forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/12/2010 : 17:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

Pozdrav svim novim članovima,

evo mesta gde možete da se predstavite.




Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter

Edited by - solar on 15/01/2019 23:10:52

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/12/2010 : 23:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

U 2010. godini dobili smo 922 nova člana

Izdvojio sam one članove (neka mi ostali ne zamere) koji su postovali 10 i više puta




januar

VladoCar, Magico_Vento, emirem, mister m, ilic.dejan70, split85, kenan92,

februar

EvilAsh, Zlotvor, Beren, JOBAH, Elldamar, Offiucus, PijaniPatak,

mart

nemanja93, itachi1uchiha, GaleBoy93, Andrej, velka031, Darth Ivan, Tane, mile-bum, predsednik,

april

tenay, superhik-osvetnik, miskod66, herlock sholmes, Lundvalnaden, Phoenix Press, stare utakmice,

maj

stella, noemis, vG, sova, Jur,

jun

Svarog, kingleoric, Dermentor,

jul

sakijaki, akitb, DarkPhoenix,

avgust

vesele_saonice, torgalgames, Tome272, Bat Baterton,poison, Aerendyl, ziki, Zagor12, zokalav, BOJ@N, Naaru,

septembar

Prorok, Galis, kosmajac, boris84, azra x., kemo2012, goran split,

oktobar

sofronije, tosha,

novembar

tuna44444, Tonka24, simastrahota73, hans, crazyboy993,

decembar

Allex, FAB, martina23000, xilrion, Leonid.

Na kraju godine možemo na ovom topiku izabrati i "Novog člana godine"




EDIT: dopunjen post
____________________________________

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter

Edited by - Ultras on 06/01/2011 00:29:16
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/12/2010 : 13:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
O meni znate sve, jedan sam od najmlađih ovdje, švorc sam, no imam punašnu kolekciju stripova. Registrirao sam se tek ove godine iako forum pratim već dugo, dugo vremena. Puno mi je ljudi ovdje pomoglo da se uklopim i svima hvala! Inače, po meni bi najbolji "Novi član godine" bio Split85. Ima ih još puno simpatičnih, kao što su Magico_Vento, azra x. i drugi.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 13:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Predsednik je moj komsija...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/12/2010 : 13:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Evo zelim zahvaliti Ultrasu koji mi je poslao mail.Eto neman puno za reci veliki sam fan Zagora (iman lijepu kolekciju doma) gledam jos nekog junaka pridruzit zagoru kao na primjer MN ili MM.
Sto jos reci osim da je sajt jedan od meni najdrazih i vrhunski opremljen za sve koji vole stripove.Inace zovem se Kristijan i spadam medu "srednje" fanove Zagora sa 24 godine tj 23.12 cu imat pune 24
Hvala svima na dobrom doceku i pozdrav novacima. :)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 18/12/2010 : 14:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
Iako sam jedan od najnovijih clanova, mislim da sam na forumu bila dovoljno aktivna(i otvorena)da je vec do sada moglo puno toga da se sazna o meni. Posebno mi je drago da sam vec stigla i licno da upoznam neke ljude sa foruma koji su na mene ostavili najpozitivnije utiske,i nadam se da ce i u buducnosti biti slicnih prilika za druzenje.
Dakle,evo ukratko o meni - omiljeni strip junaci su mi DD i Corto Maltese.
Za njima slede Dampyr,Zagor,Modesty,Marti,Mr.No,Sendmen... Ovu godinu cu pamtiti po otkrivanju novih strip junakinja- Gee i Julije.
Najvise volim horor stripove,a najmanje vestern. Kako bih uspela da se upoznam sa sto vise serijala,uglavnom citam skenove. Ponekad imam utisak da mi je u stripu crtez bitniji od price.
Osim stripova,volim umetnost,poeziju,muziku,humor(narocito crni),zivotinje,filozofiju,mitologiju,okultizam...
Volim da ucim od onih koji znaju vise od mene,to i jeste glavni razlog zbog koga koristim forume.
Nove informacije i konstruktivne rasprave su uvek dobrodosle.

