je glupost nemjerljiva

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/09/2018 : 09:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Mogao je otpjevati i neku hitlerovu koračnicu, jer to je isto, komunizam i nacizam isti vrag u istoj službi.



Nervozan Krugi?











Una mattina mi son svegliato,
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
Una mattina mi son svegliato,
E ho trovato l'invasor.

O partigiano portami via,
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
O partigiano portami via,
Perche mi sento di morir.

E se io muoio da partigiano,
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
E se io muoio da partigiano,
Tu mi devi sepelir.

Me sepelirai la su in montagna,
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
Me sepelirai la su in montagna,
Sotto l'ombra di un bel fior.

E tutti quelli che passeranno,
O bella ciao, bella ciao, bella ciao, ciao, ciao
E tutti quelli che passeranno,
Dirano o ma che bel fior.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/09/2018 : 12:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Kruger

Mogao je otpjevati i neku hitlerovu koračnicu, jer to je isto, komunizam i nacizam isti vrag u istoj službi.

Tvoja je glupost nemjerljiva



Gle vijeće Europe osuđuje i fašizam i komunizam. to je prva i jednostavna stvar koja te zbunjuje, pa se ti pališ na zločince. A kad bi se popeli na razinu više, koja je tebi zbog strašne ograničenosti nedostupna, na razinu geostrategije onda je vidljivo da su i jedni i drugi ustvari radili posao za istu stranu. Naravno to je tebi neshvatljivo zbog ogromne ograničenosti.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/09/2018 : 12:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Poli nisam nervozan, neshvatljivo mi je da širite ideje totalitarnih režima, što je zabranjeno pravilima foruma, a i svakom normalnom čovjeku bi to bilo shvatljivo što su i tko ovi bili.
Plus što takvih stvari ne bi trebalo biti na topicu o glazbi.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/09/2018 : 12:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Poli nisam nervozan, neshvatljivo mi je da širite ideje totalitarnih režima, što je zabranjeno pravilima foruma, a i svakom normalnom čovjeku bi to bilo shvatljivo što su i tko ovi bili.
Plus što takvih stvari ne bi trebalo biti na topicu o glazbi.


Kakve "ideje totalitarnih režima", pa jesi li ti normalan ili si se samo ludih gljiva najeo? Poznajes li uopste tu pjesmu?

Daj obrazuj se.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bella_ciao




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/09/2018 : 13:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma tko šljivi talijanske partizane, idemo vidjeti što ima u Vatikanu.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/09/2018 : 19:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 26/09/2018 : 12:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote





The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/09/2018 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Kruger

Poli nisam nervozan, neshvatljivo mi je da širite ideje totalitarnih režima, što je zabranjeno pravilima foruma, a i svakom normalnom čovjeku bi to bilo shvatljivo što su i tko ovi bili.
Plus što takvih stvari ne bi trebalo biti na topicu o glazbi.


Kakve "ideje totalitarnih režima", pa jesi li ti normalan ili si se samo ludih gljiva najeo? Poznajes li uopste tu pjesmu?

Daj obrazuj se.
https://en.wikipedia.org/wiki/Bella_ciao







Ah, kad netko stavi vikipediju kao izvor nečeg bitnog sve je rekao o sebi i svom ograničenom znanju. Znam ja dobro o čemu pričam, ta tema nema mjesta na ovom topicu i forumu po pitanju pravila foruma, a tako ni ta pjesma.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/09/2018 : 14:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 26/09/2018 : 14:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
DODSFERD

Koji su ovo bolesnici? Mislim znam da jedino ti slušaš ovako bolesnu glazbu, pa onako da znamo o kakvo je boleštini radi.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/09/2018 : 17:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš će ti puno pomoći da kažem o kome se radi.
Ovakvu muziku sluša jako mali broj ljudi, ali nije baš istina da sam jedini.
Nažalost, nigdje na internetu nema dostupnih tekstova gornje pjesme pa ne znam o čemu točno govori, a vokal je nerazumljiv.
Evo jedna ''bolesna'' samo za tebe a dostupni su čak i tekstovi. http://www.songlyrics.com/ad-hominem/go-ebola!-lyrics/


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/09/2018 : 09:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/09/2018 : 10:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/09/2018 : 13:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/09/2018 : 18:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/09/2018 : 18:15:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš će ti puno pomoći da kažem o kome se radi.
Ovakvu muziku sluša jako mali broj ljudi, ali nije baš istina da sam jedini.
Nažalost, nigdje na internetu nema dostupnih tekstova gornje pjesme pa ne znam o čemu točno govori, a vokal je nerazumljiv.
Evo jedna ''bolesna'' samo za tebe a dostupni su čak i tekstovi. http://www.songlyrics.com/ad-hominem/go-ebola!-lyrics/





Mislio sam ovdje na forumu, mada tko zna. Da, takvu vrste glazbe mali broj ljudi sluša. Pa i ja sam čak u jednom periodu posluškivao takvu bolesnu glazbu jer me je svašta zanimalo. A što se tiče nas koji slušamo normalnu glazbu opet je pitanje što je to i koja glazba normalna.
Nego nekako mi se čini da ta vrst glazbe dira vjernika, naravno s direktnim ciljem omalovažavanja, što naravno nije fer prema vjernicima.
Go to Top of Page

elva
Junior Member

391 Posts

Member since 22/01/2006

Posted - 28/09/2018 : 18:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send elva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by DODSFERD

Baš će ti puno pomoći da kažem o kome se radi.
Ovakvu muziku sluša jako mali broj ljudi, ali nije baš istina da sam jedini.
Nažalost, nigdje na internetu nema dostupnih tekstova gornje pjesme pa ne znam o čemu točno govori, a vokal je nerazumljiv.
Evo jedna ''bolesna'' samo za tebe a dostupni su čak i tekstovi. http://www.songlyrics.com/ad-hominem/go-ebola!-lyrics/





Mislio sam ovdje na forumu, mada tko zna. Da, takvu vrste glazbe mali broj ljudi sluša. Pa i ja sam čak u jednom periodu posluškivao takvu bolesnu glazbu jer me je svašta zanimalo. A što se tiče nas koji slušamo normalnu glazbu opet je pitanje što je to i koja glazba normalna.
Nego nekako mi se čini da ta vrst glazbe dira vjernika, naravno s direktnim ciljem omalovažavanja, što naravno nije fer prema vjernicima.


Kruger, koju vrstu muzike ti slušaš?
Možeš mi reći imena nekih izvođača?

Ja ili drugi,razlike su to posrijedi.
Pa ti kontaj sada,šta je sve to šta nas djeli.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/09/2018 : 18:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
A kad smo već kod boleština, pa slušamo komunističke marševe smrti, malo alternativne boleštine:


Edited by - Kruger on 28/09/2018 18:28:43
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/09/2018 : 18:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elva

Kruger, koju vrstu muzike ti slušaš?
Možeš mi reći imena nekih izvođača?




Ma ja mogu slušati svašta, od rocka, alternative, punka, metal i rock balada, do nekog pop trasha, pa čak i rap glazbe poput Beasty boysa.
Mislim da niti jedan bend nema dobar album da su sve pjesme O.K., nego kako koja, često je kod nekih albuma samo jedna pjesma dobra.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/09/2018 : 18:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
elva, evo meni drag bend:

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 28/09/2018 : 18:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
ili meni vrhunska stvar:



mogao bih unedogled
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/09/2018 : 00:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/09/2018 : 01:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/10/2018 : 15:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 365 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000