forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2010 : 13:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Stvarno jako dobar duh ovdje vlada neznam (novi sam tu relativno jer sam pratio jos dok nisam postao clan)jeli to zbog Bozica ili..

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 19/12/2010 : 13:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Stvarno jako dobar duh ovdje vlada neznam (novi sam tu relativno jer sam pratio jos dok nisam postao clan)jeli to zbog Bozica ili..






Eh, da je sreće... nisi obišao sve delove foruma... kada budeš to uradio videćeš da je forum u najvećoj krizi od osnivanja

Nekolicina forumaša se zasitila tema o stripu pa koriste svaku priliku da nekom napakoste i da srozaju ugled sajta. Još kada se na to doda i ogroman broj strip-izdanja (koje kupci ne mogu ispratiti i da hoće) u ex YU, logično je da su i izdavači počeli da se "grizu" između sebe. Kako je forum dobar način da nekoga popljuješ a da svi to vide - u poslednje vreme je taj način komunikacije postao normalna stvar

Nadajmo se da će se situacija iskristalizovati i da će na forumu ostati oni koji vole strip i druženje - a ne oni koji strip ne čitaju, nego iz dosade vole da prstićima "mlate" po tastaturi


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14509 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/12/2010 : 13:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da vidio sam neke "ružne priče" i teme po forumu.Kako se kaže sto ljudi sto čudi,nebih rekao ovako iz prve da je forumu toliko "zagađen" mislim da je to vise kako pojedinac gleda na takve stvari,kakvim ocima gledas takvim ces i viditi Uvijek postoji jedna varijanata koja kod svakoga pali bez izmišljanja "tople vode" a to je da samo maknes pogled i ne dopustis da te tuđe zlo otruje stoga samo veselo

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 19/12/2010 : 19:14:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Puno, puno pozdrava svim novim članovima!!

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 19/12/2010 19:15:02
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 19/12/2010 : 19:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
oke može, ja sam iz međimurja, bavim se...pa... zasad školom :)
uvijek sam raspoložen za akciju, dakle trejdanje stripova... ako je bilo tko raspolozen neka se slobodno javi i napravit ćemo nešto na obostrano zadovoljstvo, eto toliko o meni(ostatak sam napisao na prvoj stranici)
pozdrav stripomanima i ugodni balgdani svima :)

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

crazyboy993
Average Member



Croatia
760 Posts

Member since 26/11/2010

Posted - 19/12/2010 : 19:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send crazyboy993 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Tonka24

Stvarno jako dobar duh ovdje vlada neznam (novi sam tu relativno jer sam pratio jos dok nisam postao clan)jeli to zbog Bozica ili..






Eh, da je sreće... nisi obišao sve delove foruma... kada budeš to uradio videćeš da je forum u najvećoj krizi od osnivanja

Nekolicina forumaša se zasitila tema o stripu pa koriste svaku priliku da nekom napakoste i da srozaju ugled sajta. Još kada se na to doda i ogroman broj strip-izdanja (koje kupci ne mogu ispratiti i da hoće) u ex YU, logično je da su i izdavači počeli da se "grizu" između sebe. Kako je forum dobar način da nekoga popljuješ a da svi to vide - u poslednje vreme je taj način komunikacije postao normalna stvar

Nadajmo se da će se situacija iskristalizovati i da će na forumu ostati oni koji vole strip i druženje - a ne oni koji strip ne čitaju, nego iz dosade vole da prstićima "mlate" po tastaturi




ma nemoj se brinut oko toga Ultras, sve je to život, dakle i provociranje ostalih
ja pokušavam ignorirati takve, ali ako baš neko izaziva ono totalno onda ga je dobro odbrusiti nekim pametnim riječima tako da nezna vratiti

Press any key to quit or press any other key to continue
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/12/2010 : 11:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Dobrodošli!!!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 20/12/2010 : 15:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Tonka24

Stvarno jako dobar duh ovdje vlada neznam (novi sam tu relativno jer sam pratio jos dok nisam postao clan)jeli to zbog Bozica ili..