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 18/12/2010 : 14:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
Hvala Ultrasu za prijavu :)
dakle učlanio sam se prošli mjesec i sajt mi se čini fenomenalan, nabavio sam i zamjenio već preko 50 stripova ovdje... baš zgodno, a ljudi na forumu su ivjek za akciju :)
Dakle mislim da se i više nego uklapam ovdje :)
Omiljeni stripovi- zagor,alan ford

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 14:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, a da napisete odakle ste, cime se bavite itd...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/12/2010 : 14:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Mogao bi ti Saviću da kažeš brucošima nešto o sebi i ovom sajtu..nešto kao tour de sajt

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/12/2010 : 14:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A dobro moze ;) samo danapomenem azra je vrlo zanimljiv tip osobe (bar po onome sto je napisala) rijetkost je da cure citaju stripove.Dakle ja se trenutno skolujem(4 stupanj) kasnije mislim upisati parvo.TReniram ultimate fight(borbe zasad ne dolaze u obzir jer veliki je rizik nikakva dobit) treniram iskljucivo zbog svog katastrofalnog karaktera.Inace sam miran i sve to ali kad me netko provocira stvarno iman kratak fitilj zbog ucestalih tuca po gradu odlucio sam to rijesiti sa treningom :) uglavnom to je to.Puno vremena provodim na internetu citajuci o filozofiji,psihologiji,religijama,gledanja razno raznih YT videa (ipak dobra šora u ringu je no 1)I tako eto za pocetak nebih vise u sebi to je to volim da me druge postuju jer druge postujem,kakav je netko prema meni takav sam ja prema njemu.:)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

azra x.
Junior Member



Serbia
492 Posts

Member since 18/09/2010

Posted - 18/12/2010 : 14:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit azra x.'s Homepage  Send azra x. a Private Message  Reply with Quote
Iz Jagodine sam,ali vec dugo ne zivim tamo,odem ponekad. Zivela sam u Nisu,tamo isla u Umetnicku skolu,sad zivim u Bg-u. Studiram Filozofski,crtam i slikam kad god stignem da nadoknadim to sto ne studiram na FLU,radim sitne poslove za dzeparac kad stignem.

Is that a gun in your pocket or are you just happy to see me? o.o
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 18/12/2010 : 14:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dakle umjetnik?
E da ja sam inace iz zadra(odakle namjeravam prvom prilikom pobijeci u rodni Zagreb)

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 15:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote


To je to !

Zaživela tema


Pozdrav svima još jednom i 1. januara počinjemo sa izborom za "Naj člana klase 2010."

Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 18/12/2010 : 15:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ovo je topic koji ima svaki normalan forum.. Bravo Ultrase...
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5702 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 18/12/2010 : 16:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Svarog(koga i licno znam),nemanja93 i ponajvise split85(za kog sam mislio da je duze na forumu od mene,potpuno uklopljen) su najzanimljiviji likovi ovde
I naravno,svaki od navedenih 876 strana je morao da otvori po jedan pogresan topik(nejcesce o Zagiju ) u kome pita nesto trivijalno
Nije lako moderatorima


Editka:Zaboravio Azru
Isto kao ovi gore,sem sto nije otvorila topic "Da li je Zagora okrznuo metak 12500 ili 12497 puta "
Ili se barem ne secam


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI

Edited by - elfak nish on 18/12/2010 16:39:14
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 18/12/2010 : 16:39:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras



To je to !

Zaživela tema


Pozdrav svima još jednom i 1. januara počinjemo sa izborom za "Naj člana klase 2010."

A mi iz 2009.? Tko nas šiša, je li?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 18/12/2010 : 16:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne
A mi iz 2009.? Tko nas šiša, je li?



Ako ti je za utehu i mi iz 2008. smo isto prošli



Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/12/2010 : 18:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Meni ne treba tour de sajt jer ga pratim 4 godine. Za 15 godina vidim sebe kao direktora najmoćnije strip-tvrtke na našim prostorima, vidim se kao čovjek koji će moći manipulirati crtačima i scenaristima, i kao čovjeka koji će vama starcima poklanjati stripove nakon papice od grisa i čokolina u 12(pod to se ne uključuje to da ću vam mijenjati pelene. To će raditi Ugolino Cossu)


(šala)

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8186 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 18/12/2010 : 18:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Ove godine sam se ukjučija na forum , nakon godina pračenja rasprava i zezancija na istom.
Nekako sam uspio pribaviti adekvatnu adresu i započeo plovidbu ovim formom.
Odma sam zapazija tipove poput sawitcha i Iwooda , dobronamjerne zajebante spremne na svakakvu akciju. Izuzetno cijenim forumaše/moderatore poput Ultrasa i Kinga, ajde i Globinja . Od forumaša veliko priznanje odajem Obi-wanu, Dee Cayu, Bob Roku, acestrokeu, Babilonu , telleru, tex2 ...
O utjecaju foruma na mene govore brojke, od nekog tko je samo čitao Zagora , Texa , Marka i Bleka , prešao sam na još mnoge stripove poput Mister Noa , Nathan Nevera,Magičnog Vjetra i Nick Raisera (što se osjetilo na mom novčaniku ) . Ovom prilikom zahvaljujem svima koji su mi ponekad podarili nekakav savjet o stripu i moram priznat iako vas veliku večinu ne poznajem,ali preko ovog foruma sam upoznao dobre i velike ljude i imam osječaj kao da vas poznajem godinama. Nadam se da ću vas uskoro upoznati (na Mafestu) barem ove velike forumaške čunke.

