forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 20 Welcome to Springville
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 09/02/2013 : 01:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Meni tako-tako...solidno. Slično kao i sa Sharaz-De, na pol albuma mi postaje nekako monotono i pravocrtno. Uhvatim se da čitam sve brže samo da stignem do kraja, ne obazirući se previše na nove priče i likove. Priče su vrlo dobre, ali koncept izdanja mi nažalost ne paše. Mislim da ovakvi stripovi puno bolje funkcioniraju u strip-reviji, pa između drugih žanrova možete malo "uletiti" u razdoblje divljeg zapada i vidjeti što se novog događa u Springfieldu. U ovakvom izdanju se nešto izgubi...taj epizodni šmek. Bar meni...

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

Deki86
Average Member



Croatia
842 Posts

Member since 07/02/2006

Posted - 17/06/2017 : 14:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deki86 a Private Message  Reply with Quote
Kako mi je ovo dobro došlo da pročitam nakon što sam se predozirao sa čitanjem Texa! Baš mi je super leglo. Jedino mi je malo žao što sam sve priče pročitao odjednom, ne stigne čovjek ni izanalizirati jednu epizodu, već navali na drugu.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000