Eh, da je sreće... nisi obišao sve delove foruma... kada budeš to uradio videćeš da je forum u najvećoj krizi od osnivanja

Nekolicina forumaša se zasitila tema o stripu pa koriste svaku priliku da nekom napakoste i da srozaju ugled sajta. Još kada se na to doda i ogroman broj strip-izdanja (koje kupci ne mogu ispratiti i da hoće) u ex YU, logično je da su i izdavači počeli da se "grizu" između sebe. Kako je forum dobar način da nekoga popljuješ a da svi to vide - u poslednje vreme je taj način komunikacije postao normalna stvar

Nadajmo se da će se situacija iskristalizovati i da će na forumu ostati oni koji vole strip i druženje - a ne oni koji strip ne čitaju, nego iz dosade vole da prstićima "mlate" po tastaturi



Zao mi je sto to moram reci, ali Ultras je upravu....mnogi sada koriste forum za pljuvnaje jedni po drugima i klevetanje....nadam se boljoj atmosferi u narednom periodu......

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/12/2010 : 23:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Svarog(koga i licno znam),nemanja93 i ponajvise split85(za kog sam mislio da je duze na forumu od mene,potpuno uklopljen) su najzanimljiviji likovi ovde
I naravno,svaki od navedenih 876 strana je morao da otvori po jedan pogresan topik(nejcesce o Zagiju ) u kome pita nesto trivijalno
Nije lako moderatorima


Editka:Zaboravio Azru
Isto kao ovi gore,sem sto nije otvorila topic "Da li je Zagora okrznuo metak 12500 ili 12497 puta "
Ili se barem ne secam



Zahvaljujem..trudimo se,trudimo se

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 21/12/2010 : 00:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Ma, ovo je najbolji forum o stripovima uprkos ovim desavanjima u poslednje vrijeme. Ali hoce to kad vise ljudi shvati da svugdje moze da se zaradi ukoliko nema konkurencije. Jos malo pa ce biti vise izdavaca nego kupaca :)
Sto se mene tice, ovdje je i dalje super atmosfera.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/12/2010 : 16:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
dobrodošli su svi oni koji vole Zagora, jer ovo je prvenstveno forum obožavatelja zagora.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 21/12/2010 : 16:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Ne znam ni sta se svi vi predstavljate kad ce Azra da pobedi jednoglasno :)

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/12/2010 : 16:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Ne znam ni sta se svi vi predstavljate kad ce Azra da pobedi jednoglasno :)




Šta nisi ti odavde otišo za 1Eurom...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/12/2010 : 16:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

dobrodošli su svi oni koji vole Zagora, jer ovo je prvenstveno forum obožavatelja zagora.



Govori u svoje ime kolega

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Serious Black
Starting Member



