forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 napokon Sammy
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/03/2011 : 19:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Hvala na informaciji.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/03/2011 : 20:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Zašto nema novog Samija, ali ni Konana, u novim strip izdanjima na naslovnoj stripovi.com-a ???

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/03/2011 : 20:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Zašto nema novog Samija, ali ni Konana, u novim strip izdanjima na naslovnoj stripovi.com-a ???


Vjerojatno je potreban dobar sken naslovnica.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/04/2011 : 11:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
sad imaju....

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/04/2011 : 17:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pao je prvi Sami - odličan strip, čakštaviše genijalan (isto kao i Plave bluze,Talični,Žil, Nataša,Iznogud).
Ima li danas nekih novih junaka koji mogu da se mere sa ovima ???( Mislim na ove junake koje izdaje BG)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/04/2011 22:06:27
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 14/04/2011 : 20:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Pao je prvi Sami - odličan strip, čakštaviše genijalan (isto kao i Plave bluze,Talični,Žil, Nataša).
Ima li danas nekih novih junaka koji mogu da se mere sa ovima ???( Mislim na ove junake koje izdaje BG)



Iznogud

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/04/2011 : 22:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by anto

Pao je prvi Sami - odličan strip, čakštaviše genijalan (isto kao i Plave bluze,Talični,Žil, Nataša,Iznogud).
Ima li danas nekih novih junaka koji mogu da se mere sa ovima ???( Mislim na ove junake koje izdaje BG)



Iznogud


Ignus, ne zajebavaj!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zajeb
Starting Member

Serbia
37 Posts

Member since 11/10/2011

Posted - 21/10/2011 : 15:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zajeb a Private Message  Reply with Quote
Jel ima nekih najava kad ce da izadje broj 3?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/01/2012 : 22:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Evo stiže mi i drugi integral.
malo sam ga čitkarao na wc šolji; samo tu mogu nešto da pročitam zadnjih dana.
Ovo je predivan strip.Vanvremenska klasika.
Hvala Bernardu!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/01/2012 : 13:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
je li pročitao neko drugi integral??
meni je dvojka neuporedivo bolja od keca (koji mi je samo "odličan").
prosto sam zaboravio koliko je ovo predobar i presmešan strip.
Ovaj Cauvin je madafaking genije!!!Mislim, dobar je i Berck, ali Cauvin je tata.
(kad će bre te Plave tunike????)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/01/2012 13:41:56
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 28/01/2012 : 15:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

je li pročitao neko drugi integral??
meni je dvojka neuporedivo bolja od keca (koji mi je samo "odličan").
prosto sam zaboravio koliko je ovo predobar i presmešan strip.
Ovaj Cauvin je madafaking genije!!!Mislim, dobar je i Berck, ali Cauvin je tata.
(kad će bre te Plave tunike????)


zapravo su ovo slabije epizode...osobni favoriti su bijele noći za gorile eliksir mladosti i nastavak bebe siledžije...i možda primus inter pares gorile u holywoodu i Jack Attaway kao Randolf Valentino - to je ono pa savršna epizoda...ne znam čini mi se da sam se u strip art zaljubio prvenstveno radi Sammyja - i ne znam koliko puta bih ga trebao pročitati da se ne nasmijem...iskreno puno mi je bolji od plavih bluza iako i njih obožavam a s obzirom da sam pročitao pola opusa možda malo više ne sumnjam da će ostati sjajni do kraja
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/01/2012 : 18:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by anto

je li pročitao neko drugi integral??
meni je dvojka neuporedivo bolja od keca (koji mi je samo "odličan").
prosto sam zaboravio koliko je ovo predobar i presmešan strip.
Ovaj Cauvin je madafaking genije!!!Mislim, dobar je i Berck, ali Cauvin je tata.
(kad će bre te Plave tunike????)


zapravo su ovo slabije epizode...osobni favoriti su bijele noći za gorile eliksir mladosti i nastavak bebe siledžije...i možda primus inter pares gorile u holywoodu i Jack Attaway kao Randolf Valentino - to je ono pa savršna epizoda...ne znam čini mi se da sam se u strip art zaljubio prvenstveno radi Sammyja - i ne znam koliko puta bih ga trebao pročitati da se ne nasmijem...iskreno puno mi je bolji od plavih bluza iako i njih obožavam a s obzirom da sam pročitao pola opusa možda malo više ne sumnjam da će ostati sjajni do kraja