Ovom prilikom nominiram sljedeće nove forumaše:
azra x - svaršeno se nalazi u ovom "muškom svijetu" i iskreno se nadam da ćeš s nama ostat što duže i da će i druge cure sljedit njen primjer
Zagor12 - ovaj "malac" je sve oduševio svojim znanjem o stripu i pogotovo mi se svidila njegova recenzija o jednoj knjizi

Edited by - split85 on 18/12/2010 19:09:33
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 18/12/2010 : 19:02:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja nešto kažem o sebi.Imam 20 godina i trenutno studiram no to mi definitivno nije na prvom mjestu.
Obožavam Zagora,Diabolika,Juliu,Black Widow,Wonder Woman,Punishera,Green Lanterna,Supermana itd.
U slobodno vrijeme sviram gitaru....
Osim stripova skupljam i figure iz cjelog Star Wars univerzuma.
Eto toliko od mene

"War will cease when we refuse to fight"

Edited by - Andrej on 18/12/2010 22:48:06
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 18/12/2010 : 22:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
pozz iz snježnog Mostara,otpadoše mi ruke od grudvanja

zanimanje: nezaposleni novinar(na birou) radim šta stignem

slušam: metal, najjači su mi Kamelot,Iced Earth,Sonata Arctica...i filmsku ziku Hansa Zimmera, Harrya G. Williamsa

čitam: većinom Bonelli: Nathan Never,D.D.,Marti,No,Tex,pored stripova čitam i knjige SF,Fantasy,Horror da navedem neke(Arthur C.Clarke,Asimov,Barker,Terry Goodkind(Sword of Truth
saga),King,Lovecraft.....gledam i igram ono što čitam znači SF, Fantasy,Horror(Silent Hill najdraži serijal igara uz Resident Evil)

Volim popit i pojest iako ovo prvo sam smanjio razlog "stripovi"
i volim sve što vole mladi

*Reality sucks I'm gonna Keep on Dreaming*


"Nothing is true, everything is permitted."

Edited by - tosha on 18/12/2010 22:41:25
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2010 : 22:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Meni ne treba tour de sajt jer ga pratim 4 godine. Za 15 godina vidim sebe kao direktora najmoćnije strip-tvrtke na našim prostorima, vidim se kao čovjek koji će moći manipulirati crtačima i scenaristima, i kao čovjeka koji će vama starcima poklanjati stripove nakon papice od grisa i čokolina u 12(pod to se ne uključuje to da ću vam mijenjati pelene. To će raditi Ugolino Cossu)


(šala)



dakako,kad nama budu davali papicu tebe će već strefit prvi infarkt
(za kojih 50 godina)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 18/12/2010 22:50:40
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 18/12/2010 : 23:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
Zelim zahvaliti Ultrasu sto mi je poslao mail. Ja sam iz BiH iz grada Brcko koji je ujedno i distrikt. Na forumu sam odnedavno ali sam ga pratio i prije. Na forumu je atmosfera vrlo dobra i prijateljski raspolozena mada ima i nepozeljnih stvari ali niko nije savesen. Ja se bavim stripovima jos od svoje 6. godine i imam kolekciju od nekih 300-400 stripova.Solidno. Zahvaljujem svima koji su mi pomogli na ovom forumu i bili ljubazni prema meni i nadam se da sam ija bio takav i da nisam nikoga uvrijedio. POZDRAV SVIMA

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/12/2010 : 00:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Odlično, topic za upoznavanje, mogli bi i drugi (ne samo novi - moderatori možda?) staviti svoj kratku biografiju ovdje, tek da se zna tko smo i što smo!

Pozdrav svim novacima!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/12/2010 : 00:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
hvala ultrasu za prijavu

Evo da i ja velim nešto o sebi...
imam 22 godine, studiram (povijest, sociologiju), od stripova najviše čitam alana forda, a pomalo asterixa i lucky lukea...
u slobodno vrijeme sviram bubnjeve, gledam filmove (omiljeni žanr - western), slušam glazbu, domaće i strane izvođače.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 19/12/2010 01:11:02
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39107 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/12/2010 : 01:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
'ajde i ja cu... Slusam DeeCaya

Cao Zabavnice, zovem se Sasa, imam 29 godina, zivim u Zitistu, zavrsio sam tehnicki fakultet, trenutno radim u spediciji na granici sa Rumunijom, nisam ozenjen, skupljam stripove, albume sa slicicama i knjige..
Najvise volim Zagora, Alan Forda, Teksa, Mister Noa, Marti Misteriju itd. Vecinom Bonelli ali i ponesto od Francusko-Belgijske skole.. Probao dosta toga da citam ali ne ide...
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000