5 Posts

Member since 14/12/2010

Posted - 21/12/2010 : 18:05:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Serious Black's Homepage  Send Serious Black a Private Message  Reply with Quote
Neobično mi je drago kad vidim da u ovo današnje vrijeme elektronike i njenih proizvoda ima
i mladih koje ne bulje samo u kompjutere, playstatione i razna druga čuda tehnologije nego
čitaju stripove.Ne želim reći da sam protiv raznih elektronskih igri i sam sam dosta toga odigrao
(FF-8,Vagrant story,Age of mitology,Driver I,II,II,IV,NFS,razne relije,Grand tourismo,Chrono
Trigger,GTA i mnoge druge) no kad sam već kod igri,bio sam oduševljen drajverom 3 zbog
prilično nedovršene grafike zbog koje me podsjećao na strip.
Za igru Grand teft auto napravio sam vlastiti server i otprilike tridesetak gamemodova s
misijama kroz koje se provlači priča koja se na kraju završava objašnjenjem kao u stripovima
poput Marti misterije ili Lika Orijenta tako da definitivno nisam protiv jer se stripovi i
igre dadu vrlo lijepo spojiti.
Stripove sam počeo čitati davnih šesdesetih godina prošlog stoljeća još prije nego sam
krenuo u školu.U to vrijeme a i kasnije dok još nije bilo ni videa (VRC) a televizor su
imali u gradovima samo najbogatiji a po selima samo doktori,strip je bio omiljeni izvor
zabave.Kao što se danas na raznim mjestima poput autobusnih stanica,u tramvajima,u
čekaonicama itd. sluša glazba iz raznih minijaturnih naprava i igraju se igre,tako su nekad
i stari i mladi čitali stripove ,svako malo si vidio kako nekom iz hlača,jakne ili košulje
viri neki strip.Stripove su čitali oodrasli na poslu i djeca pod nastavom.
Moji prvi stripovi su bili Uranela,Čovjek pauk,Den Dery,Flash Gordon,Tex Viller,Čelična
kandža,King Kong,Diabolik,Modesty Blaise,James Bond,Phill Corrigan,Mandrak,Rip
Kirby,Fantom,Batman i Robin,Tarzan,Riđobradio gusar,odred Kajman(Bruno Brazil),Lik Orijent
pa kasnije Komandant Mark,Blek stena,Zagor i Čiko (Čika uvijek svi izostave) nezaobilazni
Alan Ford,Bernard Prince,Komanča, Bluberi,Ken Parker,Jeremiah,Talični Tom Asterix i
Obeliks,Nova Novator,Hogar,Crna brada,Harun Al Prašid i Iznogud,Tara,Kobra,Bili the Pljuc i
mnogi drugi.
Skupljao sam Politikin zabavnik (imao sam preko tisuću brojeva počevši od prvog broja).
Divio sam se jednostavnosti Huga Pratta,izražajnosti likova Hermanna Hupena,liku Boba Rocka
kojeg nijedan Murphyjev zakon ne može zaobići,nikad nisam volio Princ Valianta ali sam
beskonačno dugo mogao biti fasciniran i zuriti u njegove besprijekorne crteže.
Mislim da smo svi mi zaljubljenici u stripove puno tog kroz same stripove i naučili i da
mnogi naši stavovi i pogledi na život dolaze iz svijeta strip junaka,u današnje vrijeme sve
je manje ljudi koji vjeruju u čast,moral,u datu riječ upravo zbog toga jer to nemaju gdje
vidjeti kao što smo mi vidjeli u stripovima.
Zbog prirode posla kojim se bavim upoznao sam mnoge"slavne" osobe iz svijeta politike,
glazbe,sporta i drugih područja bio sam na mnogim koncertima,inače sam u duši hard roker i
heavy metalac (zadnji koncert na kojem sam bio su Gansi) ipak najdraže četiri slavne osobe
koje sam imao priliku upoznati (da se razumijemo nisam bio s njima na ti,jednostavno sam se
upoznao s njima kao kad sretneš nekoog prijatelja pa te on upozna s nekim svojim
prijateljem) su Ivica Bednjanec (Lastan) njemu sam radio po preporuci neki namještaj i
jedino sam s nijim proveo neko duže vrijeme,,Branislac Kerac (upoznali smo se baš kad je pod
rukom nosio prve stranice Tarzana u jednoj pivnici u Novom Sadu,tamo imam prijatelja),zatim
Nenad Brixy (njega sam upoznao u Varaždinu kao tinejđer,tamo imam većinu rodbine a moj ujak
je radio u Varteksu na šivanju tada popularnih Levisica i nemam pojma otkuda je poznao
Nenada ali u malim sredinama nije ništa čudno da se svi međusobno poznaju) i na kraju prije
četiri ili pet godina (ne znam točno morao bi proguglati datunm) za vrijeme Mafesta sam
prenoćio kod svog klijenta sada već prijatelja u Trogiru a kako on ima par Gift shopova na
obali pa se između ostalog bavi i štampanjem naljepnica na majce ja sam ga nagovorio da
odštampamo majcu s Kurdyjem ali samo glavu s šljemom zbog jednostavnosti izrade.On je
pristao a zahvaljujući nekim ljudima s televizije koje poznam mogli smo se dovoljno približiti
slavnom crtaču i tako je ta majca koju je nosio njegov sin završila u rukama ni manje ni više nego
Hermanna Huppena s kojim smo samo kratko, zbog iznimne gužve koja je vladala oko
njega,progovorili par riječi na engleskom koji inače jako dobro znam ali sam tada jedva uspio
izgovoriti samo (kao neki idiot) Mister Hermann, how are you.
Moj stariji sin i ja se također pomalo bavimo crtanjem (koliko stignemo) a bavimo se također
i glazbom za kompjuterske igre a i sviramo onako za svoju dušu.
Još jednom ću reči kako mi je iznimno drago kako ima mladih (naravno i starijih kao ja he he) koji vole
strip bilo čitati bilo crtati (čitači su jednako važni kao i oni koji crtaju jer za koga bi
inače crtali) i lijepo vas sve pozdravljam.Hvala.
Go to Top of Page