Ja sam ljubitelj dužih albuma, pa mi je svakako drugi integral bolji od prvog.A znam da tek dolaze dobre epizode od kojih mi je i najupečatljivija Eliksir mladosti.
Složio bih se da mi je na osnovu pročitanih 5 Plavih Bluza i desetak Samija nešto bolji Sami.Ali ne mnogo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 28/01/2012 18:08:33
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/01/2012 : 00:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Plave bluze ili Sammy...težak izbor. Prednost trenutno dajem Plavim bluzama, valjda zato što Sammyja nisam dugo čitao (nisam još stigao pročitati ni ona 2 integrala, još čekaju na red), dok su mi sad Plave bluze još svježe, nedavno sam pročitao 3. i 4. Cinebookov album. Krajem veljače trebao bi mi stići i 5., a valjda će u međuvremenu u drugi integral izaći. Dakle plavci su mi sad ispred također odličnog Sammyja.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/01/2012 : 09:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma u principu nebitno je da li Sami ili Plavci - oba su serijala stvarno sjajna, i samo da ih Bernard i Nebojša redovno izdaju, naročito Bluze.
Samijevih epizoda ima 40 sa tim što Berk potpisuje 31.Integrala ima 10, i oni pokrivaju Berkov opus.Da li će Bernard odraditi i ostalih devet, ostaje da vidimo - ako ne kao integrale onda barem kao pojedinačne albume.Slično važi i kod Krcka.
A što se tiče Plavih bluza, tu je situacija već alarmantna - sa obzirom da je cauvin uradio već 50 i kusur epizoda, morala bi ići najmanje dva integrala godišnje; ma dovoljan je i jedan, ali da to bude godišnje, a ne trogodišnje.
U svakom slučaju, hvala Bernardu i Nebojši što su nam omogućili čitati i imati ove kultne stripove i na našem jeziku.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/01/2012 09:42:55
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 29/01/2012 : 20:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


U svakom slučaju, hvala Bernardu i Nebojši što su nam omogućili čitati i imati ove kultne stripove i na našem jeziku.


Sammy mi je jedan od dražih stripova iz mladosti, ali još uvek nisam kupio ove integrale.

Anto, koji ti je utisak o štampi?

Ja sam iskreno malo umoran od "zamrljanih" Bookglobeovih integrala. Ajd da parafraziram Axela, kad već pukneš 50 evra za 2 integrala, onda valjda imaš prava da očekuješ i neku kvalitetniju štampu.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/01/2012 : 22:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nisam ti neki stručnjak za ocenu kvaliteta štampe, ali deluje mi bolji nego Aster Blistok.
Meni lično je skroz ok.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 30/01/2012 : 08:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nisam ti neki stručnjak za ocenu kvaliteta štampe, ali deluje mi bolji nego Aster Blistok.
Meni lično je skroz ok.


Ma ne treba mi stručno mišljenje, nego subjektivni utisak.

Ako ćemo o starijim albumima, pogledaj Bluberija, isečeš se na liniju, a skoro svi ovi Bookglobeovi integrali su rađeni kao da su sami skenirali francuske albume, pa to koristili za pripremu za štampu.

Mislim, kupićemo mi sve te integrale, ali greota je prema stripovima. Većina tih integrala su stripovi koje smo mnogo voleli kad smo bili mladi , i šteta je da ih ovako rade, jer verovatno nikad niko neće to ponovo da izda.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 30/01/2012 : 13:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Mogu ja raspravljati o kvaliteti tiska do prekosutra. ali činjenica je da ću stripove koji mi se sviđaju prije ili kasnije pokupovati.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2012 : 13:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Vreme je za novog Samija ali i Krcka.
Bernard se nešto ućutao.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/11/2017 : 23:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
sledeća godina će biti u znaku Samija kako javlja Rojters!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/11/2017 : 10:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Rek'o ti Brada?
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/11/2017 : 10:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nemoj ti meni sljedeća godina, hoću 4. album na IL!

loading...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/11/2017 : 12:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
na IL 6 astera

quote:
Originally posted by Peyo

Rek'o ti Brada?


ja,ja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/11/2017 12:18:17
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/11/2017 : 17:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

na IL 6 astera

quote:
Originally posted by Peyo

Rek'o ti Brada?


ja,ja



Mislim da je to manje vise sve sto ide za IL. Soda i Largo kasnije. XIII jos kasnije..

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/11/2017 : 20:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
imaš neki info za XIII?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000