forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Dobrodošlica novim članovima !
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 23

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 22/10/2015 : 22:53:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by tihomirduras

i ja se malo kasnije predstavljam, naime prošlo je samo malo više od 12 godina od kad sam se prijavljen na forumu,



I tek sad kreće predstavljanje?

Oteglo se to nešto...



u pravu si
nisam nešto pratio forum prije,a prije sam i mislio da znam nešto o stripu i stripovima, tek kad sam počeo pratiti forum vidio sam da nemam pojma
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/09/2016 : 14:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Mrkva ovdje, 28 godina, profa u jednoj školi.
Nisam odrasla na stripovima (osim Garfielda i povremenog Alana Forda na moru kad mama kupi tri broja u paketu) tako da mi Talijani ne diraju srce.
Kroz anime, došle mange, a kroz mange sam počela bojažljivo pratiti i poneke druge stripove pa mi je bivši dečko posudio Y-a da imam što čitati u vlaku kad budem išla na prvi posao. Čak ni sonetni vijenac ne bi mogao opjevati koliko volim taj strip.
To je bilo prije samo četiri godine, zato sam ja na neki način stripovni neznalica.
Jako volim crtež Craiga Thompsona i Chrisa Warea, mislim da Stripologikon svatko mora imati kod kuće, a kad mi se život čini pretežak otvorim Transmetropolitan i pokušavam upiti malo Spiderove hrabrosti.
I Irena Jukić Pranjić je kraljica kakve nema.
Skupljam lagano Fibrina izdanja (kad ne moram registrirati auto ili ga krpati jer sam skrivila još jednu prometnu), a nadam se da ću na ovom forumu lakše saznati o stripovima koji me zanimaju.
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 12/09/2016 : 14:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Mrkva ovdje, 28 godina, profa u jednoj školi.
Nisam odrasla na stripovima (osim Garfielda i povremenog Alana Forda na moru kad mama kupi tri broja u paketu) tako da mi Talijani ne diraju srce.
Kroz anime, došle mange, a kroz mange sam počela bojažljivo pratiti i poneke druge stripove pa mi je bivši dečko posudio Y-a da imam što čitati u vlaku kad budem išla na prvi posao. Čak ni sonetni vijenac ne bi mogao opjevati koliko volim taj strip.
To je bilo prije samo četiri godine, zato sam ja na neki način stripovni neznalica.
Jako volim crtež Craiga Thompsona i Chrisa Warea, mislim da Stripologikon svatko mora imati kod kuće, a kad mi se život čini pretežak otvorim Transmetropolitan i pokušavam upiti malo Spiderove hrabrosti.
I Irena Jukić Pranjić je kraljica kakve nema.
Skupljam lagano Fibrina izdanja (kad ne moram registrirati auto ili ga krpati jer sam skrivila još jednu prometnu), a nadam se da ću na ovom forumu lakše saznati o stripovima koji me zanimaju.




Opa profesorica,hehe!
Dobrodošla!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/09/2016 : 08:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošla, Mrkvo!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/12/2016 : 09:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav!

Eto mene i na ovom forumu, obozavam video igre pa sam vecinom na tim forumima (nick mi je svugdje Disco/Diskach-ovo mi je i PSN, pa tko hoce neka me doda), ali u zadnje vrijeme me puklo nesto da se bacim malo i na stripove.
Imam 35 godina u guzici i odrastao sam na Dylan Dog-u, Nathan Never-u, Gordon Link-u, Zagor-u, Alan Fordu, Mister No-u, Gaši (Gaston), Fleš Gordon (pisalo je bas tako na strpovima, sprsko izdanje, Spirou, Lucky Luke-u, Iznogudu i slicnim ''djecijim'' stripovima, vise se ni ne sjecam svega. Ni knjige mi nisu strane, bas naprotiv, obozavam ugl SF, tu tamo fantasy i horor.
Pred par godina mi je frend dao hrpu skenova u cbr/cbz formatu, pa sam tako procitao i neke krace stripove, ali iskreno, oci mi iscure kad ih citam na monitoru a jos gore na mobu.
I tako sam si odlucio kupit par stripova.
Trenutno mi je sam vrh Hermann-ov Jeremiah, i sad na ovom zadnjem Interliberu sam kupio sve sto sam nasao, ali mi ih jos dosta fali (premda ih imam na kompu, ali nije to to :( ), pa se nadam da cu ovdje mozda pronac brojeve koji mi fale, jer mi moj OKP neda da imam ista polovicno ;)

Jos sam od cure dobio sva 3 Fibrina Walking Dead Omnibusa (nisam se jos bacio na njih), i kupio sam si jos Tehnoočeve, Rajske i Metalne godine...skupljam za Inkala, a vidim da Metabaruna nema, a zelim naravno sve to imat u kolekciji :(

Imam i nesto sitno Algoritmovih mangi, Warcraft i Starcraft, jer ono...spoj igara i mange :D

Dakle volim i Anime, a najdrazi zapadnjacki crtani mi je Heavy Metal (onaj prvi, naravno).

Avatar sam izabrao jer mi je prije svega odlican, a to je inace cover za igru Fade To Black koji je crtao Moebius ;)

I to je valjda to... :)


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 05/12/2016 09:47:27
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/12/2016 : 10:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Sviđa mi se sto imas sirok raspona ukusa, a to rijetko tko ima prije dolaska na forum.