marcho
New Member



Croatia
256 Posts

Member since 23/04/2008

Posted - 21/12/2010 : 19:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send marcho a Private Message  Reply with Quote
evo da se i ja pridružim masovnom izražavanju dobrodošlice, iako sam i ja u neku ruku novi član...
Go to Top of Page

martina23000
Starting Member



78 Posts

Member since 15/12/2010

Posted - 21/12/2010 : 19:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send martina23000 a Private Message  Reply with Quote
Zdravo, ljudi :)

Evo, nova sam na vašem forumu, pa da se predstavim:

Martina, 26 godina, apsolventica i novinarka/fotoreporterka, čitačica stripova od malih nogu, a tu i tamo autorica (bilo bi toga više da imam vremena).
Prvi strip koji sam pročitala - Alan Ford :)
Ostali stripovi koje cijenim - Dylan Dog, Lazarus Ledd (prvih 40-ak brojeva), Ljubav i Rakete, Bone, Berserk, Ranma, Dragonball, itd... dakle žamrovski štošta :) Mislim da imam i više-manje kompletiranu kolekciju Q-časopisa. Prije sam stripove kupovala čim bi izašli, a sada ako me nešto baš privuče. Uglavnom se natrošim na CRŠ-u i Interliberu :) I to je otprilike to :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/12/2010 : 19:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošla! Ne obaziri se na ove trollove, sve su devojke oterali sa foruma.
Budi prva koja će ostati! ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39109 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/12/2010 : 19:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nije prva.. Ima jos par zena koje su tu... A ignorisi i ove slatkorecive moderatore..
Go to Top of Page

martina23000
Starting Member



78 Posts

Member since 15/12/2010

Posted - 21/12/2010 : 19:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send martina23000 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by martina23000

Zdravo, ljudi :)

Evo, nova sam na vašem forumu, pa da se predstavim:

Martina, 26 godina, apsolventica i novinarka/fotoreporterka, čitačica stripova od malih nogu, a tu i tamo autorica (bilo bi toga više da imam vremena).
Prvi strip koji sam pročitala - Alan Ford :)
Ostali stripovi koje cijenim - Dylan Dog, Lazarus Ledd (prvih 40-ak brojeva), Ljubav i Rakete, Bone, Berserk, Ranma, Dragonball, itd... dakle žamrovski štošta :) Mislim da imam i više-manje kompletiranu kolekciju Q-časopisa. Prije sam stripove kupovala čim bi izašli, a sada ako me nešto baš privuče. Uglavnom se natrošim na CRŠ-u i Interliberu :) I to je otprilike to :)



Drago mi je! Jasen, prvi strip AF, apsolvent stomatologije sa tendencijom da ovo apsolvent predje u dr do proleca.

Imas prelep poziv (moja velika i neostvarena zelja). Bas me zanima da li je novinarstvu potreban skolovan kadar ili je moguce biti i dr stomatologije i baviti se zurnalistikom?

Imamo toliko toga zajednickog, jos da imas neki karijes ili pulpit, pa da navratis do stomatoloske klinike u Nisu, da ti "sredim" koji zub za ispit... Taman napravis i reportazu o klinici (traceva koliko oces, mada ne verujem da si ti takav tip novinara ).

Welcome to hell!



:))

U Nišu sam bila samo fiktivno, naime, jedna moja fotka je bila na izložbi prije neke dvije-tri godine :)

Za sad "pokrivam" samo Zagreb. Što se karijesa tiče, genetski sam predodređena za puno istih, nikako ih se riješiti do kraja :)
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/12/2010 : 19:37:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

dobrodošli su svi oni koji vole Zagora, jer ovo je prvenstveno forum obožavatelja zagora.


Zagor ima najvise ljubitelja u ex-Yu, ali kod nas na forumu se ta dominacija ne osjeti, ima nas ljubitelja svih stripova.
Dobrodoslica i od mene svim clanovima, procitajte pravila foruma
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164
i procacakajte malo po podforumima, dosta se interesantnih tema nakupilo za ovih deset godina.
Ukoliko vas neko maltretira i provocira, obratite se jednom od moderatora preko "private messages"(na vrhu stranice gore desno. Podesite u profilu funkciju na on, tako mozete slati i dobijati privatne poruke).


Edited by - King Warrior on 21/12/2010 19:41:34
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/12/2010 : 19:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ultras, hvala na dobrodošlici!
Imam 32 godine, iz Osijeka sam, radim kod Donjeg MIholjca (ne znam još gdje ću se skrasiti), završio agronomiju (smjer zootehnika) i radim u struci... Čitam stripove od 6.godine, dakle 26 godina, a Zagor je bio i ostao prva ljubav... Trenutno imam oko 580 Zagora, i oko 600 ostalih stripova... Bavio sam se aktivno nogometom, sada vozim bicikl, trčim... Nisam još u okovima braka, ali sam u vrlo dobroj imitaciji istoga (živim s curom)...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/12/2010 : 20:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Nisam još u okovima braka, ali sam u vrlo dobroj imitaciji istoga (živim s curom)...




Nemaš ti pojma šta te čeka, kakva crna imitacija...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 21/12/2010 : 23:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by martina23000

Zdravo, ljudi :)

Evo, nova sam na vašem forumu, pa da se predstavim:

Martina, 26 godina, apsolventica i novinarka/fotoreporterka, čitačica stripova od malih nogu, a tu i tamo autorica (bilo bi toga više da imam vremena).
Prvi strip koji sam pročitala - Alan Ford :)
Ostali stripovi koje cijenim - Dylan Dog, Lazarus Ledd (prvih 40-ak brojeva), Ljubav i Rakete, Bone, Berserk, Ranma, Dragonball, itd... dakle žamrovski štošta :) Mislim da imam i više-manje kompletiranu kolekciju Q-časopisa. Prije sam stripove kupovala čim bi izašli, a sada ako me nešto baš privuče. Uglavnom se natrošim na CRŠ-u i Interliberu :) I to je otprilike to :)



Drago mi je! Jasen, prvi strip AF, apsolvent stomatologije sa tendencijom da ovo apsolvent predje u dr do proleca.

Imas prelep poziv (moja velika i neostvarena zelja). Bas me zanima da li je novinarstvu potreban skolovan kadar ili je moguce biti i dr stomatologije i baviti se zurnalistikom?

Imamo toliko toga zajednickog, jos da imas neki karijes ili pulpit, pa da navratis do stomatoloske klinike u Nisu, da ti "sredim" koji zub za ispit... Taman napravis i reportazu o klinici (traceva koliko oces, mada ne verujem da si ti takav tip novinara ).

Welcome to hell!


Pa kolega šta se radi... Ajde neka nas ima na sajtu.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/12/2010 : 13:46:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Welcome!
Ante, rođen u Zg, (ne)odgojen i još uvijek prisutan u Španskom. Prvi strip AF 396, Ralje (1988.). Još uvijek apsolvent arheologije, valjda zato jer tvrdoglavo odbijam zakoračit u pokvareni svijet odraslih. Zadnjih par godina sam bio u nekim što financijskim, što privatnim problemima. Nakon što sam praktički dotaknuo dno, odlučio izronit jači nego prije. Nakon užasnog prekida i proživljene pasije konačno upoznao savršenu djevojku, meni najbolju i najljepšu, čija me prisutnost motivira da budem bolji čovjek nego što jesam (zasad ).Tad se vratio na ovaj forum i počeo pisat recenzije AF-a(još jedna izlika da ne završim diplomski ).
Inače već godinu i nešto za svoj gušt radim na stripu temeljenom na sarkazmu/cinizmu (nešto tipa Harvey Pekar, al u balkanskom štihu).
I već sam neko vrijeme gameboard developer (designer) za još mladu firmu Art&Fact.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000