Dobrodosao!
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 10/01/2017 : 22:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Nick je ujedno i stvarno ime, Nedim, 31 inace iz Travnika, trenutno u Sarajevu.
Po zanimanju IT, u proslosti predavao na faxu, sada u industriji.

Citam sve i svasta (Bonelli, manga, ameri, francuzi), ganjam regionalne strip festivale. (u ovome uveliko pomaze sto ljepsa polovina ima iste interese)
Ponosni vlasnik male papigice/tigrice po imenu Blue.

Vec duzi vremenski period posjecujem site, u zadnje vrijeme malo i postiram. U slobodno vrijeme piskaram na svom blogu o stripovima.

Comication & Comication fb



Edited by - nedim__ on 11/01/2017 09:35:18
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/01/2017 : 23:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao Nedime, zemljače!


Dobrodobrodošla Mrkvice! Tek sad ugleda ovaj post, ti si sunce ovog foruma! 28 godina? Po onoj fotki, nikad ti ne bi toliko dao. 22,23 plafon.

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 10/01/2017 23:04:15
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 11/01/2017 : 10:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Hvala Tutta!

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/01/2017 : 12:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao! Je li ljepsa polovica na forumu, i ako ne, kad ces je nagovoriti? :)
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 11/01/2017 : 13:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Hvala Mrkva! Nazalost, ne ocekujem da ce se u skorije vrijeme pridruziti ovdje :(
Ona voli ilustracije (radi na karijeri u tom smjeru), zasad mi je ispomoc na blogu, mozda je i uspijem nagovoriti u buducnosti!
Ako nista mozes je sresti na festivalima :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2017 : 21:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Dobrodošao/šli svi skupa.

quote:
Originally posted by Tutta

Dobrodošao Nedime, zemljače!


Dobrodobrodošla Mrkvice! Tek sad ugleda ovaj post, ti si sunce ovog foruma! 28 godina? Po onoj fotki, nikad ti ne bi toliko dao. 22,23 plafon.

Jaoooj, Tutta...nem're on bez....


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 01/02/2017 : 15:25:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

Došao je i taj dan kad mi je nickname Zagor12 dopizdio do te mjere da sam se odlučio registrirati ponovno pod novim nickom. Ne zbog Zagora, već zbog moje dječačke neoriginalnosti. Svi me znate, samo da ne bi mislili da kršim neka pravila. See ya



Sve je to u redu ,imaš pravo , samo di baš Golub , jedan me danas u niskom letu po novoj jaketi iz..ra , e jeb...enti zrakoplovstvo.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/02/2017 : 15:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Golube, puno te ljubavnih pjesama opjevalo, a nadam se da ce tako ljubavan biti i tvoj daljnji odnos s ovim forumom :)
See you around (odlicno objasnjenje nicka :))
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/02/2017 : 16:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Golub, a? Šteta, Zagor12 je bio najbolji i najoriginalniji nick na forumu. :D
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/02/2017 : 17:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golub

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Golub

Došao je i taj dan kad mi je nickname Zagor12 dopizdio do te mjere da sam se odlučio registrirati ponovno pod novim nickom. Ne zbog Zagora, već zbog moje dječačke neoriginalnosti. Svi me znate, samo da ne bi mislili da kršim neka pravila. See ya



Sve je to u redu ,imaš pravo , samo di baš Golub , jedan me danas u niskom letu po novoj jaketi iz..ra , e jeb...enti zrakoplovstvo.



To mi je prezime. A možda i zato što serem po svemu. Tko će ga znati.



Xexexexe :))
Hm, nije to baš po propisima al' ajde.
S tim da ću ti onda zaključati stari nick.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/02/2017 : 22:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
kad meni zaključaju ovaj račun, ja ću se vratit kao JUGOSLAV.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 01/02/2017 : 23:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Pokušaj se vratiti kao Mile Budak, ako je profa već mogao kao Dobrica Ćosić!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/02/2017 : 01:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ne mladjo, ja bi baš obratno, nek se i dalje pati sa Zagorom!
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 02/02/2017 : 16:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Ne mladjo, ja bi baš obratno, nek se i dalje pati sa Zagorom!



Okrutan si!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/02/2017 : 16:45:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Pokušaj se vratiti kao Mile Budak, ako je profa već mogao kao Dobrica Ćosić!


legendo
a i koji je štos vratiti se isti ko šta si bija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ndrbrb
Starting Member

9 Posts

Member since 12/02/2017

Posted - 13/02/2017 : 15:59:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ndrbrb a Private Message  Reply with Quote
bok. novi član foruma na raport. djetinjstvo naravno provedeno s glavom u stripovima. na periode pratim autorski izlog i drame o veganima/katolicima/komunistima, ali ugl nisam stalan čitatelj. ne sudjelujem na aukcijama, nemam umjetničku struku, ali volim strip i zanima me rasprava o nekim stripovskim temama. čitamo se :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/02/2017 : 22:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
nimaš dobar nick
baš klizi niz grlo dok se izgovara
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/02/2017 : 07:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Dobrodosao! :)
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/02/2017 : 11:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
dobro došel!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 23 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000